Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 158 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JV Ing. Jakub VlčekBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel - rybářství | Teplá okr. Cheb |
2. ODS+NK | 219 10,5 % listiny |
mandát 2. |
JV MgA. Jan VlčekBez politické příslušnosti |
31 | VŠ pedagog, výtvarník, fotograf | Moravská Ostrava a Přívoz okr. Ostrava-město |
6. Ostravak | 1 411 3,0 % listiny |
mandát 6. |
JV Jan VlčekBez politické příslušnosti |
37 | podnikatel | Česká Čermná okr. Náchod |
5. SNK | 189 10,5 % listiny |
mandát 5. |
JV Ing. Jan Vlček, MSc.Bez politické příslušnosti |
39 | místostarosta města Kuřim, marketingový specialista | Kuřim okr. Brno-venkov |
2. SNK | 1 802 7,1 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VlčekBez politické příslušnosti |
44 | architekt kybernetické bezpečnosti | Sázavka okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 114 20,1 % listiny |
mandát 3. |
JV Jaromír VlčekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Sirákov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 98 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JV Jiří VlčekBez politické příslušnosti |
53 | IT manažer | Praha-Satalice okr. Hlavní město Praha |
5. STAN | 545 8,9 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VlčekBez politické příslušnosti |
62 | stavební technik | Jenčice okr. Litoměřice |
5. SNK | 137 13,2 % listiny |
mandát 6. |
JV Ing. Jiří VlčekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Kadov okr. Strakonice |
9. SNK | 69 19,3 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jiří VlčekBez politické příslušnosti |
41 | výrobní ředitel | Police nad Metují okr. Náchod |
5. ODS | 420 7,9 % listiny |
mandát 3. |
JV Mgr. Jiří VlčekBez politické příslušnosti |
42 | starosta obce Luboměř | Luboměř okr. Nový Jičín |
1. SNK | 130 15,4 % listiny |
mandát 3. |
JV Bc. Jiří VlčekBez politické příslušnosti |
39 | manažer IT | Hrušovany u Brna okr. Brno-venkov |
2. TOP 09+NK | 635 6,9 % listiny |
mandát 4. |
JV Mgr. Jiří Vlček, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
55 | odborný asistent MENDELU | Zahrádka okr. Třebíč |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VlčekBez politické příslušnosti |
30 | hasič | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
1. NEZ+NK | 641 6,9 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Josef VlčekBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Poteč okr. Zlín |
9. SNK | 134 9,5 % listiny |
mandát 3. |
JV Josef VlčekBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce, obráběč kovů | Vestec okr. Náchod |
1. SNK | 50 11,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Bc. Josef VlčekBez politické příslušnosti |
43 | specialista track&trace | Lužná okr. Rakovník |
3. SNK | 346 13,1 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VlčekBez politické příslušnosti |
58 | řidič, Agel | Žulová okr. Jeseník |
4. SNK | 155 7,0 % listiny |
mandát 5. |
KV Ing. Karel VlčekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Litoboř okr. Náchod |
1. NK | 47 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Ing. Ladislav VlčekBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Černá u Bohdanče okr. Pardubice |
4. SNK | 106 18,9 % listiny |
mandát 4. |
LV PhDr. Lubomír VlčekBez politické příslušnosti |
41 | místostarosta města Dašice | Dašice okr. Pardubice |
1. SNK | 307 15,8 % listiny |
mandát 1. |
LV Bc. Luboš VlčekBez politické příslušnosti |
43 | specialista GIS | Bohuslavice okr. Šumperk |
1. SNK | 123 20,4 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš VlčekBez politické příslušnosti |
37 | traktorista/mechanizátor | Nítkovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 38 10,6 % listiny |
mandát 4. |
LV Mgr. Lukáš VlčekBez politické příslušnosti |
45 | SAP poradce | Korno okr. Beroun |
4. SNK | 51 14,1 % listiny |
mandát 4. |
LV Ing. Lukáš VlčekSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
44 | poslanec parlamentu ČR, organizátor společenského života, zastupitel města Pacova | Pacov okr. Pelhřimov |
