Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 159 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MC Martina Cenková Kobolková, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | designér na rodičovské dovolené | Rašovice okr. Vyškov |
7. SNK | 189 10,8 % listiny |
náhradník 1. |
RC Renata Cenková NezvalováBez politické příslušnosti |
54 | živnostnice | Tučapy okr. Tábor |
14. SNK | 82 6,5 % listiny |
náhradník 12. |
PC Pavel CentkoBez politické příslušnosti |
53 | podnikatel | Libějovice okr. Strakonice |
5. SNK | 71 12,1 % listiny |
náhradník 3. |
DC David CentnerBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Vysoké Chvojno okr. Pardubice |
1. SNK | 85 14,8 % listiny |
mandát 3. |
JC MUDr. Jan CepákBez politické příslušnosti |
45 | anesteziolog a lékař záchranné služby | Včelná okr. České Budějovice |
5. SNK | 362 11,1 % listiny |
náhradník 1. |
JC Jiří CepekBez politické příslušnosti |
51 | skladník | Vestec okr. Nymburk |
8. SNK | 86 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
IC Iveta CepkováBez politické příslušnosti |
47 | pracovník expedice | Vysoká Libyně okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 78 12,9 % listiny |
mandát 3. |
JC Ing. Jaroslav CeralBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nabočany okr. Chrudim |
5. SNK | 30 16,1 % listiny |
mandát 5. |
JC doc. MUDr. Jiří Ceral, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
58 | přednosta 1. interní kliniky FNHK | Hvozdnice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 140 13,5 % listiny |
mandát 4. |
PC Mgr. Petra CeralováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Nabočany okr. Chrudim |
2. SNK | 36 19,4 % listiny |
mandát 2. |
MC Martin CereňukBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí staveb | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
13. SNK | 240 5,1 % listiny |
náhradník 8. |
RC Radka CerhováBez politické příslušnosti |
47 | personalistka | Zápy okr. Praha-východ |
5. SNK | 178 9,6 % listiny |
mandát 5. |
ŠC Šárka CerhováBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí výrobního týmu | Velemyšleves okr. Louny |
5. SNK | 44 13,2 % listiny |
náhradník 2. |
VC Ing. Veronika CerhováObčanská demokratická strana |
42 | OSVČ | Kochánky okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 152 11,4 % listiny |
mandát 4. |
FC František CermanBez politické příslušnosti |
35 | seřizovač CNC strojů | Bobrůvka okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 66 57,9 % listiny |
mandát 1. |
JC Bc. Jan CermanBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí domova pro seniory | Hostouň okr. Domažlice |
7. SNK | 112 9,7 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří CermanBez politické příslušnosti |
45 | hasič | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 80 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří CermanBez politické příslušnosti |
65 | učitel odborného výcviku | Všelibice okr. Liberec |
11. SNK | 88 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
JC Ing. Josef CermanBez politické příslušnosti |
58 | velitel výjezdové jednotky hasičů, THP | Jilemnice okr. Semily |
3. SNK | 370 7,8 % listiny |
náhradník 1. |
JC Josef CermanBez politické příslušnosti |
33 | výrobní manager | Horní Kalná okr. Trutnov |
5. SNK | 0 0,0 % listiny |
|
KC Karel CermanBez politické příslušnosti |
54 | skladník | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
12. SNK | 235 4,9 % listiny |
náhradník 7. |
KC Ing. Karel CermanBez politické příslušnosti |
54 | učitel | Dolní Kalná okr. Trutnov |
1. SNK | 101 16,7 % listiny |
mandát 1. |
PC Petr CermanBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jičíněves okr. Jičín |
7. SNK | 217 12,1 % listiny |
mandát 7. |
MC Bc. Magda CermanováBez politické příslušnosti |
