Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 663 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
PŠ Petra ŠimonovskáBez politické příslušnosti |
26 | mateřská dovolená | Barchovice okr. Kolín |
5. SNK | 96 13,0 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Josef ŠimonovskýBez politické příslušnosti |
69 | stavební technik | Svaté Pole okr. Příbram |
3. SNK | 161 14,2 % listiny |
mandát 2. |
RŠ Ing. Robert ŠimonovskýBez politické příslušnosti |
47 | databázový specialista | Lužany okr. Plzeň-jih |
9. SNK | 127 11,5 % listiny |
mandát 9. |
BŠ Blanka ŠímováBez politické příslušnosti |
49 | administrativní referentka | Dobrovíz okr. Praha-západ |
7. SNK | 191 13,0 % listiny |
mandát 5. |
EŠ Ing. Eliška ŠímováBez politické příslušnosti |
36 | datový analytik | Lazníky okr. Přerov |
4. SNK | 98 12,7 % listiny |
mandát 4. |
EŠ Eva ŠímováBez politické příslušnosti |
42 | manažerka logistiky | Kout na Šumavě okr. Domažlice |
6. SNK | 361 9,0 % listiny |
mandát 6. |
GŠ Gabriela ŠímováBez politické příslušnosti |
46 | účetní asistentka | Hrabůvka okr. Přerov |
4. SNK | 157 14,7 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Kristina ŠímováBez politické příslušnosti |
31 | referent nakládání s nemovitostmi | Loučovice okr. Český Krumlov |
2. SNK | 155 11,9 % listiny |
mandát 3. |
OŠ Oldřiška ŠímováBez politické příslušnosti |
64 | důchodkyně | Struhařov okr. Benešov |
3. SNK | 226 8,8 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Petra ŠímováBez politické příslušnosti |
43 | asistent pedagoga | Kocelovice okr. Strakonice |
6. SNK | 50 15,5 % listiny |
mandát 7. |
VŠ Vladimír ŠimralBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Uhy okr. Kladno |
3. SNK | 166 19,4 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Libuše ŠimralováBez politické příslušnosti |
65 | starostka | Račice okr. Litoměřice |
1. SNK | 135 13,3 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Monika ŠimsováBez politické příslušnosti |
47 | ekonomka | Mydlovary okr. České Budějovice |
4. SNK | 105 11,4 % listiny |
mandát 4. |
DŠ David Šimůnek, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | manažer v telekomunikacích | Tuchoraz okr. Kolín |
1. SNK | 179 15,4 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Patrik ŠimůnekBez politické příslušnosti |
28 | nástrojař | Horka u Staré Paky okr. Semily |
5. SNK | 75 11,7 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Ing. Pavel ŠimůnekBez politické příslušnosti |
57 | starosta | Dolní Lánov okr. Trutnov |
1. SNK | 261 9,9 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Roman ŠimůnekBez politické příslušnosti |
38 | zaměstnanec | Bohdalov okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 362 12,9 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Vítek ŠimůnekBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ | Temešvár okr. Písek |
4. SNK | 32 13,9 % listiny |
mandát 5. |
VŠ Vítězslav ŠimůnekBez politické příslušnosti |
48 | truhlář | Tochovice okr. Příbram |
1. SNK | 136 15,9 % listiny |
mandát 1. |
BŠ Bohumila ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Číhošť okr. Havlíčkův Brod |
8. SNK | 109 11,4 % listiny |
mandát 8. |
EŠ Eva ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
48 | administrativní pracovník | Číhošť okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 107 11,1 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jitka ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
48 | podnikatelka | Zlonín okr. Praha-východ |
6. SNK | 268 12,6 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Ing. Jitka ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
40 | místostarostka | Struhařov okr. Praha-východ |
2. SNK | 208 10,7 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miroslava ŠimůnkováBez politické příslušnosti |
52 | státní zaměstnanec | Plužná okr. Mladá Boleslav |
5. SNK | 74 11,3 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jakub Šimurda, MBABez politické příslušnosti |
