Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (61 677)
Strana 304 z 1 234
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RH Renata Horčicová, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Ublo okr. Zlín |
1. SNK | 60 40,8 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaroslav HorčičkaBez politické příslušnosti |
49 | IT analytik | Všestary okr. Praha-východ |
6. SNK | 283 11,1 % listiny |
mandát 6. |
LH Ing. Ladislav HorčičkaBez politické příslušnosti |
61 | jednatel | Dobruška okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. KDUČSL+TOP09+NK | 945 11,4 % listiny |
mandát 1. |
OH Mgr. Ondřej HorčičkaBez politické příslušnosti |
31 | správce sítě SŽ | Uhersko okr. Pardubice |
1. SNK | 46 8,0 % listiny |
mandát 5. |
PH Pavel HorčičkaBez politické příslušnosti |
52 | elektromechanik | Uhersko okr. Pardubice |
2. SNK | 79 13,8 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HorčičkaBez politické příslušnosti |
51 | SW DB specialista | Nový Jáchymov okr. Beroun |
6. SNK | 98 8,1 % listiny |
mandát 6. |
PH Mgr. Petr HorčičkaSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
54 | ředitel základní školy Komenského Trutnov | Trutnov okr. Trutnov |
3. STAN+NK | 2 134 4,8 % listiny |
mandát 2. |
RH Radek HorčičkaBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí výroby | Heřmanice okr. Náchod |
3. SNK | 108 12,6 % listiny |
mandát 4. |
VH prof. PhDr. Václav Horčička, Ph.D.KDU-ČSL |
55 | zastupitel, vysokoškolský pedagog | Praha 4 okr. Hlavní město Praha |
12. KDUZelSTANPSOBĚ | 12 490 2,2 % listiny |
mandát 12. |
VH Ing. Vladimír HorčičkoBez politické příslušnosti |
46 | učitel | Dílce okr. Jičín |
4. SNK | 27 14,9 % listiny |
mandát 4. |
MH Mgr. Marie HorčičkováBez politické příslušnosti |
50 | všeobecná sestra | Jistebnice okr. Tábor |
4. SNK | 675 8,2 % listiny |
mandát 2. |
PH Mgr. Petra HorčičkováBez politické příslušnosti |
68 | učitelka | Bělá pod Bezdězem okr. Mladá Boleslav |
2. TOP 09+NK | 464 7,3 % listiny |
mandát 1. |
ZH Zuzana HorčičkováBez politické příslušnosti |
55 | všeobecná zdravotní sestra | Desná okr. Jablonec nad Nisou |
2. MY+NK | 205 9,0 % listiny |
mandát 1. |
EH Ing. Eduard HorčíkBez politické příslušnosti |
68 | auditor | Stráž pod Ralskem okr. Česká Lípa |
3. SNK | 184 9,0 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HorčíkBez politické příslušnosti |
69 | soukromý zemědělec | Homole u Panny okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 117 16,5 % listiny |
mandát 3. |
BH Ing. Barbora HorčíkováBez politické příslušnosti |
29 | pedagožka | Jiříkov okr. Děčín |
3. ANO | 292 7,1 % listiny |
mandát 3. |
GH Bc. Gabriela HorčíkováBez politické příslušnosti |
53 | správce budov | Moravská Třebová okr. Svitavy |
2. KDU-ČSL+NK | 507 5,5 % listiny |
mandát 2. |
GH MUDr. Gabriela HordóssyováObčanská demokratická strana |
56 | lékařka | Horoměřice okr. Praha-západ |
3. ODS+NK | 425 8,7 % listiny |
mandát 1. |
EH Ing. Eliška HoreckáBez politické příslušnosti |
37 | laborantka | Nový Přerov okr. Břeclav |
5. Patrioti ČR+NK | 70 15,0 % listiny |
mandát 3. |
KH Kateřina HoreckáBez politické příslušnosti |
35 | finanční manažer | Blížkovice okr. Znojmo |
6. SNK | 342 10,2 % listiny |
mandát 6. |
ČH Ing. Čeněk HoreckýBez politické příslušnosti |
38 | výzkumník - genetika | Nový Přerov okr. Břeclav |
2. Patrioti ČR+NK | 72 15,4 % listiny |
mandát 2. |
JH Ing. Jiří Horecký, Ph.D., MSc., MBABez politické příslušnosti |
48 | prezident KZPS, UZS, APSS | Tábor okr. Tábor |
3. KDU+ODS+TOP 09 | 1 454 4,7 % listiny |
mandát 2. |
MH Ing. Michal HoreckýBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Šumice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 424 7,4 % listiny |
mandát 4. |
PH Ing. Petr HoreckýBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Sudějov okr. Kutná Hora |
1. NK | 43 100,0 % listiny |
