Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 65 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZB Mgr. Zdeňka BuzkováBez politické příslušnosti |
66 | učitelka SŠ | Březno okr. Chomutov |
1. SNK | 226 10,7 % listiny |
mandát 1. |
KB Ing. Kamil BužekBez politické příslušnosti |
50 | IT technik EG.D | Drahotěšice okr. České Budějovice |
6. SNK | 82 11,4 % listiny |
mandát 6. |
MB Bc. Martin BůžekBez politické příslušnosti |
54 | manager operativního útvaru komunikace a marketingu | Velké Chvojno okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 272 11,4 % listiny |
mandát 5. |
PB Ing. Pavel BůžekBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí živočišné výroby | Bukovec okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 42 13,7 % listiny |
mandát 3. |
MB Ing. Milan ByčanBez politické příslušnosti |
39 | obchodní zástupce | Soběšovice okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 220 6,7 % listiny |
mandát 3. |
HB Hana BydžovskáBez politické příslušnosti |
46 | technickohospodářský pracovník | Chomutice okr. Jičín |
3. SNK | 141 18,2 % listiny |
mandát 1. |
JB Ing. Jana BydžovskáBez politické příslušnosti |
36 | starostka | Pňov-Předhradí okr. Kolín |
1. SNK | 161 14,9 % listiny |
mandát 1. |
MB Michal BydžovskýBez politické příslušnosti |
50 | projektant Building Management System | Opatovice nad Labem okr. Pardubice |
7. SNK | 608 6,4 % listiny |
mandát 7. |
PB Mgr. Petr BydžovskýBez politické příslušnosti |
44 | zástupce ředitele ZŠ | Vilémov okr. Děčín |
6. SNK | 223 10,8 % listiny |
mandát 6. |
SB Stanislav BydžovskýBez politické příslušnosti |
68 | starosta obce/důchodce | Osice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 136 16,0 % listiny |
mandát 2. |
PB Mgr. Petr Býma, MSc.Bez politické příslušnosti |
50 | provozovatel pražírny, mluvčí České rugbyové unie | Hodslavice okr. Nový Jičín |
7. SNK | 333 12,2 % listiny |
mandát 1. |
HB JUDr. Helena BýmováBez politické příslušnosti |
64 | důchodkyně | Lopeník okr. Uherské Hradiště |
6. SNK | 38 24,8 % listiny |
mandát 1. |
MB Michal ByrtusBez politické příslušnosti |
42 | OSVČ | Olšany u Prostějova okr. Prostějov |
10. SNK | 292 6,1 % listiny |
mandát 10. |
RB Ing. Radek Byrtus, MBABez politické příslušnosti |
45 | technický ředitel | Písečná okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 182 20,0 % listiny |
mandát 1. |
SB Ing. Stanislav ByrtusBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí výroby | Líně okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 671 6,6 % listiny |
mandát 4. |
EB Mgr. Eva ByrtusováBez politické příslušnosti |
47 | ředitelka školy | Písečná okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 347 14,8 % listiny |
mandát 2. |
MB Ing. Monika Byrtusová, MBABez politické příslušnosti |
48 | regionální manažerka | Písečná okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 150 16,5 % listiny |
mandát 2. |
NB Bc. Natalie ByrtusováBez politické příslušnosti |
33 | referent | Otice okr. Opava |
6. SNK | 418 7,1 % listiny |
mandát 8. |
MB Bc. Michal BystrianskýBez politické příslušnosti |
51 | technik bezpečnosti | Suchohrdly u Miroslavi okr. Znojmo |
3. SNK | 104 11,1 % listiny |
mandát 3. |
JB Jaroslav BystrýBez politické příslušnosti |
45 | podnikatel, jednatel truhlářské firmy | Smržovka okr. Jablonec nad Nisou |
1. SNK | 255 6,4 % listiny |
mandát 3. |
PB Petr BystrýBez politické příslušnosti |
45 | mechatronik, údržbář | Dubá okr. Česká Lípa |
2. SNK | 319 10,3 % listiny |
mandát 2. |
JB Mgr. Jana BystrzonovskáBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka ZŠ/MŠ | Žabčice okr. Brno-venkov |
10. SNK | 440 6,6 % listiny |
mandát 10. |
NB Natálie BystřickáBez politické příslušnosti |
23 | učitelka MŠ | Moutnice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 288 6,4 % listiny |
mandát 6. |