41 | soukromý podnikatel | Zubří okr. Vsetín |
8. SNK | 1 201 4,8 % listiny |
mandát 8. |
PŠ Pavel ŠimurdaBez politické příslušnosti |
49 | technický ředitel | Fulnek okr. Nový Jičín |
3. SNK | 946 7,4 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Mgr. Lenka ŠimurdováBez politické příslušnosti |
50 | ředitelka městské knihovny | Sedlnice okr. Nový Jičín |
1. SNK | 341 8,3 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Bc. Jaroslav ŠínBez politické příslušnosti |
46 | specialista dodavatelské kvality | Újezd okr. Olomouc |
3. SNK | 360 10,4 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Mgr. Lubomír ŠínBez politické příslušnosti |
42 | ředitel školy | Benešov okr. Blansko |
2. SNK | 138 8,1 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Martin Šín, MBABez politické příslušnosti |
48 | ředitel společnosti | Jankovice okr. Kroměříž |
3. SNK | 147 11,5 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Bc. Patrik ŠínBez politické příslušnosti |
34 | procesní inženýr | Jedlí okr. Šumperk |
4. SNK | 101 16,6 % listiny |
mandát 1. |
PŠ MUDr. Pavel ŠínBez politické příslušnosti |
45 | lékař | Vranovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 253 7,2 % listiny |
mandát 3. |
RŠ Ing. Mgr. Radovan ŠinaBez politické příslušnosti |
47 | IT specialista | Hlavnice okr. Opava |
1. SNK | 197 15,3 % listiny |
mandát 1. |
OŠ Ondřej ŠináglBez politické příslušnosti |
35 | manažer | Stará Huť okr. Příbram |
6. SNK | 415 6,6 % listiny |
mandát 6. |
DŠ Mgr. Daniela ŠináglováBez politické příslušnosti |
56 | vedoucí PS Polná | Polná okr. Jihlava |
2. SNK | 638 6,7 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Lucie ŠináglováBez politické příslušnosti |
45 | účetní | Hluboš okr. Příbram |
6. SNK | 167 11,0 % listiny |
mandát 6. |
EŠ Mgr. Eva ŠinclováBez politické příslušnosti |
32 | interiérová designérka | Císařov okr. Přerov |
5. SNK | 91 12,8 % listiny |
mandát 6. |
IŠ Ilona ŠinclováBez politické příslušnosti |
35 | učitelka MŠ | Horní Dvořiště okr. Český Krumlov |
1. SNK | 34 19,8 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Iveta ŠinclováBez politické příslušnosti |
55 | kadeřnice | Medlov okr. Olomouc |
8. SNK | 345 7,2 % listiny |
mandát 8. |
AŠ Antonín ŠindelářBez politické příslušnosti |
57 | údržbář | Dědice okr. Třebíč |
1. SNK | 50 15,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠindelářBez politické příslušnosti |
60 | obchodní manažer | Kaliště okr. Jihlava |
2. SNK | 55 12,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jaroslav ŠindelářBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Velký Malahov okr. Domažlice |
7. SNK | 43 10,6 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Josef ŠindelářBez politické příslušnosti |
59 | zástupce ředitele střední školy | Chuderov okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 216 12,4 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Luděk ŠindelářBez politické příslušnosti |
56 | učitel | Hostouň okr. Domažlice |
3. SNK | 167 9,5 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠindelářBez politické příslušnosti |
55 | stavební technik | Lešany okr. Benešov |
2. SNK | 147 7,5 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Michal ŠindelářBez politické příslušnosti |
43 | technik vstupní kontroly | Sedlice okr. Strakonice |
6. SNK | 368 8,6 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Pavel ŠindelářBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Dubenec okr. Příbram |
4. SNK | 93 13,2 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Střížovice okr. Jindřichův Hradec |
5. SNK | 96 11,1 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ, tesař | Srby okr. Domažlice |
3. SNK | 90 14,8 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠindelářBez politické příslušnosti |
54 | lesník | Předslav okr. Klatovy |
1. SNK | 291 10,7 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 33 101–33 150 z 40 474