Kandidáti
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (190 148)
Strana 3 633 z 3 803
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PV Mgr. Pavel VránaBez politické příslušnosti |
46 | učitel | Trnovany okr. Litoměřice |
5. SNK | 112 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
57 | technik | Humpolec okr. Pelhřimov |
19. ANO | 759 4,3 % listiny |
náhradník 12. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
8. SNK | 131 7,7 % listiny |
mandát 3. |
PV Pavel VránaBez politické příslušnosti |
61 | stavbyvedoucí | Sadská okr. Nymburk |
9. STAN+NK | 105 7,3 % listiny |
náhradník 10. |
PV Ing. Pavel VránaBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí učitel odborného výcviku | Vlkoš okr. Hodonín |
9. SNK | 271 9,8 % listiny |
náhradník 3. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Staňkovice okr. Louny |
4. SNK | 175 11,0 % listiny |
mandát 4. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Vápenná okr. Jeseník |
8. STAN | 64 4,9 % listiny |
náhradník 5. |
PV Ing. Petr VránaANO 2011 |
51 | primátor města | Přerov okr. Přerov |
1. ANO | 5 260 3,5 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
57 | strojník vodohospodářského zařízení | Klokočí okr. Přerov |
1. NK | 96 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
43 | vychovatel | Zvoleněves okr. Kladno |
2. SNK | 222 11,4 % listiny |
mandát 2. |
PV Mgr. Petr VránaBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Tachov okr. Tachov |
1. SNK | 2 374 6,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
54 | skladník | Bantice okr. Znojmo |
1. SNK | 51 18,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VránaBez politické příslušnosti |
62 | technický pracovník | Horní Moštěnice okr. Přerov |
15. SNK | 146 7,7 % listiny |
náhradník 2. |
RV Radek VránaBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Ohníč okr. Teplice |
8. SNK | 31 8,5 % listiny |
náhradník 7. |
RV Mgr. Radim VránaBez politické příslušnosti |
54 | nákupčí | Křižanovice okr. Vyškov |
4. SPD+NK | 126 15,5 % listiny |
mandát 2. |
RV Richard VránaBez politické příslušnosti |
48 | koordinátor | Hrobčice okr. Teplice |
1. SNK | 136 15,5 % listiny |
mandát 1. |
RV Roman VránaBez politické příslušnosti |
30 | prodavač | Vítkovice okr. Semily |
8. SNK | 31 10,0 % listiny |
náhradník 6. |
RV Roman VránaBez politické příslušnosti |
48 | technik STK | Prostřední Poříčí okr. Blansko |
9. KDU-ČSL+NK | 59 12,7 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman VránaBez politické příslušnosti |
51 | zaměstnanec Služby Vítkovice | Vítkovice okr. Semily |
2. SNK | 40 14,2 % listiny |
náhradník 1. |
SV Stanislav VránaBez politické příslušnosti |
47 | dělník | Střelná okr. Vsetín |
9. SNK | 69 4,6 % listiny |
náhradník 2. |
SV Stanislav VránaBez politické příslušnosti |
49 | technik | Chlumec okr. Ústí nad Labem |
15. SNK | 1 085 6,1 % listiny |
náhradník 3. |
SV Mgr. Sylvie VranáBez politické příslušnosti |
26 | dentální hygienistka | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
10. STAN | 1 211 3,3 % listiny |
náhradník 6. |
ŠV Štěpán VránaBez politické příslušnosti |
23 | recepční | Vítkovice okr. Semily |
9. SNK | 18 5,8 % listiny |
náhradník 7. |
TV Tomáš VránaBez politické příslušnosti |
36 | Key account specialist | Nimpšov okr. Třebíč |
1. SNK | 33 15,3 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš VránaKarlovaráci |
58 | OSVČ | Karlovy Vary okr. Karlovy Vary |
31. KVC | 1 576 2,6 % listiny |
náhradník 25. |
TV Ing. Tomáš VránaObčanská demokratická strana |
39 | letecký konstruktér | Olomouc okr. Olomouc |
41. ODS | 2 452 2,1 % listiny |
náhradník 37. |
VV Václav VránaBez politické příslušnosti |
