Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 102 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MU Miroslav UjčíkBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Kojatín okr. Třebíč |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LU Lenka UjčíkováBez politické příslušnosti |
51 | operátor řídícího centra fyzické ochrany Jaderné elektrárny Dukovany | Kojatín okr. Třebíč |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Josef UjecBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Dvakačovice okr. Chrudim |
1. NK | 55 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MÚ Ing. Martina ÚjezdskáBez politické příslušnosti |
44 | ekonomka | Pohledy okr. Svitavy |
1. SNK | 54 13,5 % listiny |
mandát 1. |
RU Ing. Radka UjfalušiBez politické příslušnosti |
44 | podnikatelka, finanční specialistka | Velká Polom okr. Ostrava-město |
2. SNK | 367 6,9 % listiny |
mandát 3. |
ZU Mgr. Zuzana UjhelyiováČeská pirátská strana |
43 | manažerka digitálních projektů | Praha 11 okr. Hlavní město Praha |
2. Piráti | 2 094 3,2 % listiny |
mandát 3. |
JU Mgr. Jakub UjkaBez politické příslušnosti |
48 | ředitel školy ZŠ Náměstí Míru | Nový Bor okr. Česká Lípa |
3. SLK | 1 183 6,5 % listiny |
mandát 1. |
KU Karel UjkaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Vinařice okr. Kladno |
4. SNK | 605 11,3 % listiny |
mandát 4. |
KU Ing. Kristian UjlakiBez politické příslušnosti |
49 | manažer IT | Radonice okr. Praha-východ |
13. SNK | 128 6,5 % listiny |
mandát 13. |
JU Jiří UlahelBez politické příslušnosti |
61 | elektromechanik | Tisová okr. Tachov |
2. SNK | 84 14,3 % listiny |
mandát 3. |
MU Bc. Michael UlbrichSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
34 | starosta obce | Kobylnice okr. Brno-venkov |
1. STAN | 406 9,3 % listiny |
mandát 1. |
RU Richard UlbrichBez politické příslušnosti |
46 | zámečník | Brod nad Tichou okr. Tachov |
3. SNK | 90 14,2 % listiny |
mandát 3. |
AU Alena UlbrichováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí údržby obce | Kobylnice okr. Brno-venkov |
3. STAN | 386 8,9 % listiny |
mandát 2. |
MU Ing. Michal UlčBez politické příslušnosti |
46 | příslušník HZS Plzeňského kraje | Štěnovice okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 223 22,1 % listiny |
mandát 1. |
LU Lucie UlčováBez politické příslušnosti |
55 | účetní | Vráž okr. Beroun |
15. SNK | 183 6,2 % listiny |
mandát 15. |
MU Ing. Monika UlčováBez politické příslušnosti |
36 | učitelka 2. stupně ZŠ | Vochov okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 470 11,1 % listiny |
mandát 6. |
ZU Mgr. Zdeňka UlčováBez politické příslušnosti |
66 | učitelka | Hořovice okr. Beroun |
7. MÍSTNÍ HNHRM | 424 7,8 % listiny |
mandát 2. |
PU Ing. Petr UldrychBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí výroby | Bezděkov okr. Klatovy |
15. SNK | 163 6,8 % listiny |
mandát 15. |
SU Stanislav UldrychBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Mochtín okr. Klatovy |
3. SNK | 201 8,8 % listiny |
mandát 1. |
IU Ivan UlehlaBez politické příslušnosti |
48 | zastupitel, jednatel společnosti, která zkrášluje obce a města, OSVČ | Kamenná Horka okr. Svitavy |
2. SNK | 87 12,0 % listiny |
mandát 3. |
PÚ Petr ÚlehlaBez politické příslušnosti |
55 | technik údržby obce | Skalka okr. Prostějov |
4. SNK | 81 13,2 % listiny |
mandát 5. |
EÚ Ing. Eva ÚlehlováBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí jištění jakosti, kvalifikovaná osoba | Pozlovice okr. Zlín |
9. SNK | 331 5,9 % listiny |
mandát 9. |
AU Andrea UličkováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovnice | Služovice okr. Opava |
5. SNK | 190 12,7 % listiny |
mandát 2. |
KU Ing. Kateřina UličnáBez politické příslušnosti |
35 | projektová manažerka | Dětřichov nad Bystřicí okr. Bruntál |
2. SNK | 59 10,1 % listiny |
mandát 2. |
LU Bc. Lucie UličníkováBez politické příslušnosti |
46 | účetní | Přílepy okr. Kroměříž |
7. SNK | 222 11,9 % listiny |
mandát 7. |
