Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 612 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MS Ing. Miroslav SmičkaBez politické příslušnosti |
53 | technik kvality | Lutín okr. Olomouc |
3. SNK | 310 8,0 % listiny |
mandát 4. |
PS Petra SmičkováBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí logistiky | Lukavice okr. Šumperk |
3. SNK | 194 7,4 % listiny |
mandát 4. |
MS Michal SmidžárBez politické příslušnosti |
53 | živnostník | Modřišice okr. Semily |
1. SNK | 135 14,7 % listiny |
mandát 1. |
AS Ing. Antonín SmieškoBez politické příslušnosti |
56 | konstruktér | Vnorovy okr. Hodonín |
4. SNK | 313 8,5 % listiny |
mandát 3. |
LS Ladislav SmilovskýBez politické příslušnosti |
42 | technický dozor investora | Horní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 120 12,1 % listiny |
mandát 1. |
JS Josef SmíšekBez politické příslušnosti |
67 | starosta obce | Olomučany okr. Blansko |
2. SNK | 249 8,0 % listiny |
mandát 2. |
MS Milan SmíšekBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Trhové Dušníky okr. Příbram |
7. SNK | 88 9,0 % listiny |
mandát 7. |
VS Ing. Vojen SmíšekBez politické příslušnosti |
40 | OSVČ | Lipno nad Vltavou okr. Český Krumlov |
3. SNK | 98 15,8 % listiny |
mandát 3. |
BS Barbora SmíškováBez politické příslušnosti |
36 | podnikatelka | Mlečice okr. Rokycany |
3. SNK | 71 12,5 % listiny |
mandát 4. |
KS Karla SmíškováBez politické příslušnosti |
55 | staniční sestra | Ryjice okr. Ústí nad Labem |
2. SNK | 84 16,0 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel SmištíkBez politické příslušnosti |
58 | místostarosta obce | Ořechov okr. Brno-venkov |
1. SNK | 760 19,5 % listiny |
mandát 1. |
RS Radovan SmištíkBez politické příslušnosti |
57 | stavař; předseda včelařského spolku; zastupitel | Střelice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 396 7,1 % listiny |
mandát 4. |
MS Magdaléna SmithBez politické příslušnosti |
41 | partner manager | Hostouň okr. Kladno |
4. SNK | 254 11,6 % listiny |
mandát 4. |
PS Ing. Pavel SmítkaBez politické příslušnosti |
29 | vedoucí oddělení zahraničních vztahů na VŠTE | Božejov okr. Pelhřimov |
4. SNK | 123 9,0 % listiny |
mandát 2. |
VS Ing. Vlastimil SmítkaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Vlastiboř okr. Tábor |
1. SNK | 73 13,5 % listiny |
mandát 2. |
AS Bc. Alžběta SmítkováBez politické příslušnosti |
54 | projektový manager | Vilice okr. Tábor |
1. SNK | 40 14,5 % listiny |
mandát 3. |
MS Marta SmítkováBez politické příslušnosti |
41 | účetní | Kožlí okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 178 11,4 % listiny |
mandát 3. |
TS Tereza SmitkováBez politické příslušnosti |
33 | referent nákupu | Milhostov okr. Cheb |
1. SNK | 28 21,2 % listiny |
mandát 1. |
OS Mgr. Ondřej SmočekBez politické příslušnosti |
46 | starosta | Záboří nad Labem okr. Kutná Hora |
1. SNK | 210 14,4 % listiny |
mandát 1. |
FS Ing. Filip SmolaBez politické příslušnosti |
35 | starosta města Železná Ruda | Železná Ruda okr. Klatovy |
1. SNK | 524 9,3 % listiny |
mandát 1. |
JS Josef SmolaBez politické příslušnosti |
51 | soukromý zemědělec | Dřešín okr. Strakonice |
4. SNK | 119 11,5 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. arch. Martin SmolaBez politické příslušnosti |
33 | projektant | Volyně okr. Strakonice |
3. SNK | 510 6,6 % listiny |
mandát 5. |
PS Pavel SmolaBez politické příslušnosti |
56 | traktorista | Mlečice okr. Rokycany |
4. SNK | 81 14,2 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel SmolaBez politické příslušnosti |
40 | prodejce nových vozů | Lhenice okr. Prachatice |
5. SNK | 303 7,4 % listiny |
mandát 5. |
PS Mgr. Pavel SmolaBez politické příslušnosti |
51 | učitel | Česká Čermná okr. Náchod |
