Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 100 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MU Ing. Michal Učeň, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | obchodní ředitel | Nemotice okr. Vyškov |
2. SNK | 82 18,8 % listiny |
mandát 2. |
MU Milan UčeňBez politické příslušnosti |
35 | hasič | Žďárná okr. Blansko |
5. SNK | 130 12,5 % listiny |
mandát 2. |
ZU Zdeněk Učeň, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | hasič z povolání | Boskovice okr. Blansko |
6. ANO+NK | 1 317 4,6 % listiny |
mandát 6. |
RU Bc. Rudolf UčíkBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Radslavice okr. Přerov |
5. SNK | 242 7,2 % listiny |
mandát 6. |
EU PhDr. Eva Učíková, MBABez politické příslušnosti |
44 | učitelka základní školy | Petrohrad okr. Louny |
2. SNK | 102 14,7 % listiny |
mandát 2. |
PU Pavel UdatnýBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Loužnice okr. Jablonec nad Nisou |
4. SNK | 78 13,1 % listiny |
mandát 7. |
PU Petr UdatnýBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ, lyžařské vleky | Rokytnice nad Jizerou okr. Semily |
4. USZ+NK | 199 14,3 % listiny |
mandát 1. |
SU Stanislava UdržalováBez politické příslušnosti |
66 | zdravotní sestra | Pustkovec okr. Ostrava-město |
2. SNK | 379 6,9 % listiny |
mandát 2. |
AU Ing. Alexandra UdženijaObčanská demokratická strana |
50 | náměstkyně primátora hlavního města Prahy | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
3. ODS+TOP 09 | 86 536 1,6 % listiny |
mandát 3. |
AU Ing. Alexandra UdženijaObčanská demokratická strana |
50 | náměstkyně primátora hlavního města Prahy | Praha 2 okr. Hlavní město Praha |
6. ODS+TOP 09 | 4 031 3,0 % listiny |
mandát 6. |
FU František UharčekBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Vysoká okr. Svitavy |
7. SNK | 14 10,2 % listiny |
mandát 7. |
PU Ing. Petra UharčekBez politické příslušnosti |
46 | provozní vedoucí | Třebichovice okr. Kladno |
2. SNK | 103 13,4 % listiny |
mandát 2. |
DU Daniela UharčekováBez politické příslušnosti |
55 | obalový specialista | Vysoká okr. Svitavy |
6. SNK | 9 6,6 % listiny |
mandát 6. |
HU Hynek UherBez politické příslušnosti |
54 | technik telekomunikací | Dolní Domaslavice okr. Frýdek-Místek |
11. SNK | 488 6,7 % listiny |
mandát 11. |
JU Bc. Jakub UherBez politické příslušnosti |
38 | obchodní referent | Mošnov okr. Nový Jičín |
4. SNK | 151 10,9 % listiny |
mandát 4. |
JU Jaroslav UherBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Borač okr. Brno-venkov |
1. SNK | 119 24,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Mgr. Jiří UherObčanská demokratická strana |
57 | ředitel Střední školy EB Břeclav | Lednice okr. Břeclav |
1. ODS | 119 13,5 % listiny |
mandát 1. |
JU Jiří UherBez politické příslušnosti |
58 | elektrotechnik | Podbořany okr. Louny |
10. STAN+NK | 206 6,4 % listiny |
mandát 2. |
JU Josef UherBez politické příslušnosti |
50 | strojník | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 127 18,9 % listiny |
mandát 1. |
LU Ladislav UherBez politické příslušnosti |
48 | dělník ŘSD | Zvíkovec okr. Rokycany |
3. SNK | 48 13,5 % listiny |
mandát 3. |
PU Petr UherBez politické příslušnosti |
54 | asistent pedagoga | Zvíkovec okr. Rokycany |
1. SNK | 80 22,5 % listiny |
mandát 1. |
TU Tomáš UherBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí výroby | Ledčice okr. Mělník |
12. SNK | 149 6,7 % listiny |
mandát 12. |
ZU Zbyněk UherBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Dolní Němčí okr. Uherské Hradiště |
5. STAN | 504 6,5 % listiny |
mandát 7. |
ZU Mgr. et Mgr. Zdeněk Uher, MBABez politické příslušnosti |
49 | kancléř, jáhen ŘKF Ludgeřovice | Ludgeřovice okr. Opava |
3. KDU-ČSL+NK | 444 9,7 % listiny |
mandát 1. |
LU Lukáš UherekBez politické příslušnosti |
