Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 671 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
VŠ Vítězslav ŠlesárBez politické příslušnosti |
53 | seřizovač | Velký Beranov okr. Jihlava |
5. SNK | 341 6,5 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Lukáš ŠlesingerBez politické příslušnosti |
37 | technický ředitel | Neuměř okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 69 14,3 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Jiří ŠlesingrBez politické příslušnosti |
68 | důchodce | Přívětice okr. Rokycany |
4. SNK | 38 12,2 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Ing. Miroslav ŠlincBez politické příslušnosti |
38 | procesní inženýr, velitel JSDHO, místostarosta | Lodhéřov okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 135 22,6 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jarmila ŠlingrováBez politické příslušnosti |
47 | podnikatelka | Rokytno okr. Pardubice |
1. SNK | 88 11,8 % listiny |
mandát 1. |
HŠ Ing. Hana ŠlitrováBez politické příslušnosti |
44 | finanční a personální ředitelka | Újezd okr. Olomouc |
3. SNK | 238 12,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Jaroslav ŠlosarBez politické příslušnosti |
54 | dělník dálniční údržby | Doloplazy okr. Olomouc |
4. SNK | 298 7,2 % listiny |
mandát 6. |
KŠ Karel ŠlosarBez politické příslušnosti |
57 | technolog | Hukvaldy okr. Frýdek-Místek |
8. SNK | 402 6,2 % listiny |
mandát 8. |
MŠ Martin Šlosser, DiS.Bez politické příslušnosti |
46 | velitel požární stanice | Stebno okr. Ústí nad Labem |
2. SNK | 135 19,7 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jindřich Šmahel, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | provozní | Vortová okr. Chrudim |
7. SNK | 78 13,5 % listiny |
mandát 3. |
LŠ Ladislav ŠmahelBez politické příslušnosti |
47 | technik VS Chrudim | Vortová okr. Chrudim |
5. SNK | 71 12,3 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Ing. Matěj ŠmahelBez politické příslušnosti |
26 | OSVČ | Budeč okr. Jindřichův Hradec |
9. SNK | 68 12,5 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Miroslav ŠmahelBez politické příslušnosti |
51 | podnikatel | Knínice okr. Jihlava |
3. SNK | 106 15,2 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vlastimil ŠmahelBez politické příslušnosti |
53 | technolog | Budeč okr. Jindřichův Hradec |
3. SNK | 78 14,3 % listiny |
mandát 2. |
LŠ Lenka ŠmachováBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí školní kuchyně | Křenov okr. Svitavy |
7. SNK | 89 11,3 % listiny |
mandát 7. |
ZŠ Ing. Zdeněk ŠmajclBez politické příslušnosti |
44 | ekonom, účetní | Nebahovy okr. Prachatice |
3. SNK | 148 10,7 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠmakalBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Kožušany-Tážaly okr. Olomouc |
5. SNK | 224 12,8 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Miroslava ŠmalcováBez politické příslušnosti |
54 | specialista prodeje produktů | Stěbořice okr. Opava |
3. SNK | 213 8,7 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Václav ŠmalecBez politické příslušnosti |
30 | zaměstnanec obce | Bělá pod Pradědem okr. Jeseník |
6. SNK | 206 9,2 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Vlastimil ŠmardaBez politické příslušnosti |
66 | technik | Žerůtky okr. Blansko |
4. SNK | 25 14,1 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Aneta ŠmardováBez politické příslušnosti |
23 | student | Závist okr. Blansko |
5. SNK | 43 14,8 % listiny |
mandát 5. |
LŠ Ludmila ŠmardováBez politické příslušnosti |
51 | sociální pracovnice | Ocmanice okr. Třebíč |
6. SNK | 117 14,9 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Miroslava ŠmardováBez politické příslušnosti |
58 | ekonom, místostarostka obce Statenice | Statenice okr. Praha-západ |
2. SNK | 244 16,3 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Ing. David ŠmatBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Zahrádky okr. Česká Lípa |
