Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 510 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VP Veronika PelcováBez politické příslušnosti |
36 | servírka | Obořiště okr. Příbram |
3. SNK | 197 18,3 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zlata PelcováBez politické příslušnosti |
42 | dluhový poradce | Vřesová okr. Sokolov |
3. SNK | 122 11,2 % listiny |
mandát 3. |
ŠP Šárka PelechováBez politické příslušnosti |
43 | ředitelka MŠ | Dolenice okr. Znojmo |
4. SNK | 63 13,4 % listiny |
mandát 3. |
JP Josef PeleškaBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Vacovice okr. Strakonice |
4. SNK | 19 21,3 % listiny |
mandát 2. |
MP Miroslav PeleškaBez politické příslušnosti |
37 | starosta | Mezouň okr. Beroun |
1. SNK | 260 15,4 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Petra PeleškováBez politické příslušnosti |
55 | stavební inženýrka, starostka města Libčice nad Vltavou | Libčice nad Vltavou okr. Praha-západ |
1. SNK | 666 6,9 % listiny |
mandát 1. |
AP Aleš PelikánBez politické příslušnosti |
52 | včelař | Třebívlice okr. Litoměřice |
4. SNK | 113 6,4 % listiny |
mandát 5. |
JP Ing. Jan Pelikán, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | VŠ učitel | Vyžlovka okr. Praha-východ |
1. SNK | 216 12,6 % listiny |
mandát 1. |
JP Josef PelikánBez politické příslušnosti |
38 | lesní dělník | Doupovské Hradiště okr. Karlovy Vary |
2. SNK | 52 11,8 % listiny |
mandát 5. |
MP Marek PelikánBez politické příslušnosti |
56 | invalidní důchodce | Rovensko okr. Šumperk |
6. SNK | 251 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MP Milan PelikánBez politické příslušnosti |
44 | stavbyvedoucí | Petrovice okr. Znojmo |
2. SNK | 79 15,7 % listiny |
mandát 3. |
RP Radek PelikánBez politické příslušnosti |
53 | nástrojař | Volárna okr. Kolín |
2. SNK | 76 17,7 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zbyněk PelikánBez politické příslušnosti |
59 | zaměstnanec obce | Dolní Nivy okr. Sokolov |
3. SNK | 76 10,7 % listiny |
mandát 3. |
DP Mgr. Denisa PelikánováBez politické příslušnosti |
29 | mateřská dovolená, tisková mluvčí | Strážovice okr. Hodonín |
6. SNK | 150 12,6 % listiny |
mandát 6. |
MP Marcela PelikánováBez politické příslušnosti |
53 | ekonom | Moravské Knínice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 200 16,8 % listiny |
mandát 1. |
VP Valerie PelikánováBez politické příslušnosti |
51 | jednatelka firmy | Ostrov nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 154 20,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PelinkaBez politické příslušnosti |
47 | mechanik | Bošín okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 45 13,6 % listiny |
mandát 5. |
PP Pavel PelinkaBez politické příslušnosti |
63 | konstruktér | Velká Skrovnice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 117 13,3 % listiny |
mandát 4. |
MP Markéta PelinkováBez politické příslušnosti |
44 | podnikatel | Kvasiny okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 276 6,2 % listiny |
mandát 3. |
ZP Zuzana PelinkováBez politické příslušnosti |
35 | finanční poradkyně | Velká Skrovnice okr. Ústí nad Orlicí |
7. SNK | 104 11,8 % listiny |
mandát 7. |
JP Ing. Jiří PelíšekBez politické příslušnosti |
37 | konstruktér | Útěchovice okr. Pelhřimov |
1. SNK | 29 16,5 % listiny |
mandát 1. |
OP Oldřich PelíšekBez politické příslušnosti |
54 | zaměstnanec | Olšany u Prostějova okr. Prostějov |
13. SNK | 310 6,5 % listiny |
mandát 13. |
TP Tomáš PelkaBez politické příslušnosti |
33 | technik HZS | Traplice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 209 9,4 % listiny |
mandát 1. |
VP Václav PelouchBez politické příslušnosti |
40 | obchodní zástupce | Milejovice okr. Strakonice |
7. SNK | 23 13,9 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PeltanBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Stojčín okr. Pelhřimov |
