Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 683 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
RŠ Radek ŠťastnýBez politické příslušnosti |
52 | svářeč | Vodranty okr. Kutná Hora |
2. SNK | 37 18,1 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Stanislav ŠťastnýBez politické příslušnosti |
52 | vedoucí výroby | Čaková okr. Bruntál |
4. SNK | 113 13,5 % listiny |
mandát 3. |
VŠ Václav ŠťastnýBez politické příslušnosti |
65 | vedoucí sběrného dvora | Bobnice okr. Nymburk |
2. SNK | 185 10,8 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Václav ŠťastnýBez politické příslušnosti |
37 | technik telekomunikačních sítí | Zděchov okr. Vsetín |
2. SNK | 99 12,4 % listiny |
mandát 2. |
VŠ Ing. Vladimír ŠťastnýBez politické příslušnosti |
39 | jednatel | Charvatce okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 138 10,8 % listiny |
mandát 3. |
FŠ František ŠtauberBez politické příslušnosti |
49 | řidič | Mičovice okr. Prachatice |
6. SNK | 63 13,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Ing. Josef ŠtaudBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí prodeje | Trpín okr. Svitavy |
1. SNK | 215 14,1 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Sebastien ŠtaudBez politické příslušnosti |
24 | konstruktér | Tasov okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 122 10,1 % listiny |
mandát 9. |
MŠ Martin ŠťávaBez politické příslušnosti |
49 | stavbyvedoucí | Hořešovice okr. Kladno |
4. SNK | 69 9,6 % listiny |
mandát 5. |
VŠ Vladimír ŠťávaBez politické příslušnosti |
52 | policista | Ocmanice okr. Třebíč |
1. SNK | 126 16,1 % listiny |
mandát 1. |
BŠ Bohuslav ŠťavíkBez politické příslušnosti |
55 | instalatér | Strachotice okr. Znojmo |
1. SNK | 279 21,7 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Petra ŠťavíkováBez politické příslušnosti |
32 | externí účetní, OSVČ | Nový Šaldorf-Sedlešovice okr. Znojmo |
3. SNK | 271 9,1 % listiny |
mandát 3. |
TŠ MUDr. Tereza ŠtěbetákováBez politické příslušnosti |
34 | lékařka | Hrádek okr. Klatovy |
9. SNK | 251 8,5 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Pavel ŠtéblBez politické příslušnosti |
41 | státní zaměstnanec | Hlubočany okr. Vyškov |
7. SNK | 139 11,5 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Ing. Jan ŠtěbraBez politické příslušnosti |
27 | doktorand a OSVČ – konzultant ve veřejné správě | Kvasice okr. Kroměříž |
8. SNK | 451 6,5 % listiny |
mandát 8. |
JŠ Mgr. Jana ŠtecováBez politické příslušnosti |
38 | majitel pobočky cestovní agentury | Mouřínov okr. Vyškov |
4. SNK | 138 11,0 % listiny |
mandát 4. |
AŠ Anna ŠtědronskáBez politické příslušnosti |
44 | pracovník na poště | Krátká Ves okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 34 19,5 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Iveta ŠtědronskáBez politické příslušnosti |
54 | účetní | Nevězice okr. Písek |
2. SNK | 57 13,5 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Jiří ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
53 | OSVČ - instalatérství | Buzice okr. Strakonice |
4. SNK | 63 13,5 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Ing. Josef ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
52 | výkonný ředitel, elektro konstruktér | Louka okr. Hodonín |
3. SNK | 187 11,6 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Michal ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
55 | Facility manager | Vráž okr. Písek |
1. SNK | 83 16,4 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠtědronskýBez politické příslušnosti |
64 | důchodce | Kožlí okr. Písek |
3. SNK | 22 13,3 % listiny |
mandát 4. |
OŠ Mgr. A. Ondřej ŠtědrýBez politické příslušnosti |
52 | architekt | Křešice okr. Litoměřice |
7. SNK | 560 11,5 % listiny |
mandát 7. |
JŠ Jaroslav ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
66 | starosta | Příseka okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 123 18,6 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Milan ŠtefáčekBez politické příslušnosti |
