Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 280 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
FK František KašparBez politické příslušnosti |
42 | technik kvality jízdních zkoušek | Dobrovice okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 564 7,2 % listiny |
mandát 6. |
IK Ivo KašparBez politické příslušnosti |
44 | obchodní zástupce | Dubenec okr. Příbram |
7. SNK | 65 9,3 % listiny |
mandát 7. |
JK Jaromír KašparBez politické příslušnosti |
58 | starosta obce | Nebovidy okr. Kolín |
1. SNK | 263 15,6 % listiny |
mandát 1. |
JK Jaroslav KašparBez politické příslušnosti |
62 | provozní zámečník | Tatiná okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 58 12,4 % listiny |
mandát 4. |
JK Jaroslav KašparBez politické příslušnosti |
38 | mechanik | Radějov okr. Hodonín |
6. SNK | 233 10,1 % listiny |
mandát 6. |
JK Jiří KašparBez politické příslušnosti |
54 | živnostník | Mařenice okr. Česká Lípa |
6. SNK | 84 7,6 % listiny |
mandát 6. |
JK Jiří KašparBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Prusice okr. Praha-východ |
7. SNK | 35 13,3 % listiny |
mandát 5. |
JK Bc. Jiří KašparBez politické příslušnosti |
36 | stavbyvedoucí | Daskabát okr. Olomouc |
2. SNK | 196 17,3 % listiny |
mandát 1. |
KK Karel KašparBez politické příslušnosti |
31 | operátor výroby Škoda Auto | Budčeves okr. Jičín |
2. SNK | 51 17,8 % listiny |
mandát 3. |
LK Ladislav KašparBez politické příslušnosti |
59 | zemědělec | Těšetice okr. Olomouc |
15. SNK | 161 9,9 % listiny |
mandát 3. |
LK Ing. Luděk KašparBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí projektových týmů ve stavebnictví | Řepiště okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 347 6,6 % listiny |
mandát 4. |
LK Lukáš KašparBez politické příslušnosti |
42 | instalatér | Nahořany okr. Náchod |
3. SNK | 108 10,5 % listiny |
mandát 3. |
MK Martin KašparBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Křižanov okr. Písek |
3. SNK | 31 15,6 % listiny |
mandát 2. |
MK Martin KašparBez politické příslušnosti |
38 | genealog, kronikář obce | Těšetice okr. Olomouc |
3. SNK | 184 12,2 % listiny |
mandát 1. |
MK Ing. Martin KašparBez politické příslušnosti |
45 | geotechnik | Zbýšov okr. Vyškov |
5. SNK | 179 11,1 % listiny |
mandát 5. |
MK Michal KašparBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Trnové Pole okr. Znojmo |
2. SNK | 49 21,6 % listiny |
mandát 1. |
MK Miroslav KašparBez politické příslušnosti |
51 | programátor | Lhota u Vsetína okr. Vsetín |
2. SNK | 214 12,5 % listiny |
mandát 1. |
OK Mgr. Ondřej KašparBez politické příslušnosti |
45 | technický manažer | Náměšť na Hané okr. Olomouc |
6. SNK | 393 7,4 % listiny |
mandát 4. |
PK Ing. Pavel KašparBez politické příslušnosti |
61 | obchodní manažer | Malšice okr. Tábor |
1. SNK | 163 24,6 % listiny |
mandát 1. |
PK Pavel KašparBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Broumov okr. Náchod |
3. SNK | 439 6,4 % listiny |
mandát 2. |
PK Petr KašparBez politické příslušnosti |
38 | strojvedoucí | Třebovice okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 137 10,6 % listiny |
mandát 5. |
RK Ing. Roman KašparBez politické příslušnosti |
28 | zemědělec | Strunkovice nad Blanicí okr. Prachatice |
5. SNK | 241 12,4 % listiny |
mandát 1. |
RK Rostislav KašparBez politické příslušnosti |
45 | mistr autodílny | Kostelec okr. Jihlava |
3. SNK | 255 11,2 % listiny |
mandát 3. |
TK Tomáš KašparBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Radvanice okr. Trutnov |
9. SNK | 117 15,5 % listiny |
mandát 2. |
VK Mgr. Václav KašparBez politické příslušnosti |
48 | ředitel SOŠ a SOU | Chyšky okr. Písek |
3. SNK | 301 7,6 % listiny |
mandát 3. |
LK Ing. Lukáš KašparčíkBez politické příslušnosti |
