Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 659 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LŠ Lucie ŠilhánkováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Předenice okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 40 16,3 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Zdeňka ŠilhánkováBez politické příslušnosti |
63 | dělnice | Bořice okr. Chrudim |
5. SNK | 33 9,7 % listiny |
mandát 5. |
EŠ Eva ŠilhavíkováBez politické příslušnosti |
53 | příprava technické a výrobní dokumentace | Mistřice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 128 10,7 % listiny |
mandát 2. |
EŠ Mgr. Eva ŠilhavíkováBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí výroby | Popovice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 199 10,0 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Ing. Jan Šilhavý, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | místostarosta města, vědecký pracovník ve Fyziologickém ústavu AV ČR | Králův Dvůr okr. Beroun |
1. SNK | 1 122 8,2 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠilhavýBez politické příslušnosti |
54 | jednatel | Zakřany okr. Brno-venkov |
3. SNK | 201 11,8 % listiny |
mandát 4. |
LŠ Libor ŠilhavýBez politické příslušnosti |
55 | živnostník | Nedabyle okr. České Budějovice |
6. SNK | 103 14,1 % listiny |
mandát 6. |
LŠ Ing. Luboš ŠilhavýBez politické příslušnosti |
48 | předseda představenstva | Předslav okr. Klatovy |
4. SNK | 246 9,0 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Otakar ŠilhavýBez politické příslušnosti |
55 | starosta obce | Velký Ratmírov okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 97 14,9 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Miloslava ŠilhováBez politické příslušnosti |
78 | důchodce | Borovno okr. Plzeň-jih |
5. SNK | 8 3,5 % listiny |
mandát 6. |
TŠ Tomáš ŠilingBez politické příslušnosti |
51 | místostarosta obce | Měrunice okr. Teplice |
5. SNK | 93 13,5 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Lenka ŠilingerováBez politické příslušnosti |
42 | starostka obce Vrbičany | Vrbičany okr. Kladno |
1. SNK | 59 17,7 % listiny |
mandát 1. |
DŠ Denisa ŠillerováBez politické příslušnosti |
33 | zástupce vedoucí oddělení, OSVČ | Tašov okr. Ústí nad Labem |
3. SNK | 48 10,3 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Adam ŠímaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ v dopravě a zastupitel | Únětice okr. Praha-západ |
4. SNK | 256 14,4 % listiny |
mandát 3. |
ČŠ Čestmír ŠímaBez politické příslušnosti |
57 | obchodní zástupce | Dýšina okr. Plzeň-město |
1. SNK | 482 7,3 % listiny |
mandát 4. |
DŠ David ŠímaBez politické příslušnosti |
28 | OSVČ | Zborovy okr. Klatovy |
6. SNK | 38 9,4 % listiny |
mandát 7. |
DŠ David Šíma, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | stavbyvedoucí | Frymburk okr. Klatovy |
6. SNK | 55 14,0 % listiny |
mandát 1. |
FŠ František ŠímaBez politické příslušnosti |
45 | mechatronik | Nebahovy okr. Prachatice |
8. SNK | 149 10,7 % listiny |
mandát 8. |
JŠ Ing. Jaroslav ŠímaBez politické příslušnosti |
66 | předseda představenstva zemědělské společnosti | Spálené Poříčí okr. Plzeň-jih |
3. SNK | 294 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jiří ŠímaBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Mladý Smolivec okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 114 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Josef ŠímaBez politické příslušnosti |
43 | učitel odborného výcviku | Pertoltice okr. Liberec |
3. SNK | 104 9,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Josef ŠímaBez politické příslušnosti |
45 | soukromý zemědělec | Frymburk okr. Klatovy |
7. SNK | 48 12,2 % listiny |
mandát 3. |
KŠ Karel ŠímaBez politické příslušnosti |
42 | obsluha CNC stroje | Ostrolovský Újezd okr. České Budějovice |
3. SNK | 60 13,2 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
51 | strojník | Slaník okr. Strakonice |
5. SNK | 56 14,5 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Luka okr. Česká Lípa |