5. STAN+NK | 907 7,2 % listiny |
mandát 7. |
LV Lukáš VlčekBez politické příslušnosti |
39 | elektrotechnik | Kunemil okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 54 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VlčekBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Štěkeň okr. Strakonice |
4. SNK | 179 16,0 % listiny |
mandát 2. |
MV Mgr. Martin Vlček, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | učitel, policejní inspektor, zastupitel města | Meziměstí okr. Náchod |
1. SNK | 431 10,4 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VlčekBez politické příslušnosti |
32 | servisní technik | Kdousov okr. Třebíč |
5. SNK | 52 15,6 % listiny |
mandát 4. |
MV MUDr. Martin Vlček, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
52 | chirurg | Praha-Koloděje okr. Hlavní město Praha |
1. SNK | 180 18,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Ing. Martin VlčekBez politické příslušnosti |
49 | projektant vodohospodářských staveb | Sázavka okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 113 19,9 % listiny |
mandát 2. |
MV Martin VlčekBez politické příslušnosti |
50 | asistent pedagoga | Hostomice okr. Teplice |
2. SNK | 201 16,1 % listiny |
mandát 1. |
MV Martin VlčekBez politické příslušnosti |
53 | technik klimatizačních zařízení | Sobotín okr. Šumperk |
1. SPD | 83 19,4 % listiny |
mandát 1. |
MV Michael VlčekBez politické příslušnosti |
45 | manažer | Tři Sekery okr. Cheb |
4. SNK | 111 14,2 % listiny |
mandát 2. |
MV Michal VlčekBez politické příslušnosti |
32 | dělník na údržbě, strojník JSDH obce | Jindřichov okr. Šumperk |
3. SNK | 118 15,7 % listiny |
mandát 2. |
MV Ing. Michal VlčekBez politické příslušnosti |
57 | hlavní technik | Rokytnice okr. Přerov |
4. SNK | 196 8,9 % listiny |
mandát 3. |
MV Milan VlčekBez politické příslušnosti |
59 | státní zaměstnanec | Podolí I okr. Písek |
4. SNK | 85 9,9 % listiny |
mandát 4. |
MV Milan VlčekBez politické příslušnosti |
34 | mechanizátor | Kunemil okr. Havlíčkův Brod |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Bc. Miloš VlčekBez politické příslušnosti |
51 | referent | Drevníky okr. Příbram |
1. NK | 118 100,0 % listiny |
mandát 1. |
OV Ondřej VlčekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Štěkeň okr. Strakonice |
5. SNK | 143 12,8 % listiny |
mandát 3. |
OV Mgr. et Mgr. Ondřej VlčekKDU-ČSL |
36 | místostarosta města, zastupitel Olomouckého kraje | Lipník nad Bečvou okr. Přerov |
1. KDU-ČSL+NK | 1 050 7,9 % listiny |
mandát 1. |
OV MVDr. Ondřej VlčekBez politické příslušnosti |
39 | veterinární lékař | Úpice okr. Trutnov |
3. ODS | 431 14,1 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VlčekBez politické příslušnosti |
51 | dispečer | Výrovice okr. Znojmo |
1. SNK | 90 14,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VlčekBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí výroby | Velká Lhota okr. Vsetín |
1. NK | 82 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VlčekObčanská demokratická strana |
53 | OSVČ - geodet | Česká Kamenice okr. Děčín |
1. ODS+NK | 261 7,6 % listiny |
mandát 2. |
PV Mgr. Pavel VlčekBez politické příslušnosti |
41 | hypoteční specialista, pedagog, hudebník, předseda SVJ, člen zastupitelstva města, předseda Komise sociální RM, člen Komise místního hospodářství a dopravy RM | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
6. SNK | 1 329 4,9 % listiny |
mandát 6. |
PV Petr VlčekBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Horní Ves okr. Pelhřimov |
6. STAN+NK | 92 13,8 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VlčekBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Jizerní Vtelno okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 73 13,6 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VlčekBez politické příslušnosti |
40 | technik | Velká Chmelištná okr. Rakovník |
7. SNK | 29 13,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VlčekBez politické příslušnosti |
50 | operátor těžké techniky | Tečovice okr. Zlín |
8. KDU-ČSL | 350 6,8 % listiny |
mandát 8. |
Zobrazeno 57 851–57 900 z 61 677