Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (94 275)
Strana 1 765 z 1 886
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TV Taťána VláčilováBez politické příslušnosti |
45 | úřednice | Janské Lázně okr. Trutnov |
8. SNK | 86 6,4 % listiny |
náhradník 3. |
AV Alexandr VladařBez politické příslušnosti |
39 | přijímací technik v autoservisu | Rohov okr. Opava |
8. SNK | 44 7,0 % listiny |
náhradník 7. |
JV Jindřich VladařBez politické příslušnosti |
59 | investiční technik | Losiná okr. Plzeň-město |
3. SNK | 113 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
MV Milan VladařBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Hrobčice okr. Teplice |
8. SNK | 254 9,4 % listiny |
náhradník 2. |
PV Pavel VladařBez politické příslušnosti |
58 | operátor výroby | Kovčín okr. Klatovy |
1. SNK | 22 15,3 % listiny |
mandát 2. |
RV Radek VladařBez politické příslušnosti |
52 | elektrikář | Ovesné Kladruby okr. Cheb |
6. SNK | 17 12,2 % listiny |
náhradník 5. |
JV Jiřina VladařováStrana zelených |
51 | projektová manažerka, OSVČ | Ovesné Kladruby okr. Cheb |
1. SNK | 20 14,4 % listiny |
náhradník 2. |
KV Kateřina VladařováBez politické příslušnosti |
55 | v domácnosti | Újezd u Plánice okr. Klatovy |
1. SNK | 34 19,1 % listiny |
mandát 3. |
LV Libuše VladařováBez politické příslušnosti |
59 | recepční | Mikulášovice okr. Děčín |
11. SNK | 359 8,1 % listiny |
náhradník 3. |
PV Petra VladíkováBez politické příslušnosti |
31 | prodavačka | Vysočany okr. Blansko |
7. SNK | 102 5,4 % listiny |
náhradník 2. |
PV Padapa VladovičováBez politické příslušnosti |
49 | manažerka | Valašská Senice okr. Vsetín |
9. SNK | 125 8,8 % listiny |
náhradník 3. |
AV Aleš VladykaBez politické příslušnosti |
22 | hasič | Slatina nad Zdobnicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
8. SNK | 29 4,0 % listiny |
náhradník 6. |
JV Josef VladykaBez politické příslušnosti |
35 | kominík | Praha-Lipence okr. Hlavní město Praha |
6. SNK | 322 7,0 % listiny |
náhradník 4. |
MV Miroslav VladykaBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Horní Stropnice okr. České Budějovice |
15. SNK | 58 3,9 % listiny |
náhradník 13. |
PV Mgr. Pavel VladykaBez politické příslušnosti |
50 | učitel | Žebrák okr. Beroun |
7. SNK | 285 8,8 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman VladykaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Dřísy okr. Praha-východ |
8. SNK | 78 6,3 % listiny |
náhradník 5. |
LV Lucie VladykováBez politické příslušnosti |
25 | obchodní zástupkyně | Dolní Řasnice okr. Liberec |
8. SNK | 21 8,2 % listiny |
náhradník 7. |
MV Markéta VladykováBez politické příslušnosti |
27 | student VŠ | Staňkovice okr. Louny |
4. SNK | 34 8,7 % listiny |
|
JV Jiří VlahákBez politické příslušnosti |
39 | dělník | Nezamyslice okr. Prostějov |
10. SNK | 126 5,0 % listiny |
náhradník 6. |
VV Veronika VláhováBez politické příslušnosti |
44 | QA software engineer | Provodov-Šonov okr. Náchod |
5. SNK | 119 6,4 % listiny |
náhradník 4. |
BV Bohumil VlachBez politické příslušnosti |
53 | soukromý zemědělec | Stárkov okr. Náchod |
7. SNK | 193 12,0 % listiny |
mandát 7. |
FV Ing. Filip VlachBez politické příslušnosti |
33 | vedoucí nákupu | Vincencov okr. Prostějov |
6. SNK | 42 13,9 % listiny |
mandát 4. |
FV Bc. František VlachBez politické příslušnosti |
57 | metodik polytechnického vzdělávání | Jílovice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 62 23,6 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VlachBez politické příslušnosti |
47 | kuchař | Kolešovice okr. Rakovník |
7. SNK | 36 10,9 % listiny |
náhradník 7. |
JV Jan VlachBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Malíkov okr. Svitavy |
