Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 483 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IN Ivana NožičkováBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Brzánky okr. Litoměřice |
3. SNK | 24 13,3 % listiny |
mandát 3. |
LN Mgr. Lenka NožičkováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka ZŠ | Všestary okr. Hradec Králové |
3. SNK | 231 6,8 % listiny |
mandát 5. |
MN Ing. Monika NožičkováBez politické příslušnosti |
41 | starostka obce | Jíkev okr. Nymburk |
1. SNK | 85 18,2 % listiny |
mandát 1. |
MN Martin NuhlíčekBez politické příslušnosti |
49 | ředitel příspěvkové organizace | Holedeč okr. Louny |
2. SNK | 135 11,4 % listiny |
mandát 2. |
TN Tomáš NunhardtBez politické příslušnosti |
42 | technický pracovník | Lhotka nad Labem okr. Litoměřice |
7. SNK | 48 13,6 % listiny |
mandát 7. |
ŠN Štěpánka NunováBez politické příslušnosti |
52 | prodavačka | Žďár nad Metují okr. Náchod |
4. SNK | 185 13,6 % listiny |
mandát 4. |
JN Jaromír NuslBez politické příslušnosti |
69 | odborný pracovník | Lešetice okr. Příbram |
6. SNK | 49 9,6 % listiny |
mandát 6. |
LN Lukáš NuslBez politické příslušnosti |
30 | stavební technik | Lešetice okr. Příbram |
2. SNK | 57 11,1 % listiny |
mandát 3. |
PN Pavel NutrBez politické příslušnosti |
32 | řidič, opravář | Horní Němčice okr. Jindřichův Hradec |
8. SNK | 22 13,6 % listiny |
mandát 4. |
MN Mgr. Marek NýčBez politické příslušnosti |
38 | starosta obce, policista v.v. | Budčeves okr. Jičín |
1. SNK | 69 24,1 % listiny |
mandát 1. |
MN Martin NyčBez politické příslušnosti |
47 | lesní technik | Josefův Důl okr. Jablonec nad Nisou |
6. SNK | 210 10,8 % listiny |
mandát 6. |
IN Mgr. Iveta NyčováBez politické příslušnosti |
59 | zástupkyně ředitelky v základní škole | Butoves okr. Jičín |
4. SNK | 73 11,9 % listiny |
mandát 4. |
JN Mgr. Jan NýdlBez politické příslušnosti |
59 | středoškolský učitel | Borovany okr. České Budějovice |
4. SNK | 759 6,1 % listiny |
mandát 4. |
LN Bc. Lukáš Nýdl, MBABez politické příslušnosti |
31 | učitel ZŠ | Habartov okr. Sokolov |
5. SNK | 343 7,8 % listiny |
mandát 3. |
ON MUDr. Ondřej NýdlBez politické příslušnosti |
58 | lékař, současný zastupitel, dobrovolný hasič | Jenišov okr. Karlovy Vary |
4. SNK | 265 9,6 % listiny |
mandát 4. |
JN Jan NýdrleBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Jinolice okr. Jičín |
4. SNK | 94 14,2 % listiny |
mandát 4. |
NN Mgr. Nikola NydrlováBez politické příslušnosti |
34 | advokát | Nová Paka okr. Jičín |
1. SNK | 1 522 5,7 % listiny |
mandát 1. |
JN Mgr. Jana NýdrováBez politické příslušnosti |
47 | starostka | Loučná pod Klínovcem okr. Chomutov |
1. SNK | 92 11,3 % listiny |
mandát 1. |
JN Josef NyékiBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Stanovice okr. Karlovy Vary |
2. SNK | 184 11,6 % listiny |
mandát 2. |
JN Jan NygrýnBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Ždírec okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 130 12,1 % listiny |
mandát 3. |
MN Milan NygrýnBez politické příslušnosti |
55 | jednatel společnosti | Zvole okr. Praha-západ |
4. SNK | 350 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JN Mgr. Jiří NyklBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Sádek okr. Svitavy |
8. SNK | 125 10,3 % listiny |
mandát 2. |
JN Jaroslav NyklesBez politické příslušnosti |
43 | operátor výroby | Tisová okr. Tachov |
5. SNK | 103 13,0 % listiny |
mandát 4. |
KN Bc. Karel NyklesČeská pirátská strana |
42 | manažer kybernetické bezpečnosti | Zádub-Závišín okr. Cheb |
4. SNK | 111 11,0 % listiny |
mandát 4. |
MN Martin NykodýmBez politické příslušnosti |
38 | stavbyvedoucí | Věstín okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 70 11,8 % listiny |
