Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 628 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MS Ing. Martin StodůlkaBez politické příslušnosti |
35 | IT specialista | Černíkovice okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 226 12,6 % listiny |
mandát 2. |
MS Martin StodůlkaBez politické příslušnosti |
40 | živnostník, podnikatel | Prostřední Bečva okr. Vsetín |
8. SNK | 494 9,0 % listiny |
mandát 8. |
SS Ing. Stanislav StodůlkaBez politické příslušnosti |
28 | specialista rozvoje studentů a partnerství se školami | Šumice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 55 22,8 % listiny |
mandát 1. |
KS Kateřina Stodůlková, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | učitelka, knihovnice | Lhota okr. Zlín |
1. SNK | 194 28,8 % listiny |
mandát 1. |
SS Ing. Soňa Stodůlková, MABez politické příslušnosti |
34 | bankovní úřednice | Ořechov okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 172 12,0 % listiny |
mandát 3. |
RS Roman StőhrBez politické příslušnosti |
42 | projektant | Vranová okr. Blansko |
4. SNK | 112 14,2 % listiny |
mandát 4. |
MS Marek StojanBez politické příslušnosti |
42 | živnostník | Břevnice okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 45 13,4 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr StojanBez politické příslušnosti |
55 | elektrikář | Říčany okr. Brno-venkov |
11. SNK | 162 9,7 % listiny |
mandát 1. |
RS Radek StojanBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Smržovka okr. Jablonec nad Nisou |
2. SNK | 336 7,4 % listiny |
mandát 2. |
OS Ondřej StojaníkBez politické příslušnosti |
47 | fotograf | Rataje okr. Kroměříž |
4. SNK | 269 12,0 % listiny |
mandát 4. |
LS Lenka StojanováBez politické příslušnosti |
36 | programátorka | Šarovy okr. Zlín |
3. SNK | 86 22,5 % listiny |
mandát 2. |
SS Mgr. Svatava StojanováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka | Radvanice okr. Přerov |
4. SNK | 107 13,0 % listiny |
mandát 4. |
KS Ing. Kamil StojaspalBez politické příslušnosti |
48 | obchodní manažer | Vlkoš okr. Hodonín |
3. SNK | 187 13,7 % listiny |
mandát 2. |
AS Antonín StojkaBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ | Kardašova Řečice okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 557 6,4 % listiny |
mandát 9. |
JS Jakub StojkovBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí směny | Rokytnice okr. Přerov |
4. SNK | 167 15,3 % listiny |
mandát 1. |
ES Eva StojkováBez politické příslušnosti |
50 | mzdová účetní | Olešnice v Orlických horách okr. Rychnov nad Kněžnou |
3. SNK | 160 25,3 % listiny |
mandát 1. |
JS Jana StojnevováBez politické příslušnosti |
42 | logistický disponent | Ctiboř okr. Tachov |
3. SNK | 95 15,8 % listiny |
mandát 2. |
MS Michael StojnovBez politické příslušnosti |
49 | osoba pečující o osobu blízkou | Dolní Beřkovice okr. Mělník |
4. SNK | 366 7,4 % listiny |
mandát 2. |
DS Daniel StoklasaBez politické příslušnosti |
27 | projektový manažer, BOTUNICNENI (předseda) | Kravaře okr. Opava |
1. SNK | 877 6,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. arch. Jan StoklasaBez politické příslušnosti |
45 | architekt | Tatce okr. Kolín |
3. SNK | 178 28,8 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StoklasaBez politické příslušnosti |
41 | IT analytik | Roštění okr. Kroměříž |
3. SNK | 204 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MS Ing. Miroslav StoklasaBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Zvole okr. Praha-západ |
1. SNK | 581 6,8 % listiny |
mandát 1. |
ŠS Štěpán StoklasaBez politické příslušnosti |
60 | automechanik | Zhoř okr. Tachov |
4. SNK | 16 8,1 % listiny |
mandát 5. |
JS Jiří StoklásekBez politické příslušnosti |
45 | automechanik | Čechy okr. Přerov |
7. SNK | 72 12,2 % listiny |
mandát 7. |
LS Libor StoklásekBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti | Bezuchov okr. Přerov |
2. SNK | 51 13,1 % listiny |
mandát 3. |
