Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 542 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PP Petr PotměšilBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Čím okr. Příbram |
2. SNK | 118 14,6 % listiny |
mandát 2. |
TP Tomáš PotměšilBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ, zemědělec | Kluky okr. Kutná Hora |
2. SNK | 140 13,3 % listiny |
mandát 4. |
RP Ing. Renata PotměšilováBez politické příslušnosti |
35 | DPH referent | Heřmaneč okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 40 13,7 % listiny |
mandát 3. |
DP Mgr. Daniela PotockáBez politické příslušnosti |
55 | ředitelka ZŠ a MŠ | Halže okr. Tachov |
3. SNK | 150 10,9 % listiny |
mandát 3. |
RP MUDr. Růžena PotočkováBez politické příslušnosti |
67 | lékařka | Slavětín nad Metují okr. Náchod |
3. SNK | 97 16,7 % listiny |
mandát 3. |
TP Mgr. Tereza PotrusilováBez politické příslušnosti |
38 | fyzioterapeutka | Radějov okr. Hodonín |
2. SNK | 281 12,1 % listiny |
mandát 2. |
BP Bc. Bohumil PotůčekBez politické příslušnosti |
43 | státní zaměstnanec | Myslibořice okr. Třebíč |
5. SNK | 181 12,4 % listiny |
mandát 4. |
MP Michal PotůčekBez politické příslušnosti |
47 | skladník | Výrovice okr. Znojmo |
6. SNK | 49 8,1 % listiny |
mandát 6. |
LP Lucie Potůček NedvědováBez politické příslušnosti |
42 | manažer velkoobchodu | Čermákovice okr. Znojmo |
3. SNK | 18 13,4 % listiny |
mandát 3. |
BP Bc. Barbora PotůčkováBez politické příslušnosti |
41 | kalkulant/propagační pracovník | Dalešice okr. Třebíč |
3. SNK | 131 8,5 % listiny |
mandát 4. |
LP Mgr. Lucie PotůčkováSTAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ |
51 | starostka, právnička | Mladé Buky okr. Trutnov |
1. SNK | 398 7,8 % listiny |
mandát 2. |
JP Jiří PotužákBez politické příslušnosti |
49 | technik dřevařské výroby | Číhaň okr. Klatovy |
7. SNK | 86 16,2 % listiny |
mandát 1. |
ZP Ing. Zdeněk PotužákBez politické příslušnosti |
70 | ekonom | Litovel okr. Olomouc |
4. SNK | 525 5,8 % listiny |
mandát 3. |
HP Hana PotužákováBez politické příslušnosti |
49 | ekonomka | Dobršín okr. Klatovy |
4. SNK | 39 13,4 % listiny |
mandát 4. |
IP Ing. Irena PotužákováBez politické příslušnosti |
63 | stavební manažerka | Líně okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 679 6,7 % listiny |
mandát 6. |
OP Ing. Ondřej PotužníkBez politické příslušnosti |
36 | manažer finančního auditu | Radošovice okr. Strakonice |
2. SNK | 137 8,9 % listiny |
mandát 3. |
PP Pavel PotužníkBez politické příslušnosti |
58 | výpravčí SŽDC | Bolešiny okr. Klatovy |
7. SNK | 158 10,4 % listiny |
mandát 7. |
VP Vojtěch PotužníkBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ lesnické služby | Mochtín okr. Klatovy |
5. SNK | 321 7,8 % listiny |
mandát 5. |
JP Jana PotužníkováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí školní jídelny | Bojanovice okr. Praha-západ |
2. SNK | 110 14,4 % listiny |
mandát 3. |
JP Josef PotykaBez politické příslušnosti |
70 | místostarosta, důchodce | Vernířovice okr. Šumperk |
1. SNK | 44 26,5 % listiny |
mandát 1. |
EP Mgr. Eva PotyszováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Kostomlaty pod Milešovkou okr. Teplice |
2. SNK | 258 10,7 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel PoučekBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ - tesař, pokrývač | Velká Lečice okr. Příbram |
3. SNK | 77 15,0 % listiny |
mandát 3. |
VP Veronika PoučenskáBez politické příslušnosti |
45 | technik kontroly kvality | Císařov okr. Přerov |
3. SNK | 86 12,1 % listiny |
mandát 4. |
MP Milan PoukBez politické příslušnosti |
52 | obsluha vakuových pecí | Bystřec okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 303 10,3 % listiny |
mandát 2. |
DP Mgr. Daniel PoulBez politické příslušnosti |
31 | učitel, Obchodní akademie Jihlava | Pavlov okr. Pelhřimov |
