Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 677 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ŠŠ Šárka ŠpačkováBez politické příslušnosti |
33 | asistent pedagoga | Neděliště okr. Hradec Králové |
2. SNK | 95 31,7 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michal ŠpakBez politické příslušnosti |
46 | servisní technik | Střítež nad Bečvou okr. Vsetín |
6. SNK | 302 8,9 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Zdeněk ŠpakBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Kunratice u Cvikova okr. Česká Lípa |
3. SNK | 246 9,3 % listiny |
mandát 3. |
FŠ Filip ŠpaleBez politické příslušnosti |
20 | student Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy | Sedlčany okr. Příbram |
12. SNK | 685 5,6 % listiny |
mandát 5. |
TŠ Tomáš ŠpaleBez politické příslušnosti |
50 | stavař | Nedrahovice okr. Příbram |
3. SNK | 116 12,8 % listiny |
mandát 3. |
EŠ Eduard ŠpalekBez politické příslušnosti |
38 | policista | Ostředek okr. Benešov |
6. SNK | 90 12,9 % listiny |
mandát 6. |
VŠ Mgr. Věra ŠpalkováBez politické příslušnosti |
49 | ředitelka ZŠ a MŠ | Ohnišov okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 158 11,2 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Mgr. Dagmar ŠpalováBez politické příslušnosti |
57 | pedagog | Šťáhlavy okr. Plzeň-město |
2. SNK | 391 8,2 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jiří ŠpánBez politické příslušnosti |
34 | seřizovač CNC | Olšovice okr. Prachatice |
2. SNK | 22 18,3 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠpánBez politické příslušnosti |
59 | hasič | Křižovatka okr. Cheb |
4. SNK | 86 14,2 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Zdeněk ŠpanělBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ | Voděrady okr. Blansko |
1. SNK | 146 13,5 % listiny |
mandát 3. |
HŠ RNDr. Hana Španielová, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
54 | VŠ pedagog, vědecký pracovník AV ČR, radní obce Zdiby | Zdiby okr. Praha-východ |
4. SNK | 810 7,2 % listiny |
mandát 4. |
MŠ Marie ŠpánováBez politické příslušnosti |
30 | mateřská dovolená | Dívčice okr. České Budějovice |
2. SNK | 100 11,2 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Václava ŠpánováBez politické příslušnosti |
33 | rodičovská dovolená | Olšovice okr. Prachatice |
1. SNK | 21 17,5 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Josef ŠpásBez politické příslušnosti |
49 | výroba a servis strojních zařízení | Chudeřice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 64 11,5 % listiny |
mandát 5. |
OŠ MgA. Ondřej ŠpásBez politické příslušnosti |
44 | akademický sochař, restaurátor | Dobřenice okr. Hradec Králové |
7. SNK | 138 12,0 % listiny |
mandát 7. |
SŠ Stanislav ŠpásBez politické příslušnosti |
39 | zámečník | Sendražice okr. Hradec Králové |
2. SNK | 109 12,3 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Petra ŠpásováBez politické příslušnosti |
48 | vedoucí skladu | Pravy okr. Pardubice |
3. SNK | 24 19,5 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Vladimíra ŠpásováBez politické příslušnosti |
44 | lázeňská | Klamoš okr. Hradec Králové |
4. SNK | 101 11,9 % listiny |
mandát 4. |
PŠ Petr ŠpatenkaBez politické příslušnosti |
55 | informatik | Hrádek okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 41 19,2 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Petr ŠpatenkaBez politické příslušnosti |
39 | instalatér - topenář | Kbelany okr. Plzeň-sever |
4. SNK | 31 13,4 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Ondřej ŠpatnýBez politické příslušnosti |
36 | paznehtář | Bílsko okr. Strakonice |
4. SNK | 48 8,2 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jiří ŠpeciánBez politické příslušnosti |
60 | vedoucí směny | Janovice v Podještědí okr. Liberec |
5. SNK | 35 11,6 % listiny |
mandát 7. |
KŠ Karel ŠpeciánBez politické příslušnosti |
52 | jednatel společnosti | Hory okr. Karlovy Vary |
3. SNK | 119 13,3 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Ing. Petra ŠpejtkováBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Luka nad Jihlavou okr. Jihlava |
