Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 133 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DV David VávraBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Police nad Metují okr. Náchod |
6. ODS | 414 7,8 % listiny |
mandát 4. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
34 | správce ICT | Sobotovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 187 12,0 % listiny |
mandát 2. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
44 | státní zaměstnanec | Pištín okr. České Budějovice |
4. STAN+NK | 74 8,8 % listiny |
mandát 5. |
EV Evžen VávraBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Hostouň okr. Kladno |
3. SNK | 279 12,8 % listiny |
mandát 2. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
54 | technický pracovník obce | Nová Ves okr. České Budějovice |
5. SNK | 214 14,9 % listiny |
mandát 5. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Vídeň okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 165 13,9 % listiny |
mandát 6. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Droužetice okr. Strakonice |
1. NK | 60 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Smilovice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 144 10,9 % listiny |
mandát 4. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
24 | projektant vodohospodářských staveb | Dvakačovice okr. Chrudim |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
38 | projektový manager | Heřmaň okr. České Budějovice |
1. NK | 42 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
30 | elektrotechnik | Mostek okr. Trutnov |
1. KDU-ČSL | 147 18,5 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Nedabyle okr. České Budějovice |
1. SNK | 105 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JV Jindřich VávraBez politické příslušnosti |
57 | živnostník | Dobříč okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 115 13,8 % listiny |
mandát 7. |
JV Jiří VávraANO 2011 |
69 | náměstek primátora | Mariánské Hory a Hulváky okr. Ostrava-město |
1. ANO | 484 7,6 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
45 | majitel oděvní firmy | Vimperk okr. Prachatice |
1. NČ | 575 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
45 | prodavač | Pracejovice okr. Strakonice |
3. SNK | 94 32,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Mgr. Jiří VávraBez politické příslušnosti |
49 | učitel | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
1. KDU-ČSL | 265 16,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VávraBez politické příslušnosti |
34 | státní zaměstnanec | Chocerady okr. Benešov |
2. SNK | 387 11,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VávraBez politické příslušnosti |
38 | dělník ve výrobě | Ohaře okr. Kolín |
2. SNK | 66 16,9 % listiny |
mandát 2. |
KV Karel VávraBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Trubín okr. Beroun |
3. SNK | 111 13,5 % listiny |
mandát 4. |
KV Karel VávraBez politické příslušnosti |
66 | technik | Nedabyle okr. České Budějovice |
5. SNK | 103 14,1 % listiny |
mandát 5. |
LV Ladislav VávraBez politické příslušnosti |
52 | policista | Drobovice okr. Kutná Hora |
1. NK | 143 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Ing. Ladislav VávraBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí reaktorového bloku | Čížkrajice okr. České Budějovice |
4. SNK | 92 17,3 % listiny |
mandát 1. |
LV Luboš VávraBez politické příslušnosti |
63 | soukromý podnikatel | Mladá Vožice okr. Tábor |
14. SNK | 775 6,5 % listiny |
mandát 14. |
LV Mgr. Lukáš VávraBez politické příslušnosti |
38 | komisař kriminální policie, starosta | Cotkytle okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 93 13,5 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš VávraBez politické příslušnosti |
51 | IT technik | Komorní Lhotka okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 165 9,0 % listiny |
mandát 3. |
LV Bc. Lukáš VávraBez politické příslušnosti |
40 | programátor | Stráž okr. Tachov |
4. STAN+NK | 293 16,3 % listiny |
mandát 1. |
MV Marek VávraBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel, býv. místostarosta | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
1. SNK | 913 7,4 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VávraBez politické příslušnosti |
43 | starosta obce Vídeň | Vídeň okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 225 19,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VávraBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Louňovice pod Blaníkem okr. Benešov |
3. SNK | 93 5,7 % listiny |
mandát 4. |
MV Ing. Martin VávraBez politické příslušnosti |
45 | ředitel divize oprav | Dlouhá Loučka okr. Svitavy |
3. SNK | 231 12,2 % listiny |
mandát 3. |
MV Ing. Martin VávraBez politické příslušnosti |
60 | hygienik | Černovice okr. Chomutov |
6. SNK | 229 10,9 % listiny |
mandát 6. |
MV PhDr. Michal VávraBez politické příslušnosti |
48 | politolog | Vrchlabí okr. Trutnov |
3. STAN+NK | 1 843 5,3 % listiny |
mandát 3. |
MV Milan VávraObčanská demokratická strana |
50 | řidič | Praha 13 okr. Hlavní město Praha |
8. ODS+NK | 4 353 2,9 % listiny |
mandát 8. |
MV MVDr. Miloš VávraBez politické příslušnosti |
65 | soukromý veterinární lékař | Čimelice okr. Písek |
6. SNK | 200 9,1 % listiny |
mandát 6. |
MV Ing. Miroslav VávraBez politické příslušnosti |
62 | jednatel | Nová Ves u Světlé okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 103 18,9 % listiny |
mandát 2. |
OV Mgr. Oldřich VávraBez politické příslušnosti |
55 | ředitel základní a mateřské školy | Tupesy okr. Uherské Hradiště |
1. KDU-ČSL | 187 16,5 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VávraBez politické příslušnosti |
46 | ředitel společnosti | Ondřejov okr. Praha-východ |
10. SNK | 264 6,1 % listiny |
mandát 10. |
PV Pavel VávraBez politické příslušnosti |
51 | místostarosta obce a jednatel společnosti | Malá Hraštice okr. Příbram |
1. SNK | 293 13,1 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VávraBez politické příslušnosti |
48 | skladník | Bory okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 206 6,8 % listiny |
mandát 7. |
PV Ing. Petr VávraBez politické příslušnosti |
56 | místostarosta, OSVČ, projektant VZT | Vonoklasy okr. Praha-západ |
2. SNK | 224 12,4 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VávraBez politické příslušnosti |
55 | IT specialista | Křivoklát okr. Rakovník |
1. SNK | 84 26,8 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VávraBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Lnáře okr. Strakonice |
5. KDU-ČSL+NK | 157 12,3 % listiny |
mandát 5. |
RV Doc. Ing. Roman Vávra, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
54 | expert pro řešení sporů ve stavebnictví | Praha-Nebušice okr. Hlavní město Praha |
2. ODS+TOP 09 | 140 11,0 % listiny |
mandát 1. |
RV Rostislav VávraBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Boňkov okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 29 15,6 % listiny |
mandát 3. |
SV Stanislav VávraBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí skladu | Lhota okr. Zlín |
2. SNK | 124 26,7 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VávraBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ - zahradní a krajinné úpravy | Šelešovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 105 12,3 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VávraBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Dvakačovice okr. Chrudim |
1. NK | 56 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VV Václav VávraANO 2011 |
47 | OSVČ | Veltrusy okr. Mělník |
2. ANO | 339 8,6 % listiny |
mandát 3. |
VV Vladimír VávraBez politické příslušnosti |
54 | podnikatel | Pětihosty okr. Praha-východ |
1. SNK | 101 14,2 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 56 601–56 650 z 61 677