3. SNK | 41 21,0 % listiny |
mandát 1. |
TP Ing. Tomáš Poul, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | bezpečnostní sbor České republiky | Radostín nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 288 11,0 % listiny |
mandát 1. |
MP Miroslav PoulíčekBez politické příslušnosti |
46 | živnostník | Kladky okr. Prostějov |
4. SNK | 85 14,7 % listiny |
mandát 4. |
PP Ing. Peter PoulíkBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí realizace staveb | Kobylí okr. Břeclav |
5. SNK | 335 8,9 % listiny |
mandát 3. |
EP Eva PoulíkováBez politické příslušnosti |
63 | starostka obce | Kolšov okr. Šumperk |
2. SNK | 136 17,5 % listiny |
mandát 2. |
JP Ing. Jitka Poulová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | úřednice, znalec v oblasti oceňování podniků | Račice-Pístovice okr. Vyškov |
3. SNK | 211 9,2 % listiny |
mandát 2. |
LP Ludmila PoulováBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Sloupno okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 15 14,3 % listiny |
mandát 5. |
PP Ing. Pavla PoulováBez politické příslušnosti |
50 | projektová manažerka a úřednice na úseku organizace práce | Hamry nad Sázavou okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 373 7,2 % listiny |
mandát 4. |
RP Radek PoupaBez politické příslušnosti |
46 | výrobní technik | Nová Telib okr. Mladá Boleslav |
7. SNK | 97 12,4 % listiny |
mandát 7. |
AP Aleš PourBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Janské Lázně okr. Trutnov |
1. SNK | 55 9,1 % listiny |
mandát 3. |
JP Mgr. Jakub Pour, Ph D.Bez politické příslušnosti |
42 | ředitel gymnázia | Plaňany okr. Kolín |
1. SNK | 197 14,0 % listiny |
mandát 1. |
JP Jan PourBez politické příslušnosti |
47 | farmář | Bitozeves okr. Louny |
1. SNK | 31 11,2 % listiny |
mandát 1. |
JP Jaroslav PourBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Radostov okr. Hradec Králové |
4. SNK | 57 14,7 % listiny |
mandát 4. |
JP Jiří PourBez politické příslušnosti |
53 | zástupce lesního správce | Podmokly okr. Rokycany |
1. SNK | 85 12,1 % listiny |
mandát 5. |
LP prof. MUDr. Luděk Pour, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
48 | lékař | Pustiměř okr. Vyškov |
4. SNK | 213 13,6 % listiny |
mandát 1. |
MP Michal PourBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Podhorní Újezd a Vojice okr. Jičín |
1. SNK | 232 13,6 % listiny |
mandát 2. |
MP Miloš PourBez politické příslušnosti |
49 | truhlář, OSVČ | Jeřice okr. Jičín |
3. SNK | 67 13,8 % listiny |
mandát 3. |
MP Miroslav PourBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Pšánky okr. Hradec Králové |
6. SNK | 31 15,8 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel PourBez politické příslušnosti |
47 | nástrojař | Choteč okr. Jičín |
3. SNK | 92 15,6 % listiny |
mandát 1. |
PP PaedDr. Petr PourBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Opatov okr. Třebíč |
2. SNK | 180 11,7 % listiny |
mandát 2. |
ŠP Štěpán PourBez politické příslušnosti |
24 | strojní zámečník | Rašín okr. Jičín |
4. SNK | 25 13,0 % listiny |
mandát 5. |
TP Bc. Tomáš PourBez politické příslušnosti |
43 | region. ředitel, stavebnictví | Dolní Bukovsko okr. České Budějovice |
6. SNK | 219 8,5 % listiny |
mandát 2. |
VP Václav PourBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Těně okr. Rokycany |
1. SNK | 60 14,2 % listiny |
mandát 3. |
VP MVDr. Vladimír PourBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Bukvice okr. Jičín |
4. SNK | 37 13,0 % listiny |
mandát 5. |
VP Ing. Vojtěch Václav PourBez politické příslušnosti |
37 | starosta městyse | Ročov okr. Louny |
1. SNK | 191 12,3 % listiny |
mandát 1. |
JP Jana PourováBez politické příslušnosti |
57 | zástupkyně ředitele pro mateřskou školku | Janské Lázně okr. Trutnov |
7. SNK | 102 7,6 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 27 051–27 100 z 40 474