Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 1 535 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JK Ing. Jan KovářBez politické příslušnosti |
30 | stavební inženýr | Opařany okr. Tábor |
13. SNK | 288 6,4 % listiny |
náhradník 6. |
JK Ing. Jan KovářKDU-ČSL |
47 | jednatel zemědělské rodinné farmy | Mankovice okr. Nový Jičín |
1. KDU-ČSL | 69 27,1 % listiny |
mandát 1. |
JK Ing. Jan KovářObčanská demokratická strana |
35 | vedoucí provozu, člen místního výboru MČ Újezdec | Přerov okr. Přerov |
13. ODS | 1 817 2,8 % listiny |
náhradník 7. |
JK Ing. Jan KovářKDU-ČSL |
67 | důchodce | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
2. KDU-ČSL | 100 10,4 % listiny |
náhradník 1. |
JK Jan KovářBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel | Bílá okr. Liberec |
4. SNK | 79 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
JK Ing. Jan KovářKDU-ČSL |
37 | chemik EDU | Dalešice okr. Třebíč |
5. SNK | 135 8,8 % listiny |
náhradník 1. |
JK Jaromír KovářBez politické příslušnosti |
34 | pracovník zákaznického servisu | Habrovany okr. Vyškov |
3. SOM+NK | 65 12,1 % listiny |
náhradník 2. |
JK Jaroslav KovářBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Kolešovice okr. Rakovník |
6. SNK | 147 15,7 % listiny |
mandát 1. |
JK Jaroslav KovářBez politické příslušnosti |
36 | arborista | Předhradí okr. Chrudim |
8. KDU-ČSL+NK | 80 8,7 % listiny |
náhradník 2. |
JK Ing. Jaroslav KovářBez politické příslušnosti |
50 | manažer IT | Nesovice okr. Vyškov |
7. SNK | 91 7,3 % listiny |
náhradník 4. |
JK Jiří KovářBez politické příslušnosti |
23 | zedník | Provodovice okr. Přerov |
4. SNK | 53 16,0 % listiny |
mandát 5. |
JK Jiří KovářBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Masojedy okr. Kolín |
5. SNK | 35 14,1 % listiny |
mandát 5. |
JK Jiří KovářBez politické příslušnosti |
42 | obchodně technický zástupce | Cerekvice nad Loučnou okr. Svitavy |
5. SNK | 116 15,4 % listiny |
náhradník 4. |
JK Ing. Jiří KovářBez politické příslušnosti |
51 | technik | Bořitov okr. Blansko |
5. Nestraníci+NK | 162 9,6 % listiny |
mandát 2. |
JK Bc. Jiří KovářBez politické příslušnosti |
46 | procesní inženýr | Hutisko-Solanec okr. Vsetín |
12. SNK | 380 6,4 % listiny |
mandát 12. |
JK Jiří KovářBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Sezimovo Ústí okr. Tábor |
16. ANO | 233 4,2 % listiny |
náhradník 14. |
JK Ing. Jiří KovářKomunistická str.Čech a Moravy |
79 | technik, důchodce | Nová Bystřice okr. Jindřichův Hradec |
15. KSČM+NK | 53 6,5 % listiny |
|
JK Bc. Jiří KovářBez politické příslušnosti |
47 | obchodně technický zástupce | Chotýčany okr. České Budějovice |
1. SNK | 117 17,3 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiří KovářBez politické příslušnosti |
65 | jednatel | Bohuslavice okr. Jihlava |
1. SNK | 39 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JK Jiří KovářObčanská demokratická strana |
34 | elektrotechnik | Telč okr. Jihlava |
21. ODS | 278 3,3 % listiny |
náhradník 16. |
JK Jiří KovářKomunistická str.Čech a Moravy |
73 | důchodce | Kořenov okr. Jablonec nad Nisou |
4. Stačilo! | 30 8,4 % listiny |
náhradník 3. |
JK Jiří KovářBez politické příslušnosti |
41 | ŘZP | Jesenice okr. Rakovník |
8. SNK | 205 7,2 % listiny |
náhradník 3. |
JK Jiří Kovář, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | zdravotní laborant, předseda divadelního spolku Vojnarka | Trstěnice okr. Svitavy |
9. STAN+NK | 77 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
JK Jiří KovářBez politické příslušnosti |
56 | skladník-řidič | Vrátno okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 16 14,5 % listiny |
náhradník 4. |
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
67 | soukromý zemědělec | Moravská Nová Ves okr. Břeclav |
7. SPD+NK | 34 8,1 % listiny |
