Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 642 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
OS Ondřej SvobodaBez politické příslušnosti |
45 | příslušník bezpečnostních sborů | Sněžné okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 129 9,7 % listiny |
mandát 3. |
PS Ing. Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
39 | konstruktér | Ostrov okr. Příbram |
1. SNK | 61 15,1 % listiny |
mandát 1. |
PS Mgr. Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
47 | právník | Rychnov u Jablonce nad Nisou okr. Jablonec nad Nisou |
5. SNK | 380 7,7 % listiny |
mandát 4. |
PS Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ | Kukle okr. Svitavy |
7. SNK | 28 14,7 % listiny |
mandát 2. |
PS Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Bácovice okr. Pelhřimov |
8. SNK | 27 9,7 % listiny |
mandát 8. |
PS Mgr. Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
38 | zástupce ředitele školy | Boleradice okr. Břeclav |
1. SNK | 163 7,3 % listiny |
mandát 4. |
PS Ing. Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
35 | elektrotechnik | Pokojov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 58 15,0 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
36 | projektový manager | Velká Buková okr. Rakovník |
3. SNK | 84 12,0 % listiny |
mandát 3. |
PS Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
46 | živnostník | Předklášteří okr. Brno-venkov |
2. SNK | 94 10,5 % listiny |
mandát 1. |
PS Bc. Pavel SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Únětice okr. Praha-západ |
1. SNK | 308 17,4 % listiny |
mandát 1. |
PS Ing. Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Brada-Rybníček okr. Jičín |
1. SNK | 54 12,6 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Drahobuz okr. Litoměřice |
1. SNK | 65 15,2 % listiny |
mandát 1. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
44 | technik IT | Sedlice okr. Pelhřimov |
3. SNK | 45 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PS Ing. Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | HZSp Jaderné elektrárny Dukovany, velitel směny | Židlochovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 1 031 7,1 % listiny |
mandát 4. |
PS Mgr. Petr Svoboda, DiS. et DiS., MBABez politické příslušnosti |
36 | zdravotník - záchranář | Jankov okr. České Budějovice |
4. SNK | 118 10,4 % listiny |
mandát 4. |
PS Ing. Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
54 | manažer | Staré Hodějovice okr. České Budějovice |
5. SNK | 253 10,6 % listiny |
mandát 5. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | konstruktér | Hojkov okr. Jihlava |
5. SNK | 83 18,7 % listiny |
mandát 3. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
37 | automechanik | Březová okr. Karlovy Vary |
6. SNK | 155 11,5 % listiny |
mandát 6. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
53 | strojník | Nosislav okr. Brno-venkov |
2. SNK | 397 8,0 % listiny |
mandát 3. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
54 | zámečník - řidič | Spořice okr. Chomutov |
3. SNK | 586 9,2 % listiny |
mandát 3. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
42 | živnostník | Holotín okr. Pardubice |
2. SNK | 17 18,7 % listiny |
mandát 2. |
PS Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ - zedník | Velká Lečice okr. Příbram |
2. SNK | 73 14,2 % listiny |
mandát 2. |
PS Ing. Petr SvobodaBez politické příslušnosti |
38 | odhadce nemovitostí | Horní Kounice okr. Znojmo |
6. SNK | 79 10,1 % listiny |
mandát 6. |
PS Petr SvobodaObčanská demokratická strana |
54 | OSVČ | Ledeč nad Sázavou okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 671 6,6 % listiny |
mandát 5. |
PS Přemysl SvobodaBez politické příslušnosti |
42 | technik | Slabčice okr. Písek |
5. SNK | 85 10,6 % listiny |
mandát 5. |
RS Mgr. Radek SvobodaBez politické příslušnosti |
53 | hasič | Onšov okr. Pelhřimov |
2. SNK | 73 10,7 % listiny |
mandát 3. |
RS Radek SvobodaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - elektro | Chleby okr. Nymburk |
3. SNK | 96 14,7 % listiny |
mandát 3. |
RS Radek SvobodaBez politické příslušnosti |
48 | řidič | Radostná pod Kozákovem okr. Semily |
8. SNK | 135 10,0 % listiny |
mandát 8. |
RS Ing. Radek SvobodaBez politické příslušnosti |
46 | interní auditor LESY ČR | Hvozdnice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 146 14,1 % listiny |
mandát 3. |
RS Radek SvobodaBez politické příslušnosti |
30 | strojník | Hradčany-Kobeřice okr. Prostějov |
7. SNK | 70 12,4 % listiny |
mandát 3. |
RS René SvobodaBez politické příslušnosti |
50 | autodopravce | Rančířov okr. Jihlava |
4. SNK | 126 11,2 % listiny |
mandát 4. |
RS Roman SvobodaBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Dublovice okr. Příbram |
2. SNK | 361 14,3 % listiny |
mandát 2. |
RS Roman SvobodaBez politické příslušnosti |
36 | manažer Sdružení místních samospráv ČR | Merklín okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 142 5,9 % listiny |
mandát 6. |
RS Roman SvobodaBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ - zámečnictví | Bezvěrov okr. Plzeň-sever |
3. SNK | 79 10,8 % listiny |
mandát 3. |
RS Roman SvobodaBez politické příslušnosti |
56 | státní úředník | Syřenov okr. Semily |
3. SNK | 98 12,3 % listiny |
mandát 3. |
RS Bc. Roman SvobodaBez politické příslušnosti |
54 | kouč | Nová Role okr. Karlovy Vary |
3. SNK | 1 180 7,1 % listiny |
mandát 3. |
RS Rostislav SvobodaBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ - truhlář | Čehovice okr. Prostějov |
3. SNK | 98 16,3 % listiny |
mandát 2. |
ŠS Ing. Štěpán SvobodaBez politické příslušnosti |
28 | starosta obce, projektant ve stavebnictví | Podolí okr. Brno-venkov |
1. SNK | 509 8,0 % listiny |
mandát 1. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
43 | místostarosta obce Zlonín | Zlonín okr. Praha-východ |
1. SNK | 187 17,2 % listiny |
mandát 1. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
45 | seřizovač v automobilovém průmyslu | Habartice okr. Liberec |
4. SNK | 114 12,4 % listiny |
mandát 3. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
35 | projektový manažer | Obora okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 157 15,4 % listiny |
mandát 4. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
44 | řidič ZZS | Praha-Libuš okr. Hlavní město Praha |
2. SNK | 518 6,2 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
26 | IT technik | Xaverov okr. Benešov |
1. SNK | 22 19,3 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
56 | zaměstnanec | Alojzov okr. Prostějov |
1. SNK | 105 21,8 % listiny |
mandát 1. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
37 | soukromý zemědělec | Chotěbudice okr. Třebíč |
2. SNK | 31 19,7 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
31 | vedoucí údržby | Trboušany okr. Brno-venkov |
6. SNK | 100 10,8 % listiny |
mandát 6. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
33 | řidič | Úherčice okr. Chrudim |
3. SNK | 28 15,9 % listiny |
mandát 2. |
TS Tomáš SvobodaBez politické příslušnosti |
49 | technolog | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
6. SNK | 614 6,7 % listiny |
mandát 6. |
VS Václav SvobodaBez politické příslušnosti |
27 | hasič | Zbiroh okr. Rokycany |
5. SNK | 143 9,5 % listiny |
mandát 2. |
VS Václav SvobodaBez politické příslušnosti |
55 | stavbyvedoucí | Meziměstí okr. Náchod |
6. SNK | 313 10,7 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 32 051–32 100 z 40 474