Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 120 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TV Tereza VálkováBez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovnice, podpora pěstounských rodin | Měšice okr. Praha-východ |
13. SNK | 313 6,8 % listiny |
mandát 13. |
VV Ing. Vendula VálkováBez politické příslušnosti |
43 | ekonomka | Lukov okr. Zlín |
5. ODS+NK | 332 5,9 % listiny |
mandát 6. |
RV Ing. Roman VallaBez politické příslušnosti |
60 | spolumajitel technologické firmy | Nebovidy okr. Brno-venkov |
5. SNK | 303 11,0 % listiny |
mandát 5. |
VV Vendula VallováBez politické příslušnosti |
46 | starostka obce | Dědová okr. Chrudim |
1. SNK | 56 13,5 % listiny |
mandát 1. |
ČV Čeněk ValnohaBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Velichov okr. Karlovy Vary |
6. Vize KVK+NK | 85 10,9 % listiny |
mandát 6. |
JV Jan ValnohaBez politické příslušnosti |
61 | traťový dělník | Skalice nad Svitavou okr. Blansko |
4. KDU-ČSL | 88 13,8 % listiny |
mandát 3. |
PV Petra ValnohováBez politické příslušnosti |
58 | zdravotní sestra | Černá v Pošumaví okr. Český Krumlov |
5. SNK | 213 11,2 % listiny |
mandát 5. |
ČV RNDr. Česlav ValošekBez politické příslušnosti |
65 | podnikatel | Albrechtice okr. Karviná |
3. SNK | 443 7,4 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří ValouchBez politické příslušnosti |
43 | operátor výroby | Mistrovice okr. Ústí nad Orlicí |
7. Soukromníci | 211 12,5 % listiny |
mandát 1. |
OV Oldřich ValouchBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce Chroboly | Chroboly okr. Prachatice |
1. SNK | 148 11,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr ValouchBez politické příslušnosti |
44 | dispečer dopravy | Olomučany okr. Blansko |
14. SNK | 185 5,9 % listiny |
mandát 14. |
PV Petr ValouchBez politické příslušnosti |
43 | farmaceutický reprezentant; místopředseda FK Střelice, z.s. | Střelice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 376 6,8 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman ValouchBez politické příslušnosti |
38 | metrolog | Bohutín okr. Šumperk |
4. SNK | 125 8,9 % listiny |
mandát 5. |
TV Tomáš ValouchBez politické příslušnosti |
35 | voják z povolání | Semtěš okr. Kutná Hora |
2. SNK | 61 13,6 % listiny |
mandát 1. |
EV Eva ValouchováBez politické příslušnosti |
40 | prodavačka | Cholina okr. Olomouc |
7. SNK | 214 8,7 % listiny |
mandát 7. |
JV Jana ValouchováBez politické příslušnosti |
67 | důchodkyně | Malínky okr. Vyškov |
6. KDU-ČSL+NK | 29 8,7 % listiny |
mandát 6. |
KV Kristýna Valouchová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | učitelka | Pačlavice okr. Kroměříž |
3. SOCDEM+NK | 290 11,0 % listiny |
mandát 3. |
LV Mgr. Lucie Valouchová, DiS., MBABez politické příslušnosti |
40 | zástupkyně vedoucího odboru stavební prevence HZS ČR | Kaliště okr. Praha-východ |
1. SNK | 65 14,2 % listiny |
mandát 2. |
BV Bc. Barbora Valouchová PlamínkováBez politické příslušnosti |
36 | marketingová konzultantka | Praha-Slivenec okr. Hlavní město Praha |
10. STAN | 998 6,5 % listiny |
mandát 10. |
DV Dalibor Valoušek, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | zdravotní sestra | Břest okr. Kroměříž |
12. SNK | 331 6,2 % listiny |
mandát 12. |
TV Ing. Tomáš ValoušekBez politické příslušnosti |
39 | designový inženýr | Syrovice okr. Brno-venkov |
3. ODS+NK | 253 6,8 % listiny |
mandát 3. |
IV Iva ValouškováBez politické příslušnosti |
53 | dojička | Lubné okr. Brno-venkov |
1. NK | 16 100,0 % listiny |
mandát 1. |
AV PaedDr. Anežka ValováKDU-ČSL |
64 | ředitelka hotelu | Valeč okr. Třebíč |
10. KDU-ČSL | 129 9,4 % listiny |
mandát 3. |
BV Blanka ValováBez politické příslušnosti |
50 | pracovník sociálních služeb | Svatoňovice okr. Opava |
1. SNK | 69 18,1 % listiny |
mandát 1. |
DV Ing. Dana ValováBez politické příslušnosti |
55 | ekonomka | Litostrov okr. Brno-venkov |
4. STAN+NK | 19 28,8 % listiny |
mandát 1. |
EV Eva Valová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | všeobecná sestra | Mašovice okr. Znojmo |
