Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 610 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JS Jakub SlovákBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Trnové Pole okr. Znojmo |
1. SNK | 43 18,9 % listiny |
mandát 3. |
ZS Ing. Zbyněk SlovákBez politické příslušnosti |
49 | technolog oblasti Morava | Velký Ořechov okr. Zlín |
3. SNK | 163 8,7 % listiny |
mandát 4. |
ZS Ing. Zdeněk SlovákBez politické příslušnosti |
45 | konstruktér, programátor | Březůvky okr. Zlín |
2. SNK | 197 12,7 % listiny |
mandát 3. |
HS Hana SlovákováBez politické příslušnosti |
55 | účetní | Stará Ves okr. Bruntál |
4. SNK | 108 16,8 % listiny |
mandát 2. |
IS Iveta SlovákováBez politické příslušnosti |
56 | kuchařka | Těšovice okr. Prachatice |
4. SNK | 60 13,6 % listiny |
mandát 2. |
ZS Bc. Zuzana SlovákováBez politické příslušnosti |
36 | manager výzkumu a vývoje | Ostrata okr. Zlín |
6. SNK | 139 10,7 % listiny |
mandát 6. |
AS Mgr. Bc. Andrea SlovjakováBez politické příslušnosti |
50 | starostka městyse | Bílé Podolí okr. Kutná Hora |
1. SNK | 206 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jana SložilováBez politické příslušnosti |
44 | zástupkyně ředitele školy | Radslavice okr. Přerov |
4. SNK | 233 6,9 % listiny |
mandát 5. |
FS František SlukaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí oddělení kvality | Bavorov okr. Strakonice |
2. SNK | 131 12,1 % listiny |
mandát 1. |
JS Jaroslav SlukaBez politické příslušnosti |
70 | OSVČ | Ralsko okr. Česká Lípa |
1. SNK | 296 8,1 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SlukaBez politické příslušnosti |
53 | lesní | Všejany okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 151 13,7 % listiny |
mandát 1. |
MS Milan SlukaBez politické příslušnosti |
59 | starosta | Vlkoš okr. Hodonín |
1. SNK | 356 12,8 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Pavel SlukaBez politické příslušnosti |
55 | procesní inženýr | Volenice okr. Strakonice |
2. SNK | 157 10,4 % listiny |
mandát 3. |
ŠS Šimon SlukaBez politické příslušnosti |
21 | podnikatel | Meziměstí okr. Náchod |
3. SNK | 267 6,5 % listiny |
mandát 4. |
JS Mgr. Jaroslava SlukováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Dolní Rožínka okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 92 9,6 % listiny |
mandát 3. |
JS Jitka SlukováBez politické příslušnosti |
62 | starostka | Čachovice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 148 14,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Bc. et Bc. Martina SlukováBez politické příslušnosti |
50 | starostka obce Všelibice | Všelibice okr. Liberec |
1. SNK | 215 7,8 % listiny |
mandát 1. |
ZS Bc. Zuzana SlukováBez politické příslušnosti |
63 | referent | Chudíř okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 117 19,5 % listiny |
mandát 1. |
RS Ing. Roman SlunečkoBez politické příslušnosti |
44 | projektant | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 527 8,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Jan SlunskýBez politické příslušnosti |
63 | automechanik | Skřípov okr. Prostějov |
4. SNK | 114 10,2 % listiny |
mandát 4. |
TS Tomáš SlušnýBez politické příslušnosti |
53 | správce budov, technik | Mečeříž okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 99 12,1 % listiny |
mandát 3. |
RS Radek SmahaBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí servisu | Dýšina okr. Plzeň-město |
4. SNK | 463 7,0 % listiny |
mandát 5. |
ZS Mgr. Zdeňka SmahlováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka knihovny | Kelč okr. Vsetín |
10. SNK | 597 6,7 % listiny |
mandát 10. |
MS Ing. Milan SmatanaBez politické příslušnosti |
60 | obchodní manager | Žďár okr. Blansko |
5. SNK | 97 10,8 % listiny |
mandát 5. |
PS Pavel SmazalBez politické příslušnosti |
59 | vedoucí výroby | Klenčí pod Čerchovem okr. Domažlice |
4. SNK | 234 9,3 % listiny |
mandát 3. |
ŠS Šárka SmazalováBez politické příslušnosti |
