Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 406 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MU Martin UrbanecBez politické příslušnosti |
50 | o. z. Ministerstvo Obrany - AČR | Borovnice okr. Rychnov nad Kněžnou |
9. SNK | 34 8,0 % listiny |
náhradník 7. |
MU Martin Urbanec, DiS.Bez politické příslušnosti |
44 | technolog ve výrobě | Opatovice nad Labem okr. Pardubice |
12. SNK | 191 6,1 % listiny |
náhradník 9. |
MU Martin UrbanecSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
23 | student Univerzity Karlovy | Dačice okr. Jindřichův Hradec |
3. ODS+STAN | 358 8,2 % listiny |
mandát 1. |
MU Ing. Martin UrbanecBez politické příslušnosti |
34 | odborný lesní hospodář | Rožmberk nad Vltavou okr. Český Krumlov |
6. SNK | 27 13,8 % listiny |
náhradník 5. |
PU Pavel UrbanecBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Michálkovice okr. Ostrava-město |
8. NEZ+NK | 96 6,0 % listiny |
náhradník 7. |
RU Radek UrbanecBez politické příslušnosti |
45 | hasič | Věrovany okr. Olomouc |
2. SNK | 131 15,8 % listiny |
náhradník 1. |
ŠU Štěpán UrbanecBez politické příslušnosti |
50 | obchodní zástupce | Veliš okr. Jičín |
1. SNK | 57 18,9 % listiny |
náhradník 1. |
TU Ing. Tomáš UrbanecKDU-ČSL |
54 | OSVČ | Bohumín okr. Karviná |
6. KDU-ČSL | 263 4,9 % listiny |
|
VU Vlastimil UrbanecBez politické příslušnosti |
46 | technik | Ludkovice okr. Zlín |
10. SNK | 61 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
ZU Ing. arch. Zdeněk UrbanecBez politické příslušnosti |
73 | architekt | Lomnice nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
10. SNK | 36 7,9 % listiny |
|
AU Bc. Adam UrbanekBez politické příslušnosti |
30 | prodejce zájezdů | Bohumín okr. Karviná |
4. ODS+STAN | 418 4,4 % listiny |
náhradník 3. |
AU Ing. Aleš UrbánekBez politické příslušnosti |
52 | technolog ve vinařství | Hustopeče okr. Břeclav |
21. KDU-ČSL | 190 4,1 % listiny |
náhradník 19. |
AU Antonín UrbánekBez politické příslušnosti |
51 | TL výroby | Moravská Třebová okr. Svitavy |
13. ANO | 334 4,6 % listiny |
náhradník 10. |
AU Antonín UrbánekBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Dunajovice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 53 10,0 % listiny |
mandát 6. |
BU Bohdan UrbánekBez politické příslušnosti |
56 | záchranář | Mikulov okr. Břeclav |
2. SNK | 265 9,7 % listiny |
náhradník 1. |
DU David UrbánekBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Niva okr. Prostějov |
7. SNK | 92 11,0 % listiny |
náhradník 2. |
DU David UrbánekBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Lipová okr. Přerov |
8. SNK | 22 6,8 % listiny |
náhradník 6. |
DU Ing. David UrbánekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ, projektant | Měřín okr. Žďár nad Sázavou |
11. SNK | 117 7,2 % listiny |
náhradník 10. |
DU Ing. arch. David UrbánekBez politické příslušnosti |
40 | živnostník, projektant – teamleader | Velešín okr. Český Krumlov |
4. SNK | 469 6,7 % listiny |
mandát 4. |
DU Ing. David UrbánekObčanská demokratická strana |
53 | IT ředitel | Holice okr. Pardubice |
4. ODS | 186 5,8 % listiny |
náhradník 4. |
DU David UrbánekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Diváky okr. Břeclav |
2. SNK | 106 16,7 % listiny |
mandát 1. |
DU Dominik UrbánekBez politické příslušnosti |
27 | OSVČ | Vratislávka okr. Brno-venkov |
1. NK | 37 100,0 % listiny |
mandát 1. |
FU Filip UrbánekBez politické příslušnosti |
32 | projektový manažer | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
4. Soukromníci+NK | 370 6,1 % listiny |
mandát 3. |
FU František UrbánekBez politické příslušnosti |
45 | výrobní ředitel | Bartošovice okr. Nový Jičín |
11. SNK | 391 6,4 % listiny |
mandát 11. |
FU František UrbánekBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Nová Ves okr. Strakonice |
1. NK | 19 100,0 % listiny |
mandát 1. |