mandát 2. |
MN Bc. Michal NykodýmBez politické příslušnosti |
40 | provozní ředitel | Břežany I okr. Kolín |
2. SNK | 64 13,7 % listiny |
mandát 3. |
JN Jiří NykolivBez politické příslušnosti |
26 | dětská sestra | Horní Rožínka okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 38 13,7 % listiny |
mandát 5. |
MN Miroslava NykorychBez politické příslušnosti |
18 | studentka | Horní Kozolupy okr. Tachov |
5. SNK | 54 11,8 % listiny |
mandát 6. |
FN František NykrmajerBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Zvěrkovice okr. Třebíč |
2. SNK | 79 13,5 % listiny |
mandát 3. |
ŠN Mgr. Bc. Šárka NymburskáBez politické příslušnosti |
53 | učitelka | Votice okr. Benešov |
7. SNK | 676 5,1 % listiny |
mandát 8. |
ZN Mgr. Zdeněk NymsaBez politické příslušnosti |
28 | hydrogeolog | Lužnice okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 113 10,2 % listiny |
mandát 5. |
MN Marcela NytrováBez politické příslušnosti |
56 | starostka obce | Býkov-Láryšov okr. Bruntál |
1. SNK | 74 23,8 % listiny |
mandát 1. |
PN Mgr. Petra NytrováBez politické příslušnosti |
45 | ředitelka základní školy | Žabeň okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 275 7,0 % listiny |
mandát 2. |
DN Daniel NývltBez politické příslušnosti |
30 | živnostník | Dražůvky okr. Hodonín |
3. SNK | 45 12,0 % listiny |
mandát 4. |
LN Mgr. Luděk NývltBez politické příslušnosti |
38 | advokát | Holubice okr. Vyškov |
6. SNK | 437 11,1 % listiny |
mandát 6. |
RN Renáta NývltováBez politické příslušnosti |
52 | komandující u SŽ | Tuchoraz okr. Kolín |
4. SNK | 143 12,3 % listiny |
mandát 3. |
MO Milan ObadalBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Dobroslavice okr. Opava |
1. SNK | 130 10,5 % listiny |
mandát 3. |
IO Mgr. Iveta ObadalováBez politické příslušnosti |
54 | úřednice | Lačnov okr. Vsetín |
4. SNK | 262 11,0 % listiny |
mandát 5. |
PO Ing. Bc. Petr ObdržálekBez politické příslušnosti |
53 | státní zaměstnanec | Sojovice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 99 11,7 % listiny |
mandát 3. |
KO Kateřina ObdržálkováBez politické příslušnosti |
42 | administrativní pracovník v zásobování | Traplice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 304 8,2 % listiny |
mandát 6. |
JO Mgr. Jaroslav OberhelBez politické příslušnosti |
57 | ředitel ZŠ a MŠ | Hrubý Jeseník okr. Nymburk |
4. SNK | 123 9,8 % listiny |
mandát 6. |
JO Ing. Jakub ObermajerBez politické příslušnosti |
29 | projektový inženýr | Davle okr. Praha-západ |
3. SNK | 423 9,4 % listiny |
mandát 3. |
JO Josef ObermajerBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Drahobuz okr. Litoměřice |
4. SNK | 94 12,9 % listiny |
mandát 4. |
MO Martin OberpfalzerBez politické příslušnosti |
63 | obchodní zástupce | Němětice okr. Strakonice |
1. SNK | 47 18,9 % listiny |
mandát 3. |
VO Václav OberreiterBez politické příslušnosti |
35 | řidič - strojník | Červené Janovice okr. Kutná Hora |
2. SNK | 125 13,5 % listiny |
mandát 3. |
KO Kevin OberšlíkBez politické příslušnosti |
33 | příslušník HZS | Javůrek okr. Brno-venkov |
7. SNK | 91 11,8 % listiny |
mandát 7. |
MO Ing. Milan ObkráčilBez politické příslušnosti |
77 | důchodce | Křtomil okr. Přerov |
3. SNK | 78 11,5 % listiny |
mandát 3. |
VO Věra ObkráčilováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí stavebního úřadu | Dřevohostice okr. Přerov |
1. SNK | 237 10,1 % listiny |
mandát 2. |
PO Ing. Petr Obleser, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
37 | lesník | Sedlice okr. Strakonice |
4. SNK | 443 10,4 % listiny |
mandát 3. |
HO Hana ObornáBez politické příslušnosti |
53 | pojišťovací poradce | Málkov okr. Chomutov |
4. SNK | 303 10,6 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 24 101–24 150 z 40 474