mandát 1. |
TH Tomáš HoreckýBez politické příslušnosti |
37 | obchodní zástupce | Krasová okr. Blansko |
4. SNK | 194 13,9 % listiny |
mandát 4. |
MH MUDr. Martina HorečkováBez politické příslušnosti |
43 | lékař | Bordovice okr. Nový Jičín |
6. SNK | 207 13,5 % listiny |
mandát 6. |
JH Jana HorehleďováBez politické příslušnosti |
52 | účetní | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 341 6,4 % listiny |
mandát 6. |
LH Ing. Lenka HorejskováTOP 09 |
64 | místostarostka | Tábor okr. Tábor |
2. KDU+ODS+TOP 09 | 1 573 5,1 % listiny |
mandát 1. |
JH Jaroslav HorejšOtevřené Strakonice |
48 | místostarosta, veteránista | Strakonice okr. Strakonice |
1. OST | 1 314 6,1 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Miroslav HorejšBez politické příslušnosti |
46 | zástupce vedoucího | Dasný okr. České Budějovice |
1. SNK | 100 11,3 % listiny |
mandát 3. |
VH Václav HorejšBez politické příslušnosti |
68 | OSVČ | Volenice okr. Strakonice |
4. SNK | 62 13,6 % listiny |
mandát 2. |
EH Edita HorejšováBez politické příslušnosti |
49 | soukromá podnikatelka | Kolinec okr. Klatovy |
13. STAN+NK | 265 6,1 % listiny |
mandát 13. |
LH Mgr. Lenka HorejšováBez politické příslušnosti |
39 | místostarostka, analytička | Velhartice okr. Klatovy |
1. SNK | 145 17,8 % listiny |
mandát 1. |
FH František HorekBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce | Božetice okr. Písek |
1. SNK | 121 15,5 % listiny |
mandát 2. |
MH Michal Horek, MBABez politické příslušnosti |
41 | obchodně technický manažer, zastupitel města | Milevsko okr. Písek |
1. JIH 12+NK | 1 127 7,1 % listiny |
mandát 1. |
TH Ing. Tomáš HorekBez politické příslušnosti |
57 | jednatel a provozní | Železná Ruda okr. Klatovy |
1. SNK | 127 12,6 % listiny |
mandát 1. |
VH Vladislav HorekBez politické příslušnosti |
79 | důchodce | Řeřichy okr. Rakovník |
6. SNK | 19 8,6 % listiny |
mandát 6. |
LH Lukáš HorenskýKDU-ČSL |
31 | starosta obce | Kelníky okr. Zlín |
1. KDU-ČSL | 72 16,2 % listiny |
mandát 1. |
RH Radka HorešovskáBez politické příslušnosti |
42 | asistentka pedagoga | Nový Kramolín okr. Domažlice |
3. SNK | 49 10,5 % listiny |
mandát 3. |
RH Roman HorešovskýBez politické příslušnosti |
41 | současný zastupitel MČ Praha-Zličín, jednatel společnosti | Praha-Zličín okr. Hlavní město Praha |
4. SNK | 1 034 6,8 % listiny |
mandát 4. |
DH Ing. Dana HorkáBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Michalovice okr. Litoměřice |
1. SNK | 56 17,8 % listiny |
mandát 1. |
JH Jarmila HorkáBez politické příslušnosti |
53 | laboratorní pracovník | Domašov u Šternberka okr. Olomouc |
6. SNK | 86 14,5 % listiny |
mandát 1. |
KH Mgr. Kateřina HorkáBez politické příslušnosti |
49 | anesteziologická sestra, lektorka vysoké školy | Česká Kamenice okr. Děčín |
2. SOCDEM+NK | 316 5,9 % listiny |
mandát 3. |
MH Marie HorkáBez politické příslušnosti |
56 | finanční referent | Žalkovice okr. Kroměříž |
1. SNK | 107 8,7 % listiny |
mandát 1. |
MH Bc. Michaela HorkáBez politické příslušnosti |
29 | klientský pracovník | Cebiv okr. Tachov |
2. SNK | 43 13,8 % listiny |
mandát 2. |
PH Petr HorkaBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce | Tlumačov okr. Zlín |
1. SNK | 442 8,2 % listiny |
mandát 1. |
ZH Mgr. Zuzana HorkáBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Záhornice okr. Nymburk |
4. SNK | 80 10,7 % listiny |
mandát 4. |
PH MUDr. Pavel HorkelObčanská demokratická strana |
67 | lékař onkolog | Krmelín okr. Frýdek-Místek |
5. ODS+NK | 432 7,3 % listiny |
mandát 5. |
LH Lenka HorkováBez politické příslušnosti |
51 | finanční poradce | Třemošnice okr. Chrudim |
6. SNK | 274 9,3 % listiny |
mandát 2. |
VH Veronika HorkováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka v mateřské škole | Halenkovice okr. Zlín |
6. SNK | 354 7,5 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 15 151–15 200 z 61 677