Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 1 213 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RZ Bc. Roman ZelinkaBez politické příslušnosti |
56 | pečovatel | Slatina okr. Nový Jičín |
4. SNK | 182 12,3 % listiny |
mandát 4. |
VZ Vladimír ZelinkaBez politické příslušnosti |
66 | živnostník | Šlapanice okr. Kladno |
6. STAN | 38 14,2 % listiny |
mandát 6. |
ZZ Mgr. Zdeněk ZelinkaBez politické příslušnosti |
51 | státní zaměstnanec, zastupitel | Mikulčice okr. Hodonín |
4. KDU-ČSL+NK | 177 7,7 % listiny |
mandát 3. |
EZ Mgr. Eliška ZelinkováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka SŠ | Studnice okr. Náchod |
1. SNK | 188 13,7 % listiny |
mandát 1. |
JZ Mgr. Jana ZelinkováBez politické příslušnosti |
62 | učitelka | Brodec okr. Louny |
6. SNK | 44 14,1 % listiny |
mandát 6. |
LZ Lucie ZelinkováBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí expedice | Dřevnovice okr. Prostějov |
4. SNK | 129 13,3 % listiny |
mandát 3. |
MZ Marcela ZelinkováBez politické příslušnosti |
53 | mzdová účetní | Veliš okr. Jičín |
3. SNK | 62 20,5 % listiny |
mandát 2. |
MZ Ing. Markéta ZelinkováBez politické příslušnosti |
66 | ředitelka školy | Vysoké nad Jizerou okr. Semily |
11. SNK | 221 6,6 % listiny |
mandát 11. |
PZ Pavlína ZelinkováBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Horní Police okr. Česká Lípa |
5. SNK | 112 13,8 % listiny |
mandát 4. |
VZ Ing. Vlasta ZelinkováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí oddělení informatiky Nejvyššího soudu | Brno-Řečkovice a Mokrá Hora okr. Brno-město |
3. JSME+NK | 1 589 4,7 % listiny |
mandát 3. |
KZ BcA. Kateřina Zelinová, DiS.Bez politické příslušnosti |
34 | pedagog ZUŠ | Tlumačov okr. Zlín |
6. KDU-ČSL | 216 8,3 % listiny |
mandát 3. |
TZ Bc. Tereza Zelísková, DiS.Bez politické příslušnosti |
33 | projektant | Chotěšov okr. Plzeň-jih |
8. SNK | 642 6,2 % listiny |
mandát 8. |
JZ Jiří ZelmanBez politické příslušnosti |
37 | lesní dělník | Želnava okr. Prachatice |
4. SNK | 48 20,7 % listiny |
mandát 2. |
JZ Jiří ZelníčekBez politické příslušnosti |
44 | konstruktér - technolog | Rozstání okr. Svitavy |
4. SNK | 79 16,3 % listiny |
mandát 1. |
PZ Petr ZelníčekBez politické příslušnosti |
53 | mistr | Valdíkov okr. Třebíč |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IZ MUDr. Irena ZelníčkováBez politické příslušnosti |
44 | lékařka | Zbýšov okr. Brno-venkov |
1. SNK | 419 11,6 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jana ZelníčkováBez politické příslušnosti |
52 | místostarostka | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
1. SNK | 399 14,7 % listiny |
mandát 1. |
AZ MgA. Alice Zelníčková BrůnováBez politické příslušnosti |
43 | designérka, starostka Sokola | Plesná okr. Ostrava-město |
1. Ostravak | 158 9,2 % listiny |
mandát 1. |
AZ Aleš ZemanBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí pobočky | Kovářov okr. Písek |
5. SNK | 272 12,4 % listiny |
mandát 1. |
AZ Aleš ZemanBez politické příslušnosti |
50 | mechanik | Dolany okr. Pardubice |
2. SNK | 80 13,9 % listiny |
mandát 3. |
AZ Aleš ZemanBez politické příslušnosti |
54 | upisovatel | Vědomice okr. Litoměřice |
2. SNK | 279 10,4 % listiny |
mandát 2. |
BZ Bohumil ZemanBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Sudoměřice u Bechyně okr. Tábor |
3. SNK | 156 6,9 % listiny |
mandát 3. |
DZ Mgr. Dalibor ZemanSociální demokracie |
56 | ředitel ZŠS Opava p.o. | Otice okr. Opava |
2. SNK | 389 6,6 % listiny |
mandát 4. |
DZ Ing. Dalibor ZemanBez politické příslušnosti |
39 | manažer kvality | Vratimov okr. Ostrava-město |
2. ANO | 490 7,3 % listiny |
mandát 1. |
FZ Mgr. František ZemanKDU-ČSL |
44 | zástupce ředitele ZŠ | Útěchov okr. Svitavy |
6. MY+NK | 38 11,0 % listiny |
