Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 728 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Miroslav VaverkaBez politické příslušnosti |
55 | přestavbář | Vysoká Pec okr. Chomutov |
6. SNK | 42 11,1 % listiny |
|
RV Radek VaverkaBez politické příslušnosti |
55 | seřizovač | Písečné okr. Jindřichův Hradec |
10. SNK | 207 9,1 % listiny |
mandát 10. |
RV Roman VaverkaBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Deblín okr. Brno-venkov |
11. SNK | 144 7,5 % listiny |
náhradník 6. |
RV Rudolf VaverkaBez politické příslušnosti |
61 | zámečník, výroba konstrukcí | Netřebice okr. Český Krumlov |
1. SNK | 107 22,1 % listiny |
mandát 1. |
TV Tomáš VaverkaBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - stavební práce | Bukovany okr. Olomouc |
5. SNK | 80 15,1 % listiny |
náhradník 4. |
TV Tomáš VáverkaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Janoušov okr. Šumperk |
7. SNK | 19 14,8 % listiny |
mandát 7. |
ZV Zdeněk VaverkaBez politické příslušnosti |
40 | profesionální hasič | Vysoké Popovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 148 19,0 % listiny |
mandát 1. |
DV Daniela VaverkováBez politické příslušnosti |
52 | překladatelka | Vidnava okr. Jeseník |
2. SNK | 96 5,7 % listiny |
náhradník 3. |
LV Lucie VaverkováBez politické příslušnosti |
39 | floristka | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
10. SNK | 127 9,0 % listiny |
mandát 10. |
LV Lucie VaverkováBez politické příslušnosti |
40 | PSS | Traplice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 168 7,6 % listiny |
náhradník 4. |
MV Marie VaverkováBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Rybník okr. Ústí nad Orlicí |
9. SNK | 52 5,3 % listiny |
náhradník 6. |
MV Ing. Martina VaverkováBez politické příslušnosti |
44 | ekonomka | Kozlovice okr. Frýdek-Místek |
5. SNK | 633 7,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Ing. Pavla VaverkováBez politické příslušnosti |
25 | poradce/bankéř | Cizkrajov okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 70 12,1 % listiny |
náhradník 2. |
PV Petra VaverkováBez politické příslušnosti |
41 | rodičovská dovolená | Bukovany okr. Olomouc |
2. SNK | 73 13,8 % listiny |
náhradník 2. |
RV Romana VáverkováBez politické příslušnosti |
39 | zdravotní sestra mobilního hospice | Babice okr. Uherské Hradiště |
12. SNK | 286 6,3 % listiny |
náhradník 6. |
ŽV Žaneta VaverkováBez politické příslušnosti |
22 | technik přípravy výroby | Netřebice okr. Český Krumlov |
1. SNK | 57 18,8 % listiny |
náhradník 1. |
LV Mgr. Lucie Vaverková StrnádkováBez politické příslušnosti |
46 | starostka | Vysoké nad Jizerou okr. Semily |
1. SNK | 266 8,0 % listiny |
mandát 1. |
TV Tereza VaverováBez politické příslušnosti |
30 | technik | Hodětín okr. Tábor |
2. SNK | 30 13,9 % listiny |
mandát 3. |
ZV Ing. Zdeňka VaverováBez politické příslušnosti |
50 | výrobní ředitel | Opatov okr. Svitavy |
3. SNK | 154 7,8 % listiny |
mandát 2. |
AV Adam VávraBez politické příslušnosti |
24 | obchodní zástupce | Chocerady okr. Benešov |
4. SNK | 111 10,0 % listiny |
náhradník 2. |
AV Aleš VávraBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Nedabyle okr. České Budějovice |
7. SNK | 104 14,2 % listiny |
mandát 7. |
AV Aleš VávraBez politické příslušnosti |
35 | technik | Nové Heřminovy okr. Bruntál |
6. SNK | 125 11,5 % listiny |
mandát 6. |
AV Aleš VávraBez politické příslušnosti |
49 | truhlář | Bory okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 191 6,3 % listiny |
mandát 9. |
AV Alois VávraBez politické příslušnosti |
61 | učitel odborného výcviku | Milíře okr. Tachov |
4. SNK | 72 13,2 % listiny |
náhradník 2. |
DV Dalibor VávraBez politické příslušnosti |
67 | správce Sběrného dvora Zátor, OSVČ | Zátor okr. Bruntál |