IU Ing. Ivo UrbánekBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Klimkovice okr. Ostrava-město |
9. ANO | 279 6,0 % listiny |
náhradník 6. |
IU Ivo UrbanekBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí výroby Spur recycling | Náklo okr. Olomouc |
6. SNK | 280 6,9 % listiny |
mandát 7. |
IU Ivo UrbánekBez politické příslušnosti |
51 | jednatel firmy | Vrbno pod Pradědem okr. Bruntál |
5. SNK | 1 056 6,6 % listiny |
mandát 3. |
JU Jakub UrbánekBez politické příslušnosti |
41 | elektrotechnik | Blučina okr. Brno-venkov |
2. SNK | 481 7,1 % listiny |
mandát 4. |
JU Jakub UrbánekBez politické příslušnosti |
34 | řidič | Bystrá okr. Pelhřimov |
1. NK | 8 100,0 % listiny |
|
JU Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
34 | svářeč | Moravské Budějovice okr. Třebíč |
11. Moravané+NK | 115 4,1 % listiny |
|
JU Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
42 | technik výroby | Mokrá-Horákov okr. Brno-venkov |
6. SNK | 414 7,0 % listiny |
náhradník 1. |
JU Ing. Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
37 | stavbyvedoucí | Jedovnice okr. Blansko |
5. KDU-ČSL | 135 7,2 % listiny |
náhradník 4. |
JU Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
50 | správce sítě | Popice okr. Břeclav |
1. KDU-ČSL | 166 14,4 % listiny |
mandát 1. |
JU Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
69 | důchodce, bývalý náměstek Vodárenská a.s. | Třebíč okr. Třebíč |
25. SOCDEM+NK | 177 2,9 % listiny |
|
JU Ing. Jan UrbánekBez politické příslušnosti |
50 | výrobně technický náměstek Vodárenské akciové společnosti, předseda baseballového klubu Třebíč Nuclears, radní města Třebíče | Třebíč okr. Třebíč |
3. STAN+NK | 2 706 4,0 % listiny |
mandát 4. |
JU Jaromír UrbánekBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Uničov okr. Olomouc |
13. KSČM+NK | 197 5,0 % listiny |
náhradník 13. |
JU Jaromír UrbánekBez politické příslušnosti |
44 | IT Security Officer | Dobrá Voda okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 64 13,6 % listiny |
náhradník 1. |
JU Jaroslav UrbánekBez politické příslušnosti |
61 | řidič autobusu | Komňa okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 18 3,2 % listiny |
náhradník 5. |
JU Jaroslav UrbánekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Velké Němčice okr. Břeclav |
12. SNK | 46 3,8 % listiny |
náhradník 11. |
JU Jindřich UrbánekBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Řepín okr. Mělník |
1. STAN+NK | 181 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JU Jiří UrbánekANO 2011 |
47 | pracovník AGC Flat Glass | Bílina okr. Teplice |
4. ANO | 1 066 3,5 % listiny |
mandát 4. |
JU Mgr. Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
44 | středoškolský učitel | Katov okr. Brno-venkov |
1. NK | 138 100,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Mgr. Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
46 | zubní technik, předseda Vlastivědného spolku Zbýšov | Zbýšov okr. Brno-venkov |
3. SNK | 571 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JU Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel | Hluboká nad Vltavou okr. České Budějovice |
19. SNK | 294 3,2 % listiny |
náhradník 14. |
JU Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
50 | servisní technik | Kobylnice okr. Brno-venkov |
15. KDU-ČSL | 136 7,4 % listiny |
náhradník 1. |
JU Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
50 | živnostník | Ústí nad Labem-Střekov okr. Ústí nad Labem |
5. ANO | 722 6,7 % listiny |
náhradník 2. |
JU Ing. Josef UrbánekBez politické příslušnosti |
64 | starosta | Nekmíř okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 93 11,1 % listiny |
náhradník 2. |
JU Josef UrbánekBez politické příslušnosti |
53 | údržbář | Nová Říše okr. Jihlava |
13. KDU-ČSL | 122 6,6 % listiny |
náhradník 7. |
JU Josef UrbánekKDU-ČSL |
76 | důchodce | Popice okr. Břeclav |
9. KDU-ČSL | 104 9,0 % listiny |
náhradník 6. |
Zobrazeno 170 251–170 300 z 190 148