Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 625 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MS doc. JUDr. Marek Starý, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
51 | vysokoškolský pedagog | Kamenné Žehrovice okr. Kladno |
3. SNK | 319 10,3 % listiny |
mandát 3. |
MS Ing. Marek StarýBez politické příslušnosti |
40 | statik, projektant | Sehradice okr. Zlín |
9. SNK | 113 10,5 % listiny |
mandát 9. |
MS Marian StarýBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Klešice okr. Chrudim |
2. SNK | 119 13,1 % listiny |
mandát 4. |
MS Ing. Martin StarýBez politické příslušnosti |
53 | dělník | Kostelec okr. Tachov |
4. SNK | 236 10,8 % listiny |
mandát 4. |
MS Michal StarýBez politické příslušnosti |
36 | CNC operátor | Ploskovice okr. Litoměřice |
5. SNK | 133 12,9 % listiny |
mandát 4. |
MS Miloš StarýBez politické příslušnosti |
41 | starosta | Sobíňov okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 273 17,6 % listiny |
mandát 1. |
RS Roman StarýBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel | Bobrová okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 205 12,9 % listiny |
mandát 1. |
TS Tomáš StarýBez politické příslušnosti |
41 | svářeč-zámečník | Honětice okr. Kroměříž |
6. SNK | 32 14,0 % listiny |
mandát 5. |
TS Tomáš StarýBez politické příslušnosti |
54 | projektant/programátor elektrických zařízení | Dřenice okr. Chrudim |
1. SNK | 105 17,8 % listiny |
mandát 1. |
VS Václav StarýBez politické příslušnosti |
42 | řidič | Dolní Bezděkov okr. Chrudim |
4. SNK | 74 13,9 % listiny |
mandát 4. |
VS Václav StarýBez politické příslušnosti |
63 | mechanik | Humburky okr. Hradec Králové |
7. SNK | 122 14,0 % listiny |
mandát 2. |
VS Vlastimil StarýBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Nemochovice okr. Vyškov |
7. SNK | 110 12,0 % listiny |
mandát 7. |
TS Tomáš StarýchfojtůBez politické příslušnosti |
56 | důchodce | Dolní Rožínka okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 78 5,8 % listiny |
mandát 7. |
MS Miloslav Stařík, DiS.Bez politické příslušnosti |
36 | servisní technik | Podolí okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 24 13,1 % listiny |
mandát 6. |
VS Věra StastnyBez politické příslušnosti |
52 | starostka | Pravice okr. Znojmo |
1. SNK | 113 21,8 % listiny |
mandát 1. |
RS Ing. Bc. Radomír StašBez politické příslušnosti |
37 | ředitel ZŠ a MŠ | Bojkovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 339 6,1 % listiny |
mandát 3. |
JS Jaroslav StašaBez politické příslušnosti |
57 | řidič - strojník | Kelč okr. Vsetín |
2. SNK | 572 6,4 % listiny |
mandát 2. |
AS Ing. Antonín StašekBez politické příslušnosti |
66 | finanční konzultant | Košíky okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 87 14,3 % listiny |
mandát 4. |
KS Ing. Kateřina StaškováBez politické příslušnosti |
49 | majitelka cukrárny U Stašků | Sobotka okr. Jičín |
3. SNK | 404 11,4 % listiny |
mandát 1. |
SS Silvie StašováBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel | Hrdibořice okr. Prostějov |
1. SNK | 64 15,5 % listiny |
mandát 3. |
ŠS Mgr. Šárka StašováBez politické příslušnosti |
43 | učitelka | Rtyně v Podkrkonoší okr. Trutnov |
8. SNK | 580 6,1 % listiny |
mandát 8. |
DS David StauberBez politické příslušnosti |
39 | policista | Kanice okr. Domažlice |
1. SNK | 56 14,4 % listiny |
mandát 3. |
LS Lukáš StaufčíkBez politické příslušnosti |
22 | student | Nedakonice okr. Uherské Hradiště |
7. SNK | 304 5,7 % listiny |
mandát 7. |
JS Jiří StávekBez politické příslušnosti |
45 | živnostník | Němčičky okr. Břeclav |
2. SNK | 170 13,0 % listiny |
mandát 2. |
OS Bc. Ondřej StávekBez politické příslušnosti |
34 | obchodní manažer, vinař, podnikatel | Prušánky okr. Hodonín |
