Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 166 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
AH Andrea HanusováBez politické příslušnosti |
51 | operátorka výroby | Vrchy okr. Nový Jičín |
7. SNK | 55 14,4 % listiny |
mandát 1. |
KH Mgr. Kateřina HanusováBez politické příslušnosti |
33 | advokátka | Jamolice okr. Znojmo |
1. SNK | 80 15,8 % listiny |
mandát 2. |
MH Marie HanusováBez politické příslušnosti |
55 | učitelka v mateřské školce | Běšiny okr. Klatovy |
8. SNK | 84 6,0 % listiny |
mandát 8. |
MH Mgr. Michaela HanusováBez politické příslušnosti |
33 | obchodní zástupce | Temešvár okr. Písek |
6. SNK | 37 16,0 % listiny |
mandát 2. |
MH Monika HanusováBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Domamil okr. Třebíč |
3. SNK | 105 10,6 % listiny |
mandát 4. |
RH Renata HanusováBez politické příslušnosti |
57 | starostka obce | Ražice okr. Písek |
1. SNK | 85 13,7 % listiny |
mandát 2. |
BH Břetislav HanušBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Rokytňany okr. Jičín |
2. SNK | 46 14,6 % listiny |
mandát 2. |
DH David HanušBez politické příslušnosti |
39 | brusič/mechanik CNC | Čejkovice okr. Znojmo |
3. SNK | 69 14,3 % listiny |
mandát 3. |
DH Dušan HanušBez politické příslušnosti |
46 | obchodní zástupce | Pilníkov okr. Trutnov |
3. SNK | 171 15,0 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Jan HanušBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ, technik TZB | Semín okr. Pardubice |
4. SNK | 136 14,6 % listiny |
mandát 3. |
JH Jan HanušBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Rostoklaty okr. Kolín |
8. SNK | 146 10,3 % listiny |
mandát 8. |
JH Josef HanušBez politické příslušnosti |
59 | automechanik | Bílý Újezd okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 186 9,2 % listiny |
mandát 5. |
KH Karel HanušBez politické příslušnosti |
40 | obsluha a programátor CNC strojů | Soběšice okr. Klatovy |
1. SNK | 79 17,3 % listiny |
mandát 1. |
MH Ing. Marek Hanuš, MPABez politické příslušnosti |
34 | vedoucí oddělení investic | Divišov okr. Benešov |
15. SNK | 430 6,4 % listiny |
mandát 15. |
MH Martin HanušBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Barchov okr. Hradec Králové |
3. SNK | 104 15,7 % listiny |
mandát 4. |
MH Ing. Martin HanušBez politické příslušnosti |
43 | programátor | Kocelovice okr. Strakonice |
4. SNK | 42 13,0 % listiny |
mandát 5. |
MH Milan HanušBez politické příslušnosti |
39 | zemědělec | Klášterní Skalice okr. Kolín |
4. SNK | 43 13,0 % listiny |
mandát 5. |
MH Milan HanušBez politické příslušnosti |
47 | stavbyvedoucí | Žerčice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 135 14,9 % listiny |
mandát 2. |
PH Ing. Petr HanušBez politické příslušnosti |
44 | IT specialista | Lesní Jakubov okr. Třebíč |
2. SNK | 49 14,2 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HanušBez politické příslušnosti |
61 | elektrikář | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
9. SNK | 200 7,9 % listiny |
mandát 4. |
RH BcA. Radek Hanuš, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | ředitel základní umělecké školy | Lánov okr. Trutnov |
3. SNK | 228 8,6 % listiny |
mandát 2. |
RH Roman HanušBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Červený Kostelec okr. Náchod |
10. SNK | 1 110 4,2 % listiny |
mandát 10. |
VH Vladislav HanušBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Petrovice II okr. Kutná Hora |
2. SNK | 43 14,1 % listiny |
mandát 2. |
ZH Bc. Zdeněk HanušBez politické příslušnosti |
62 | daňový poradce | Velký Třebešov okr. Náchod |
1. SNK | 80 10,5 % listiny |
mandát 3. |
BH Bohdan HanuškaBez politické příslušnosti |
53 | tesař | Jiřice u Miroslavi okr. Znojmo |
2. SNK | 185 16,1 % listiny |
mandát 2. |
