Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 548 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LP Libor ProcházkaBez politické příslušnosti |
55 | silomistr | Horní Kounice okr. Znojmo |
1. SNK | 115 14,7 % listiny |
mandát 1. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
37 | programátor | Ctětín okr. Chrudim |
3. SNK | 70 17,9 % listiny |
mandát 2. |
LP Lukáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | voják | Velká Skrovnice okr. Ústí nad Orlicí |
6. SNK | 103 11,7 % listiny |
mandát 6. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | dispečer | Budíškovice okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 245 8,9 % listiny |
mandát 4. |
MP Ing. Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí kamenolomu | Jestřabí Lhota okr. Kolín |
5. SNK | 132 11,6 % listiny |
mandát 5. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
31 | elektrikář | Morašice okr. Znojmo |
3. SNK | 62 14,9 % listiny |
mandát 3. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Velký Valtinov okr. Česká Lípa |
2. SNK | 58 13,9 % listiny |
mandát 2. |
MP Martin ProcházkaBez politické příslušnosti |
42 | software tester | Bezděkov okr. Rokycany |
3. SNK | 29 17,9 % listiny |
mandát 3. |
MP Michal ProcházkaBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel | Zbuzany okr. Praha-západ |
1. SNK | 259 11,1 % listiny |
mandát 1. |
MP Milan ProcházkaBez politické příslušnosti |
57 | technik | Chržín okr. Kladno |
1. SNK | 116 21,2 % listiny |
mandát 1. |
MP Milan ProcházkaBez politické příslušnosti |
41 | stavbyvedoucí, rozpočtář | Heřmanov okr. Děčín |
3. SNK | 145 13,9 % listiny |
mandát 5. |
MP Miroslav ProcházkaBez politické příslušnosti |
45 | koordinátor zakázek | Krásná Hora nad Vltavou okr. Příbram |
3. SNK | 176 10,4 % listiny |
mandát 2. |
MP Miroslav ProcházkaBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ v oblasti dopravy | Vyšehořovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 97 9,9 % listiny |
mandát 2. |
MP Miroslav ProcházkaBez politické příslušnosti |
40 | technický pracovník ve skladu | Provodín okr. Česká Lípa |
4. SNK | 140 10,5 % listiny |
mandát 4. |
MP Miroslav ProcházkaBez politické příslušnosti |
50 | ekonom, specialista na účetnictví | Pouzdřany okr. Břeclav |
5. SNK | 165 13,1 % listiny |
mandát 3. |
OP Ondřej ProcházkaBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Zdechovice okr. Pardubice |
1. SNK | 97 14,9 % listiny |
mandát 2. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
46 | zámečník | Chrášťany okr. Rakovník |
3. SNK | 132 12,0 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
41 | podnikatel | Svatý Jan nad Malší okr. České Budějovice |
1. SNK | 107 12,7 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | údržbář | Morašice okr. Znojmo |
1. SNK | 62 14,9 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
57 | technický pracovník | Újezd okr. Beroun |
3. SNK | 224 14,0 % listiny |
mandát 4. |
PP Ing. Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
62 | výrobní ředitel | Kondrac okr. Benešov |
3. SNK | 115 13,5 % listiny |
mandát 3. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
54 | řidič, strojník | Zavlekov okr. Klatovy |
6. SNK | 91 10,8 % listiny |
mandát 7. |
PP Bc. Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
54 | starosta | Malé Hradisko okr. Prostějov |
1. SNK | 132 11,3 % listiny |
mandát 1. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
50 | výpravčí | Lipinka okr. Olomouc |
2. SNK | 79 25,6 % listiny |
mandát 1. |
PP Bc. Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
57 | referent státní správy, člen zásahové jednotky hasičů, starosta dobrovolných hasičů | Týn nad Bečvou okr. Přerov |