5. SNK | 29 13,4 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VlachBez politické příslušnosti |
63 | obchodní zástupce | Malé Hradisko okr. Prostějov |
9. SNK | 129 11,0 % listiny |
náhradník 4. |
JV Josef VlachBez politické příslušnosti |
45 | technik | Drahanovice okr. Olomouc |
2. SNK | 230 7,0 % listiny |
náhradník 2. |
JV Josef VlachBez politické příslušnosti |
40 | IZS státní zaměstnanec | Močovice okr. Kutná Hora |
3. SNK | 120 15,4 % listiny |
mandát 2. |
JV Josef VlachBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Petrovice I okr. Kutná Hora |
4. SNK | 68 14,2 % listiny |
mandát 3. |
KV Kamil VlachBez politické příslušnosti |
50 | provozní manažer | Horní Bojanovice okr. Břeclav |
5. SNK | 129 16,6 % listiny |
náhradník 1. |
LV Lukáš VlachBez politické příslušnosti |
37 | jezný | Jabloňany okr. Blansko |
6. SNK | 67 10,3 % listiny |
náhradník 3. |
LV Lukáš VlachBez politické příslušnosti |
35 | IT technik | Lhota Rapotina okr. Blansko |
6. SNK | 121 13,9 % listiny |
mandát 6. |
MV Marek VlachBez politické příslušnosti |
41 | řidič | Jabloňany okr. Blansko |
9. SNK | 121 9,9 % listiny |
náhradník 3. |
MV Michal VlachBez politické příslušnosti |
57 | jednatel | Vranovice-Kelčice okr. Prostějov |
6. SNK | 72 9,3 % listiny |
náhradník 3. |
MV Michal VlachBez politické příslušnosti |
50 | technik | Luleč okr. Vyškov |
8. SNK | 446 10,9 % listiny |
mandát 8. |
MV Michal VlachBez politické příslušnosti |
35 | řidič | Vratěnín okr. Znojmo |
9. SNK | 55 10,0 % listiny |
náhradník 6. |
MV Miloslav VlachBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí pracovník | Železný Brod okr. Jablonec nad Nisou |
14. SNK | 398 4,7 % listiny |
náhradník 9. |
MV Miloslav VlachBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Vinary okr. Hradec Králové |
2. SNK | 37 11,4 % listiny |
náhradník 1. |
MV Ing. Miroslav VlachBez politické příslušnosti |
37 | manažer kvality | Olbramov okr. Tachov |
8. SNK | 19 11,4 % listiny |
náhradník 1. |
OV Ondřej VlachBez politické příslušnosti |
37 | manažer zákaznické spokojenosti | Ledce okr. Kladno |
4. SNK | 115 13,6 % listiny |
náhradník 1. |
OV Ondřej VlachBez politické příslušnosti |
40 | obchodní zástupce | Chrastava okr. Liberec |
11. SNK | 508 4,8 % listiny |
náhradník 6. |
PV Ing. Petr VlachBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Chocerady okr. Benešov |
8. SNK | 297 8,6 % listiny |
náhradník 2. |
PV Ing. Petr VlachBez politické příslušnosti |
45 | jednatel firmy, jednatel TJ Sokol Koberovy | Koberovy okr. Jablonec nad Nisou |
9. SNK | 208 7,4 % listiny |
náhradník 3. |
PV Ing. Petr VlachBez politické příslušnosti |
61 | místostarosta obce | Ostopovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 527 6,8 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VlachBez politické příslušnosti |
50 | elektrotechnik | Rančířov okr. Jihlava |
8. SNK | 125 11,1 % listiny |
náhradník 1. |
RV Ing. Radomír VlachBez politické příslušnosti |
43 | příslušník HZS, koordinátor a metodik ochrany obyvatelstva | Horní Moštěnice okr. Přerov |
14. SNK | 187 6,7 % listiny |
náhradník 10. |
RV Rostislav VlachBez politické příslušnosti |
54 | reklamní technik | Malá Lhota okr. Blansko |
2. SNK | 50 12,8 % listiny |
mandát 5. |
TV Tomáš VlachBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Zbizuby okr. Kutná Hora |
7. SNK | 110 10,5 % listiny |
mandát 8. |
TV Ing. Tomáš VlachBez politické příslušnosti |
41 | manažer Kablo Vrchlabí | Dolní Kalná okr. Trutnov |
6. SNK | 108 20,0 % listiny |
náhradník 1. |
TV Tomáš VlachBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí dřevovýroby | Krumsín okr. Prostějov |
4. SNK | 90 10,9 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 88 201–88 250 z 94 275