Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 381 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VK Vratislav KneifelBez politické příslušnosti |
58 | technik kvality | Nechanice okr. Hradec Králové |
11. SNK | 261 6,3 % listiny |
náhradník 7. |
JK Ing. Jan KneiflBez politické příslušnosti |
50 | ekonom, mykolog, zastupitel | Kryry okr. Louny |
2. TOP 09+NK | 185 12,7 % listiny |
mandát 2. |
MK Ing. Michal Kneifl, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
55 | akademický pracovník | Bukovina okr. Blansko |
9. SNK | 25 3,3 % listiny |
náhradník 5. |
RK Bc. Radovan KneiflBez politické příslušnosti |
52 | obchodní manažer | Fulnek okr. Nový Jičín |
7. SNK | 197 6,1 % listiny |
náhradník 7. |
RK Mgr. Roman KneiflKDU-ČSL |
63 | středoškolský učitel | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
1. KDU-ČSL | 528 8,0 % listiny |
mandát 1. |
AK Bc. Alena KneiflováBez politické příslušnosti |
62 | úřednice | Prachatice okr. Prachatice |
14. Nestraníci+NK | 209 3,6 % listiny |
náhradník 13. |
OK Bc. Olga KneiflováBez politické příslušnosti |
44 | konzultantka komunikace | Český Krumlov okr. Český Krumlov |
2. VOK+NK | 282 7,4 % listiny |
|
JK Mgr. Jaroslav KneislBez politické příslušnosti |
41 | hudební dramaturg, etnolog, cimbalista, člen zastupitelstva města a předseda osadního výboru Podlesí-Křivé | Valašské Meziříčí okr. Vsetín |
1. NEZ+STAN+NK | 2 163 5,6 % listiny |
mandát 1. |
MK Marek KneislBez politické příslušnosti |
21 | student | Zlatá Koruna okr. Český Krumlov |
15. SNK | 99 5,5 % listiny |
náhradník 10. |
RK Romana KneislováBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Prusinovice okr. Kroměříž |
8. SOCDEM | 36 2,8 % listiny |
náhradník 6. |
SK Simona KneisslováBez politické příslušnosti |
50 | ekonomka, účetní | Dubičné okr. České Budějovice |
6. SNK | 185 15,1 % listiny |
mandát 2. |
JK Jana KnejflováBez politické příslušnosti |
67 | restaurátorka textilu | Praha 1 okr. Hlavní město Praha |
20. Volt+NK | 129 3,6 % listiny |
|
ZK Zdeněk KněnickýBez politické příslušnosti |
63 | elektrikář | Votice okr. Benešov |
15. SNK | 619 4,7 % listiny |
náhradník 7. |
DK Dominik KneprBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ, technický produkční | Jihlava okr. Jihlava |
25. STAN | 1 691 2,6 % listiny |
náhradník 20. |
RK Radek KneprBez politické příslušnosti |
51 | montér, zedník | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
9. SNK | 68 9,3 % listiny |
náhradník 6. |
JK Jiří KneřBez politické příslušnosti |
60 | lodník | Janov okr. Děčín |
8. SNK | 2 0,5 % listiny |
náhradník 6. |
JK Jiří KneslBez politické příslušnosti |
66 | senior | Slavkov u Brna okr. Vyškov |
14. ODS+NK | 368 4,7 % listiny |
náhradník 11. |
KK Kamil KnéslBez politické příslušnosti |
45 | technik klimatizací a tepelných čerpadel | Vřesovice okr. Hodonín |
3. SNK | 148 12,7 % listiny |
mandát 3. |
KK Karel KneslBez politické příslušnosti |
43 | starosta | Heršpice okr. Vyškov |
1. SNK | 286 15,1 % listiny |
mandát 1. |
MK Bc. Marcel Knesl, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | technik stavebního úřadu | Slavkov u Brna okr. Vyškov |
9. Nestran. | 290 6,0 % listiny |
náhradník 7. |
PK Petr KneslBez politické příslušnosti |
58 | THP ve zdravotnictví | Brno-Bosonohy okr. Brno-město |
10. ODS | 83 4,2 % listiny |
náhradník 8. |
RK Radek KneslBez politické příslušnosti |
44 | strojní technik | Letonice okr. Vyškov |
3. KDU-ČSL | 61 9,7 % listiny |
náhradník 2. |
KK Karel KneslíkKomunistická str.Čech a Moravy |
75 | zedník | Brtnice okr. Jihlava |
19. KSČ+ČSSD | 77 3,6 % listiny |
náhradník 18. |
EK Bc. Eliška KneslováBez politické příslušnosti |
36 | sociální pedagog | Letonice okr. Vyškov |
5. KDU-ČSL | 52 8,3 % listiny |
náhradník 4. |
RK Radmila KneslováBez politické příslušnosti |
69 | důchodkyně | Letonice okr. Vyškov |
11. KDU-ČSL | 37 5,9 % listiny |
náhradník 10. |
