Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 703 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
SV Bc. Stanislav ValášekBez politické příslušnosti |
44 | metrolog | Drnholec okr. Břeclav |
7. SNK | 153 7,1 % listiny |
náhradník 4. |
TV Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
45 | šéfkuchař | Dětenice okr. Jičín |
8. SNK | 133 11,7 % listiny |
mandát 8. |
TV Ing. Tomáš ValášekBez politické příslušnosti |
42 | projektant staveb, místostarosta | Rychnovek okr. Náchod |
2. SNK | 234 15,7 % listiny |
mandát 2. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
47 | technik | Rožnov okr. Náchod |
5. SNK | 111 12,7 % listiny |
mandát 5. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel, bankéř | Kohoutov okr. Trutnov |
8. SNK | 43 9,8 % listiny |
náhradník 5. |
VV Václav ValášekBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ, zastupitel | Přibice okr. Brno-venkov |
7. SNK | 360 10,7 % listiny |
mandát 7. |
ZV Zdeněk ValášekBez politické příslušnosti |
27 | operátor CNC strojů | Podhradí okr. Zlín |
8. SNK | 48 8,0 % listiny |
náhradník 1. |
AV Adéla ValáškováBez politické příslušnosti |
34 | asistentka pedagoga v MŠ | Dobřínsko okr. Znojmo |
6. SNK | 97 10,3 % listiny |
náhradník 1. |
IV Ing. Irena ValáškováBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí kvality | Turovice okr. Přerov |
6. SNK | 69 11,5 % listiny |
mandát 7. |
IV Mgr. Ivana ValáškováBez politické příslušnosti |
30 | referentka | Oleksovice okr. Znojmo |
8. SNK | 52 2,3 % listiny |
náhradník 1. |
IV Ing. Iveta ValáškováBez politické příslušnosti |
59 | osoba pečující | Milotice nad Opavou okr. Bruntál |
5. SNK | 69 11,5 % listiny |
mandát 5. |
KV Mgr. Kristýna ValáškováBez politické příslušnosti |
28 | manažerka ve zdravotnictví | Měník okr. Hradec Králové |
6. SNK | 102 9,7 % listiny |
náhradník 3. |
LV Mgr. Lenka ValáškováBez politické příslušnosti |
35 | odborná referentka | Kohoutov okr. Trutnov |
1. SNK | 73 17,8 % listiny |
mandát 2. |
MV Marie ValáškováBez politické příslušnosti |
46 | recepční | Doubravice nad Svitavou okr. Blansko |
8. SNK | 47 8,8 % listiny |
náhradník 7. |
MV Markéta ValáškováBez politické příslušnosti |
29 | nezaměstnaná | Pertoltice okr. Liberec |
5. SNK | 120 11,2 % listiny |
mandát 5. |
MV Michaela ValáškováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Břidličná okr. Bruntál |
14. SNK | 38 2,7 % listiny |
náhradník 13. |
MV Milena ValáškováBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Nahořany okr. Náchod |
4. SNK | 107 10,4 % listiny |
mandát 4. |
PV Pavlína ValáškováBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Dlouhá Stráň okr. Bruntál |
4. SNK | 29 19,2 % listiny |
náhradník 1. |
RV Radka ValáškováBez politické příslušnosti |
52 | zdravotní sestra | Šafov okr. Znojmo |
2. SNK | 38 14,0 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef ValčíkBez politické příslušnosti |
26 | malíř | Brumov-Bylnice okr. Zlín |
19. SNK | 242 3,5 % listiny |
náhradník 16. |
LV Lukáš ValčíkBez politické příslušnosti |
33 | dělník | Vražné okr. Nový Jičín |
3. SNK | 120 11,6 % listiny |
náhradník 1. |
LV Lukáš ValčíkBez politické příslušnosti |
36 | strojní technik | Pavlovice u Kojetína okr. Prostějov |
9. SNK | 62 10,6 % listiny |
mandát 9. |
MV Marek ValčíkBez politické příslušnosti |
32 | finanční poradce | Valašské Klobouky okr. Zlín |
4. SNK | 123 4,5 % listiny |
náhradník 4. |
PV Petr ValčíkBez politické příslušnosti |
57 | čalouník | Valašské Klobouky okr. Zlín |
11. SNK | 131 4,8 % listiny |
náhradník 11. |
VV Ing. Václav ValčíkBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí oddělení MěÚ | Horní Lideč okr. Vsetín |
