Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 337 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PK Bc. Petra KimmerováBez politické příslušnosti |
24 | zdravotní sestra | Sudkov okr. Šumperk |
5. SNK | 81 9,9 % listiny |
náhradník 2. |
JK Mgr. Josef KimplBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Háj ve Slezsku okr. Opava |
2. KSČM+NK | 145 5,7 % listiny |
náhradník 4. |
JK Ing. Josef KimplBez politické příslušnosti |
55 | IT konzultant a pedagog | Háj ve Slezsku okr. Opava |
7. ANO | 505 5,3 % listiny |
mandát 4. |
JK Bc. Josef KinařBez politické příslušnosti |
51 | policista | Štětí okr. Litoměřice |
3. S.cz+NK | 242 7,6 % listiny |
náhradník 1. |
JK Jitka KinařováBez politické příslušnosti |
49 | manažerka | Štětí okr. Litoměřice |
8. S.cz+NK | 152 4,8 % listiny |
náhradník 7. |
AK Antonín KincBez politické příslušnosti |
24 | OSVČ | Prosetín okr. Žďár nad Sázavou |
12. SNK | 113 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JK Jaroslav KincBez politické příslušnosti |
51 | operátor CNC | Ochoz u Tišnova okr. Brno-venkov |
1. NK | 50 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiří KincBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ specialista na optimalizaci procesů | Chotěvice okr. Trutnov |
7. SNK | 177 8,8 % listiny |
náhradník 4. |
MK Ing. Michael KincANO 2011 |
28 | softwarový inženýr | Brno okr. Brno-město |
25. ANO | 20 973 1,8 % listiny |
náhradník 14. |
MK Ing. Michael KincANO 2011 |
28 | softwarový inženýr | Brno-Slatina okr. Brno-město |
3. ANO | 323 5,3 % listiny |
náhradník 1. |
RK Rudolf KincBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ, pořadatel festivalu piva v Neratovicích | Neratovice okr. Mělník |
10. TOP 09+NK | 694 4,7 % listiny |
náhradník 6. |
VK Ing. Vladislav Kincel, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
78 | projektový manažer | Kravaře okr. Opava |
8. SNK | 219 3,6 % listiny |
náhradník 5. |
MK Miroslav KincelmanBez politické příslušnosti |
59 | živnostník | Žlutice okr. Karlovy Vary |
4. SPD | 89 10,7 % listiny |
mandát 1. |
BK Bohdan KinclBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Nedvědice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 52 5,2 % listiny |
náhradník 6. |
FK Filip KinclBez politické příslušnosti |
21 | OSVČ | Nižbor okr. Beroun |
7. SNK | 123 5,2 % listiny |
náhradník 5. |
JK Mgr. Bc. Jaroslav KinclBez politické příslušnosti |
50 | manažer živočišné výroby | Horní Město okr. Bruntál |
6. SNK | 86 8,8 % listiny |
náhradník 4. |
JK Jiří KinclBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ - truhlář | Libež okr. Benešov |
4. ANO+NK | 19 18,6 % listiny |
|
JK Jiří KinclBez politické příslušnosti |
43 | živnostník | Jemnice okr. Třebíč |
16. STO+NK | 282 4,0 % listiny |
náhradník 11. |
JK Jiří KinclKomunistická str.Čech a Moravy |
70 | důchodce | Jemnice okr. Třebíč |
4. KSČM | 72 4,9 % listiny |
|
JK Josef KinclBez politické příslušnosti |
40 | jednatel firmy | Horní Město okr. Bruntál |
3. SNK | 113 11,6 % listiny |
náhradník 1. |
JK JUDr. Josef KinclKomunistická str.Čech a Moravy |
78 | právník | Svitavy okr. Svitavy |
17. KSČM+NK | 132 3,5 % listiny |
|
KK Karel KinclBez politické příslušnosti |
73 | bývalý ředitel Základní umělecké školy Chrudim | Chrudim okr. Chrudim |
25. SNK ED | 854 3,3 % listiny |
náhradník 21. |
MK Martin KinclBez politické příslušnosti |
20 | student | Vsetín okr. Vsetín |
9. ANO | 1 003 4,8 % listiny |
náhradník 6. |
MK Mgr. Michal KinclTOP 09 |
40 | právník, zastupitel MČ Brno-Bohunice | Brno-Bohunice okr. Brno-město |
5. STANPirTOPFBrNK | 913 5,3 % listiny |
mandát 2. |
MK Michal KinclBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ zemědělství | Javorník okr. Svitavy |