40 | nástrojař | Havlíčkova Borová okr. Havlíčkův Brod |
3. SNK | 155 5,7 % listiny |
mandát 7. |
DŠ Daniela ŠtefáčkováBez politické příslušnosti |
44 | odborný referent | Smrčná okr. Jihlava |
2. SNK | 178 16,6 % listiny |
mandát 2. |
IŠ Ing. Ivan ŠtefanBez politické příslušnosti |
46 | projektant | Horní Věstonice okr. Břeclav |
3. SNK | 173 13,4 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Martin ŠtefanBez politické příslušnosti |
33 | preventista technologie | Siřejovice okr. Litoměřice |
7. SNK | 71 14,3 % listiny |
mandát 7. |
PŠ Pavel ŠtefanBez politické příslušnosti |
65 | zemědělec | Višňová okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 38 15,1 % listiny |
mandát 4. |
RŠ Mgr. Radim ŠtefanBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí prodeje | Máslojedy okr. Hradec Králové |
3. SNK | 68 21,7 % listiny |
mandát 1. |
SŠ Ing. Slavomil ŠtefánBez politické příslušnosti |
65 | ředitel DSS Skřivany | Sloupno okr. Hradec Králové |
9. SNK | 109 13,2 % listiny |
mandát 2. |
SŠ Stanislav ŠtefanBez politické příslušnosti |
55 | starosta | Klášterská Lhota okr. Trutnov |
1. SNK | 87 16,3 % listiny |
mandát 1. |
AŠ Anna ŠtefancováBez politické příslušnosti |
71 | důchodkyně | Jiříkov okr. Bruntál |
2. SNK | 50 13,4 % listiny |
mandát 2. |
TŠ Ing. Tomáš ŠtefanecBez politické příslušnosti |
36 | technik | Zádveřice-Raková okr. Zlín |
2. SNK | 548 9,6 % listiny |
mandát 2. |
JŠ Mgr. Josef ŠtefánekBez politické příslušnosti |
58 | místostarosta obce | Hrubá Vrbka okr. Hodonín |
2. SNK | 139 11,9 % listiny |
mandát 2. |
MŠ Ing. Martin ŠtefánekBez politické příslušnosti |
34 | vedoucí elektrovýroby | Komárno okr. Kroměříž |
6. SNK | 93 14,0 % listiny |
mandát 6. |
JŠ Jaroslava ŠtefánikováBez politické příslušnosti |
51 | asistentka pedagoga, vychovatelka | Benešov nad Černou okr. Český Krumlov |
1. SNK | 183 14,0 % listiny |
mandát 1. |
LŠ Luděk ŠtefaniskoBez politické příslušnosti |
57 | obsluha vyvážecího stroje | Bezdružice okr. Tachov |
4. SNK | 166 6,3 % listiny |
mandát 5. |
MŠ Markéta ŠtefanováBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí pošty | Libřice okr. Hradec Králové |
3. SNK | 90 15,4 % listiny |
mandát 3. |
PŠ Pavla ŠtefanováBez politické příslušnosti |
40 | účetní | Višňová okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 40 15,9 % listiny |
mandát 2. |
SŠ MUDr. Svatava ŠtefanováBez politické příslušnosti |
42 | lékařka | Horní Věstonice okr. Břeclav |
6. SNK | 173 13,4 % listiny |
mandát 3. |
JŠ Jaroslav ŠtefekBez politické příslušnosti |
51 | OSVČ | Synkov-Slemeno okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 162 12,1 % listiny |
mandát 2. |
KŠ Bc. Karel ŠtefekBez politické příslušnosti |
43 | technik | Morávka okr. Frýdek-Místek |
4. SNK | 185 14,9 % listiny |
mandát 3. |
MŠ Martin ŠtefekBez politické příslušnosti |
24 | OSVČ | Strahovice okr. Opava |
5. SNK | 134 4,8 % listiny |
mandát 7. |
MŠ Michal ŠtefekBez politické příslušnosti |
56 | správce IT, jednatel společnosti | Rokytnice v Orlických horách okr. Rychnov nad Kněžnou |
1. SNK | 335 11,3 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Ing. Pavel ŠtefekBez politické příslušnosti |
39 | starosta | Líšnice okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 301 18,2 % listiny |
mandát 1. |
PŠ Pavel ŠtefekBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí technických pracovníků | Trojanovice okr. Nový Jičín |
6. SNK | 621 9,2 % listiny |
mandát 6. |
PŠ Petr ŠtefekBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Kopřivná okr. Šumperk |
1. SNK | 40 14,4 % listiny |
mandát 2. |
PŠ Petr ŠtefekBez politické příslušnosti |
48 | mechanizátor | Líšnice okr. Ústí nad Orlicí |
4. SNK | 215 13,0 % listiny |
mandát 4. |
JŠ Bc. Josef ŠtefflBez politické příslušnosti |
52 | voják z povolání | Buková okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 78 11,4 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 34 101–34 150 z 40 474