3. SNK | 373 6,6 % listiny |
mandát 4. |
RS Roman StávekBez politické příslušnosti |
37 | zástupce velitele JSDH Čejkovice, OSVČ | Čejkovice okr. Hodonín |
4. SNK | 276 10,0 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš StávekBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Karlín okr. Hodonín |
2. SNK | 67 17,8 % listiny |
mandát 3. |
TS Tomáš StávekBez politické příslušnosti |
51 | předseda TJ sport Němčičky | Němčičky okr. Břeclav |
3. SNK | 169 12,9 % listiny |
mandát 3. |
MS Bc. Michal StebelakBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Martinov okr. Ostrava-město |
3. SNK | 392 6,7 % listiny |
mandát 3. |
LS Lukáš StecBez politické příslušnosti |
28 | místostarosta obce, OSVČ | Staré Těchanovice okr. Opava |
2. SNK | 60 13,0 % listiny |
mandát 4. |
VS Bc. Vojtěch StecBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Štáblovice okr. Opava |
4. SNK | 152 17,0 % listiny |
mandát 2. |
MS Martina SteffanováBez politické příslušnosti |
47 | hlavní účetní | Staré Město okr. Svitavy |
1. SNK | 111 20,0 % listiny |
mandát 1. |
VS Václav SteffekBez politické příslušnosti |
55 | elektrotechnik | Bělá okr. Opava |
9. SNK | 122 9,8 % listiny |
mandát 9. |
MS Ing. Martin Stehlíček, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | vedoucí technického oddělení | Chvaletice okr. Pardubice |
6. SNK | 503 6,5 % listiny |
mandát 6. |
JS Jakub StehlíkBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Kamenné Žehrovice okr. Kladno |
8. SNK | 336 10,8 % listiny |
mandát 8. |
JS Jan StehlíkBez politické příslušnosti |
35 | podnikatel | Pašinka okr. Kolín |
1. SNK | 63 10,4 % listiny |
mandát 3. |
JS Ing. Jan StehlíkBez politické příslušnosti |
28 | technik, učitel | Kněžice okr. Chrudim |
2. SNK | 46 28,8 % listiny |
mandát 2. |
JS Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
55 | podnikatel | Bojanovice okr. Znojmo |
7. SNK | 48 11,0 % listiny |
mandát 7. |
JS Mgr. Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce, profesionální hasič | Jenišov okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 266 9,6 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | specialista | Kosořice okr. Mladá Boleslav |
4. SNK | 81 14,8 % listiny |
mandát 4. |
KS Karel StehlíkBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Vyšehořovice okr. Praha-východ |
1. SNK | 276 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MS Mgr. Marie Stehlík, MBABez politické příslušnosti |
31 | jednatelka společnosti | Adršpach okr. Náchod |
1. SNK | 61 22,7 % listiny |
mandát 1. |
MS Martin StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Boleradice okr. Břeclav |
5. SNK | 210 6,9 % listiny |
mandát 7. |
PS Ing. Pavel StehlíkBez politické příslušnosti |
52 | obchodní zástupce | Hostěrádky-Rešov okr. Vyškov |
3. SNK | 292 12,7 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel StehlíkBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Mrákotín okr. Jihlava |
4. SNK | 191 6,5 % listiny |
mandát 7. |
RS Radek StehlíkBez politické příslušnosti |
56 | elektrikář | Vevčice okr. Znojmo |
2. SNK | 29 15,9 % listiny |
mandát 1. |
RS Robert StehlíkBez politické příslušnosti |
48 | elektromechanik | Český Šternberk okr. Benešov |
4. SNK | 69 15,3 % listiny |
mandát 4. |
VS Vladimír StehlíkBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Dobroměřice okr. Louny |
7. SNK | 274 8,6 % listiny |
mandát 7. |
ZS Zbyněk StehlíkBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Uhelná okr. Jeseník |
3. SNK | 93 10,9 % listiny |
mandát 3. |
HS Ing. Hana StehlíkováBez politické příslušnosti |
57 | ministerský rada MV ČR | Měrunice okr. Teplice |
3. SNK | 71 10,3 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 31 201–31 250 z 40 474