6. SNK | 302 11,1 % listiny |
mandát 2. |
ZŠ Ing. Zdeněk ŠpelinaBez politické příslušnosti |
64 | starobní důchodce | Nebílovy okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 98 12,4 % listiny |
mandát 4. |
EŠ Ing. arch. Eva ŠpelinováBez politické příslušnosti |
48 | architektka | Nezvěstice okr. Plzeň-město |
4. SNK | 284 6,4 % listiny |
mandát 4. |
KŠ Bc. Karel ŠpendlíčekBez politické příslušnosti |
35 | zdravotnický záchranář | Puklice okr. Jihlava |
3. SNK | 110 10,2 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Bc. David ŠpendlíkBez politické příslušnosti |
44 | sociální pracovník | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
1. SNK | 373 7,5 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Bc. Michal ŠpendlíkBez politické příslušnosti |
54 | ředitel společnosti | Želechovice nad Dřevnicí okr. Zlín |
8. SNK | 382 7,7 % listiny |
mandát 1. |
VŠ Vojtěch ŠpendlíkBez politické příslušnosti |
68 | instalatér | Těmice okr. Hodonín |
3. SNK | 170 19,9 % listiny |
mandát 1. |
JŠ JUDr. Mgr. Jindřich Špergl, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | zastupitel, řidič autobusu, advokát | Mělník okr. Mělník |
1. SNK | 1 683 8,3 % listiny |
mandát 1. |
KŠ Ing. Kamil ŠperkaBez politické příslušnosti |
50 | OSVČ | Velká Bystřice okr. Olomouc |
5. SNK | 785 7,2 % listiny |
mandát 7. |
PŠ Mgr. Pavlína ŠperkováBez politické příslušnosti |
43 | obchodní manažerka | Loukovec okr. Mladá Boleslav |
2. SNK | 115 14,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠperlBez politické příslušnosti |
54 | stavbyvedoucí | Čermná okr. Domažlice |
2. SNK | 93 13,4 % listiny |
mandát 1. |
JŠ Bc. Jan ŠperlBez politické příslušnosti |
37 | vedoucí sociálních služeb | Čaková okr. Bruntál |
6. SNK | 109 13,0 % listiny |
mandát 5. |
JŠ Jiří ŠperlBez politické příslušnosti |
29 | skladník | Otov okr. Domažlice |
6. SNK | 46 13,5 % listiny |
mandát 2. |
DŠ Ing. Daniel ŠperlichBez politické příslušnosti |
28 | procesní inženýr | Hnojice okr. Olomouc |
2. SNK | 97 19,4 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Ivan ŠperlingBez politické příslušnosti |
42 | technolog dopravních zařízení | Pozdeň okr. Kladno |
6. SNK | 150 11,6 % listiny |
mandát 7. |
VŠ Ing. Veronika ŠperlováBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí manažerská pozice | Slapy okr. Praha-západ |
4. SNK | 136 8,7 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Bc. Ondřej ŠpetaBez politické příslušnosti |
35 | mechanik | Srby okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 45 12,4 % listiny |
mandát 4. |
VŠ Václav ŠpetaBez politické příslušnosti |
39 | provozní hotelu, číšník | Švihov okr. Klatovy |
1. SNK | 265 18,9 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Ing. Martin ŠpetlBez politické příslušnosti |
44 | jednatel společnosti Klimasoft Robotics, s.r.o. | Želiv okr. Pelhřimov |
3. SNK | 265 15,4 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Jiří ŠpetlaBez politické příslušnosti |
61 | provozní ředitel | Svoboda nad Úpou okr. Trutnov |
1. SNK | 164 13,1 % listiny |
mandát 1. |
BŠ Bohumil ŠpetlíkBez politické příslušnosti |
53 | řidič dálkové dopravy | Všeň okr. Semily |
15. SNK | 111 7,1 % listiny |
mandát 15. |
EŠ Bc. Eva ŠpetlováBez politické příslušnosti |
51 | policejní vrchní inspektor | Kamenné Zboží okr. Nymburk |
1. SNK | 116 16,9 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jan ŠpicarBez politické příslušnosti |
52 | podnikatel v dopravě a zemědělství | Hvozdnice okr. Hradec Králové |
1. SNK | 147 14,2 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Ing. Lucie ŠpicarováBez politické příslušnosti |
44 | referent HZS Pardubice | Kunětice okr. Pardubice |
3. SNK | 130 16,4 % listiny |
mandát 1. |
MŠ Michaela ŠpiclBez politické příslušnosti |
43 | pedagog | Cekov okr. Rokycany |
3. SNK | 34 15,3 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Milan ŠpiclBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Cekov okr. Rokycany |
2. SNK | 36 16,2 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 33 801–33 850 z 40 474