Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 606 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JS Jana Sládková, DiS.Bez politické příslušnosti |
55 | vychovatelka | Plchovice okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 21 18,8 % listiny |
mandát 4. |
KS Kristýna SládkováBez politické příslušnosti |
22 | studentka | Kamenný Přívoz okr. Praha-západ |
7. SNK | 398 6,8 % listiny |
mandát 7. |
MS PhDr. Marie SládkováBez politické příslušnosti |
62 | školní inspektorka | Velký Bor okr. Klatovy |
3. SNK | 76 15,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Michaela SládkováBez politické příslušnosti |
56 | kuchařka | Plchovice okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 20 17,9 % listiny |
mandát 5. |
MS Bc. Monika SládkováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Loučky okr. Semily |
3. SNK | 43 12,6 % listiny |
mandát 4. |
MS Monika SládkováBez politické příslušnosti |
39 | zdravotní sestra | Lány u Dašic okr. Pardubice |
3. SNK | 34 16,3 % listiny |
mandát 4. |
NS Bc. Nikola SládkováBez politické příslušnosti |
33 | všeobecná sestra | Lužná okr. Rakovník |
1. SNK | 397 15,0 % listiny |
mandát 1. |
OS Olga SládkováBez politické příslušnosti |
58 | dispečerka nákladní dopravy | Malšín okr. Český Krumlov |
6. SNK | 79 12,1 % listiny |
mandát 6. |
PS Mgr. Bc. Petra Sládková, DiS.Bez politické příslušnosti |
33 | všeobecná sestra - specialistka intenzivní péče | Všemyslice okr. České Budějovice |
2. SNK | 239 12,4 % listiny |
mandát 3. |
SS Ing. Soňa SládkováBez politické příslušnosti |
38 | projektant zahradních a krajinných úprav | Výšovice okr. Prostějov |
5. SNK | 211 13,0 % listiny |
mandát 4. |
TS Mgr. Tereza SládkováBez politické příslušnosti |
37 | úředník-právník | Roblín okr. Praha-západ |
4. SNK | 65 13,7 % listiny |
mandát 4. |
ZS Zdeňka SládkováBez politické příslušnosti |
59 | bankéř | Vlksice okr. Písek |
1. SNK | 48 13,8 % listiny |
mandát 1. |
VS Ing. Vendula Sládková BezchlebováBez politické příslušnosti |
32 | asistentka IT | Postřižín okr. Mělník |
6. SNK | 381 10,9 % listiny |
mandát 6. |
LS Lukáš SladkýBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Polerady okr. Most |
2. SNK | 107 14,8 % listiny |
mandát 2. |
VS Václav SladkýBez politické příslušnosti |
56 | jednatel s.r.o. | Tlumačov okr. Domažlice |
1. SNK | 64 13,7 % listiny |
mandát 2. |
ZS Zdeněk SladkýBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby | Draženov okr. Domažlice |
2. SNK | 133 11,4 % listiny |
mandát 3. |
ZS Zdeněk SladkýBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Stříbrnice okr. Přerov |
5. SNK | 49 12,0 % listiny |
mandát 5. |
JS Bc. Jan SladovníkBez politické příslušnosti |
23 | student vysoké školy | Horčápsko okr. Příbram |
3. SNK | 43 18,5 % listiny |
mandát 4. |
DS David SlámaBez politické příslušnosti |
44 | obsluha zemních strojů | Bělá u Jevíčka okr. Svitavy |
4. SNK | 119 13,8 % listiny |
mandát 2. |
JS Jan SlámaBez politické příslušnosti |
39 | živnostník | Račín okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 51 8,6 % listiny |
mandát 6. |
JS Ing. Jan SlámaBez politické příslušnosti |
40 | soukromý zemědělec | Poděšín okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 85 14,9 % listiny |
mandát 3. |
JS Jaroslav SlámaBez politické příslušnosti |
61 | místostarosta obce | Třemešné okr. Tachov |
1. SNK | 82 22,7 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří SlámaBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Vlkov okr. Tábor |
2. SNK | 89 13,7 % listiny |
mandát 3. |
KS Kamil SlámaBez politické příslušnosti |
31 | podnikatel | Lhota u Olešnice okr. Blansko |
2. SNK | 18 15,9 % listiny |
mandát 2. |
KS Mgr. Karel SlámaBez politické příslušnosti |