3. SNK | 277 7,2 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
29 | technolog | Chaloupky okr. Beroun |
4. SNK | 158 14,5 % listiny |
mandát 4. |
PP Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec Ministerstva obrany | Koleč okr. Kladno |
4. SNK | 112 11,1 % listiny |
mandát 4. |
PP Ing. Pavel ProcházkaBez politické příslušnosti |
62 | truhlář | Týnec okr. Břeclav |
10. SNK | 256 6,6 % listiny |
mandát 10. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
56 | starosta obce | Okoř okr. Praha-západ |
1. SNK | 47 26,6 % listiny |
mandát 1. |
PP Ing. Petr Procházka, LL.M.Bez politické příslušnosti |
40 | dotační poradce | Kostelní Hlavno okr. Praha-východ |
3. SNK | 121 13,5 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
55 | restaurátor, OSVČ | Svinaře okr. Beroun |
1. SNK | 133 16,1 % listiny |
mandát 2. |
PP Ing. Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
31 | konstruktér automatizace | Jezeřany-Maršovice okr. Znojmo |
1. SNK | 92 20,9 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
43 | řidič | Ostašov okr. Třebíč |
1. SNK | 66 14,2 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
54 | novinář | Nebovidy okr. Kolín |
3. SNK | 235 13,9 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
63 | opravář zemědělských strojů | Vlkava okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 88 13,1 % listiny |
mandát 4. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ, obsluha sběrného místa | Chýně okr. Praha-západ |
14. SNK | 476 6,7 % listiny |
mandát 14. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Podhořany u Ronova okr. Chrudim |
4. SNK | 45 21,1 % listiny |
mandát 1. |
PP Petr ProcházkaBez politické příslušnosti |
56 | podnikatel | Loučovice okr. Český Krumlov |
6. SNK | 118 10,8 % listiny |
mandát 2. |
PP Petra ProcházkaBez politické příslušnosti |
38 | administrativní pracovník, účetní | Ráby okr. Pardubice |
4. SNK | 156 11,7 % listiny |
mandát 4. |
RP Ing. Radek ProcházkaBez politické příslušnosti |
47 | zaměstnanec AČR Univerzita obrany Brno | Vacenovice okr. Hodonín |
1. SNK | 594 19,1 % listiny |
mandát 1. |
RP Mgr. Radek ProcházkaBez politické příslušnosti |
58 | učitel | Letovice okr. Blansko |
5. SNK | 487 7,0 % listiny |
mandát 3. |
RP Radek ProcházkaBez politické příslušnosti |
52 | umělecký kovář | Křesetice okr. Kutná Hora |
8. SNK | 66 10,4 % listiny |
mandát 8. |
RP Radim ProcházkaBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Prosetín okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 112 7,5 % listiny |
mandát 5. |
RP Ing. Richard ProcházkaBez politické příslušnosti |
49 | výrobní ředitel pivovaru | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
3. SNK | 692 7,5 % listiny |
mandát 4. |
RP Ing. Roman ProcházkaBez politické příslušnosti |
69 | ekonom v důchodu | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
4. SNK | 173 11,2 % listiny |
mandát 1. |
RP Roman ProcházkaBez politické příslušnosti |
44 | místostarosta | Kamenice okr. Jihlava |
1. SNK | 520 14,4 % listiny |
mandát 1. |
RP Roman ProcházkaBez politické příslušnosti |
37 | obsluha obalovny | Svatý Jan okr. Příbram |
3. SNK | 85 11,1 % listiny |
mandát 3. |
SP Ing. Stanislav ProcházkaBez politické příslušnosti |
42 | vedoucí úředník | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
10. SNK | 1 592 4,8 % listiny |
mandát 10. |
TP Tomáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Řásná okr. Jihlava |
1. SNK | 78 16,5 % listiny |
mandát 1. |
TP Tomáš ProcházkaBez politické příslušnosti |
36 | sales bitumen manager CZ/SK | Jestřabí Lhota okr. Kolín |
2. SNK | 154 13,6 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 27 351–27 400 z 40 474