Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 223 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JH Ing. Jan HynekBez politické příslušnosti |
40 | systémový inženýr | Hrdějovice okr. České Budějovice |
3. SNK | 178 12,8 % listiny |
mandát 1. |
JH Josef HynekBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Perštejn okr. Chomutov |
4. SNK | 91 20,9 % listiny |
mandát 1. |
KH Karel HynekBez politické příslušnosti |
46 | zámečník | Zahorčice okr. Strakonice |
5. SNK | 14 15,7 % listiny |
mandát 5. |
MH Martin HynekBez politické příslušnosti |
50 | ošetřovatel skotu | Libotov okr. Trutnov |
2. SNK | 58 14,4 % listiny |
mandát 2. |
RH Roman HynekBez politické příslušnosti |
51 | zaměstnanec ČEZ a.s. | Srní okr. Klatovy |
2. SNK | 48 16,4 % listiny |
mandát 1. |
EH Bc. Eva HynkováBez politické příslušnosti |
68 | učitelka v důchodu | Libřice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 83 14,2 % listiny |
mandát 7. |
LH Lenka HynkováBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Nová Olešná okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 64 20,4 % listiny |
mandát 1. |
RH Radka HynkováBez politické příslušnosti |
57 | laborant | Borovnice okr. Trutnov |
4. SNK | 91 15,8 % listiny |
mandát 1. |
SH Soňa HynkováBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí prodejny | Maršovice okr. Jablonec nad Nisou |
3. SNK | 144 19,5 % listiny |
mandát 2. |
MH Miroslav HynštBez politické příslušnosti |
47 | manažer obchodního oddělení | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
10. SNK | 4 622 3,2 % listiny |
mandát 10. |
RH Rostislav HypiusBez politické příslušnosti |
54 | technik | Mokrovousy okr. Hradec Králové |
2. SNK | 111 11,5 % listiny |
mandát 5. |
JH Jana HypskáBez politické příslušnosti |
63 | hlavní účetní | Dolní Ředice okr. Pardubice |
5. SNK | 160 13,2 % listiny |
mandát 2. |
DH Denisa HypšmanováBez politické příslušnosti |
48 | specialista nepojistných sociálních dávek | Úhřetice okr. Chrudim |
3. SNK | 128 10,9 % listiny |
mandát 3. |
IH Iveta HypšováBez politické příslušnosti |
61 | starostka | Osečnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 117 22,5 % listiny |
mandát 1. |
JH Ing. Jan HyrákBez politické příslušnosti |
32 | softwarový technik | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 413 7,7 % listiny |
mandát 4. |
VH Vojtěch HyrákBez politické příslušnosti |
37 | jednatel společnosti | Ostrožská Lhota okr. Uherské Hradiště |
8. SNK | 462 7,3 % listiny |
mandát 8. |
SH Soňa HyrátováBez politické příslušnosti |
61 | úřednice | Nekmíř okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 81 11,1 % listiny |
mandát 3. |
MH Bc. Martina HýrkováBez politické příslušnosti |
54 | překladatelka, tlumočnice | Železný Brod okr. Jablonec nad Nisou |
4. SNK | 441 9,1 % listiny |
mandát 3. |
JH Jan HyršBez politické příslušnosti |
36 | technolog výroby | Břevnice okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 47 14,0 % listiny |
mandát 6. |
JH Jaroslav HyršBez politické příslušnosti |
46 | bez zaměstnání | Olešná okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 86 18,4 % listiny |
mandát 4. |
LH Luboš HyršBez politické příslušnosti |
39 | Facility coordinator | Břevnice okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 51 15,2 % listiny |
mandát 3. |
PH Petr HyršBez politické příslušnosti |
47 | pojišťovací poradce | Olešná okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 108 23,1 % listiny |
mandát 1. |
TH Tereza Hyršalová, MBABez politické příslušnosti |
38 | strategický management | Miletín okr. Jičín |
2. SNK | 184 8,6 % listiny |
mandát 4. |
MH Michal HýsekBez politické příslušnosti |
56 | ekonomický pracovník | Ježov okr. Hodonín |
3. SNK | 106 20,5 % listiny |
mandát 1. |
HH Hana HýskováBez politické příslušnosti |