5. SNK | 100 12,7 % listiny |
mandát 3. |
MK Ing. Milan KinclBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí správy majetku | Nepomuk okr. Plzeň-jih |
3. PRO PLZEŇ+NK | 230 7,1 % listiny |
náhradník 3. |
OK Ondřej KinclBez politické příslušnosti |
34 | člen zásahové jednotky hasičů, klempíř | Brno-Ořešín okr. Brno-město |
6. SNK | 141 13,6 % listiny |
náhradník 3. |
PK Pavel KinclBez politické příslušnosti |
53 | elektrikář | Vratěnín okr. Znojmo |
3. SNK | 57 10,4 % listiny |
náhradník 1. |
PK Pavel KinclBez politické příslušnosti |
59 | skladník | Jemnice okr. Třebíč |
10. KSČM | 72 4,9 % listiny |
|
TK Tomáš KinclBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ - lesnické práce | Vratěnín okr. Znojmo |
7. SNK | 91 9,9 % listiny |
náhradník 1. |
VK Vladimír KinclBez politické příslušnosti |
28 | skladník | Suchomasty okr. Beroun |
3. SNK | 67 16,4 % listiny |
mandát 2. |
ZK Zdeněk KinclBez politické příslušnosti |
62 | místopředseda ZD | Zbrašín okr. Louny |
4. SNK | 26 8,5 % listiny |
náhradník 3. |
JK Jan KinclerČeská pirátská strana |
43 | operátor výroby | Domažlice okr. Domažlice |
2. Piráti | 130 5,9 % listiny |
|
LK Lukáš KinclerBez politické příslušnosti |
47 | skladník | Draženov okr. Domažlice |
9. SNK | 119 10,2 % listiny |
náhradník 2. |
AK Ing. Anežka KinclováBez politické příslušnosti |
33 | datový analytik | Šlapanice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 1 587 6,3 % listiny |
mandát 4. |
IK Iva KinclováBez politické příslušnosti |
56 | starostka | Suchomasty okr. Beroun |
1. SNK | 107 17,0 % listiny |
mandát 2. |
JK Mgr. Jana KinclováBez politické příslušnosti |
57 | učitelka gymnázia | Vsetín okr. Vsetín |
3. Zelení+NK | 819 6,2 % listiny |
náhradník 1. |
JK Jarmila KinclováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Suchomasty okr. Beroun |
3. SNK | 109 17,3 % listiny |
mandát 1. |
JK Jaroslava KinclováBez politické příslušnosti |
65 | důchodkyně | Vratěnín okr. Znojmo |
6. SNK | 44 8,0 % listiny |
náhradník 4. |
JK Jitka KinclováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí kuchyně | Lovčovice okr. Třebíč |
6. SNK | 14 9,0 % listiny |
náhradník 1. |
JK Jitka KinclováBez politické příslušnosti |
75 | úřednice | Svitavy okr. Svitavy |
14. KSČM+NK | 117 3,1 % listiny |
|
KK Kamila KinclováBez politické příslušnosti |
50 | zaměstnanec | Rýmařov okr. Bruntál |
18. PRO Zdraví | 408 4,6 % listiny |
náhradník 14. |
KK Kateřina Kinclová, DiS.Bez politické příslušnosti |
39 | zdravotní sestra | Velká Bíteš okr. Žďár nad Sázavou |
11. MZH+NK | 178 4,0 % listiny |
náhradník 9. |
MK Miroslava KinclováBez politické příslušnosti |
50 | dispečerka | Vratěnín okr. Znojmo |
2. SNK | 46 8,4 % listiny |
mandát 3. |
MK Monika KinclováBez politické příslušnosti |
53 | signalistka SŽ | Stojčín okr. Pelhřimov |
5. SNK | 28 13,8 % listiny |
mandát 1. |
MK Monika KinclováBez politické příslušnosti |
47 | seřizovačka | Radvanice okr. Trutnov |
9. SNK | 16 4,8 % listiny |
náhradník 8. |
VK Bc. Vlasta Kinclová, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | koordinátorka | Radiměř okr. Svitavy |
4. SNK | 165 7,5 % listiny |
mandát 5. |
NK Naděžda KincováBez politické příslušnosti |
64 | administrativní pracovnice | Brno-Slatina okr. Brno-město |
11. ANO | 285 4,7 % listiny |
náhradník 9. |
PK Petra KincováBez politické příslušnosti |
54 | prodavačka | Štěpánov nad Svratkou okr. Žďár nad Sázavou |
10. ODS | 116 5,2 % listiny |
náhradník 2. |
ŠK Bc. Šárka KincováBez politické příslušnosti |
50 | terénní sociální pracovnice | Lukov okr. Zlín |
13. KDU-ČSL+NK | 121 6,2 % listiny |
náhradník 11. |
Zobrazeno 66 801–66 850 z 190 148