3. SNK | 207 8,4 % listiny |
mandát 3. |
RV Renáta ValčikevičováBez politické příslušnosti |
48 | sociální pracovnice | Doubrava okr. Karviná |
6. SNK | 181 7,3 % listiny |
náhradník 1. |
MV Marie ValčíkováBez politické příslušnosti |
62 | specialistka řízení kvality | Valašské Klobouky okr. Zlín |
2. SNK | 151 5,5 % listiny |
náhradník 3. |
LV Lukáš ValčoBez politické příslušnosti |
42 | specialista technické podpory | Dražíč okr. České Budějovice |
5. SNK | 45 12,6 % listiny |
náhradník 3. |
MV Ing. Monika ValčuhováBez politické příslušnosti |
27 | HR specialista | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 399 6,3 % listiny |
mandát 9. |
ZV Zdeněk ValdBez politické příslušnosti |
34 | elektrikář | Nahošovice okr. Přerov |
8. SNK | 23 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
JV Jan ValdaBez politické příslušnosti |
46 | obchodně tech. pracovník | Mšené-lázně okr. Litoměřice |
9. SNK | 213 6,5 % listiny |
náhradník 4. |
NV Nikola ValdhansováBez politické příslušnosti |
33 | podnikatelka | Olešná okr. Beroun |
7. SNK | 66 9,5 % listiny |
náhradník 4. |
FV František ValdmanBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Hrádek okr. Klatovy |
5. SNK | 187 4,4 % listiny |
mandát 8. |
JV Jarmil ValdmanBez politické příslušnosti |
44 | skladník | Vojtanov okr. Cheb |
8. SNK | 10 1,7 % listiny |
náhradník 3. |
KV Kateřina ValdmanBez politické příslušnosti |
44 | osobní trenér | Vojtanov okr. Cheb |
6. SNK | 79 13,4 % listiny |
náhradník 1. |
MV Miloslav ValdmanBez politické příslušnosti |
52 | řidič | Rotava okr. Sokolov |
13. SNK | 115 5,4 % listiny |
náhradník 11. |
PV Pavel ValdmanBez politické příslušnosti |
58 | starosta města | Hartmanice okr. Klatovy |
1. SNK | 288 7,9 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš ValdmanBez politické příslušnosti |
30 | řidič | Rotava okr. Sokolov |
10. SNK | 120 5,6 % listiny |
náhradník 8. |
VV Ing. Václav ValdmanBez politické příslušnosti |
46 | soukr. zemědělec | Olešná okr. Rakovník |
3. SNK | 95 9,4 % listiny |
náhradník 2. |
IV Iva ValdmannováBez politické příslušnosti |
49 | podnikatelka-účetní | Vonoklasy okr. Praha-západ |
5. SNK | 110 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jan ValeckýBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Krucemburk okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 102 9,5 % listiny |
náhradník 2. |
DV Dominik ValečkaBez politické příslušnosti |
35 | obchodní zástupce | Díly okr. Domažlice |
6. SNK | 150 10,7 % listiny |
mandát 6. |
JV Bc. Jan ValečkaBez politické příslušnosti |
43 | profesionální hasič | Skalná okr. Cheb |
5. SNK | 379 8,0 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jan ValečkaBez politické příslušnosti |
52 | revírník | Švihov okr. Klatovy |
7. SNK | 466 15,9 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří ValečkaBez politické příslušnosti |
58 | lesník | Modrava okr. Klatovy |
8. SNK | 15 9,7 % listiny |
náhradník 5. |
VV Václav ValečkaBez politické příslušnosti |
30 | procesní plánovač | Staňkov okr. Domažlice |
6. SNK | 491 6,5 % listiny |
mandát 6. |
AV Aleš ValečkoBez politické příslušnosti |
51 | policista | Velké Albrechtice okr. Nový Jičín |
1. SNK | 192 9,0 % listiny |
mandát 2. |
LV Lucie ValečkováBez politické příslušnosti |
32 | referent NC | Modrava okr. Klatovy |
9. SNK | 11 7,1 % listiny |
náhradník 6. |
PV Mgr. Petra ValečkováBez politické příslušnosti |
46 | pedagog SŠ | Teplá okr. Cheb |
4. SNK | 144 8,3 % listiny |
náhradník 3. |
ČV Čestmír VálekBez politické příslušnosti |
39 | strojírenský dělník | Dobrá Voda okr. Pelhřimov |
3. SNK | 87 14,5 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 85 101–85 150 z 94 275