Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 501 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
KP Kateřina PaulováBez politické příslušnosti |
50 | vychovatelka | Ludkovice okr. Zlín |
2. SNK | 154 14,7 % listiny |
mandát 2. |
MP Marek PaulovičBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Hynčice okr. Náchod |
1. SNK | 32 23,4 % listiny |
mandát 1. |
VP Veronika PaulůBez politické příslušnosti |
51 | mistr skladu | Bukovina u Čisté okr. Semily |
3. SNK | 61 14,4 % listiny |
mandát 4. |
RP Ing. Radim PaulusBez politické příslušnosti |
52 | hasič | Chlum okr. Strakonice |
1. SNK | 88 14,0 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zdeněk PaulusBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce, hasič | Bukovany okr. Sokolov |
1. SNK | 295 12,7 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zdeněk PaulusBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí autoservisu | Miletín okr. Jičín |
5. SNK | 215 9,3 % listiny |
mandát 6. |
DP Darina PaulusováBez politické příslušnosti |
40 | administrativní pracovnice | Čepí okr. Pardubice |
3. SNK | 143 13,6 % listiny |
mandát 3. |
RP Mgr. Robert PaumBez politické příslušnosti |
46 | referent státní správy | Tlučná okr. Plzeň-sever |
12. SNK | 566 5,1 % listiny |
mandát 12. |
AP Aleš PaurBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Jarpice okr. Kladno |
7. SNK | 71 13,3 % listiny |
mandát 7. |
JP Jiří PaurBez politické příslušnosti |
59 | řidič | Bousov okr. Chrudim |
7. SNK | 43 7,2 % listiny |
mandát 7. |
MP Milan PaurBez politické příslušnosti |
50 | bezpečnostní pracovník | Černčice okr. Louny |
11. SNK | 283 6,2 % listiny |
mandát 11. |
OP Ondřej PaurBez politické příslušnosti |
35 | obchodní zástupce | Přívětice okr. Rokycany |
3. SNK | 47 15,1 % listiny |
mandát 3. |
PP Petra PaurováBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Černčice okr. Louny |
3. SNK | 307 6,7 % listiny |
mandát 6. |
RP Roman PauschBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Volenice okr. Příbram |
8. SNK | 146 8,6 % listiny |
mandát 8. |
PP Bc. Petra Pauš DomabylováBez politické příslušnosti |
42 | manažer pro lidské zdroje | Horní Beřkovice okr. Litoměřice |
4. SNK | 148 6,4 % listiny |
mandát 5. |
RP MUDr. Radka PaušováBez politické příslušnosti |
59 | lékařka | Horní Cerekev okr. Pelhřimov |
4. SNK | 612 6,8 % listiny |
mandát 4. |
JP Ing. Jaroslav PauzaBez politické příslušnosti |
58 | starosta obce | Bořislav okr. Teplice |
1. SNK | 98 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Miroslav PauzaBez politické příslušnosti |
54 | analytik IS | Bžany okr. Teplice |
1. SNK | 117 13,6 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zdeněk PauzarBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby | Puklice okr. Jihlava |
3. SNK | 186 10,1 % listiny |
mandát 3. |
KP Kateřina PauzarováBez politické příslušnosti |
50 | starostka | Puklice okr. Jihlava |
1. SNK | 243 13,2 % listiny |
mandát 1. |
KP Mgr. Kateřina PauzarováBez politické příslušnosti |
53 | manažer | Buš okr. Praha-západ |
2. SNK | 155 14,7 % listiny |
mandát 2. |
HP Ing. Hana PauzováBez politické příslušnosti |
24 | student | Bořislav okr. Teplice |
7. SNK | 84 11,0 % listiny |
mandát 7. |
TP Tereza PauzrováBez politické příslušnosti |
32 | veterinární asistent | Medonosy okr. Mělník |
2. SNK | 22 17,5 % listiny |
mandát 1. |
FP František PávBez politické příslušnosti |
60 | podnikatel | Mrzky okr. Kolín |
1. SNK | 56 22,4 % listiny |
mandát 1. |
FP František PávBez politické příslušnosti |
66 | starosta obce | Popovice okr. Benešov |
1. SNK | 114 12,4 % listiny |
mandát 1. |
LP Mgr. Lucie PavcováBez politické příslušnosti |