1. SNK | 27 13,3 % listiny |
mandát 2. |
JP Ing. Jana PeltanováBez politické příslušnosti |
69 | důchodkyně | Stojčín okr. Pelhřimov |
3. SNK | 24 11,8 % listiny |
mandát 6. |
LP Lukáš PeluchaBez politické příslušnosti |
49 | skladník-řidič | Tvarožná Lhota okr. Hodonín |
4. SNK | 186 8,2 % listiny |
mandát 5. |
PP Pavel PelzerBez politické příslušnosti |
51 | plynárenský technik | Skotnice okr. Nový Jičín |
4. SNK | 293 11,9 % listiny |
mandát 4. |
RP Richard PemlBez politické příslušnosti |
49 | projektant, jednatel | Choltice okr. Pardubice |
2. SNK | 199 13,6 % listiny |
mandát 1. |
MP Ing. Martin PeňákBez politické příslušnosti |
45 | technik | Troskotovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 241 12,5 % listiny |
mandát 3. |
AP Ing. Andrea PeňázBez politické příslušnosti |
35 | radní Kraje Vysočina | Horní Krupá okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 78 27,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jiří PeňázBez politické příslušnosti |
51 | ředitel | Skalička okr. Přerov |
6. SNK | 211 13,3 % listiny |
mandát 3. |
MP Marek PeňázBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Václavov u Bruntálu okr. Bruntál |
4. SNK | 142 14,8 % listiny |
mandát 4. |
PP Mgr. Pavel PeňázBez politické příslušnosti |
43 | učitel na gymnáziu | Nové Město na Moravě okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 785 6,0 % listiny |
mandát 1. |
ZP Zdeněk PeňázBez politické příslušnosti |
52 | obchodní zástupce | Fryšava pod Žákovou horou okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 151 14,3 % listiny |
mandát 2. |
HP Ing. Hana PeňázováBez politické příslušnosti |
48 | účetní | Karlova Studánka okr. Bruntál |
2. SNK | 56 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PP Petr PencBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí stavby | Líšina okr. Plzeň-jih |
1. SNK | 74 22,3 % listiny |
mandát 1. |
MP PhDr. Marcel Pencák, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | specialista komunikace, redaktor | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
1. SNK | 4 734 3,3 % listiny |
mandát 1. |
MP Milan PěnčaBez politické příslušnosti |
60 | hasič | Hoštice okr. Strakonice |
7. SNK | 38 9,8 % listiny |
mandát 7. |
AP Adam PenčákBez politické příslušnosti |
30 | příslušník policie ČR | Tetčice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 136 10,2 % listiny |
mandát 9. |
JP Josef PenčákBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Korytná okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 327 15,6 % listiny |
mandát 2. |
RP Mgr. Richard PěnčíkBez politické příslušnosti |
35 | advokát | Uhřice okr. Hodonín |
3. SNK | 184 14,0 % listiny |
mandát 3. |
RP Rudolf PěnčíkBez politické příslušnosti |
56 | traktorista | Chvalnov-Lísky okr. Kroměříž |
4. SNK | 64 10,7 % listiny |
mandát 4. |
ZP Zbyšek PěnčíkBez politické příslušnosti |
57 | stavební technik | Hlubočany okr. Vyškov |
6. SNK | 136 11,2 % listiny |
mandát 6. |
LP Ing. Lucie PěnčíkováBez politické příslušnosti |
39 | finanční controller | Přibyslavice okr. Třebíč |
3. SNK | 125 12,0 % listiny |
mandát 3. |
MP Marián PeniasBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Stašov okr. Svitavy |
2. SNK | 60 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JP Ing. Jiří PěničkaBez politické příslušnosti |
47 | stavbyvedoucí | Zvole okr. Šumperk |
1. SNK | 166 11,9 % listiny |
mandát 3. |
LP Luboš PěničkaBez politické příslušnosti |
60 | živnostník | Libořice okr. Louny |
4. SNK | 76 12,6 % listiny |
mandát 3. |
EP Eva PěničkováBez politické příslušnosti |
62 | laborantka | Kosov okr. Šumperk |
1. SNK | 120 14,8 % listiny |
mandát 1. |
IP Iveta PěničkováBez politické příslušnosti |
60 | starostka obce, účetní | Slaná okr. Semily |
1. SNK | 175 16,6 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 25 451–25 500 z 40 474