41 | technik | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 142 11,2 % listiny |
mandát 2. |
LU Ing. Lukáš UherekBez politické příslušnosti |
44 | manažer služeb | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 441 6,9 % listiny |
mandát 5. |
FU František UherkaBez politické příslušnosti |
38 | administrativní pracovník | Čermná nad Orlicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
10. VČ | 186 6,3 % listiny |
mandát 10. |
MU Michaela UhlárováBez politické příslušnosti |
54 | zdravotní sestra | Slavětín okr. Olomouc |
3. SNK | 36 14,2 % listiny |
mandát 3. |
MU Martina UhlichováBez politické příslušnosti |
58 | pracovnice přepážky - specialiska | Český Šternberk okr. Benešov |
5. SNK | 70 15,5 % listiny |
mandát 5. |
JU Jiří Uhlík, MBAPRO PLZEŇ |
56 | místostarosta Městského obvodu Plzeň 1, zastupitel Plzeňského kraje | Plzeň okr. Plzeň-město |
4. KDUČSL+PROPLZEŇ | 5 596 2,3 % listiny |
mandát 6. |
JU Jiří Uhlík, MBAPRO PLZEŇ |
56 | místostarosta MO Plzeň 1 | Plzeň 1 okr. Plzeň-město |
3. KDUČSL+PROPLZEŇ | 1 801 3,4 % listiny |
mandát 4. |
JU Ing. Josef UhlíkKDU-ČSL |
63 | místostarosta obce | Ratíškovice okr. Hodonín |
1. KDU-ČSL | 561 12,3 % listiny |
mandát 1. |
MU Ing. Michal Uhlík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | dopravní inženýr, odborný asistent na ČVUT v Praze, Fakultě stavební | Řevnice okr. Praha-západ |
2. SNK | 491 8,8 % listiny |
mandát 2. |
PU Ing. Petr Uhlík, MBABez politické příslušnosti |
44 | podnikatel (OSVČ) | Tupadly okr. Mělník |
1. SNK | 49 18,6 % listiny |
mandát 1. |
VU Viktor UhlíkBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Holedeč okr. Louny |
4. SNK | 130 11,0 % listiny |
mandát 4. |
VU Vladimír UhlíkBez politické příslušnosti |
44 | mistr lesní výroby | Malonty okr. Český Krumlov |
2. SNK | 268 16,3 % listiny |
mandát 2. |
HU Hana UhlíkováBez politické příslušnosti |
70 | auditorka | Nezdice na Šumavě okr. Klatovy |
4. SNK | 141 15,1 % listiny |
mandát 1. |
IU Bc. Iveta UhlíkováObčanská demokratická strana |
55 | regionální manažerka | Netolice okr. Prachatice |
1. KDU-ČSL+ODS+NK | 447 7,4 % listiny |
mandát 3. |
JU Jana UhlíkováBez politické příslušnosti |
38 | starostka | Medový Újezd okr. Rokycany |
1. SNK | 70 14,7 % listiny |
mandát 1. |
LU Lucie UhlíkováBez politické příslušnosti |
35 | administrativní pracovnice | Nový Kostel okr. Cheb |
6. SNK | 149 14,3 % listiny |
mandát 6. |
DU David UhlířBez politické příslušnosti |
38 | mistr ve výrobě | Rohozec okr. Brno-venkov |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Jan UhlířBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Drahenice okr. Příbram |
3. SNK | 57 12,3 % listiny |
mandát 4. |
JU Jan UhlířBez politické příslušnosti |
43 | jednatel | Zápy okr. Praha-východ |
3. SNK | 230 12,4 % listiny |
mandát 4. |
JU Ing. Jiří UhlířBez politické příslušnosti |
51 | manažer | Charváty okr. Olomouc |
6. KDU-ČSL | 267 11,1 % listiny |
mandát 6. |
JU Jiří UhlířBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Zvíkov okr. České Budějovice |
3. SNK | 94 15,2 % listiny |
mandát 3. |
JU Jiří UhlířBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Šebkovice okr. Třebíč |
1. NK | 125 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Josef UhlířBez politické příslušnosti |
37 | hasič | Vacov okr. Prachatice |
6. SNK | 200 8,3 % listiny |
mandát 4. |
KU Bc. Karel UhlířBez politické příslušnosti |
35 | úředník | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 245 8,6 % listiny |
mandát 3. |
KU Karel UhlířBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Krásněves okr. Žďár nad Sázavou |
1. KDU-ČSL | 91 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MU Mgr. Marek UhlířČeská pirátská strana |
48 | OSVČ | Lanžhot okr. Břeclav |
2. Piráti+NK | 358 10,0 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 54 951–55 000 z 61 677