Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 669 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VŠ Vladimíra ŠkráčkováBez politické příslušnosti |
30 | vedoucí výdeje | Želechovice okr. Olomouc |
6. SNK | 95 13,2 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Pavel ŠkrancBez politické příslušnosti |
40 | podnikatel | Brněnec okr. Svitavy |
4. SNK | 259 7,2 % listiny |
mandát 6. |
AŠ Ing. Andrea ŠkráškováBez politické příslušnosti |
48 | referent útvaru správy majetku | Kunovice okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 803 6,2 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jan ŠkrdletaBez politické příslušnosti |
31 | stavbyvedoucí | Dolní Hrachovice okr. Tábor |
7. SNK | 52 15,2 % listiny |
mandát 7. |
VŠ Veronika Škrdlová, DiS.Bez politické příslušnosti |
48 | ekonomka | Veleň okr. Praha-východ |
5. SNK | 331 8,6 % listiny |
mandát 5. |
PŠ Ing. Petra ŠkrétováBez politické příslušnosti |
36 | sociální pracovnice | Neustupov okr. Benešov |
2. SNK | 76 15,3 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michal ŠkribaBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ | Jiříkov okr. Bruntál |
3. SNK | 52 13,9 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Václav ŠkrlandBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Vráž okr. Beroun |
7. SNK | 189 6,4 % listiny |
mandát 7. |
JŠ PhamDr. Jan ŠkrleBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí oddělení Farmakovigilance | Kuňovice okr. Benešov |
6. SNK | 43 14,3 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠkrletaBez politické příslušnosti |
36 | vedoucí vzdělání | Budislav okr. Tábor |
2. SNK | 155 10,8 % listiny |
mandát 3. |
HŠ Hana ŠkrlováBez politické příslušnosti |
59 | místostarostka | Lešná okr. Vsetín |
1. SNK | 495 15,7 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠkrobBez politické příslušnosti |
37 | specialista správy lesa | Bělá nad Svitavou okr. Svitavy |
2. SNK | 80 11,9 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠkrobBez politické příslušnosti |
39 | stavební technik, místostarosta | Sivice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 328 10,2 % listiny |
mandát 2. |
OŠ Ondřej ŠkrobBez politické příslušnosti |
37 | technik VZT a klimatizace | Sokolnice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 463 6,7 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Mgr. Michaela ŠkrobákováBez politické příslušnosti |
39 | učitelka | Čejkovice okr. Hodonín |
2. SNK | 287 10,0 % listiny |
mandát 3. |
AŠ Alena Škrobálková, DiS.Bez politické příslušnosti |
49 | účetní | Paršovice okr. Přerov |
2. SNK | 134 11,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jaroslav ŠkrobánekBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Nové Lublice okr. Opava |
4. SNK | 43 13,1 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Bc. Petr ŠkrobánekBez politické příslušnosti |
42 | učitel | Jindřichov okr. Přerov |
1. SNK | 162 15,9 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Mgr. et Mgr. Martina ŠkrobánkováBez politické příslušnosti |
60 | ředitelka ZŠ a MŠ | Suché Lazce okr. Opava |
5. SNK | 383 8,3 % listiny |
mandát 5. |
KŠ Karel ŠkubalBez politické příslušnosti |
57 | elektromechanik | Česká Bříza okr. Plzeň-sever |
5. SNK | 175 12,3 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Václav ŠkubalBez politické příslušnosti |
63 | zaměstnanec obce | Nečtiny okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 133 8,7 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Josef ŠkubicaBez politické příslušnosti |
66 | dělník | Hrobice okr. Zlín |
7. SNK | 153 10,3 % listiny |
mandát 7. |
FŠ František ŠkultétyBez politické příslušnosti |
63 | obchodní zástupce | Díly okr. Domažlice |
1. SNK | 163 11,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jan ŠkůrekBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Odrovice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 80 14,5 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Ladislav ŠkůrekBez politické příslušnosti |
