Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 412 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KU Kamila UríkováBez politické příslušnosti |
33 | pečující osoba | Mariánské Hory a Hulváky okr. Ostrava-město |
10. Zel+Pir+Bud+NK | 132 6,2 % listiny |
|
VU Věra UríkováBez politické příslušnosti |
74 | starobní důchodkyně | Loučná nad Desnou okr. Šumperk |
8. SOCDEM | 5 0,9 % listiny |
|
OU Otto UrmaBez politické příslušnosti |
56 | jednatel společnosti | Pnětluky okr. Louny |
1. SNK | 50 22,3 % listiny |
mandát 1. |
MU Michal UrsínyBez politické příslušnosti |
48 | IT specialista | Bedřichov okr. Jablonec nad Nisou |
6. SNK | 80 10,5 % listiny |
náhradník 3. |
IU Igor UrsolBez politické příslušnosti |
41 | zubní lékař | Žatec okr. Louny |
10. HR+NK | 512 4,1 % listiny |
náhradník 7. |
LU Lucie UršitzováBez politické příslušnosti |
51 | podnikatelka | Krásná Lípa okr. Děčín |
11. SNK | 324 5,4 % listiny |
mandát 3. |
JU Jan UrubaBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Rusava okr. Kroměříž |
12. SNK | 151 6,7 % listiny |
náhradník 4. |
JU Jan UrubaBez politické příslušnosti |
53 | strojník ČOV | Rusava okr. Kroměříž |
15. SNK | 130 6,7 % listiny |
náhradník 8. |
ŠU Šimon UrubaKDU-ČSL |
29 | příprava a realizace staveb | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
3. KDU-ČSL+ODS | 3 078 2,3 % listiny |
mandát 3. |
ŠU Šimon UrubaKDU-ČSL |
29 | příprava a realizace staveb | Ostrava okr. Ostrava-město |
15. KDU+ODS+TOP 09 | 13 171 1,9 % listiny |
náhradník 2. |
TU Tomáš UrubaBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ | Rusava okr. Kroměříž |
9. SNK | 160 7,1 % listiny |
náhradník 1. |
JU Jan UrubčíkBez politické příslušnosti |
45 | strážník městské policie | Uherský Brod okr. Uherské Hradiště |
22. KDU-ČSL+NK | 1 087 3,2 % listiny |
náhradník 15. |
ZU Zbyněk UrubčíkBez politické příslušnosti |
54 | stolář | Šumice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 149 11,2 % listiny |
mandát 2. |
PU Ing. Pavel UrubekTOP 09 |
47 | zastupitel města Brna, podnikatel, jednatel | Brno okr. Brno-město |
12. ODS+TOP 09+NK | 23 371 1,8 % listiny |
mandát 12. |
PU Ing. Pavel UrubekTOP 09 |
47 | zastupitel města Brna, podnikatel, jednatel | Brno-střed okr. Brno-město |
29. ODS+TOP 09 | 3 031 2,2 % listiny |
náhradník 20. |
ŠU Štěpán UrubekBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ v zemědělství | Valašské Klobouky okr. Zlín |
14. SNK | 118 4,3 % listiny |
náhradník 13. |
OU Oldřiška UrubkováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí prodejny | Věteřov okr. Hodonín |
6. SNK | 73 11,1 % listiny |
náhradník 3. |
RU Bc. Regina UrubkováBez politické příslušnosti |
26 | bezpečnostní referent | Svatobořice-Mistřín okr. Hodonín |
8. KDU-ČSL | 151 4,8 % listiny |
náhradník 6. |
TU Terezie UrubkováKDU-ČSL |
49 | administrativní pracovnice | Svatobořice-Mistřín okr. Hodonín |
4. KDU-ČSL | 211 6,7 % listiny |
náhradník 3. |
EU Eliška Jana UrubováBez politické příslušnosti |
19 | studentka | Ostrava okr. Ostrava-město |
48. Stačilo!+NK | 1 684 1,7 % listiny |
|
KU Kristýna UrubováBez politické příslušnosti |
27 | fotografka | Ostrava-Jih okr. Ostrava-město |
21. KDU-ČSL+ODS | 2 964 2,3 % listiny |
náhradník 14. |
JU Jan UrválekBez politické příslušnosti |
55 | jednatel společnosti | Slatiňany okr. Chrudim |
14. ODS+TOP 09 | 275 4,4 % listiny |
náhradník 10. |
JU Jiří UrválekTOP 09 |
69 | podnikatel, majitel stavebnin | Slatiňany okr. Chrudim |
12. ODS+TOP 09 | 278 4,5 % listiny |
náhradník 8. |
MU Mikoláš UrválekBez politické příslušnosti |
34 | sýrař | Litovel okr. Olomouc |
11. ODS | 143 3,9 % listiny |
náhradník 12. |
RU Ing. Radovan UrválekObčanská demokratická strana |
63 | vedoucí muzea, soudní znalec | Litovel okr. Olomouc |
6. ODS | 293 8,0 % listiny |
náhradník 1. |