PS Petr StoklásekBez politické příslušnosti |
36 | kontrolor kvality | Lazníky okr. Přerov |
2. SNK | 68 13,3 % listiny |
mandát 2. |
RS Roman StoklásekBez politické příslušnosti |
44 | dělník | Šubířov okr. Prostějov |
6. SNK | 73 14,5 % listiny |
mandát 3. |
ZS Zdeněk StoklásekBez politické příslušnosti |
70 | instruktor fitnesscentra | Pomezí okr. Svitavy |
2. SNK | 240 9,4 % listiny |
mandát 1. |
MS Bc. Marek Stokláska, MBABez politické příslušnosti |
38 | podnikatel, odhadce a technický kontrolor | Roudnice nad Labem okr. Litoměřice |
5. SNK | 1 103 4,7 % listiny |
mandát 5. |
IS Bc. Ilona StokláskováBez politické příslušnosti |
47 | hlavní účetní | Machová okr. Zlín |
5. SNK | 235 9,7 % listiny |
mandát 5. |
PS Bc. Pavlína StokláskováBez politické příslušnosti |
26 | bankéř | Jankovice okr. Kroměříž |
4. SNK | 151 11,9 % listiny |
mandát 4. |
HS Mgr. Hana Stoklasová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
50 | vysokoškolský pedagog | Čankovice okr. Chrudim |
6. SNK | 75 13,9 % listiny |
mandát 6. |
JS Jana StoklasováBez politické příslušnosti |
62 | účetní | Sudkov okr. Šumperk |
9. SNK | 91 11,1 % listiny |
mandát 2. |
MS Monika StoklasováBez politické příslušnosti |
51 | pracovník v sociálních službách | Syrov okr. Pelhřimov |
7. SNK | 23 12,4 % listiny |
mandát 7. |
PS Petra StoklasováBez politické příslušnosti |
58 | pracovník v cestovním ruchu | Špindlerův Mlýn okr. Trutnov |
6. SNK | 108 8,0 % listiny |
mandát 3. |
RS Mgr. Radka StoklasováBez politické příslušnosti |
47 | finanční manager | Tatce okr. Kolín |
1. SNK | 199 41,2 % listiny |
mandát 1. |
DS Dušan StolarikBez politické příslušnosti |
48 | systémový specialista | Třebovice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 137 10,6 % listiny |
mandát 4. |
MS Bc. Monika StolarikováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka | Vápenná okr. Jeseník |
4. SNK | 155 8,1 % listiny |
mandát 2. |
ZS Mgr. Zuzana StolarikováBez politické příslušnosti |
42 | knihovnice a kulturní koordinátorka | Vrbátky okr. Prostějov |
9. SNK | 420 8,3 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr StolařBez politické příslušnosti |
55 | ředitel divadla | Hrob okr. Teplice |
6. SNK | 216 7,3 % listiny |
mandát 4. |
PS Pavel StolaříkBez politické příslušnosti |
41 | technickohospodářský pracovník | Doubravčice okr. Kolín |
6. SNK | 230 11,6 % listiny |
mandát 6. |
IS Iva StolcováBez politické příslušnosti |
57 | čalounice | Tři Sekery okr. Cheb |
1. SNK | 149 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MS Ing. Michal StoličkaBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí zákaznického servisu | Dunajovice okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 69 13,0 % listiny |
mandát 5. |
BS Bohdana StonavskáBez politické příslušnosti |
55 | admin. pracovník | Lhotka okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 169 16,4 % listiny |
mandát 2. |
JS Ing. Jan StonavskýBez politické příslušnosti |
47 | soukromý podnikatel | Nová Ves okr. Brno-venkov |
4. SNK | 149 10,2 % listiny |
mandát 4. |
JS Jan StorožBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Kožlí okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 216 13,9 % listiny |
mandát 1. |
JS Jiří StoroženkoBez politické příslušnosti |
51 | projektant | Cerekvice nad Loučnou okr. Svitavy |
2. SNK | 254 19,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Mgr. Pavel StorzerBez politické příslušnosti |
39 | právník - vedoucí oddělení likvidace škod, místostarosta | Jistebník okr. Nový Jičín |
2. SNK | 735 6,8 % listiny |
mandát 2. |
ŠS Mgr. Šárka StorzerováBez politické příslušnosti |
59 | starostka obce | Jistebník okr. Nový Jičín |
1. SNK | 777 7,2 % listiny |
mandát 1. |
JS Ing. Jaroslav StošekBez politické příslušnosti |
54 | ekonomický náměstek | Bystřice okr. Frýdek-Místek |
6. SNK | 727 6,2 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 31 351–31 400 z 40 474