Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 502 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
DP Dušan PavelkaBez politické příslušnosti |
51 | hasič | Borač okr. Brno-venkov |
5. SNK | 58 17,3 % listiny |
mandát 2. |
JP Jakub PavelkaBez politické příslušnosti |
25 | finanční poradce | Rakovice okr. Písek |
1. SNK | 39 22,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jan PavelkaBez politické příslušnosti |
50 | technik | Horní Lhota okr. Zlín |
1. SNK | 118 17,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PavelkaBez politické příslušnosti |
46 | soukromý zemědělec | Halenkovice okr. Zlín |
8. SNK | 298 7,8 % listiny |
mandát 4. |
JP Josef PavelkaBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Staré Těchanovice okr. Opava |
6. SNK | 58 12,5 % listiny |
mandát 5. |
JP Josef PavelkaBez politické příslušnosti |
45 | řidič | Světlík okr. Český Krumlov |
5. SNK | 111 8,8 % listiny |
mandát 5. |
MP Martin PavelkaBez politické příslušnosti |
51 | konstruktér | Ostrov okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 33 10,3 % listiny |
mandát 5. |
MP Michal PavelkaBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ | Pernštejnské Jestřabí okr. Brno-venkov |
2. SNK | 68 19,5 % listiny |
mandát 3. |
MP Milan PavelkaBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí útvaru zásobování | Česká okr. Brno-venkov |
1. SNK | 349 14,4 % listiny |
mandát 1. |
MP Miroslav PavelkaBez politické příslušnosti |
31 | dělník | Lažiště okr. Prachatice |
8. SNK | 90 11,8 % listiny |
mandát 8. |
OP Ing. Oldřich PavelkaBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí výroby | Opatovice okr. Přerov |
7. SNK | 186 8,3 % listiny |
mandát 7. |
OP MUDr. Ondřej PavelkaBez politické příslušnosti |
32 | praktický lékař | Petrov nad Desnou okr. Šumperk |
4. SNK | 185 11,1 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavel PavelkaBez politické příslušnosti |
58 | živnostník | Hnanice okr. Znojmo |
5. SNK | 103 12,7 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PavelkaBez politické příslušnosti |
50 | živnostník | Hnanice okr. Znojmo |
2. SNK | 134 16,6 % listiny |
mandát 2. |
RP Ing. Roman PavelkaBez politické příslušnosti |
39 | konstruktér | Medlovice okr. Vyškov |
1. SNK | 158 17,8 % listiny |
mandát 1. |
RP Ing. Roman PavelkaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ, konstruktér, včelař | Jindřichov okr. Přerov |
3. SNK | 109 10,7 % listiny |
mandát 4. |
RP Roman PavelkaBez politické příslušnosti |
47 | automechanik | Zábrdí okr. Prachatice |
5. SNK | 24 18,9 % listiny |
mandát 5. |
ZP Ing. Zbyněk PavelkaBez politické příslušnosti |
50 | obsluha CNC strojů | Zubří okr. Vsetín |
9. SNK | 1 184 4,8 % listiny |
mandát 9. |
ZP Ing. Zdeněk PavelkaBez politické příslušnosti |
70 | emeritní ekonomický náměstek nemocnice | Radslavice okr. Přerov |
5. SNK | 274 6,5 % listiny |
mandát 5. |
AP Mgr. Andrea PavelkováBez politické příslušnosti |
48 | kriminalistický znalec | Liběšice okr. Litoměřice |
1. SNK | 153 7,5 % listiny |
mandát 3. |
AP Anna PavelkováBez politické příslušnosti |
38 | učitelka v mateřské škole | Bujanov okr. Český Krumlov |
4. SNK | 145 10,3 % listiny |
mandát 5. |
DP Danuše PavelkováBez politické příslušnosti |
59 | prodavačka | Němčovice okr. Rokycany |
4. SNK | 84 14,3 % listiny |
mandát 3. |
IP Bc. Irena PavelkováBez politické příslušnosti |
45 | asistent kontroly výroby | Dobratice okr. Frýdek-Místek |
7. SNK | 297 10,7 % listiny |
mandát 7. |
IP Mgr. Iva Pavelková, DiS.Bez politické příslušnosti |
41 | učitelka | Novosedly okr. Břeclav |
3. SNK | 279 8,0 % listiny |
mandát 2. |
ŠP Šárka PavelkováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovnice | Přelovice okr. Pardubice |
4. SNK | 125 14,2 % listiny |
mandát 3. |
ŠP Šárka PavelkováBez politické příslušnosti |
55 | nákupčí | Uhlířov okr. Opava |
