Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 126 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MČ Milan ČernýBez politické příslušnosti |
55 | referent internetového obchodu | Věcov okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 200 9,3 % listiny |
mandát 3. |
MČ Miloš ČernýBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Třebnouševes okr. Jičín |
5. SNK | 62 10,4 % listiny |
mandát 5. |
MČ Miroslav ČernýBez politické příslušnosti |
57 | obecní zaměstnanec | Ostrov u Bezdružic okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 37 13,1 % listiny |
mandát 3. |
MČ Miroslav ČernýBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Nové Sedlo okr. Louny |
2. SNK | 57 13,4 % listiny |
mandát 1. |
MČ Ing. Miroslav ČernýBez politické příslušnosti |
34 | podnikatel v lesnictví | Činěves okr. Nymburk |
2. SNK | 84 22,6 % listiny |
mandát 1. |
MČ Bc. Miroslav ČernýBez politické příslušnosti |
38 | obchodní ředitel | Stošíkovice na Louce okr. Znojmo |
2. SNK | 142 20,5 % listiny |
mandát 1. |
MČ MUDr. Miroslav ČernýBez politické příslušnosti |
66 | lékař | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
4. ZVUK 12+NK | 1 075 5,1 % listiny |
mandát 3. |
OČ Ondřej ČernýBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Milostín okr. Rakovník |
3. SNK | 71 11,3 % listiny |
mandát 6. |
OČ Ondřej ČernýBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí servisu | Přerov nad Labem okr. Nymburk |
8. STAN | 175 10,5 % listiny |
mandát 8. |
OČ Ing. Ondřej ČernýBez politické příslušnosti |
45 | VaV elektrokonstruktér | Batňovice okr. Trutnov |
2. SNK | 89 14,1 % listiny |
mandát 2. |
PČ Mgr. Pavel ČernýBez politické příslušnosti |
55 | právník | Staňkovice okr. Litoměřice |
2. SNK | 15 14,0 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČernýBez politické příslušnosti |
57 | řidič | Psárov okr. Tábor |
1. NK | 38 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PČ Ing. Pavel ČernýBez politické příslušnosti |
56 | konstruktér | Kunín okr. Nový Jičín |
2. SNK | 243 8,0 % listiny |
mandát 3. |
PČ Ing. Pavel Černý, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | profesionální hasič | Kamenice okr. Jihlava |
5. KDU-ČSL+NK | 321 6,9 % listiny |
mandát 5. |
PČ Ing. Pavel ČernýBez politické příslušnosti |
48 | hygienik | Kuks okr. Trutnov |
1. SNK | 52 12,4 % listiny |
mandát 3. |
PČ Pavel ČernýBez politické příslušnosti |
51 | THP pracovník / projektant | Rohovládova Bělá okr. Pardubice |
2. SNK | 173 14,8 % listiny |
mandát 2. |
PČ Pavel ČernýBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí provozu | Pětipsy okr. Chomutov |
5. SNK | 73 18,3 % listiny |
mandát 4. |
PČ Petr ČernýBez politické příslušnosti |
44 | ředitel | Račice nad Trotinou okr. Hradec Králové |
1. NK | 45 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PČ Petr ČernýBez politické příslušnosti |
66 | referent | Ctiměřice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 39 18,3 % listiny |
mandát 3. |
PČ Petr ČernýBez politické příslušnosti |
49 | záchranář ZZS, dobrovolný hasič | Lanškroun okr. Ústí nad Orlicí |
2. VČ+NK | 460 9,3 % listiny |
mandát 1. |
RČ Mgr. Radan ČernýBez politické příslušnosti |
43 | ředitel ZŠ 5. května, zastupitel města, člen sportovní komise, sportovec, volejbalový trenér mládeže | Dvůr Králové nad Labem okr. Trutnov |
2. MY+NK | 1 521 6,6 % listiny |
mandát 2. |
RČ Radek ČernýBez politické příslušnosti |
54 | učitel OV | Lovečkovice okr. Litoměřice |
2. SNK | 99 16,3 % listiny |
mandát 1. |
RČ Radek ČernýBez politické příslušnosti |
42 | manažer obchod. firmy | Běrunice okr. Nymburk |
2. SNK | 245 10,8 % listiny |
mandát 2. |
RČ Radim ČernýBez politické příslušnosti |
48 | servisní technik | Zbýšov okr. Vyškov |
7. SNK | 171 10,6 % listiny |
mandát 7. |
