Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 490 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí údržby | Tišice okr. Mělník |
2. SNK | 209 11,9 % listiny |
náhradník 1. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
47 | jednatel a ředitel ve společnostech s.r.o. se zaměřením na stavebnictví | Vrané nad Vltavou okr. Praha-západ |
3. SNK | 135 8,2 % listiny |
náhradník 2. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Malá Morava okr. Šumperk |
5. SNK | 180 10,9 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Krašovice okr. Plzeň-sever |
8. SNK | 41 5,0 % listiny |
náhradník 4. |
JS Dr. rer. nat. Ing. Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
47 | farmaceutický expert | Křenice okr. Praha-východ |
7. SNK | 138 13,1 % listiny |
mandát 7. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | stavbyvedoucí | Blšany okr. Louny |
5. SNK | 157 9,6 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí technického úseku | Domoušice okr. Louny |
6. SNK | 105 7,9 % listiny |
náhradník 2. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
64 | technik | Hlince okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 27 14,8 % listiny |
mandát 3. |
JS Mgr. Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
59 | učitel | Pomezí okr. Svitavy |
9. SNK | 247 5,5 % listiny |
mandát 9. |
JS Ing. Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel - projektant, místostarosta | Dolní Čermná okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 400 10,7 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
65 | starobní důchodce | Voděrady okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 121 22,4 % listiny |
mandát 4. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ truhlář | Svitávka okr. Blansko |
12. SNK | 396 6,3 % listiny |
náhradník 4. |
JS Ing. Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
37 | stavební inženýr | Ludmírov okr. Prostějov |
8. SNK | 174 8,5 % listiny |
mandát 8. |
JS Jiří SvobodaBez politické příslušnosti |
55 | projektový manažer | Račice okr. Rakovník |
3. SNK | 37 14,3 % listiny |
mandát 3. |
JS Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Bašť okr. Praha-východ |
6. SNK | 80 5,7 % listiny |
náhradník 5. |
JS Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
35 | profesionální hasič Armády ČR | Bynovec okr. Děčín |
7. SNK | 114 13,0 % listiny |
mandát 3. |
JS Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
47 | agronom | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 75 13,0 % listiny |
náhradník 2. |
JS Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
33 | traktorista | Mutěnín okr. Domažlice |
4. SNK | 39 11,4 % listiny |
náhradník 2. |
JS Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
53 | mechanik | Hranice okr. Cheb |
11. SNK | 170 6,3 % listiny |
mandát 11. |
JS Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
59 | tesař | Cvikov okr. Česká Lípa |
7. SNK | 121 4,3 % listiny |
náhradník 6. |
JS Mgr. Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
55 | ředitel Kulturního a informačního střediska | Lomnice nad Popelkou okr. Semily |
7. SNK | 758 5,6 % listiny |
náhradník 3. |
JS Ing. Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
41 | projektant | Stařeč okr. Třebíč |
8. SNK | 369 6,5 % listiny |
mandát 8. |
JS Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
63 | podnikatel | Rašovice okr. Vyškov |
9. SNK | 177 10,1 % listiny |
náhradník 3. |
JS Ing. Josef SvobodaBez politické příslušnosti |
62 | obchodní ředitel | Široká Niva okr. Bruntál |
3. SNK | 219 11,0 % listiny |
mandát 3. |
KS Kamil SvobodaBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ - Autodoprava | Jiřetín pod Jedlovou okr. Děčín |