|
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
69 | oční optik | Bruntál okr. Bruntál |
25. STAN+NK | 831 4,4 % listiny |
mandát 5. |
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
45 | řidič - opravář | Kobyly okr. Liberec |
1. SNK | 62 22,3 % listiny |
mandát 1. |
JK Mgr. Josef KovářBez politické příslušnosti |
56 | státní zaměstnanec Policie ČR | Husinec okr. Prachatice |
2. SNK ED+NK | 133 10,6 % listiny |
mandát 2. |
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
62 | lesník | Lipnice nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
8. SNK | 68 7,7 % listiny |
náhradník 5. |
JK Ing. Josef Kovář, MBABez politické příslušnosti |
41 | obchodní manažer | Bystřička okr. Vsetín |
9. SNK | 135 7,9 % listiny |
náhradník 6. |
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
38 | instalatér | Borovnice okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 39 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JK Josef KovářANO 2011 |
54 | OSVČ truhlář | Velké Meziříčí okr. Žďár nad Sázavou |
3. ANO | 701 5,1 % listiny |
náhradník 1. |
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
30 | technolog provozu | Bitozeves okr. Louny |
8. SNK | 56 9,2 % listiny |
náhradník 5. |
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Svatá Maří okr. Prachatice |
4. SNK | 206 11,0 % listiny |
mandát 4. |
JK Josef KovářBez politické příslušnosti |
44 | stavbyvedoucí | Trstěnice okr. Svitavy |
7. STAN+NK | 90 8,3 % listiny |
náhradník 2. |
JK Bc. Josef KovářBez politické příslušnosti |
37 | agronom v sadech | Únanov okr. Znojmo |
2. SNK | 318 7,2 % listiny |
mandát 3. |
KK Karel KovářBez politické příslušnosti |
31 | podnikatel | Rumburk okr. Děčín |
6. ANO | 543 4,7 % listiny |
náhradník 2. |
KK Karel KovářBez politické příslušnosti |
68 | automechanik | Bělá nad Radbuzou okr. Domažlice |
3. STAN+NK | 296 7,1 % listiny |
mandát 5. |
KK Karel KovářBez politické příslušnosti |
31 | technik | Drslavice okr. Prachatice |
7. SNK | 40 15,3 % listiny |
mandát 1. |
KK Karel KovářBez politické příslušnosti |
63 | jednatel s.r.o. | Horní Stropnice okr. České Budějovice |
4. SNK | 114 7,6 % listiny |
náhradník 3. |
LK Leoš KovářKDU-ČSL |
30 | dělník v elektrodílně | Vysoké Mýto okr. Ústí nad Orlicí |
7. KDU+ODS+TOP 09 | 279 3,8 % listiny |
náhradník 7. |
LK Ing. Libor KovářBez politické příslušnosti |
36 | chemik | Hrobice okr. Zlín |
8. SNK | 172 11,5 % listiny |
náhradník 1. |
LK Libor KovářBez politické příslušnosti |
45 | hasič | Podbřezí okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. KDU-ČSL | 176 12,8 % listiny |
mandát 2. |
LK Libor KovářBez politické příslušnosti |
39 | administrativně technický pracovník ve správě nemovitostí | Jehnědí okr. Ústí nad Orlicí |
1. NK | 119 100,0 % listiny |
mandát 1. |
LK Ing. Lubomír KovářANO 2011 |
63 | náměstek primátorky města Karlovy Vary | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
3. ANO | 3 116 3,0 % listiny |
mandát 3. |
LK Luboš KovářBez politické příslušnosti |
52 | montér | Radkov okr. Jihlava |
3. SNK | 88 20,7 % listiny |
mandát 3. |
LK Ing. Luděk Kovář, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
63 | geolog | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
31. ANO | 8 064 2,2 % listiny |
náhradník 11. |
LK Ing. Lukáš KovářBez politické příslušnosti |
34 | stavební inženýr, hokejista | Nošovice okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 262 8,9 % listiny |
mandát 6. |
MK Marek KovářBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Březské okr. Žďár nad Sázavou |
1. NK | 21 100,0 % listiny |
|
MK Marian KovářBez politické příslušnosti |
46 | řidič | Ostrov nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
8. SNK | 77 6,5 % listiny |
náhradník 5. |
Zobrazeno 76 701–76 750 z 190 148