VU Ing. Vít UrválekBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 62 6,9 % listiny |
náhradník 4. |
KU Kateřina UrválkováBez politické příslušnosti |
30 | mateřská dovolená | Křižanovice okr. Chrudim |
4. SNK | 24 12,6 % listiny |
náhradník 3. |
ZU Zuzana UrválkováBez politické příslušnosti |
34 | referentka stavebního odboru | Slatiňany okr. Chrudim |
19. SNK | 129 4,0 % listiny |
náhradník 17. |
KU MUDr. Kateřina Urválková KönigsmarkováBez politické příslušnosti |
44 | dětská praktická lékařka | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
8. SNK | 256 6,6 % listiny |
náhradník 4. |
MU Marek UrxBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Kamenice okr. Praha-východ |
9. SNK | 612 7,0 % listiny |
náhradník 5. |
PU Pavel UrxBez politické příslušnosti |
56 | podnikatel, bývalý starosta města | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
15. HR+NK | 232 6,6 % listiny |
náhradník 12. |
PU Petr UrxBez politické příslušnosti |
45 | dřevomodelář | Cheznovice okr. Rokycany |
1. SNK | 107 16,2 % listiny |
mandát 1. |
JU Jana UrxováBez politické příslušnosti |
52 | záchranářka | Cheznovice okr. Rokycany |
2. SNK | 65 19,9 % listiny |
náhradník 1. |
MU Martin UrychBez politické příslušnosti |
57 | kuchař | Orlík nad Vltavou okr. Písek |
8. SNK | 34 6,5 % listiny |
náhradník 1. |
PU Petra UrychováBez politické příslušnosti |
42 | zdravotní sestra | Praha 10 okr. Hlavní město Praha |
30. Piráti | 3 606 2,2 % listiny |
náhradník 25. |
MU Martin UrzaUrza.cz: Nechceme vaše hlasy |
39 | anarchista | Praha hl.m. okr. Hlavní město Praha |
1. Nevolte Urza.cz | 1 108 100,0 % listiny |
|
ZÚ Zdeněk ÚředníčekBez politické příslušnosti |
43 | dělník - obsluha strojů | Částkov okr. Uherské Hradiště |
6. STAN | 43 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
MU Martin Uřičář, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | profesionální hasič | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 214 10,1 % listiny |
mandát 2. |
PU Petr UřičářHnutí PRO Hodonín |
45 | vedoucí projekce, stavební technik | Hodonín okr. Hodonín |
3. PRO-HOD | 1 775 3,4 % listiny |
mandát 5. |
AU Ing. Adéla UřičářováKDU-ČSL |
37 | ekonomický manažer | Tvarožná Lhota okr. Hodonín |
2. Nestran. | 294 13,0 % listiny |
mandát 2. |
PU Pavel UřídilBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Praha 18 okr. Hlavní město Praha |
22. AUTO | 120 4,1 % listiny |
|
PU Petr UřídilBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Útěchovice okr. Pelhřimov |
7. SNK | 24 13,6 % listiny |
mandát 7. |
HU Hana UřídilováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka | Brno-Líšeň okr. Brno-město |
29. SNK ED+NK | 745 2,7 % listiny |
náhradník 26. |
PU Petr UřinovskýBez politické příslušnosti |
32 | živnostník | Hranice okr. Přerov |
9. SPD | 444 4,6 % listiny |
náhradník 7. |
BU Břetislav UsnulBez politické příslušnosti |
67 | člen Rady města Vyškova | Vyškov okr. Vyškov |
4. NEZ+NK | 807 4,3 % listiny |
náhradník 3. |
BU Břetislav UsnulBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce | Vážany okr. Vyškov |
1. SNK | 171 17,4 % listiny |
mandát 1. |
LU Mgr. Lada Usnulová, DiS.KDU-ČSL |
47 | na mateřské dovolené, dráhová cyklistka | Vyškov okr. Vyškov |
4. KDU-ČSL+ODS | 1 534 3,9 % listiny |
náhradník 1. |
RU Roman UssarzBez politické příslušnosti |
76 | starobní důchodce | Hošťálkovice okr. Ostrava-město |
4. Ostravak | 206 15,5 % listiny |
náhradník 1. |
LU Ladislav UstohalBez politické příslušnosti |
59 | podnikatel v elektru | Jesenice okr. Praha-západ |
6. SEN 21+NK | 203 4,6 % listiny |
náhradník 5. |
PU Pavel UstohalBez politické příslušnosti |
60 | odborník na lesnictví a veřejnou zeleň, arborista, státní správa | Praha 22 okr. Hlavní město Praha |
24. HOSp+NK | 449 3,5 % listiny |
náhradník 21. |
Zobrazeno 170 551–170 600 z 190 148