2. SNK | 148 16,3 % listiny |
mandát 2. |
HV Mgr. Hana ValováBez politické příslušnosti |
39 | finanční ředitel společnosti | Bílý Potok okr. Liberec |
3. SNK | 59 14,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jana ValováBez politické příslušnosti |
52 | starostka, ekonomka | Zbraslav okr. Brno-venkov |
1. SNK | 291 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JV Mgr. Jana ValováStrana zelených |
41 | odborná asistentka místostarosty se zaměřením na politiku dostupného bydlení | Praha 3 okr. Hlavní město Praha |
2. Zelení | 1 867 3,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Jaroslava ValováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Patokryje okr. Most |
4. SNK | 98 13,6 % listiny |
mandát 6. |
LV Ing. Ludmila ValováBez politické příslušnosti |
40 | investiční referent | Bohdalov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 283 10,1 % listiny |
mandát 3. |
PV Petra ValováBez politické příslušnosti |
50 | obsluha čerpací stanice | Jakubčovice nad Odrou okr. Nový Jičín |
6. SNK | 125 12,7 % listiny |
mandát 4. |
RV Romana ValováBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí stravování | Mikulovice okr. Znojmo |
5. SNK | 112 11,4 % listiny |
mandát 3. |
SV Simona VálováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí školního stravování | Kbel okr. Kolín |
1. SNK | 79 16,2 % listiny |
mandát 1. |
SV Soňa Valová, DiS.Bez politické příslušnosti |
53 | ředitelka školy | Kámen okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 110 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZV Mgr. Zuzana ValováBez politické příslušnosti |
51 | ředitelka ZŠ | Habry okr. Havlíčkův Brod |
8. SNK | 421 7,7 % listiny |
mandát 4. |
MV Ing. arch. Martin ValovičObčanská demokratická strana |
62 | starosta Prahy 10 | Praha 10 okr. Hlavní město Praha |
1. ODS+NK | 7 011 2,4 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. arch. Martin ValovičObčanská demokratická strana |
62 | starosta MČ Praha 10 | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
15. ODS+TOP 09 | 84 339 1,6 % listiny |
mandát 15. |
JV Jan ValsaBez politické příslušnosti |
51 | obchodní zástupce v potravinářství | Počepice okr. Příbram |
5. SNK | 134 12,4 % listiny |
mandát 3. |
MV Marek ValsaBez politické příslušnosti |
29 | truhlář | Osečany okr. Příbram |
3. SNK | 87 16,1 % listiny |
mandát 2. |
OV Ing. Ondřej Valsa, CSc., MBABez politické příslušnosti |
68 | starobní důchodce | Horní Slatina okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 22 5,3 % listiny |
mandát 7. |
MV Matěj ValskýBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí logistiky | Hobšovice okr. Kladno |
1. KDU-ČSL+NK | 85 14,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr ValtaBez politické příslušnosti |
63 | podnikatel, současný zastupitel, vedoucí údržby | Jenišov okr. Karlovy Vary |
3. SNK | 263 9,5 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr ValtaBez politické příslušnosti |
33 | technolog | Dolní Hbity okr. Příbram |
11. SNK | 234 6,8 % listiny |
mandát 11. |
TV Ing. Tomáš ValtaBez politické příslušnosti |
29 | elektroenergetik | Čkyně okr. Prachatice |
6. SNK | 264 6,7 % listiny |
mandát 6. |
TV Tomáš ValtaBez politické příslušnosti |
57 | prodejce | Kornatice okr. Rokycany |
1. NK | 88 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Vladimír ValtaBez politické příslušnosti |
60 | státní zaměstnanec | Jince okr. Příbram |
6. SNK | 294 9,4 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin ValterBez politické příslušnosti |
47 | ředitel výrobního závodu | Praha-Zličín okr. Hlavní město Praha |
3. TOP 09+NK | 383 6,8 % listiny |
mandát 3. |
PV Mgr. Petr ValterBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Račice-Pístovice okr. Vyškov |
5. SNK | 342 7,3 % listiny |
mandát 5. |
JV Bc. Jiří Valter KopáčekBez politické příslušnosti |
40 | lesní pedagog, digitální tvůrce, včelař, skaut, předseda Osadního výboru ve Lhotě | Vyškov okr. Vyškov |
4. MY+NK | 890 5,1 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 55 951–56 000 z 61 677