RČ Bc. Robert ČernýBez politické příslušnosti |
49 | technický ředitel | Písečná okr. Jeseník |
2. SNK | 214 7,5 % listiny |
mandát 3. |
RČ Rostislav ČernýBez politické příslušnosti |
54 | městský hajný, jednatel | Chýnov okr. Tábor |
12. SNK | 479 7,5 % listiny |
mandát 4. |
ŠČ Ing. Štěpán ČernýBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí oddělení – Státní fond životního prostředí ČR | Sluštice okr. Praha-východ |
2. SNK | 211 12,3 % listiny |
mandát 2. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
51 | starosta obce | Lišice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 62 18,4 % listiny |
mandát 2. |
TČ Mgr. Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Oslavany okr. Brno-venkov |
2. SOM | 264 7,7 % listiny |
mandát 2. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
39 | manažer | Boudy okr. Písek |
4. ODS | 52 15,0 % listiny |
mandát 5. |
TČ Ing. Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
51 | referent odboru životního prostředí | Postřelmov okr. Šumperk |
3. Nestran. | 447 10,1 % listiny |
mandát 1. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vystrkov okr. Pelhřimov |
1. NK | 134 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
46 | starosta | Jeníkov okr. Chrudim |
1. KDU-ČSL | 190 14,2 % listiny |
mandát 1. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
44 | údržbář obecního majetku | Chlumětín okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 74 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
36 | dělník | Příbram na Moravě okr. Brno-venkov |
1. SNK | 136 13,5 % listiny |
mandát 3. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel | Bolkov okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 21 18,3 % listiny |
mandát 1. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
58 | projektový manažer | Štítná nad Vláří-Popov okr. Zlín |
3. KDU-ČSL | 440 7,0 % listiny |
mandát 4. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
34 | obchodní zástupce | Panoší Újezd okr. Rakovník |
7. SNK | 62 9,4 % listiny |
mandát 7. |
TČ Ing. Tomáš ČernýČeská pirátská strana |
43 | podnikatel | Klecany okr. Praha-východ |
8. ODS+NK | 583 6,2 % listiny |
mandát 8. |
TČ Tomáš ČernýBez politické příslušnosti |
46 | klempíř | Lipec okr. Kolín |
1. NK | 78 100,0 % listiny |
mandát 1. |
VČ Václav ČernýBez politické příslušnosti |
45 | hlavní stavbyvedoucí | Mokrouše okr. Plzeň-město |
1. SNK | 102 13,4 % listiny |
mandát 4. |
VČ Ing. Václav ČernýBez politické příslušnosti |
60 | ředitel | Dolní Nivy okr. Sokolov |
2. SNK | 81 11,4 % listiny |
mandát 2. |
VČ Vít ČernýObčanská demokratická strana |
48 | ředitel | Březí okr. Břeclav |
2. SNK | 322 6,9 % listiny |
mandát 5. |
VČ Vladimír ČernýBez politické příslušnosti |
64 | ředitel skiareálu | Mariánské Lázně okr. Cheb |
8. ANO+NK | 1 070 4,8 % listiny |
mandát 8. |
VČ Vladimír ČernýBez politické příslušnosti |
52 | elektromechanik | Česká Rybná okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 117 9,4 % listiny |
mandát 6. |
VČ Ing. Vladimír ČernýSociální demokracie |
65 | starosta obce | Rouchovany okr. Třebíč |
1. SNK | 322 8,5 % listiny |
mandát 1. |
VČ Vlastimil ČernýBez politické příslušnosti |
47 | servisní technik obnovitelných zdrojů, instruktor autoškoly, zastupitel obce | Vintířov okr. Sokolov |
3. SNK | 122 9,6 % listiny |
mandát 4. |
ZČ Zdeněk ČernýBez politické příslušnosti |
51 | stavební mistr | Horní Lhota okr. Ostrava-město |
6. SNK | 264 9,5 % listiny |
mandát 6. |
ZČ Zdeněk ČernýBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Oldřichov okr. Tábor |
1. NK | 76 100,0 % listiny |
mandát 1. |
ZČ Zdeněk ČernýBez politické příslušnosti |
58 | strojník | Miroslav okr. Znojmo |
5. SNK | 684 6,7 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 6 251–6 300 z 61 677