21 | umělecký kovář | Hluboké Mašůvky okr. Znojmo |
5. SNK | 54 19,7 % listiny |
|
VV Vladimír VránaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý podnikatel | Lišov okr. České Budějovice |
15. SNK | 38 3,9 % listiny |
|
VV Vladimír VránaBez politické příslušnosti |
59 | OSVČ | Staňkovice okr. Louny |
3. SNK | 40 8,6 % listiny |
náhradník 3. |
VV RNDr. Vojtěch VranaKDU-ČSL |
60 | technik | Nový Malín okr. Šumperk |
6. KDU-ČSL | 127 6,2 % listiny |
náhradník 5. |
ZV Zdeněk VránaBez politické příslušnosti |
52 | strojník lanové dráhy | Jablonec nad Jizerou okr. Semily |
4. SNK | 197 7,3 % listiny |
náhradník 1. |
RV Radek Vrána ml.Bez politické příslušnosti |
30 | mistr střediska údržby silnic | Toužim okr. Karlovy Vary |
12. SNK | 185 5,5 % listiny |
náhradník 9. |
RV Radek Vrána st.Bez politické příslušnosti |
61 | inspektor plyn. zařízení Senior | Toužim okr. Karlovy Vary |
4. SNK | 257 7,7 % listiny |
náhradník 1. |
JV Ing. Jaroslav VraňanBez politické příslušnosti |
54 | stavební inženýr | Želešice okr. Brno-venkov |
2. STAN+NK | 106 10,8 % listiny |
náhradník 4. |
VV Ing. Vojtech VranayBez politické příslušnosti |
59 | předseda TJ Sokol Ostravice | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
14. TOP 09+NK | 99 4,3 % listiny |
náhradník 12. |
TV Tomáš VrančíkBez politické příslušnosti |
45 | řidič | Jankovice okr. Kroměříž |
9. SNK | 56 9,1 % listiny |
náhradník 6. |
JV Jiří VránekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Mokrá-Horákov okr. Brno-venkov |
3. KDU-ČSL+NK | 291 7,0 % listiny |
náhradník 1. |
JV Ing. Jiří VránekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Týn nad Vltavou okr. České Budějovice |
20. KDU-ČSL | 187 2,8 % listiny |
náhradník 17. |
LV Lukáš VránekBez politické příslušnosti |
46 | komunální služby, péče o veřejnou zeleň | Borotín okr. Tábor |
1. NK | 116 100,0 % listiny |
mandát 1. |
MV Michal VránekBez politické příslušnosti |
33 | technolog expert | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
9. SOM+NK | 164 5,5 % listiny |
náhradník 5. |
MV Milan VránekBez politické příslušnosti |
60 | policista na výsluze | Moravský Písek okr. Hodonín |
4. SOCDEM+NK | 114 8,1 % listiny |
náhradník 2. |
OV Ondřej VránekBez politické příslušnosti |
38 | projektant | Hora Svatého Václava okr. Domažlice |
7. SNK | 28 13,5 % listiny |
mandát 7. |
PV Ing. Pavel VránekBez politické příslušnosti |
33 | jednatel společnosti CIE INDUSTRY s.r.o. | Horšice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 144 14,9 % listiny |
mandát 5. |
TV Mgr. Tomáš VránekBez politické příslušnosti |
80 | Jihočeská univerzita externí pracovník, člen komise školství a sportu | Veselí nad Lužnicí okr. Tábor |
19. SOM+NK | 114 3,8 % listiny |
náhradník 18. |
RV Radek VranešicBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Radkov okr. Opava |
5. SNK | 39 9,4 % listiny |
náhradník 3. |
BV Bernard VraniákSvoboda a př. demokracie (SPD) |
66 | obsluha CNC, zastupitel města | Bor okr. Tachov |
2. SPD+PRO+NK | 40 11,7 % listiny |
|
EV Ing. Emil VraníkBez politické příslušnosti |
73 | stavební inženýr v penzi | Lubná okr. Kroměříž |
6. KDU-ČSL | 128 9,3 % listiny |
mandát 6. |
IV Imrich VraníkBez politické příslušnosti |
64 | elektromontér | Vysoké Studnice okr. Jihlava |
1. NK | 82 100,0 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VraníkBez politické příslušnosti |
42 | oblastní manažer prodeje ve společnosti ORESI | Cheb okr. Cheb |
21. AUTO+NK | 217 3,1 % listiny |
|
VV Bc. Vojtěch VraníkBez politické příslušnosti |
26 | místostarosta obce | Choťovice okr. Kolín |
2. SNK | 97 14,2 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 181 601–181 650 z 190 148