mandát 6. |
FZ František ZemanBez politické příslušnosti |
51 | truhlář | Pohnánec okr. Tábor |
1. NK | 28 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IZ Ivan ZemanBez politické příslušnosti |
54 | řidič | Kamenec okr. Rokycany |
1. SNK | 21 17,4 % listiny |
mandát 2. |
JZ Jakub ZemanBez politické příslušnosti |
34 | dělník | Jankov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 27 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JZ Ing. Jan ZemanBez politické příslušnosti |
36 | Project manager | Hubenov okr. Jihlava |
3. SNK | 55 14,0 % listiny |
mandát 3. |
JZ Jan ZemanBez politické příslušnosti |
44 | manažer obchodu | Mokrý Lom okr. České Budějovice |
5. SNK | 33 11,3 % listiny |
mandát 6. |
JZ Mgr. Jan Zeman, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
39 | vysokoškolský pedagog | Dobrovítov okr. Kutná Hora |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jan ZemanNaše Česko |
42 | školník | Besednice okr. Český Krumlov |
1. NČ | 208 10,8 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jaroslav ZemanStarostové pro Liberecký kraj |
67 | starosta, ředitel firmy DETOA Albrechtice s.r.o. | Albrechtice v Jizerských horách okr. Jablonec nad Nisou |
1. SLK | 109 16,6 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jaroslav ZemanBez politické příslušnosti |
56 | soukromý zemědělec | Lubě okr. Blansko |
5. SNK | 45 17,3 % listiny |
mandát 5. |
JZ Ing. Jaroslav ZemanBez politické příslušnosti |
55 | technik, jednatel | Braňany okr. Most |
2. SNK | 139 6,9 % listiny |
mandát 2. |
JZ Jindřich ZemanBez politické příslušnosti |
58 | projektant elektro | Rodvínov okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 88 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
35 | seřizovač | Rohozná okr. Jihlava |
7. SNK | 145 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
64 | vedoucí kanceláře celní deklarace | Tuněchody okr. Chrudim |
5. SNK | 150 12,0 % listiny |
mandát 5. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Bernartice okr. Benešov |
1. NK | 61 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JZ Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
44 | IT technik | Mladé Buky okr. Trutnov |
1. SNK | 188 10,5 % listiny |
mandát 1. |
JZ Bc. Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
65 | npor. komisař v.v. | Mladé Buky okr. Trutnov |
3. SNK | 160 9,0 % listiny |
mandát 2. |
JZ Ing. Jiří ZemanBez politické příslušnosti |
59 | agronom | Chlístovice okr. Kutná Hora |
4. SNK | 102 11,3 % listiny |
mandát 1. |
JZ Josef ZemanBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Kamýk okr. Litoměřice |
5. SNK | 43 10,6 % listiny |
mandát 6. |
JZ Bc. Josef ZemanBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí svářečské školy | Nezabylice okr. Chomutov |
3. SNK | 102 10,9 % listiny |
mandát 3. |
JZ Josef ZemanBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Choustníkovo Hradiště okr. Trutnov |
10. SNK | 149 6,0 % listiny |
mandát 10. |
KZ Ing. Karel ZemanBez politické příslušnosti |
43 | předseda ZD | Bělčice okr. Strakonice |
4. STAN+NK | 330 10,0 % listiny |
mandát 2. |
LZ PhDr. Libor ZemanANO 2011 |
49 | historik | Rakovník okr. Rakovník |
2. ANO+NK | 914 5,3 % listiny |
mandát 2. |
LZ Ing. Lubomír ZemanBez politické příslušnosti |
45 | elektrotechnik | Nedvědice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 203 9,6 % listiny |
mandát 2. |
LZ Luboš ZemanBez politické příslušnosti |
43 | osoba samostatně výdělečně činná | Maršov okr. Brno-venkov |
4. SNK | 156 14,0 % listiny |
mandát 4. |
LZ Luboš ZemanBez politické příslušnosti |
62 | truhlář | Sudslava okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 51 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 60 601–60 650 z 61 677