OU Ondřej UličnýBez politické příslušnosti |
32 | právník | Běloky okr. Kladno |
1. SNK | 45 11,6 % listiny |
mandát 5. |
PU Mgr. Patrik UličnýBez politické příslušnosti |
26 | učitel | Věrovany okr. Olomouc |
3. SNK | 381 11,7 % listiny |
mandát 3. |
ZU Ing. Zbyněk UličnýBez politické příslušnosti |
33 | projektový technolog | Pravčice okr. Kroměříž |
9. SNK | 160 6,7 % listiny |
mandát 9. |
FU Ing. Filip Ulík, MPATOP 09 |
56 | produktový manažer, zastupitel | Český Brod okr. Kolín |
8. TOP 09+STAN+NK | 1 245 5,1 % listiny |
mandát 8. |
PU Petr UlkeBez politické příslušnosti |
40 | živnostník | Kryry okr. Louny |
1. PRO+NK | 333 12,0 % listiny |
mandát 1. |
KU Ing. Kristýna Ullmannová, MSc.Bez politické příslušnosti |
33 | projektová manažerka | Lipůvka okr. Blansko |
2. SNK | 199 13,7 % listiny |
mandát 2. |
LU Mgr. Lenka UllmannováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Černčice okr. Louny |
3. SNK | 181 9,5 % listiny |
mandát 2. |
VU Veronika UllmannováBez politické příslušnosti |
54 | pečovatelka | Stachy okr. Prachatice |
9. KDU-ČSL | 180 7,9 % listiny |
mandát 4. |
IU Ilona UllmanováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí ubytovny pro rodiny v tíživé sociální situaci, vychovatelka v dětském domově | Putim okr. Písek |
1. SNK | 159 10,9 % listiny |
mandát 2. |
PU Ing. Petr UllrichStarostové pro Liberecký kraj |
63 | starosta | Radvanec okr. Česká Lípa |
1. SNK | 59 11,4 % listiny |
mandát 2. |
VU Václav UllrichBez politické příslušnosti |
43 | řidič – záchranář ZZSLK | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
3. SNK | 252 9,4 % listiny |
mandát 2. |
VU Vladan UllrichBez politické příslušnosti |
51 | voják ve výslužbě | Dražíč okr. České Budějovice |
3. SNK | 83 13,9 % listiny |
mandát 4. |
KU Mgr. Karolína UllrichováBez politické příslušnosti |
25 | právnička | Zdobnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 42 12,4 % listiny |
mandát 2. |
LU Ing. Lenka UllrichováBez politické příslušnosti |
51 | tajemnice městského úřadu | Zdobnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 42 12,4 % listiny |
mandát 1. |
PU MUDr. Petr UllrychBez politické příslušnosti |
74 | lékař | Kladno okr. Kladno |
8. VPK | 5 246 3,1 % listiny |
mandát 8. |
DU Mgr. Dana UllwerováBez politické příslušnosti |
71 | starostka obce | Vrané nad Vltavou okr. Praha-západ |
1. SNK | 834 6,9 % listiny |
mandát 2. |
KU Mgr. Karel Ulm, MPABez politické příslušnosti |
45 | historik, zastupitel MČ Praha 1, předseda Staroměstské lípy | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
2. ANO+NK | 671 4,5 % listiny |
mandát 1. |
AU Antonín UlmanBez politické příslušnosti |
77 | důchodce, místostarosta obce | Kladníky okr. Přerov |
7. KDU-ČSL | 31 12,5 % listiny |
mandát 7. |
DU David UlmanBez politické příslušnosti |
37 | manažer nákupu a prodeje | Skřipov okr. Opava |
4. SNK | 341 8,8 % listiny |
mandát 4. |
JU Bc. Jiří UlmanBez politické příslušnosti |
40 | zástupce ředitele na SOŠ | Březí okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Ing. Jakub UlmannBez politické příslušnosti |
42 | realizace požární ochrany | Krmelín okr. Frýdek-Místek |
4. ODS+NK | 397 6,7 % listiny |
mandát 4. |
BU Bc. Barbora UlmanováBez politické příslušnosti |
40 | osoba pečující | Uhlířov okr. Opava |
5. SNK | 93 13,9 % listiny |
mandát 3. |
EU Eva UlmanováBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Skřipov okr. Opava |
2. SNK | 343 8,9 % listiny |
mandát 2. |
ČU Česlav UlrichBez politické příslušnosti |
48 | chemik | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
2. Za Lužánky+NK | 1 372 4,9 % listiny |
mandát 2. |
JU Ing. Josef Ulrich, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | vedoucí dopravního inspektorátu PČR, člen komise bezpečnostní, pořádkové a ŽP, předseda spolku ESKIMO Chlumec nad Cidlinou | Chlumec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
1. KDU-ČSL+NK | 433 7,4 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 55 051–55 100 z 61 677