AH Ing. Mgr. Aneta Hanušová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
43 | odborný pracovník Správy Krkonošského národního parku | Benecko okr. Semily |
7. SNK | 322 6,0 % listiny |
mandát 8. |
HH Hana HanušováBez politické příslušnosti |
44 | specialista školení a diagnostiky | Radimovice okr. Liberec |
3. SNK | 88 11,5 % listiny |
mandát 5. |
IH Ilona HanušováBez politické příslušnosti |
67 | OSVČ | Soběraz okr. Jičín |
4. SNK | 45 12,7 % listiny |
mandát 5. |
KH Karolína HanušováBez politické příslušnosti |
35 | kuchařka | Třeština okr. Šumperk |
3. SNK | 91 10,7 % listiny |
mandát 4. |
LH Mgr. Lenka HanušováBez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovnice | Bukovany okr. Sokolov |
3. SNK | 272 11,7 % listiny |
mandát 4. |
LH Ing. Lucie HanušováBez politické příslušnosti |
44 | ekonom | Kocelovice okr. Strakonice |
1. SNK | 44 13,6 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Markéta HanušováBez politické příslušnosti |
29 | mateřská dovolená | Trnov okr. Rychnov nad Kněžnou |
6. SNK | 145 6,7 % listiny |
mandát 7. |
MH Mgr. Miriam HanušováBez politické příslušnosti |
41 | právnička | Ostřešany okr. Pardubice |
1. SNK | 146 9,1 % listiny |
mandát 1. |
NH Mgr. et Mgr. Nikola HanušováBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Radošovice okr. Strakonice |
1. SNK | 195 12,7 % listiny |
mandát 1. |
PH Petra HanušováBez politické příslušnosti |
48 | úřednice | Ctiměřice okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 39 18,3 % listiny |
mandát 5. |
ŠH Bc. Šárka HanušováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ, starostka | Jirny okr. Praha-východ |
1. SNK | 695 11,0 % listiny |
mandát 1. |
VH Vendula HanušováBez politické příslušnosti |
46 | personalista | Jiřice okr. Nymburk |
1. SNK | 110 21,6 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HanychBez politické příslušnosti |
58 | řidič | Kadov okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 31 8,4 % listiny |
mandát 6. |
KH Mgr. Klára HanychováBez politické příslušnosti |
37 | učitelka | Pustá Rybná okr. Svitavy |
1. SNK | 36 22,8 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HanykBez politické příslušnosti |
35 | mechanik | Dlouhý Most okr. Liberec |
2. SNK | 124 13,3 % listiny |
mandát 1. |
PH Mgr. Petr HanykBez politické příslušnosti |
52 | advokát | Jirny okr. Praha-východ |
2. SNK | 272 13,3 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jiří HányšBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Postřelmůvek okr. Šumperk |
3. SNK | 101 13,9 % listiny |
mandát 3. |
PH Bc. Pavel HanyšBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Holín okr. Jičín |
3. SNK | 214 15,5 % listiny |
mandát 1. |
JH Jiří HanzalBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Velké Přílepy okr. Praha-západ |
3. SNK | 712 7,1 % listiny |
mandát 3. |
JH Mgr. Jiří HanzalBez politické příslušnosti |
51 | učitel | Klenovice okr. Tábor |
3. SNK | 149 14,3 % listiny |
mandát 2. |
LH Ladislav HanzalBez politické příslušnosti |
40 | zámečník | Radhostice okr. Prachatice |
7. SNK | 55 14,9 % listiny |
mandát 2. |
LH Lukáš HanzalBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Opatov okr. Třebíč |
1. SNK | 210 13,6 % listiny |
mandát 1. |
MH Milan HanzalBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Radošovice okr. Benešov |
3. SNK | 81 11,1 % listiny |
mandát 5. |
OH Ing. Ondřej HanzalBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Pavlov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 41 21,0 % listiny |
mandát 2. |
PH Ing. Petr HanzalBez politické příslušnosti |
45 | obchodní náměstek | Bošice okr. Prachatice |
3. SNK | 116 14,0 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 8 251–8 300 z 40 474