3. SNK | 176 14,0 % listiny |
náhradník 1. |
DV Daniel VávraBez politické příslušnosti |
37 | místostarosta města, IT specialista | Město Touškov okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 781 7,7 % listiny |
mandát 2. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
40 | číšník/sommelier | Nové Sedlo okr. Louny |
1. SNK | 45 10,6 % listiny |
náhradník 2. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
34 | správce ICT | Sobotovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 187 12,0 % listiny |
mandát 2. |
DV David VávraBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Ublo okr. Zlín |
4. SNK | 19 12,9 % listiny |
náhradník 3. |
EV Evžen VávraBez politické příslušnosti |
74 | důchodce | Hostouň okr. Kladno |
3. SNK | 279 12,8 % listiny |
mandát 2. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
54 | technický pracovník obce | Nová Ves okr. České Budějovice |
5. SNK | 214 14,9 % listiny |
mandát 5. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
40 | policista | Sulejovice okr. Litoměřice |
8. SNK | 104 10,5 % listiny |
náhradník 4. |
FV František VávraBez politické příslušnosti |
36 | podnikatel | Vídeň okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 165 13,9 % listiny |
mandát 6. |
JV Jakub VávraBez politické příslušnosti |
27 | technik | Charvatce okr. Mladá Boleslav |
6. SNK | 95 10,8 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jakub Vávra, DiS.Bez politické příslušnosti |
32 | restaurátor a učitel ZUŠ | Jedovnice okr. Blansko |
8. SNK | 111 5,9 % listiny |
náhradník 7. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Smilovice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 144 10,9 % listiny |
mandát 4. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Nedabyle okr. České Budějovice |
1. SNK | 105 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
42 | truhlář | Mladý Smolivec okr. Plzeň-jih |
10. SNK | 63 7,5 % listiny |
náhradník 8. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
27 | expedient | Kostelec okr. Jihlava |
7. SNK | 36 9,7 % listiny |
|
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
38 | prodejce osobních aut | Rusava okr. Kroměříž |
13. SNK | 141 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
JV Jan VávraBez politické příslušnosti |
35 | obchodní manažer | Sviny okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 25 15,4 % listiny |
náhradník 1. |
JV Jaromír VávraBez politické příslušnosti |
64 | manažer | Leskovec okr. Vsetín |
1. SNK | 38 12,3 % listiny |
náhradník 2. |
JV Ing. Jaroslav VávraBez politické příslušnosti |
80 | důchodce | Rabštejnská Lhota okr. Chrudim |
15. SNK | 18 2,0 % listiny |
náhradník 13. |
JV Jindřich VávraBez politické příslušnosti |
57 | živnostník | Dobříč okr. Plzeň-sever |
7. SNK | 115 13,8 % listiny |
mandát 7. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
45 | prodavač | Pracejovice okr. Strakonice |
3. SNK | 94 32,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
52 | zaměstnanec obce, správa kanalizace | Praskačka okr. Hradec Králové |
10. SNK | 389 8,7 % listiny |
náhradník 2. |
JV Jiří VávraBez politické příslušnosti |
42 | správce budov | Traplice okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 230 6,2 % listiny |
náhradník 2. |
JV Josef VávraBez politické příslušnosti |
34 | státní zaměstnanec | Chocerady okr. Benešov |
2. SNK | 387 11,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VávraBez politické příslušnosti |
38 | dělník ve výrobě | Ohaře okr. Kolín |
2. SNK | 66 16,9 % listiny |
mandát 2. |
KV Karel VávraBez politické příslušnosti |
49 | podnikatel | Trubín okr. Beroun |
3. SNK | 111 13,5 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 86 351–86 400 z 94 275