53 | prodavačka | Čečovice okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 23 15,8 % listiny |
mandát 3. |
LS Mgr. Lubomír SmažíkBez politické příslušnosti |
57 | jednatel společnosti | Dražice okr. Tábor |
1. SNK | 283 7,0 % listiny |
mandát 2. |
MS Martin SmažíkBez politické příslušnosti |
48 | projektový manažer | Hvozdnice okr. Praha-západ |
6. SNK | 193 11,0 % listiny |
mandát 6. |
MS MUDr. Miroslav SmažíkBez politické příslušnosti |
65 | lékař | Mladá Vožice okr. Tábor |
6. SNK | 844 7,1 % listiny |
mandát 6. |
JS Jan Smažil, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | soukromý zemědělec | Pikárec okr. Žďár nad Sázavou |
7. SNK | 102 15,5 % listiny |
mandát 2. |
ZS Zdeněk SmažilBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí lomu | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 178 8,4 % listiny |
mandát 2. |
JS Mgr. Jana SmažilováBez politické příslušnosti |
61 | učitelka | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 159 10,0 % listiny |
mandát 4. |
ZS Zdeňka SmažilováBez politické příslušnosti |
64 | starostka | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 200 9,5 % listiny |
mandát 1. |
JS Mgr. Jan SmejkalBez politické příslušnosti |
51 | právník | Vojkovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 333 6,7 % listiny |
mandát 4. |
JS Ing. Jan SmejkalBez politické příslušnosti |
28 | programátor | Horní Loučky okr. Brno-venkov |
5. SNK | 114 11,1 % listiny |
mandát 5. |
JS Ing. Jiří SmejkalBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel | Kožlí okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 133 11,4 % listiny |
mandát 2. |
LS Luděk SmejkalBez politické příslušnosti |
50 | zastupitel, řemeslník, kronikář města | Benešov nad Ploučnicí okr. Děčín |
1. SNK | 307 14,2 % listiny |
mandát 1. |
MS Marek SmejkalBez politické příslušnosti |
36 | obchodní zástupce | Karlov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 61 13,6 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. Marek SmejkalBez politické příslušnosti |
42 | systémový inženýr | Jamolice okr. Znojmo |
3. SNK | 77 15,2 % listiny |
mandát 3. |
MS Michal SmejkalBez politické příslušnosti |
28 | DEVOPS engineer | Svárov okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 59 12,9 % listiny |
mandát 7. |
OS Ondřej SmejkalBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Hněvkovice okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 104 10,1 % listiny |
mandát 6. |
OS Ing. Ondřej SmejkalBez politické příslušnosti |
43 | projektant | Božejov okr. Pelhřimov |
8. SNK | 231 7,6 % listiny |
mandát 8. |
PS Pavel SmejkalBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí konstrukce | Vídeň okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 117 9,9 % listiny |
mandát 3. |
RS Ing. Radek SmejkalBez politické příslušnosti |
48 | ekonom, starosta Sokola | Poděbrady okr. Nymburk |
3. SNK | 1 314 6,0 % listiny |
mandát 1. |
RS Roman SmejkalBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí provozu - STAP Vilémov, zástupce SK Velký Šenov | Velký Šenov okr. Děčín |
8. SNK | 356 6,6 % listiny |
mandát 8. |
TS Tomáš SmejkalBez politické příslušnosti |
28 | manažer bankovní pobočky a zastupitel | Luhačovice okr. Zlín |
7. SNK | 1 291 4,7 % listiny |
mandát 7. |
VS Vladimír SmejkalBez politické příslušnosti |
42 | svářeč | Stařeč okr. Třebíč |
3. SNK | 289 11,8 % listiny |
mandát 2. |
VS Vladimír SmejkalBez politické příslušnosti |
62 | revírník LČR | Tasov okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 113 9,3 % listiny |
mandát 5. |
JS Jana SmejkalováBez politické příslušnosti |
69 | senior | Drnovice okr. Blansko |
5. SNK | 442 11,3 % listiny |
mandát 5. |
JS Mgr. Jaroslava SmejkalováBez politické příslušnosti |
58 | právník | Lipno nad Vltavou okr. Český Krumlov |
2. SNK | 109 17,5 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 30 451–30 500 z 40 474