Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 484 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JO Ing. Jana ObořilováBez politické příslušnosti |
39 | voják AČR | Čáslav okr. Kutná Hora |
3. SNK | 551 6,3 % listiny |
mandát 1. |
JO Jiří ObrBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Křižánky okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 85 9,9 % listiny |
mandát 5. |
TO Tomáš ObrajtrBez politické příslušnosti |
53 | řidič | Tuhaň okr. Mělník |
2. SNK | 163 11,6 % listiny |
mandát 2. |
PO Pavel ObročníkBez politické příslušnosti |
41 | zastupitel, OSVČ | Lobendava okr. Děčín |
4. SNK | 114 14,3 % listiny |
mandát 4. |
JO Jiří ObručaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Hradčany-Kobeřice okr. Prostějov |
4. SNK | 95 14,7 % listiny |
mandát 2. |
KO Mgr. Kateřina ObrusníkováBez politické příslušnosti |
48 | středoškolská učitelka | Strahovice okr. Opava |
8. SNK | 216 7,7 % listiny |
mandát 5. |
JO Ing. Jaroslav ObsadnýBez politické příslušnosti |
60 | IT technický specialista | Kateřinice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 303 11,9 % listiny |
mandát 3. |
LO Ladislav ObstBez politické příslušnosti |
56 | zaměstnanec obce Vlčice | Vlčice okr. Trutnov |
3. SNK | 192 14,5 % listiny |
mandát 1. |
LO Ing. Lukáš ObstBez politické příslušnosti |
41 | konstruktér | Ostrata okr. Zlín |
3. SNK | 143 11,0 % listiny |
mandát 3. |
VO Vratislav ObšelBez politické příslušnosti |
60 | programátor CNC | Skrbeň okr. Olomouc |
3. SNK | 208 14,2 % listiny |
mandát 2. |
KO Kateřina ObšilováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka MŠ | Lukavice okr. Šumperk |
2. SNK | 256 9,7 % listiny |
mandát 2. |
LO Mgr. Bc. Lubomír ObůrkaBez politické příslušnosti |
60 | ředitel Krajské správy sociálního zabezpečení pro Kraj Vysočina | Opatov okr. Třebíč |
5. SNK | 228 12,3 % listiny |
mandát 1. |
VO Bc. Veronika ObytováBez politické příslušnosti |
38 | porodní asistentka | Horosedly okr. Písek |
7. SNK | 61 14,5 % listiny |
mandát 1. |
JO Jiří OcelíkBez politické příslušnosti |
60 | traktorista | Životice okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 21 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PO Pavel OcelíkBez politické příslušnosti |
57 | traktorista | Životice okr. Plzeň-jih |
7. SNK | 21 14,4 % listiny |
mandát 3. |
JO Jakub OcetekBez politické příslušnosti |
37 | OSVČ | Jabloňany okr. Blansko |
5. SNK | 134 11,0 % listiny |
mandát 5. |
MO Miroslav OcetekBez politické příslušnosti |
62 | starosta obce | Jabloňany okr. Blansko |
1. SNK | 145 11,9 % listiny |
mandát 3. |
MO Martin OcvirkBez politické příslušnosti |
46 | technik | Bohuňovice okr. Olomouc |
4. SNK | 430 6,5 % listiny |
mandát 4. |
PO Petr OčadlíkBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Chomýž okr. Kroměříž |
7. SNK | 114 11,8 % listiny |
mandát 7. |
MO Martin OčadlýBez politické příslušnosti |
43 | operátor výroby | Dolní Domaslavice okr. Frýdek-Místek |
10. SNK | 490 6,8 % listiny |
mandát 10. |
JO Ing. Jiří OčenášekBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí střediska rostlinné výroby | Králíky okr. Hradec Králové |
1. SNK | 84 26,0 % listiny |
mandát 1. |
DO Ing. Dušan OdehnalBez politické příslušnosti |
38 | starosta obce | Kvasice okr. Kroměříž |
1. SNK | 638 9,2 % listiny |
mandát 1. |
JO Jaroslav OdehnalBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Malíkov okr. Svitavy |
4. SNK | 28 12,9 % listiny |
mandát 4. |
LO Luděk OdehnalBez politické příslušnosti |
57 | soukromý zemědělec | Malhostovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 180 17,9 % listiny |
mandát 1. |
MO Martin OdehnalBez politické příslušnosti |
51 | mistr ve výrobě | Oloví okr. Sokolov |
2. SNK | 92 14,4 % listiny |
mandát 1. |
MO Michal OdehnalBez politické příslušnosti |
42 | řidič sanitky | Skryje okr. Brno-venkov |