54 | úředník samosprávy | Pastviny okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 138 13,9 % listiny |
mandát 2. |
AŠ Alois ŠkutaBez politické příslušnosti |
79 | důchodce, zemědělský technik | Dolní Tošanovice okr. Frýdek-Místek |
3. SNK | 107 11,2 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jaroslav ŠkutaBez politické příslušnosti |
39 | jednatel firmy | Skalička okr. Přerov |
3. SNK | 211 13,3 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Ing. Vítězslav ŠkuthanBez politické příslušnosti |
41 | starosta | Zabrušany okr. Teplice |
1. SNK | 271 8,7 % listiny |
mandát 1. |
RŠ Ing. Radka ŠkvárováBez politické příslušnosti |
53 | stavební manažerka | Doksy okr. Kladno |
3. SNK | 313 8,9 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Ing. Petr ŠkvařilBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Květná okr. Svitavy |
1. SNK | 119 9,4 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Anna ŠkvařilováBez politické příslušnosti |
34 | rodičovská dovolená | Borotice okr. Znojmo |
6. SNK | 103 12,6 % listiny |
mandát 6. |
FŠ František ŠkvorBez politické příslušnosti |
34 | OSVČ | Psáře okr. Benešov |
4. SNK | 25 10,0 % listiny |
mandát 5. |
FŠ Ing. František ŠkvorBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Psáře okr. Benešov |
8. SNK | 28 11,2 % listiny |
mandát 8. |
MŠ Ing. Marek ŠkvorBez politické příslušnosti |
51 | komerční manažer | Ostředek okr. Benešov |
1. SNK | 97 13,9 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Petr ŠkvrnaBez politické příslušnosti |
39 | dělník | Hynčice okr. Náchod |
4. SNK | 53 17,0 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Jiří ŠkývaraBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí provozu | Železná Ruda okr. Klatovy |
4. SNK | 414 7,4 % listiny |
mandát 5. |
BŠ Bořek ŠlagorBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí servisu | Běštín okr. Beroun |
4. SNK | 92 12,0 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Josef ŠlaisBez politické příslušnosti |
31 | pracovník v pojišťovnictví | Nebílovy okr. Plzeň-jih |
2. SNK | 124 15,7 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miroslav ŠlaisBez politické příslušnosti |
55 | revizní technik elektro | Jedomělice okr. Kladno |
3. SNK | 125 12,4 % listiny |
mandát 5. |
BŠ Ing. Beáta ŠlajchováBez politické příslušnosti |
40 | referentka obce | Rožmitál na Šumavě okr. Český Krumlov |
2. SNK | 159 15,0 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Bc. Ing. Marie ŠlajchrtováBez politické příslušnosti |
42 | biomedicínská inženýrka, podnikatelka | Píšť okr. Opava |
8. SNK | 473 7,6 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Antonín ŠlajsBez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Luženičky okr. Domažlice |
3. SNK | 128 16,0 % listiny |
mandát 2. |
ČŠ Čestmír ŠlajsBez politické příslušnosti |
62 | starosta | Mutěnín okr. Domažlice |
1. SNK | 93 16,8 % listiny |
mandát 1. |
IŠ Mgr. Ivan ŠlajsBez politické příslušnosti |
50 | manažer | Býkev okr. Mělník |
5. SNK | 143 14,1 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Ing. Josef ŠlajsBez politické příslušnosti |
68 | daňový poradce | Nemanice okr. Domažlice |
5. SNK | 46 12,0 % listiny |
mandát 6. |
KŠ Karel ŠlajsBez politické příslušnosti |
34 | veterinární lékař | Mnichov okr. Domažlice |
2. SNK | 55 12,8 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠlajsBez politické příslušnosti |
42 | podnikatel | Prysk okr. Česká Lípa |
6. SNK | 220 11,3 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Mgr. Petr ŠlakBez politické příslušnosti |
56 | starosta | Olešná okr. Pelhřimov |
1. SNK | 142 11,3 % listiny |
mandát 1. |
OŠ Mgr. Oldřich ŠlamboraBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ, projektový manažer | Čechtice okr. Benešov |
3. SNK | 206 7,7 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Marie ŠlamborováBez politické příslušnosti |
64 | zdravotní sestra v penzi | Čechtice okr. Benešov |
1. SNK | 320 12,0 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 33 401–33 450 z 40 474