65 | učitel ZŠ | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 554 6,4 % listiny |
mandát 6. |
LS Lubomír SlámaBez politické příslušnosti |
47 | správce Archeoskanzenu | Modrá okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 201 13,0 % listiny |
mandát 2. |
LS Ing. Lukáš SlámaBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí laboratoře | Počítky okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 66 12,5 % listiny |
mandát 4. |
LS Lukáš SlámaBez politické příslušnosti |
41 | konstruktér | Výrov okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 76 7,0 % listiny |
mandát 4. |
MS Bc. Martin SlámaBez politické příslušnosti |
44 | pracovník IT | Vlastislav okr. Litoměřice |
5. SNK | 42 10,6 % listiny |
mandát 6. |
MS Michal SlámaBez politické příslušnosti |
47 | manažer prodeje | Jankov okr. České Budějovice |
7. SNK | 119 10,5 % listiny |
mandát 7. |
MS Michal SlámaBez politické příslušnosti |
40 | obsluha CNC | Vlkov okr. Tábor |
5. SNK | 90 13,8 % listiny |
mandát 2. |
MS Michal SlámaBez politické příslušnosti |
49 | správce majetku | Velký Valtinov okr. Česká Lípa |
3. SNK | 91 15,4 % listiny |
mandát 3. |
PS Pavel SlámaBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Oudoleň okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 133 11,2 % listiny |
mandát 6. |
PS Pavel SlámaBez politické příslušnosti |
58 | zámečník | Vysoká Pec okr. Chomutov |
2. SNK | 341 12,9 % listiny |
mandát 1. |
PS Pavel SlámaBez politické příslušnosti |
44 | bezpečnostní technik a ekolog | Horní Ředice okr. Pardubice |
13. SNK | 181 6,4 % listiny |
mandát 13. |
PS Mgr. Petr SlámaBez politické příslušnosti |
51 | místostarosta obce Týnec | Týnec okr. Břeclav |
2. SNK | 304 7,8 % listiny |
mandát 2. |
RS Radim SlámaBez politické příslušnosti |
47 | technický pracovník | Určice okr. Prostějov |
3. SNK | 220 9,0 % listiny |
mandát 1. |
TS Tomáš SlámaBez politické příslušnosti |
33 | hasič | Vrančice okr. Příbram |
5. SNK | 89 16,3 % listiny |
mandát 1. |
TS Bc. Tomáš SlámaBez politické příslušnosti |
43 | skladník | Třebějice okr. Tábor |
2. SNK | 31 15,7 % listiny |
mandát 1. |
ZS Bc. Zdeněk SlámaBez politické příslušnosti |
39 | jednatel | Klabava okr. Rokycany |
4. SNK | 122 14,5 % listiny |
mandát 3. |
PS Ing. Petr SlamenecBez politické příslušnosti |
42 | logistika, místostarosta obce | Vrbátky okr. Prostějov |
3. SNK | 310 6,2 % listiny |
mandát 4. |
ES Eva SlaměníkováBez politické příslušnosti |
52 | administrativní pracovník - Policie ČR, Krajské ředitelství policie Olomouckého kraje | Stará Ves okr. Přerov |
5. SNK | 220 11,5 % listiny |
mandát 5. |
ES Mgr. Eva SlámováBez politické příslušnosti |
72 | učitelka | Třebnouševes okr. Jičín |
3. SNK | 68 11,4 % listiny |
mandát 4. |
HS Bc. Hana SlámováBez politické příslušnosti |
57 | starostka obce | Zubčice okr. Český Krumlov |
1. SNK | 155 21,0 % listiny |
mandát 1. |
HS MUDr. Hana SlámováBez politické příslušnosti |
56 | lékařka | Doloplazy okr. Olomouc |
9. SNK | 189 8,2 % listiny |
mandát 4. |
IS Mgr. Iva SlámováBez politické příslušnosti |
58 | ředitelka ZŠ a MŠ | Hředle okr. Rakovník |
9. SNK | 137 14,9 % listiny |
mandát 2. |
IS Ivana Slámová, DiS.Bez politické příslušnosti |
42 | úředník magistrátu | Nová Ves nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
2. SNK | 131 9,1 % listiny |
mandát 2. |
JS Ing. Jana SlámováBez politické příslušnosti |
44 | ekonom | Tišice okr. Mělník |
1. SNK | 286 16,3 % listiny |
mandát 1. |
JS Jana SlámováBez politické příslušnosti |
63 | manažerka | Láz okr. Příbram |
6. SNK | 152 13,8 % listiny |
mandát 6. |
MS Magdaléna SlámováBez politické příslušnosti |
37 | asistentka prodeje | Račín okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 48 8,1 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 30 251–30 300 z 40 474