RB Roman BystřickýBez politické příslušnosti |
50 | vedoucí výroby | Osek okr. Rokycany |
3. SNK | 354 10,3 % listiny |
mandát 1. |
ZB prim. MUDr. Zdeněk BytelBez politické příslušnosti |
55 | chirurg | Javor okr. Klatovy |
4. SNK | 28 14,4 % listiny |
mandát 4. |
DB Dita BytelováBez politické příslušnosti |
56 | starostka obce Javor | Javor okr. Klatovy |
1. SNK | 28 14,4 % listiny |
mandát 1. |
SB Stanislav BytešníkBez politické příslušnosti |
50 | topenář | Řikonín okr. Brno-venkov |
3. SNK | 21 19,8 % listiny |
mandát 3. |
OB Ing. Ondřej BzonekBez politické příslušnosti |
35 | testovací inženýr | Tísek okr. Nový Jičín |
2. SNK | 167 15,1 % listiny |
mandát 3. |
LB Libor BzuraBez politické příslušnosti |
57 | starosta obce | Františkov nad Ploučnicí okr. Děčín |
1. SNK | 152 15,4 % listiny |
mandát 1. |
VB Vladislava BžochováBez politické příslušnosti |
46 | finanční referentka | Jeníkov okr. Teplice |
5. SNK | 194 13,6 % listiny |
mandát 4. |
FC František CabajBez politické příslušnosti |
71 | důchodce | Kováň okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 32 19,0 % listiny |
mandát 5. |
PC Petr CabákBez politické příslušnosti |
60 | manažer | Nová Pláň okr. Bruntál |
4. SNK | 21 11,6 % listiny |
mandát 6. |
ZC Zuzana CabákováBez politické příslušnosti |
58 | úřednice | Břidličná okr. Bruntál |
1. SNK | 392 12,0 % listiny |
mandát 1. |
MC Ing. Martin CabalaBez politické příslušnosti |
41 | ekonom | Křižanovice okr. Vyškov |
2. SNK | 233 12,0 % listiny |
mandát 2. |
KC Mgr. Karla CabalováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka | Lipovec okr. Blansko |
14. SNK | 205 6,6 % listiny |
mandát 14. |
TC Ing. Táňa CabalováBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí plánování výroby | Přítluky okr. Břeclav |
1. SNK | 128 23,3 % listiny |
mandát 1. |
MC Mojmír CabejšekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Slavětice okr. Třebíč |
3. SNK | 60 20,3 % listiny |
mandát 1. |
MC Magda CabejškováBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí prodejny | Mohelno okr. Třebíč |
5. SNK | 382 6,8 % listiny |
mandát 5. |
SC Stanislav CabicarBez politické příslušnosti |
34 | technik rezidenční výstavby | Zlatníky-Hodkovice okr. Praha-západ |
3. SNK | 175 16,7 % listiny |
mandát 1. |
VC Věra CábováBez politické příslušnosti |
71 | důchodkyně | Mankovice okr. Nový Jičín |
3. SNK | 165 11,5 % listiny |
mandát 3. |
TC MUDr. Tomáš CacekBez politické příslušnosti |
47 | zubní lékař | Čistá okr. Svitavy |
2. SNK | 290 13,1 % listiny |
mandát 1. |
MC Martin CackaBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Černvír okr. Brno-venkov |
3. SNK | 46 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MC Miroslav CáderBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Blažim okr. Louny |
4. SNK | 51 8,6 % listiny |
mandát 5. |
JC Jana CaesarováBez politické příslušnosti |
53 | knihovnice, referent obce | Neslovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 204 6,1 % listiny |
mandát 3. |
JC Jiří CafourekBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Kařízek okr. Rokycany |
1. SNK | 26 16,0 % listiny |
mandát 1. |
JC Ing. Jana CafourkováBez politické příslušnosti |
39 | finanční manažer | Horní Libchava okr. Česká Lípa |
2. SNK | 142 23,6 % listiny |
mandát 1. |
OC Ondřej CágaBez politické příslušnosti |
34 | obráběč kovů | Polanka nad Odrou okr. Ostrava-město |
9. SNK | 1 249 6,6 % listiny |
mandát 9. |
ŠC Štěpán CagášekBez politické příslušnosti |
31 | údržbář | Nahošovice okr. Přerov |
6. SNK | 49 13,7 % listiny |
mandát 2. |
JC Jaroslav CahaBez politické příslušnosti |
53 | jednatel společnosti, projektant | Rančířov okr. Jihlava |
1. SNK | 142 12,7 % listiny |
mandát 1. |
JC Bc. Jiří CahaBez politické příslušnosti |
45 | programátor | Křepice okr. Znojmo |
5. SNK | 57 14,6 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 3 201–3 250 z 40 474