52 | manažer vodárenství, KrVaK, s.r.o. | Horní Branná okr. Semily |
11. SNK | 621 9,3 % listiny |
náhradník 2. |
DC Ing. David Cervan, Ph.D.,et DiS.Bez politické příslušnosti |
56 | středoškolský učitel | Nové Sedlo okr. Sokolov |
2. SNK | 42 10,1 % listiny |
|
OC Bc. Ondřej CervanBez politické příslušnosti |
24 | student VŠ | Nové Sedlo okr. Sokolov |
11. SNK | 27 6,5 % listiny |
|
LC Libor CesarBez politické příslušnosti |
57 | dělník | Doloplazy okr. Prostějov |
1. SNK | 86 25,8 % listiny |
mandát 1. |
LC Libor Cesar, DiS.Bez politické příslušnosti |
31 | administrativní pracovník | Doloplazy okr. Prostějov |
5. SNK | 38 11,4 % listiny |
náhradník 5. |
PC Petr CesarBez politické příslušnosti |
45 | technolog | Šanov okr. Zlín |
2. SNK | 72 9,8 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef CesnekBez politické příslušnosti |
43 | servisní technik | Staré Heřminovy okr. Bruntál |
6. SNK | 12 2,8 % listiny |
náhradník 3. |
AC Bc. Aleš CestrBez politické příslušnosti |
35 | samostatný referent KÚ | Františkov nad Ploučnicí okr. Děčín |
4. SNK | 107 10,8 % listiny |
mandát 4. |
FC František CestrBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Valkeřice okr. Děčín |
3. SNK | 150 13,9 % listiny |
náhradník 1. |
BC Ing. Barbora CetkovskáBez politické příslušnosti |
34 | rodičovská dovolená | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
5. SNK | 48 11,5 % listiny |
náhradník 4. |
OC Mgr. Olga CetkovskáBez politické příslušnosti |
44 | učitelka | Dolní Moravice okr. Bruntál |
2. SNK | 111 13,2 % listiny |
mandát 2. |
JC Jan CetkovskýSvobodní |
49 | zemědělec | Odrava okr. Cheb |
2. SNK | 80 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JC PharmDr. Jan CetkovskýBez politické příslušnosti |
67 | aktivní senior | Hluk okr. Uherské Hradiště |
20. SNK | 471 3,4 % listiny |
náhradník 11. |
JC Ing. Josef CetkovskýBez politické příslušnosti |
61 | předseda družstva | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
4. SNK | 131 16,9 % listiny |
mandát 2. |
PC Petr CetkovskýBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Ivaň okr. Prostějov |
1. SNK | 114 14,6 % listiny |
mandát 1. |
SC Stanislav CetkovskýBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Klenovice na Hané okr. Prostějov |
1. SNK | 304 10,1 % listiny |
mandát 1. |
TC Bc. Tomáš CetlovskýBez politické příslušnosti |
25 | student | Chotoviny okr. Tábor |
14. SNK | 116 6,2 % listiny |
náhradník 12. |
PC Petra CibochováBez politické příslušnosti |
49 | hlavní pokladní | Vrcovice okr. Písek |
3. SNK | 51 19,9 % listiny |
mandát 2. |
TC Tomáš CibrikBez politické příslušnosti |
31 | montážní dělník | Hořešovice okr. Kladno |
5. SNK | 95 13,2 % listiny |
mandát 3. |
JC Josef CibulaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Senožaty okr. Pelhřimov |
4. SNK | 151 10,0 % listiny |
mandát 5. |
MC Marcel CibulaBez politické příslušnosti |
48 | zedník | Růžová okr. Děčín |
4. SNK | 53 16,1 % listiny |
náhradník 2. |
AC Adam CibulkaBez politické příslušnosti |
19 | student | Přehvozdí okr. Kolín |
6. SNK | 69 11,2 % listiny |
mandát 6. |
DC David CibulkaBez politické příslušnosti |
47 | zámečník | Zakřany okr. Brno-venkov |
1. SNK | 305 17,9 % listiny |
mandát 1. |
JC Jan CibulkaBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí zemědělského stř. | Pnětluky okr. Louny |
6. SNK | 32 11,3 % listiny |
náhradník 4. |
JC Mgr. Jan CibulkaBez politické příslušnosti |
46 | projektový manažer | Slatina okr. Nový Jičín |
9. SNK | 147 9,9 % listiny |
náhradník 5. |
JC Jaroslav CibulkaBez politické příslušnosti |
54 | technik | Volenice okr. Příbram |
1. SNK | 161 9,5 % listiny |
mandát 2. |
JC Jaroslav CibulkaBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Staňkovice okr. Litoměřice |
6. SNK | 15 14,0 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 7 901–7 950 z 94 275