PK Petr KnesplBez politické příslušnosti |
53 | vedoucí servisu | Smilovice okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 131 9,9 % listiny |
mandát 6. |
PK Petr KnesplBez politické příslušnosti |
48 | zámečník | Noviny pod Ralskem okr. Česká Lípa |
3. SNK | 33 14,6 % listiny |
náhradník 2. |
ZK Zdeněk KnesplBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Suchdol okr. Kutná Hora |
14. SNK | 216 6,6 % listiny |
náhradník 7. |
LK MUDr. Lenka KnesplováBez politické příslušnosti |
55 | lékařka | Radějovice okr. Praha-východ |
5. SNK | 214 11,2 % listiny |
mandát 5. |
MK Martina KnesplováBez politické příslušnosti |
49 | skladová účetní | Smilovice okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 137 10,3 % listiny |
mandát 2. |
JK Jiří KnettigBez politické příslušnosti |
22 | student, florbalový rozhodčí | Provodov-Šonov okr. Náchod |
8. SNK | 67 3,6 % listiny |
náhradník 6. |
VK Mgr. Vladislava KnettigBez politické příslušnosti |
50 | sociální pracovnice, radní obce Provodov-Šonov | Provodov-Šonov okr. Náchod |
1. SNK | 322 9,8 % listiny |
mandát 2. |
PK Ing. Pavel KneysBez politické příslušnosti |
37 | letecký inženýr | Církvice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 149 13,6 % listiny |
náhradník 1. |
SK Stanislav KnězekBez politické příslušnosti |
69 | živnostník | Vratimov okr. Ostrava-město |
17. SNK | 237 4,9 % listiny |
náhradník 15. |
JK Jan KnězůBez politické příslušnosti |
32 | sekretář, manažer a trenér florbalového oddílu SPARTAK PELHŘIMOV | Pelhřimov okr. Pelhřimov |
8. TOP 09+NK | 677 5,1 % listiny |
náhradník 5. |
JK Jan KnězůBez politické příslušnosti |
31 | řidič, dobrovolný hasič | Ludgeřovice okr. Opava |
8. SNK | 389 5,1 % listiny |
náhradník 4. |
LK Ing. Lenka KnězůBez politické příslušnosti |
44 | obchodní a marketingový manažer | Božejov okr. Pelhřimov |
1. SNK | 114 8,4 % listiny |
mandát 4. |
MK Marika KnězůBez politické příslušnosti |
44 | asistentka | Želeč okr. Tábor |
14. SNK | 119 5,4 % listiny |
náhradník 8. |
OK Ondřej KnězůBez politické příslušnosti |
32 | elektrikář | Nová Cerekev okr. Pelhřimov |
7. STAN+NK | 266 6,3 % listiny |
mandát 7. |
ZK Ing. Zdeňka Knězů, MBABez politické příslušnosti |
70 | ekonomka, podnikatelka | Černošice okr. Praha-západ |
7. Piráti+NK | 330 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
TK Tomáš KněžekBez politické příslušnosti |
42 | traktorista v zemědělském družstvu | Všejany okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 198 10,4 % listiny |
mandát 4. |
JK Jiří KněžíčekBez politické příslušnosti |
38 | podnikatel – servisní technik | Příbram na Moravě okr. Brno-venkov |
3. SNK | 161 15,9 % listiny |
mandát 2. |
OK Ondřej KněžíčekBez politické příslušnosti |
20 | zootechnik | Županovice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 11 19,6 % listiny |
mandát 3. |
VK Václav KněžíčekBez politické příslušnosti |
53 | zámečník | Radkovice u Hrotovic okr. Třebíč |
2. NEZ | 19 10,3 % listiny |
náhradník 2. |
IK Iveta KněžíčkováBez politické příslušnosti |
42 | ošetřovatel drůbeže | Radkovice u Hrotovic okr. Třebíč |
4. STAN | 14 12,1 % listiny |
|
LK Lucie KněžíčkováBez politické příslušnosti |
44 | prodavačka | Županovice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 7 12,5 % listiny |
náhradník 1. |
DK Mgr. David KněžíkBez politické příslušnosti |
40 | státní zaměstnanec | Libež okr. Benešov |
1. SNK | 156 14,8 % listiny |
mandát 1. |
MK Miloslav KněžíkBez politické příslušnosti |
66 | ředitel TS Vlašim | Libež okr. Benešov |
4. SNK | 142 13,5 % listiny |
mandát 4. |
PK Pavel KnežikČeská pirátská strana |
46 | IT manažer, dobrovolný hasič | Pelhřimov okr. Pelhřimov |
1. Piráti | 326 7,5 % listiny |
|
PK Petr KnežikBez politické příslušnosti |
45 | projektant | Vokov okr. Pelhřimov |
1. NK | 91 100,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 69 001–69 050 z 190 148