67 | starobní důchodkyně | Krhov okr. Blansko |
4. SNK | 51 11,6 % listiny |
mandát 6. |
PH Mgr. Petra Hýsková, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
35 | právník, nyní na rodičovské dovolené | Zbožíčko okr. Nymburk |
5. SNK | 67 13,2 % listiny |
mandát 4. |
ZH Bc. Zlatuše HýskováBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Mžany okr. Hradec Králové |
3. SNK | 96 11,9 % listiny |
mandát 3. |
DH Bc. David HyšplerBez politické příslušnosti |
49 | místostarosta/projektový manažer | Metylovice okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 505 8,7 % listiny |
mandát 4. |
JH Josef HyšplerBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí STK | Plaňany okr. Kolín |
2. SNK | 144 14,2 % listiny |
mandát 1. |
PH Ing. Pavel HyťhaBez politické příslušnosti |
47 | projektant | Míšov okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 38 15,0 % listiny |
mandát 4. |
PH Petr HyťhaBez politické příslušnosti |
58 | pracovník ostrahy VLS | Míšov okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 40 15,7 % listiny |
mandát 1. |
RH Radek HyttychBez politické příslušnosti |
57 | jednatel společnosti | Rebešovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 201 14,2 % listiny |
mandát 1. |
MH Michal HývlBez politické příslušnosti |
38 | montér | Veselí okr. Pardubice |
6. SNK | 83 10,9 % listiny |
mandát 6. |
DH David HýzlBez politické příslušnosti |
50 | automechanik | Topolany okr. Vyškov |
5. SNK | 113 13,8 % listiny |
mandát 4. |
JH Mgr. Jiří HýzlBez politické příslušnosti |
46 | učitel | Komořany okr. Vyškov |
5. SNK | 210 10,9 % listiny |
mandát 5. |
MH Milan HýzlBez politické příslušnosti |
48 | mistr | Vážany okr. Vyškov |
1. SNK | 129 18,2 % listiny |
mandát 2. |
JH Jana HýžováBez politické příslušnosti |
75 | důchodkyně | Hnanice okr. Znojmo |
6. SNK | 69 8,5 % listiny |
mandát 6. |
JC MVDr. Jaroslav ChabadaBez politické příslušnosti |
42 | veterinární lékař, podnikatel | Hoštka okr. Litoměřice |
4. SNK | 150 9,4 % listiny |
mandát 2. |
TC Ing. Tomáš ChaberaBez politické příslušnosti |
55 | technický pracovník | Řevnice okr. Praha-západ |
1. SNK | 402 8,3 % listiny |
mandát 1. |
JC Jan ChabičovskýBez politické příslušnosti |
51 | truhlář | Stará Voda okr. Cheb |
5. SNK | 66 10,6 % listiny |
mandát 5. |
PC Pavel ChabiniokBez politické příslušnosti |
47 | místostarosta | České Velenice okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 405 12,3 % listiny |
mandát 1. |
IC Iveta ChábováBez politické příslušnosti |
60 | starostka | Podveky okr. Kutná Hora |
1. SNK | 118 11,7 % listiny |
mandát 1. |
RC Robert ChabroňBez politické příslušnosti |
52 | kuchař | Turovice okr. Přerov |
5. SNK | 74 12,3 % listiny |
mandát 4. |
DC BcA. Daniel ChadimBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Nová Říše okr. Jihlava |
10. SNK | 133 7,4 % listiny |
mandát 4. |
IC Ivo ChadimBez politické příslušnosti |
61 | konstruktér | Břevnice okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 47 14,0 % listiny |
mandát 4. |
MC Miroslav ChadimBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Rapotice okr. Třebíč |
1. SNK | 116 17,4 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef ChadimaBez politické příslušnosti |
64 | starosta obce | Lubná okr. Svitavy |
3. SNK | 287 7,1 % listiny |
mandát 4. |
LC Libor ChadimaBez politické příslušnosti |
53 | instalatér | Hradištko okr. Praha-západ |
8. SNK | 205 10,6 % listiny |
mandát 2. |
LC Bc. Lukáš ChadimaBez politické příslušnosti |
40 | bezpečnostní sbory, předseda TJ Sokol Lubná | Lubná okr. Svitavy |
4. SNK | 296 7,4 % listiny |
mandát 3. |
MC Matěj ChadimaBez politické příslušnosti |
47 | strategický poradce | Jevany okr. Praha-východ |
2. SNK | 106 12,9 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 11 101–11 150 z 40 474