7. SNK | 18 12,9 % listiny |
mandát 7. |
MO Ing. Milan OdehnalBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Radešínská Svratka okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 123 12,9 % listiny |
mandát 2. |
MO Miroslav OdehnalBez politické příslušnosti |
65 | OSVČ | Újezd u Boskovic okr. Blansko |
1. SNK | 104 11,6 % listiny |
mandát 4. |
LO Ing. Lenka OdehnalováBez politické příslušnosti |
33 | rodičovská dovolená | Daňkovice okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 63 12,5 % listiny |
mandát 1. |
TO Tereza OdehnalováBez politické příslušnosti |
30 | zástupce vedoucí prodejny | Březová nad Svitavou okr. Svitavy |
6. SNK | 278 6,5 % listiny |
mandát 7. |
VO Vendula OdhánělováBez politické příslušnosti |
42 | finanční a hypoteční specialista | Březina okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 79 19,9 % listiny |
mandát 2. |
JO Jiří OdcházelBez politické příslušnosti |
39 | strojní mechanik | Čermná okr. Domažlice |
5. SNK | 65 9,4 % listiny |
mandát 5. |
LO Mgr. Lenka OdložilíkováBez politické příslušnosti |
59 | učitelka ZŠ | Tlumačov okr. Zlín |
7. SNK | 398 7,4 % listiny |
mandát 5. |
ŠO Mgr. Štěpánka OdráškováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Doubravice okr. Trutnov |
7. SNK | 75 10,6 % listiny |
mandát 7. |
VO Vít OdstrčilBez politické příslušnosti |
35 | automechanik | Lipová okr. Přerov |
3. SNK | 75 11,8 % listiny |
mandát 4. |
SO Stanislav OdstrčilíkBez politické příslušnosti |
60 | péče o osobu blízkou | Horní Lapač okr. Kroměříž |
5. SNK | 61 8,5 % listiny |
mandát 6. |
TO Ing. Bc. Tereza OdstrčilováBez politické příslušnosti |
26 | státní zaměstnanec - pracovník finančního oddělení | Brodek u Přerova okr. Přerov |
6. SNK | 271 8,1 % listiny |
mandát 3. |
AO Aleš OdvárkaBez politické příslušnosti |
39 | jednatel společnosti | Albrechtičky okr. Nový Jičín |
3. SNK | 107 12,8 % listiny |
mandát 1. |
JO Ing. Jakub OdvárkaBez politické příslušnosti |
41 | specialista technického vývoje | Plužná okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 80 12,2 % listiny |
mandát 3. |
JO Jan OdvárkaBez politické příslušnosti |
56 | umělecký kovář | Dolní Třebonín okr. Český Krumlov |
2. SNK | 136 10,2 % listiny |
mandát 2. |
TO Ing. Tomáš OdvárkaBez politické příslušnosti |
42 | technický ředitel | Herálec okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 373 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JO Jakub OdvárkoBez politické příslušnosti |
35 | státní zaměstnanec | Cholenice okr. Jičín |
5. SNK | 49 9,9 % listiny |
mandát 6. |
JO Jan OdvárkoBez politické příslušnosti |
29 | OSVČ v oblasti serverových technologií a 3D tisku | Radim okr. Jičín |
4. SNK | 88 19,6 % listiny |
mandát 4. |
DO Dita OdvárkováBez politické příslušnosti |
42 | osoba pečující - zdravotník | Dubá okr. Česká Lípa |
5. SNK | 270 8,7 % listiny |
mandát 5. |
LO Mgr. Lucie OdvárkováBez politické příslušnosti |
41 | učitelka základní školy | Mikulovice okr. Pardubice |
3. SNK | 207 12,2 % listiny |
mandát 2. |
ZO Zuzana OdvárkováBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Bílá Třemešná okr. Trutnov |
6. SNK | 305 6,3 % listiny |
mandát 8. |
JO Jiří OdvářkaBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí oddělení stavebního úřadu MM PV | Smržice okr. Prostějov |
1. SNK | 499 13,1 % listiny |
mandát 1. |
PO Petr OertlBez politické příslušnosti |
55 | zedník | Petrohrad okr. Louny |
4. SNK | 89 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MO Bc. Miroslav OgáseanuBez politické příslušnosti |
39 | starosta obce | Veliká Ves okr. Chomutov |
1. SNK | 99 15,2 % listiny |
mandát 1. |
RO Růžena OharkováBez politické příslušnosti |
52 | kadeřnice | Sosnová okr. Opava |
1. SNK | 73 17,1 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 24 151–24 200 z 40 474