4. SNK | 232 12,8 % listiny |
mandát 1. |
LS prof. MUDr. Lukáš Smolej, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
49 | lékař, vysokoškolský pedagog | Divec okr. Hradec Králové |
4. SNK | 71 14,5 % listiny |
mandát 4. |
JS Jan SmolenBez politické příslušnosti |
40 | technik dopravy | Kamenná okr. České Budějovice |
4. SNK | 76 15,3 % listiny |
mandát 2. |
MS Mgr. Markéta SmoleňováBez politické příslušnosti |
36 | podnikatelka | Otice okr. Opava |
9. SNK | 339 7,6 % listiny |
mandát 3. |
AS Alois SmolíkBez politické příslušnosti |
61 | starosta obce | Návojná okr. Zlín |
1. SNK | 231 23,3 % listiny |
mandát 1. |
AS Ing. Antonín SmolíkBez politické příslušnosti |
63 | důchodce | Nové Dvory okr. Žďár nad Sázavou |
5. SNK | 74 13,5 % listiny |
mandát 3. |
DS Bc. Daniel SmolíkBez politické příslušnosti |
44 | vedoucí obchodního oddělení | Kšely okr. Kolín |
2. SNK | 57 15,8 % listiny |
mandát 2. |
FS Bc. Filip SmolíkBez politické příslušnosti |
47 | manažer | Kbelnice okr. Jičín |
1. SNK | 58 15,4 % listiny |
mandát 1. |
FS František SmolíkBez politické příslušnosti |
57 | obecní zaměstnanec | Býšovec okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 83 15,1 % listiny |
mandát 6. |
IS Ing. Ivan SmolíkBez politické příslušnosti |
50 | obchodní manažer, zastupitel obce Zdiby | Zdiby okr. Praha-východ |
6. SNK | 776 6,9 % listiny |
mandát 6. |
JS Jan SmolíkBez politické příslušnosti |
42 | obchodní manažer | Křižany okr. Liberec |
3. SNK | 117 8,2 % listiny |
mandát 4. |
JS Josef SmolíkBez politické příslušnosti |
55 | řidič | Valašské Příkazy okr. Zlín |
2. SNK | 35 6,6 % listiny |
mandát 4. |
KS Karel SmolíkBez politické příslušnosti |
55 | technik | Chudenín okr. Klatovy |
2. SNK | 90 9,2 % listiny |
mandát 4. |
MS Bc. Martin SmolíkBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Pertoltice pod Ralskem okr. Česká Lípa |
1. SNK | 99 18,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin SmolíkBez politické příslušnosti |
38 | vedoucí provozu | Vlachovice okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 54 20,1 % listiny |
mandát 1. |
MS Bc. Michal SmolíkBez politické příslušnosti |
48 | zpracovatel palivového dřeva | Žlunice okr. Jičín |
1. SNK | 82 21,9 % listiny |
mandát 2. |
MS Michal SmolíkBez politické příslušnosti |
49 | mistr údržby | Stonařov okr. Jihlava |
2. SNK | 192 6,4 % listiny |
mandát 6. |
MS Ing. Milan SmolíkBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Rovná okr. Strakonice |
1. SNK | 65 32,2 % listiny |
mandát 1. |
OS Ondřej SmolíkBez politické příslušnosti |
36 | OSVČ | Pluhův Žďár okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 208 10,6 % listiny |
mandát 1. |
OS Ing. Ondřej SmolíkBez politické příslušnosti |
45 | stavební technik | Květinov okr. Havlíčkův Brod |
4. SNK | 82 17,4 % listiny |
mandát 1. |
VS Mgr. Vladimír SmolíkBez politické příslušnosti |
37 | policista | Budislav okr. Tábor |
3. SNK | 159 11,1 % listiny |
mandát 4. |
BS Barbora SmolíkováBez politické příslušnosti |
30 | mateřská dovolená | Všehrdy okr. Plzeň-sever |
1. SNK | 34 15,0 % listiny |
mandát 1. |
JS Jaroslava SmolíkováBez politické příslušnosti |
41 | obchodní zástupce | Malé Výkleky okr. Pardubice |
1. SNK | 68 23,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Michaela SmolíkováBez politické příslušnosti |
40 | zdravotní sestra | Malešovice okr. Brno-venkov |
9. SNK | 125 12,5 % listiny |
mandát 2. |
PS Mgr. Petra SmolíkováBez politické příslušnosti |
50 | učitelka | Borkovice okr. Tábor |
1. SNK | 41 11,1 % listiny |
mandát 3. |
DS David SmolinkaBez politické příslušnosti |
50 | řidič | Pravčice okr. Kroměříž |
7. SNK | 157 6,6 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 30 551–30 600 z 40 474