Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 584 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
IŘ Mgr. Ing. Ivana ŘežábkováBez politické příslušnosti |
54 | učitelka | Petrovice okr. Příbram |
6. SNK | 200 7,6 % listiny |
mandát 4. |
VŘ Vladislava ŘežábkováBez politické příslušnosti |
41 | rodičovská dovolená | Křenovice okr. Písek |
5. SNK | 69 10,7 % listiny |
mandát 5. |
JŘ Jan ŘíbekBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Sloveč okr. Nymburk |
1. SNK | 201 17,3 % listiny |
mandát 1. |
PŘ Pavel ŘíbekBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
7. SNK | 127 9,0 % listiny |
mandát 7. |
DŘ Ing. Daniel ŘíčanBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí pracovník | Sobíňov okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 268 17,2 % listiny |
mandát 2. |
JŘ Jan ŘičánekBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Hosín okr. České Budějovice |
1. SNK | 346 14,0 % listiny |
mandát 1. |
VŘ Vojtěch ŘičánekBez politické příslušnosti |
54 | konstruktér | Pozořice okr. Brno-venkov |
5. SNK | 383 8,9 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Michal ŘíčařBez politické příslušnosti |
31 | OSVČ | Synkov-Slemeno okr. Rychnov nad Kněžnou |
4. SNK | 149 11,2 % listiny |
mandát 4. |
MŘ Bc. Miroslav ŘíčařBez politické příslušnosti |
62 | vodohospodář | Bílovice-Lutotín okr. Prostějov |
4. SNK | 136 10,6 % listiny |
mandát 4. |
LŘ Mgr. Lucie ŘičicováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka na základní škole | Horní Bříza okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 417 8,1 % listiny |
mandát 2. |
BŘ Bohumil ŘičkaBez politické příslušnosti |
58 | dělník | Rovná okr. Sokolov |
6. SNK | 66 11,6 % listiny |
mandát 6. |
HŘ Hana ŘíčnáBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Vršovice okr. Opava |
2. SNK | 114 16,1 % listiny |
mandát 3. |
VŘ Ing. Václav ŘíčnýBez politické příslušnosti |
35 | International Business Director | Vítkov okr. Opava |
3. SNK | 535 5,5 % listiny |
mandát 3. |
PŘ Ing. Pavel ŘídkýBez politické příslušnosti |
58 | technik | Studnice okr. Náchod |
3. SNK | 323 10,8 % listiny |
mandát 2. |
BŘ Ing. Bohuslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
45 | produkt manager | Brumovice okr. Břeclav |
3. SNK | 281 8,9 % listiny |
mandát 3. |
DŘ Dominik ŘíhaBez politické příslušnosti |
32 | policista ČR | Všejany okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 189 9,9 % listiny |
mandát 5. |
IŘ Ivan ŘíhaBez politické příslušnosti |
39 | podnikatel - obor elektro | Býchory okr. Kolín |
5. SNK | 219 11,7 % listiny |
mandát 5. |
JŘ Jakub ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | svářeč | Chvalkovice okr. Náchod |
4. SNK | 127 8,9 % listiny |
mandát 4. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
32 | automechanik | Drahenice okr. Příbram |
2. SNK | 53 11,4 % listiny |
mandát 5. |
JŘ Bc. Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
41 | skladník | Veselí okr. Pardubice |
8. SNK | 74 9,7 % listiny |
mandát 8. |
JŘ Bc. Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
46 | výkonný ředitel společnosti | Tehov okr. Praha-východ |
1. SNK | 130 14,8 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jan ŘíhaBez politické příslušnosti |
40 | živnostník | Šetějovice okr. Benešov |
6. SNK | 42 19,1 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jaroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | OSVČ | Hora Svatého Šebestiána okr. Chomutov |
2. SNK | 74 12,8 % listiny |
mandát 3. |
JŘ Mgr. Jaroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
39 | bankovní specialista | Draženov okr. Domažlice |
1. SNK | 96 21,5 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | soukromý podnikatel | Říkovice okr. Přerov |
2. SNK | 162 11,4 % listiny |
mandát 2. |