1. SNK | 188 12,0 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Václav ŠmatlákBez politické příslušnosti |
38 | technolog automatizace | Mirošov okr. Rokycany |
3. SNK | 200 8,4 % listiny |
mandát 3. |
DŠ Ing. David ŠmatloBez politické příslušnosti |
43 | hasič | Vlachovice okr. Zlín |
2. SNK | 274 7,5 % listiny |
mandát 3. |
DŠ David ŠmehlíkBez politické příslušnosti |
38 | jednatel IT společnosti | Vysoký Újezd okr. Beroun |
5. SNK | 381 10,5 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Martin ŠmehlíkBez politické příslušnosti |
51 | montér mostních provizorií | Podivice okr. Vyškov |
5. SNK | 55 13,5 % listiny |
mandát 5. |
VŠ Vítězslav ŠmehlíkBez politické příslušnosti |
38 | projektový manažer | Louka okr. Hodonín |
2. SNK | 205 11,3 % listiny |
mandát 3. |
EŠ Eva ŠmehlíkováBez politické příslušnosti |
22 | servírka | Bousín okr. Prostějov |
7. SNK | 47 19,3 % listiny |
mandát 3. |
KŠ Kateřina ŠmehylováBez politické příslušnosti |
55 | soukromý zemědělec | Přimda okr. Tachov |
14. SNK | 168 7,7 % listiny |
mandát 4. |
LŠ Ing. Ludmila ŠmeidlerováBez politické příslušnosti |
55 | investiční referentka | Ostrata okr. Zlín |
2. SNK | 161 12,4 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martina ŠmejdířováBez politické příslušnosti |
39 | asistent pedagoga | Maršov okr. Brno-venkov |
7. SNK | 157 14,1 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Miroslava ŠmejdováBez politické příslušnosti |
29 | likvidátorka pojistných událostí | Jenišovice okr. Chrudim |
8. SNK | 88 11,4 % listiny |
mandát 8. |
JŠ Ing. Jan ŠmejkalBez politické příslušnosti |
41 | technolog | Chýnov okr. Tábor |
2. SNK | 507 8,0 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠmejkalBez politické příslušnosti |
39 | projektant | Neveklov okr. Benešov |
3. SNK | 571 8,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠmejkalBez politické příslušnosti |
41 | programátor | Záhornice okr. Nymburk |
1. SNK | 107 18,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Libor ŠmejkalBez politické příslušnosti |
58 | OSVČ | Bříství okr. Nymburk |
1. SNK | 114 15,8 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Martin ŠmejkalBez politické příslušnosti |
46 | hasič | Toušice okr. Kolín |
4. SNK | 88 12,9 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Ing. Martin ŠmejkalBez politické příslušnosti |
34 | daňový manažer | Březí okr. Praha-východ |
6. SNK | 99 13,6 % listiny |
mandát 6. |
MŠ Michal ŠmejkalBez politické příslušnosti |
42 | živnostník | Třebsko okr. Příbram |
3. SNK | 62 13,8 % listiny |
mandát 2. |
OŠ Ondřej ŠmejkalBez politické příslušnosti |
30 | zaměstnanec | Chotěvice okr. Trutnov |
5. SNK | 243 9,8 % listiny |
mandát 5. |
RŠ Ing. Radek ŠmejkalBez politické příslušnosti |
55 | ekonom | Vědomice okr. Litoměřice |
2. SNK | 165 10,6 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Richard ŠmejkalBez politické příslušnosti |
54 | dělník | Světlík okr. Český Krumlov |
6. SNK | 115 9,2 % listiny |
mandát 6. |
SŠ Stanislav ŠmejkalBez politické příslušnosti |
49 | starosta | Běleč okr. Tábor |
1. SNK | 90 15,7 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Viktor ŠmejkalBez politické příslušnosti |
45 | elektrikář | Lochovice okr. Beroun |
10. SNK | 210 8,5 % listiny |
mandát 10. |
AŠ Aneta ŠmejkalováBez politické příslušnosti |
44 | dělník | Stvolínky okr. Česká Lípa |
7. SNK | 45 7,4 % listiny |
mandát 7. |
AŠ Mgr. Anna ŠmejkalováBez politické příslušnosti |
45 | operátorka Digitalizačního centra knihovny AV ČR, v. v. i. | Jenštejn okr. Praha-východ |
3. SNK | 178 8,7 % listiny |
mandát 3. |
IŠ Iveta ŠmejkalováBez politické příslušnosti |
61 | pečující osoba | Dolní Beřkovice okr. Mělník |
4. SNK | 223 7,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jindřiška ŠmejkalováBez politické příslušnosti |
54 | starostka | Bečváry okr. Kolín |
1. SNK | 347 11,9 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 33 501–33 550 z 40 474