4. SNK | 7 11,9 % listiny |
|
KS Kamil SvobodaBez politické příslušnosti |
51 | stavební technik | Klučov okr. Třebíč |
6. SNK | 64 12,7 % listiny |
mandát 5. |
KS Ing. Karel SvobodaBez politické příslušnosti |
59 | plánovač výroby | Načeradec okr. Benešov |
2. SNK | 217 6,7 % listiny |
mandát 3. |
KS Mgr. Karel SvobodaBez politické příslušnosti |
47 | psycholog | Višňová okr. Příbram |
8. SNK | 152 12,1 % listiny |
mandát 8. |
KS Karel SvobodaBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel | Panoší Újezd okr. Rakovník |
2. SNK | 91 13,8 % listiny |
mandát 3. |
KS Ing. Karel SvobodaBez politické příslušnosti |
68 | podnikatel | Stěžery okr. Hradec Králové |
12. SNK | 239 5,7 % listiny |
náhradník 8. |
KS Karel SvobodaBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Grešlové Mýto okr. Znojmo |
1. SNK | 94 15,5 % listiny |
mandát 1. |
LS Ladislav SvobodaBez politické příslušnosti |
32 | vedoucí oddělení kvality | Černošín okr. Tachov |
9. SNK | 40 4,3 % listiny |
náhradník 8. |
LS Ladislav SvobodaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí centra zpracování odpadů | Vlkoš okr. Hodonín |
4. SNK | 320 11,5 % listiny |
mandát 4. |
LS Ladislav SvobodaBez politické příslušnosti |
54 | strojník | Štítary okr. Znojmo |
4. SNK | 121 11,9 % listiny |
mandát 4. |
LS Leoš SvobodaBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Tisá okr. Ústí nad Labem |
6. SNK | 93 9,2 % listiny |
náhradník 4. |
LS Ing. Libor SvobodaBez politické příslušnosti |
58 | úředník | Hamry okr. Klatovy |
5. SNK | 30 16,3 % listiny |
mandát 5. |
LS Ing. Lubomír SvobodaBez politické příslušnosti |
72 | chemický inženýr se zkušenostmi z obchodu a distribuce chemických produktů | Horní Maršov okr. Trutnov |
8. SNK | 44 5,6 % listiny |
náhradník 6. |
LS Lubomír SvobodaBez politické příslušnosti |
54 | THP | Dolní Moravice okr. Bruntál |
9. SNK | 59 9,9 % listiny |
náhradník 5. |
LS Luboš SvobodaBez politické příslušnosti |
63 | technik | Velká Chmelištná okr. Rakovník |
6. SNK | 27 12,9 % listiny |
mandát 6. |
LS Luboš SvobodaBez politické příslušnosti |
66 | zámečník | Kasalice okr. Pardubice |
6. SNK | 15 4,1 % listiny |
náhradník 1. |
LS Luboš SvobodaBez politické příslušnosti |
61 | zámečník | Tetov okr. Pardubice |
2. SNK | 47 11,5 % listiny |
mandát 3. |
LS Ing. Luděk SvobodaBez politické příslušnosti |
40 | specialista školení a technických konzultací | Určice okr. Prostějov |
11. SNK | 163 6,7 % listiny |
mandát 11. |
LS Ludvík SvobodaBez politické příslušnosti |
56 | strážný | Zbiroh okr. Rokycany |
1. SNK | 180 12,0 % listiny |
mandát 1. |
LS Lukáš SvobodaBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Krupá okr. Kolín |
2. SNK | 98 13,0 % listiny |
mandát 3. |
LS Mgr. Lukáš SvobodaBez politické příslušnosti |
30 | učitel | Plesná okr. Cheb |
4. SNK | 243 11,1 % listiny |
mandát 4. |
LS Ing. Lukáš SvobodaBez politické příslušnosti |
45 | manažer | Štěnovice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 500 9,4 % listiny |
mandát 5. |
LS Lukáš SvobodaBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Hrotovice okr. Třebíč |
10. SNK | 149 4,4 % listiny |
náhradník 4. |
LS Ing. Bc. Lukáš SvobodaBez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Myslibořice okr. Třebíč |
2. SNK | 186 12,7 % listiny |
mandát 2. |
MS Marcel SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | soukromý podnikatel | Lázně Libverda okr. Liberec |
8. SNK | 76 10,4 % listiny |
mandát 8. |
MS Marek SvobodaBez politické příslušnosti |
32 | stavbyvedoucí | Olbramovice okr. Znojmo |
1. SNK | 125 33,6 % listiny |
Zobrazeno 74 451–74 500 z 94 275