54 | regionální ředitelka ve školství | Rudná okr. Praha-západ |
1. SNK | 506 7,3 % listiny |
mandát 1. |
KP Karel PávekBez politické příslušnosti |
46 | instalatér | Plav okr. České Budějovice |
4. SNK | 114 13,5 % listiny |
mandát 5. |
RP Roman PávekBez politické příslušnosti |
63 | technik | Hosín okr. České Budějovice |
3. SNK | 272 11,0 % listiny |
mandát 3. |
VP Vladimír PávekBez politické příslušnosti |
42 | mistr výroby | Sviny okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 29 17,9 % listiny |
mandát 4. |
IP Igor PavelBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Kadov okr. Strakonice |
2. SNK | 74 21,3 % listiny |
mandát 2. |
JP Mgr. Jan PavelBez politické příslušnosti |
51 | učitel ZŠ | Bernardov okr. Kutná Hora |
2. SNK | 42 22,0 % listiny |
mandát 2. |
JP Jan PavelBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí logistiky | Drnovice okr. Blansko |
2. SNK | 252 13,6 % listiny |
mandát 1. |
LP Lubomír PavelBez politické příslušnosti |
51 | živnostník | Kramolna okr. Náchod |
2. SNK | 263 12,1 % listiny |
mandát 5. |
MP Michal PavelBez politické příslušnosti |
48 | správce sítě | Dobrá Voda u Hořic okr. Jičín |
1. SNK | 124 17,7 % listiny |
mandát 2. |
JP Ing. Jakub PavelaBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ - stavební činnost | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 461 11,7 % listiny |
mandát 2. |
MP Marek PavelaBez politické příslušnosti |
60 | starosta | Teplice nad Bečvou okr. Přerov |
1. SNK | 150 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Marek PavelaBez politické příslušnosti |
35 | technik výstavby v elektrotechnice | Polešovice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 343 8,7 % listiny |
mandát 3. |
MP Miroslav PavelaBez politické příslušnosti |
45 | tesař | Milasín okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 22 13,4 % listiny |
mandát 4. |
HP Hana PavelcováBez politické příslušnosti |
43 | dámská krejčová | Rusava okr. Kroměříž |
2. SNK | 144 6,4 % listiny |
mandát 4. |
ZP Mgr. Zdeňka Pavelcová ŠušlíkováBez politické příslušnosti |
42 | učitelka na SŠ | Hoštice okr. Kroměříž |
3. SNK | 49 15,0 % listiny |
mandát 3. |
IP Ivo PavelecBez politické příslušnosti |
65 | jednatel společnosti | Rebešovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 196 13,9 % listiny |
mandát 3. |
JP Mgr. Jaroslav PavelecBez politické příslušnosti |
54 | místostarosta, zástupce ředitele SŠ | Hrádek okr. Klatovy |
1. SNK | 391 13,2 % listiny |
mandát 1. |
KP Karel PavelecBez politické příslušnosti |
62 | řidič | Nalžovské Hory okr. Klatovy |
5. SNK | 146 6,7 % listiny |
mandát 5. |
MP Marek PavelecBez politické příslušnosti |
42 | poradce v zemědělství | Vyšší Brod okr. Český Krumlov |
2. SNK | 166 10,6 % listiny |
mandát 2. |
MP Martin PavelecBez politické příslušnosti |
49 | servisní technik | Dobrá Voda okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 120 22,4 % listiny |
mandát 2. |
RP Radek PavelecBez politické příslušnosti |
40 | řidič | Majdalena okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 105 16,3 % listiny |
mandát 1. |
OP Ondřej PavelekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Olbramov okr. Tachov |
6. SNK | 18 10,8 % listiny |
mandát 7. |
PP Petr PavelekBez politické příslušnosti |
48 | manažer kvality | Bohdíkov okr. Šumperk |
1. SNK | 122 9,9 % listiny |
mandát 1. |
RP Bc. Rudolf PavelekBez politické příslušnosti |
48 | THP - manažer provozu | Hlavnice okr. Opava |
2. SNK | 146 11,3 % listiny |
mandát 3. |
AP Alexandr PavelkaBez politické příslušnosti |
62 | výpravčí SŽ s.o. | Medlov okr. Olomouc |
6. SNK | 351 7,4 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 25 001–25 050 z 40 474