4. SNK | 33 19,8 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠímaBez politické příslušnosti |
42 | programátor-seřizovač CNC | Ostrolovský Újezd okr. České Budějovice |
2. SNK | 56 12,3 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Milan ŠímaBez politické příslušnosti |
37 | servisní technik | Žimutice okr. České Budějovice |
4. SNK | 148 7,4 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Pavel ŠímaBez politické příslušnosti |
29 | policista | Zavidov okr. Rakovník |
2. SNK | 86 17,4 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Radim ŠímaBez politické příslušnosti |
46 | místostarosta | Komárov okr. Beroun |
1. SNK | 440 9,1 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Robert ŠímaSvobodní |
47 | podnikatel | Čížov okr. Jihlava |
3. SNK | 66 10,1 % listiny |
mandát 7. |
VŠ Ing. Vojtěch ŠímaBez politické příslušnosti |
33 | stavební inženýr | Štěpánkovice okr. Opava |
10. SNK | 254 11,0 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jiří ŠimáčekBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Krabčice okr. Litoměřice |
1. SNK | 174 13,1 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michael ŠimáčekBez politické příslušnosti |
32 | OSVČ – výčepní technologie | Velké Popovice okr. Praha-východ |
3. SNK | 497 6,8 % listiny |
mandát 3. |
RŠ JUDr. Radomír ŠimáčekBez politické příslušnosti |
60 | advokát | Soběšice okr. Klatovy |
3. SNK | 92 15,3 % listiny |
mandát 2. |
TŠ Ing. Tomáš ŠimáčekBez politické příslušnosti |
48 | projektant dopravních staveb | Komořany okr. Vyškov |
4. SNK | 215 11,1 % listiny |
mandát 4. |
IŠ Bc. Ivan ŠimákBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Dražice okr. Tábor |
8. SNK | 265 6,6 % listiny |
mandát 8. |
MŠ Mgr. Martin ŠimákBez politické příslušnosti |
33 | učitel na ZŠ | Březí okr. Praha-východ |
4. SNK | 104 14,2 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Miroslav ŠimákBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Hlavatce okr. Tábor |
4. SNK | 103 11,8 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Miroslav ŠimákBez politické příslušnosti |
43 | automechanik | Černuc okr. Kladno |
4. SNK | 110 8,6 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Bc. Petr ŠimákBez politické příslušnosti |
44 | starosta | Horní Planá okr. Český Krumlov |
1. SNK | 598 8,9 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petr ŠimákBez politické příslušnosti |
43 | inspektor kvality | Odřepsy okr. Nymburk |
6. SNK | 63 13,4 % listiny |
mandát 6. |
DŠ PhDr. Danka ŠimákováBez politické příslušnosti |
47 | učitelka ZŠ a VŠ | Zbuzany okr. Praha-západ |
3. SNK | 259 11,1 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Ing. Libuše ŠimákováBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Dobřenice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 134 11,7 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Mgr. Jaromír ŠimanBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Mořina okr. Beroun |
6. SNK | 140 11,5 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jiří ŠimanBez politické příslušnosti |
49 | místostarosta | Boleboř okr. Chomutov |
2. SNK | 123 12,0 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vladimír ŠimanBez politické příslušnosti |
60 | OSVČ, zastupitel | Senožaty okr. Pelhřimov |
3. SNK | 184 12,2 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Ing. Jiří ŠimánaBez politické příslušnosti |
48 | specialista v oblasti databází, programátor | Starý Plzenec okr. Plzeň-město |
4. SNK | 790 6,3 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jan ŠimandlBez politické příslušnosti |
36 | projektant | Dobříč okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 121 14,5 % listiny |
mandát 6. |
LŠ Ladislav ŠimandlBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Obora okr. Plzeň-sever |
2. SNK | 137 13,4 % listiny |
mandát 2. |
HŠ Mgr. Hana ŠimandlováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Šumavské Hoštice okr. Prachatice |
5. SNK | 101 14,1 % listiny |
mandát 5. |
Zobrazeno 32 901–32 950 z 40 474