41 | obchodní manažer | Oldřišov okr. Opava |
2. SNK | 285 12,2 % listiny |
mandát 2. |
BK Ing. Bronislav KašpárekBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí obchodního zastoupení, starosta SDH Dobrčice | Dobrčice okr. Přerov |
5. SNK | 100 16,1 % listiny |
mandát 3. |
IK Bc. Ivan KašpárekBez politické příslušnosti |
54 | servisní technik | Lhota u Příbramě okr. Příbram |
1. SNK | 36 17,4 % listiny |
mandát 1. |
JK Jakub KašpárekBez politické příslušnosti |
39 | dělník | Kaňovice okr. Zlín |
6. SNK | 76 11,8 % listiny |
mandát 7. |
KK Karel KašpárekBez politické příslušnosti |
49 | řidič autobusu | Halenkovice okr. Zlín |
9. SNK | 300 7,9 % listiny |
mandát 3. |
LK Libor KašpárekBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí expedice | Bořenovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 93 12,6 % listiny |
mandát 2. |
LK Lubomír KašpárekBez politické příslušnosti |
70 | bývalý konstruktér | Čechy okr. Přerov |
3. SNK | 76 12,9 % listiny |
mandát 3. |
MK Milan KašpárekBez politické příslušnosti |
61 | technicko-administrativní pracovník, místostarosta obce | Uherčice okr. Znojmo |
2. SNK | 37 8,8 % listiny |
mandát 4. |
PK Pavel KašpárekBez politické příslušnosti |
55 | agronom | Beřovice okr. Kladno |
3. SNK | 99 17,5 % listiny |
mandát 2. |
RK Roman KašpárekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Bezuchov okr. Přerov |
3. SNK | 66 16,4 % listiny |
mandát 1. |
AK Anna KašpárkováBez politické příslušnosti |
61 | živnostník | Halenkovice okr. Zlín |
1. SNK | 436 9,3 % listiny |
mandát 1. |
DK Dana KašpárkováBez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovnice | Nové Syrovice okr. Třebíč |
5. SNK | 177 7,5 % listiny |
mandát 4. |
HK Helena KašpárkováBez politické příslušnosti |
49 | materiálový dispečer | Lichnov okr. Nový Jičín |
2. SNK | 234 7,5 % listiny |
mandát 4. |
RK Renata KašpárkováBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí prodejny | Nimpšov okr. Třebíč |
6. SNK | 19 8,8 % listiny |
mandát 6. |
AK Anna KašparováBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí pošty | Hnojník okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 200 8,6 % listiny |
mandát 2. |
AK MgA. Anna KašparováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Chvatěruby okr. Mělník |
4. SNK | 92 10,1 % listiny |
mandát 4. |
EK Eliška KašparováBez politické příslušnosti |
45 | učitelka | Ledce okr. Brno-venkov |
7. SNK | 31 9,6 % listiny |
mandát 7. |
EK Mgr. Eva Kašparová, MSc.Bez politické příslušnosti |
52 | ředitelka příspěvkové organizace | Police nad Metují okr. Náchod |
2. SNK | 397 8,5 % listiny |
mandát 1. |
HK Hana KašparováBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Hrejkovice okr. Písek |
4. SNK | 81 11,3 % listiny |
mandát 4. |
HK Hana KašparováBez politické příslušnosti |
62 | OSVČ | Pustá Kamenice okr. Svitavy |
3. SNK | 117 13,1 % listiny |
mandát 3. |
LK Lenka KašparováBez politické příslušnosti |
32 | dělnice | Stálky okr. Znojmo |
5. SNK | 25 14,5 % listiny |
mandát 3. |
LK Mgr. Lenka KašparováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka na 1. stupni ZŠ a ZUŠ ve Rtyni v Podkrkonoší, hlavní vedoucí taneční skupiny TS Ballare | Rtyně v Podkrkonoší okr. Trutnov |
7. SNK | 351 8,3 % listiny |
mandát 3. |
VK Veronika KašparováBez politické příslušnosti |
37 | vychovatelka | Netunice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 37 12,8 % listiny |
mandát 7. |
ZK Zuzana Kašparová, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | starostka obce | Rozhraní okr. Svitavy |
1. SNK | 96 13,1 % listiny |
mandát 1. |
JK Jiří KašparovskýBez politické příslušnosti |
56 | technik | Trboušany okr. Brno-venkov |
8. SNK | 102 11,1 % listiny |
mandát 8. |
Zobrazeno 13 951–14 000 z 40 474