2. SNK | 145 24,8 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Michael PaveraBez politické příslušnosti |
45 | aplikační inženýr, zastupitel MČ | Malé Hoštice okr. Opava |
3. SNK | 453 11,4 % listiny |
mandát 3. |
PP Petr PaveskaBez politické příslušnosti |
42 | údržbář | Prusy-Boškůvky okr. Vyškov |
6. SNK | 187 11,2 % listiny |
mandát 6. |
RP Bc. Richard PavkaBez politické příslušnosti |
37 | vinohradník a vinař | Čejkovice okr. Hodonín |
4. SNK | 298 10,4 % listiny |
mandát 2. |
AP Ing. Aneta PávkováBez politické příslušnosti |
40 | nákupčí | Jevíčko okr. Svitavy |
1. SNK | 488 12,4 % listiny |
mandát 1. |
JP Mgr. Jana PávkováBez politické příslušnosti |
43 | lékárnice | Běstovice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 100 16,5 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PavlačkaBez politické příslušnosti |
44 | mistr | Troskotovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 207 10,7 % listiny |
mandát 5. |
NP Mgr. Nikola PavlačkováBez politické příslušnosti |
29 | UX designer | Svárov okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 67 14,7 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PavlánBez politické příslušnosti |
56 | technik realizace staveb | Ostravice okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 288 10,4 % listiny |
mandát 1. |
LP Ing. Lukáš PavlasBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí vodohospodářského odboru na Povodí Odry v Ostravě, místostarosta obce | Lučina okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 235 9,5 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Martin PavlasBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Jílové okr. Děčín |
6. SNK | 794 4,7 % listiny |
mandát 7. |
PP Pavel PavlasBez politické příslušnosti |
62 | prodavač - montážní pracovník | Polná okr. Jihlava |
4. SNK | 593 6,2 % listiny |
mandát 5. |
RP Robert PavlasBez politické příslušnosti |
54 | elektromontér | Choustníkovo Hradiště okr. Trutnov |
11. SNK | 156 6,3 % listiny |
mandát 11. |
RP Roman PavlasBez politické příslušnosti |
41 | šéfkuchař | Kočí okr. Chrudim |
2. SNK | 263 15,3 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel PavlásekBez politické příslušnosti |
42 | technik BOZP | Budeč okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 64 11,7 % listiny |
mandát 5. |
TP Tomáš PavlásekBez politické příslušnosti |
45 | technik rostlinné výroby | Dolní Bukovsko okr. České Budějovice |
1. SNK | 210 15,5 % listiny |
mandát 1. |
HP Ing. Helena PavláskováBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí střediska Probační a mediační služby v Kolíně | Velký Osek okr. Kolín |
5. SNK | 406 6,9 % listiny |
mandát 5. |
JP Jana PavláskováBez politické příslušnosti |
47 | facility manager | Zábeštní Lhota okr. Přerov |
1. SNK | 42 20,0 % listiny |
mandát 1. |
LP Leona PavláskováBez politické příslušnosti |
44 | týmový předák | Metylovice okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 533 9,2 % listiny |
mandát 8. |
HP Hana PavlasováBez politické příslušnosti |
45 | mzdová účetní | Dolní Chvatliny okr. Kolín |
3. SNK | 118 11,1 % listiny |
mandát 3. |
KP Bc. Kateřina PavlasováBez politické příslušnosti |
50 | obchodní zástupce | Vinaře okr. Kutná Hora |
6. SNK | 58 14,3 % listiny |
mandát 6. |
DP Dalibor PavlátBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce | Povrly okr. Ústí nad Labem |
1. SNK | 400 7,4 % listiny |
mandát 3. |
RP Radek PavlátBez politické příslušnosti |
45 | pracovník ve výrobě | Nahořany okr. Náchod |
8. SNK | 119 11,6 % listiny |
mandát 8. |
RP Radek PavlátBez politické příslušnosti |
52 | výpravčí | Librantice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 117 24,8 % listiny |
mandát 1. |
TP Tomáš PavlataBez politické příslušnosti |
45 | starosta obce | Skuhrov okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 179 15,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 25 051–25 100 z 40 474