JŘ Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel, novinář | Mšeno okr. Mělník |
1. SNK | 184 10,1 % listiny |
mandát 1. |
JŘ Bc. Jiří ŘíhaBez politické příslušnosti |
39 | manažer prodeje | Šenov u Nového Jičína okr. Nový Jičín |
5. SNK | 358 7,5 % listiny |
mandát 3. |
JŘ Josef ŘíhaBez politické příslušnosti |
42 | manažer prodeje | Šerkovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 77 13,6 % listiny |
mandát 3. |
JŘ Josef ŘíhaBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Kladruby okr. Tachov |
9. SNK | 169 7,5 % listiny |
mandát 2. |
KŘ Karel ŘíhaBez politické příslušnosti |
41 | zemědělec | Ctidružice okr. Znojmo |
6. SNK | 87 13,2 % listiny |
mandát 3. |
LŘ Libor ŘíhaBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Grešlové Mýto okr. Znojmo |
5. SNK | 89 14,7 % listiny |
mandát 3. |
LŘ Luděk ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | operátor svařování | Starý Bydžov okr. Hradec Králové |
5. SNK | 101 15,8 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Marek ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | kreativní ředitel | Bořetín okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 41 15,2 % listiny |
mandát 1. |
MŘ Martin ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | soukromý zemědělec | Počedělice okr. Louny |
3. SNK | 94 12,5 % listiny |
mandát 4. |
MŘ Martin ŘíhaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby v technické konfekci | Lučina okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 202 8,2 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Michal ŘíhaBez politické příslušnosti |
43 | manažer provozu | Tuřany okr. Cheb |
5. SNK | 37 17,0 % listiny |
mandát 5. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ v oboru lesnictví | Provodov-Šonov okr. Náchod |
2. SNK | 281 9,6 % listiny |
mandát 1. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 152 12,5 % listiny |
mandát 2. |
MŘ Miroslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
38 | příslušník Policie České republiky - velitel | Ledvice okr. Teplice |
5. SNK | 143 11,5 % listiny |
mandát 5. |
PŘ Petr ŘíhaBez politické příslušnosti |
54 | OSVČ | Mnichovice okr. Benešov |
1. SNK | 56 15,5 % listiny |
mandát 3. |
RŘ Radoslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
64 | technik | Zlámanec okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 153 12,6 % listiny |
mandát 1. |
RŘ Ing. Radoslav ŘíhaBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Ondratice okr. Prostějov |
3. SNK | 64 13,7 % listiny |
mandát 3. |
SŘ Stanislav ŘíhaBez politické příslušnosti |
52 | manager | Mělčany okr. Brno-venkov |
7. SNK | 129 14,2 % listiny |
mandát 7. |
TŘ Ing. Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
39 | fotbalový manager | Novosedly okr. Břeclav |
1. SNK | 100 15,4 % listiny |
mandát 1. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
47 | řidič | Bělušice okr. Kolín |
3. SNK | 75 21,9 % listiny |
mandát 1. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
59 | starosta obce Přezletice, jednatel obchodní společnosti hasičské a záchranářské techniky | Přezletice okr. Praha-východ |
1. SNK | 292 9,9 % listiny |
mandát 2. |
TŘ Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
36 | mistr ve výrobě | Kostomlaty nad Labem okr. Nymburk |
15. SNK | 268 6,3 % listiny |
mandát 15. |
TŘ Ing. Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
34 | provozní ředitel, hlavní agronom | Jaroměřice nad Rokytnou okr. Třebíč |
7. SNK | 517 4,8 % listiny |
mandát 7. |
TŘ Bc. Tomáš ŘíhaBez politické příslušnosti |
38 | projektový manažer | Nemochovice okr. Vyškov |
1. SNK | 106 11,6 % listiny |
mandát 2. |
VŘ Václav ŘíhaBez politické příslušnosti |
65 | stavbyvedoucí | Želeč okr. Tábor |
4. SNK | 248 7,1 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 29 151–29 200 z 40 474