Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 70 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
JC Mgr. Jan CinádrBez politické příslušnosti |
43 | manažer, zastupitel | Kaplice okr. Český Krumlov |
2. SNK | 961 5,4 % listiny |
mandát 2. |
JC Ing. Jiří CinádrBez politické příslušnosti |
45 | hasič, místostarosta obce | Nebahovy okr. Prachatice |
2. SNK | 162 11,7 % listiny |
mandát 2. |
RÇ Renata Çinaj NebeskáBez politické příslušnosti |
42 | obchodní zástupkyně | Pchery okr. Kladno |
7. SNK | 317 10,6 % listiny |
mandát 7. |
MC Ing. Miroslav CincibusBez politické příslušnosti |
43 | OSVČ, místostarosta obce Košťálov | Košťálov okr. Semily |
1. SNK | 277 10,7 % listiny |
mandát 2. |
FC František CinerBez politické příslušnosti |
34 | obchodní zástupce | Rozsochatec okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 109 9,5 % listiny |
mandát 5. |
MC MUDr. Marie CinertováBez politické příslušnosti |
70 | praktická lékařka | Třemošná okr. Plzeň-sever |
6. SNK | 891 6,7 % listiny |
mandát 2. |
MC Mgr. Monika CinertováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Hrádek okr. Rokycany |
4. SNK | 360 7,8 % listiny |
mandát 3. |
JC Josef CinkaBez politické příslušnosti |
50 | technický pracovník | Stárkov okr. Náchod |
3. SNK | 210 13,1 % listiny |
mandát 4. |
PC Pavlína Cinková NovákováBez politické příslušnosti |
48 | vychovatelka | Dobronín okr. Jihlava |
7. SNK | 460 6,6 % listiny |
mandát 7. |
JC Jakub CintlBez politické příslušnosti |
39 | jednatel společnosti | Cerhenice okr. Kolín |
11. SNK | 285 9,5 % listiny |
mandát 11. |
LC Libor CintlBez politické příslušnosti |
47 | OSVČ | Červený Újezd okr. Praha-západ |
8. SNK | 549 10,6 % listiny |
mandát 8. |
DC Dušan CintulaBez politické příslušnosti |
61 | podnikatel | Slunečná okr. Česká Lípa |
3. SNK | 49 15,8 % listiny |
mandát 2. |
PC Petra CiprianováBez politické příslušnosti |
48 | asistentka prodeje | Jiřetín pod Bukovou okr. Jablonec nad Nisou |
3. SNK | 69 16,0 % listiny |
mandát 3. |
MC Ing. Milan CipryánBez politické příslušnosti |
57 | vedoucí technických služeb | Seč okr. Chrudim |
2. SNK | 265 9,1 % listiny |
mandát 2. |
JC Josef CirhanBez politické příslušnosti |
54 | dělník potravinářské výroby | Růžená okr. Jihlava |
4. SNK | 114 14,1 % listiny |
mandát 4. |
JC Jana CírkvováBez politické příslušnosti |
50 | ekonomka | Beroun okr. Beroun |
2. SNK | 1 392 5,2 % listiny |
mandát 4. |
IC Iveta CírováBez politické příslušnosti |
40 | kuchařka | Václavy okr. Rakovník |
5. SNK | 22 18,6 % listiny |
mandát 3. |
KC Kamil CírusBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Žitenice okr. Litoměřice |
5. SNK | 285 9,0 % listiny |
mandát 5. |
FC František CísařBez politické příslušnosti |
60 | řidič | Ryjice okr. Ústí nad Labem |
4. SNK | 50 9,5 % listiny |
mandát 5. |
FC Ing. František CísařBez politické příslušnosti |
73 | důchodce | Lesní Jakubov okr. Třebíč |
3. SNK | 40 11,6 % listiny |
mandát 4. |
JC Jiří CísařBez politické příslušnosti |
45 | geodet | Blížejov okr. Domažlice |
1. SNK | 322 11,3 % listiny |
mandát 2. |
JC Jiří CísařBez politické příslušnosti |
43 | soukromý podnikatel | Modrá Hůrka okr. České Budějovice |
5. SNK | 35 18,0 % listiny |
mandát 5. |
KC Karel CísařBez politické příslušnosti |
57 | frézař | Broumy okr. Beroun |
3. SNK | 168 9,9 % listiny |
mandát 3. |
LC Ladislav CísařBez politické příslušnosti |
52 | revírník | Dukovany okr. Třebíč |
1. SNK | 145 14,9 % listiny |
mandát 1. |
LC Libor CísařBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Lochovice okr. Beroun |
7. SNK | 227 9,2 % listiny |
mandát 7. |
MC Martin CísařBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí týmu | Sedliště okr. Jičín |
1. SNK | 39 12,7 % listiny |
mandát 5. |
MC Milan CísařBez politické příslušnosti |
61 | řidič | Rapšach okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 155 12,3 % listiny |
mandát 5. |
MC Miloslav CísařBez politické příslušnosti |
61 | hasič | Slavošov okr. Kutná Hora |
3. SNK | 31 13,0 % listiny |
mandát 4. |
MC Miroslav CísařBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí TS Janské Lázně | Janské Lázně okr. Trutnov |
4. SNK | 102 7,6 % listiny |
mandát 4. |
PC Pavel CísařBez politické příslušnosti |
46 | mistr tratí | Suchdol nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
7. SNK | 583 6,3 % listiny |
mandát 7. |
PC Mgr. Petr CísařBez politické příslušnosti |
55 | učitel SPŠ | Ostrov nad Oslavou okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 162 18,0 % listiny |
mandát 1. |
RC Roman CísařBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí skladu | Petřvald okr. Nový Jičín |
2. SNK | 506 6,9 % listiny |
mandát 2. |
JC Jana CísařováBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Ohníč okr. Teplice |
2. SNK | 93 12,5 % listiny |
mandát 2. |
JC Mgr. Jana CísařováBez politické příslušnosti |
46 | učitelka | Hostomice okr. Beroun |
2. SNK | 402 12,9 % listiny |
mandát 2. |
JC Jiřina CísařováBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Chraštice okr. Příbram |
2. SNK | 66 15,5 % listiny |
mandát 1. |
LC Lenka CísařováBez politické příslušnosti |
46 | státní zaměstnanec | Kakejcov okr. Rokycany |
2. SNK | 42 15,2 % listiny |
mandát 2. |
LC PaedDr. Libuše CísařováBez politické příslušnosti |
68 | radní městyse Nedvědice | Nedvědice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 246 13,3 % listiny |
mandát 1. |
MC Michaela CísařováBez politické příslušnosti |
48 | místostarostka, personalistka | Praha-Lysolaje okr. Hlavní město Praha |
1. SNK | 320 12,4 % listiny |
mandát 1. |
ŠC Štěpánka CísařováBez politické příslušnosti |
59 | provozní | Ostružná okr. Jeseník |
4. SNK | 57 11,8 % listiny |
mandát 5. |
VC Vladimíra CísařováBez politické příslušnosti |
52 | provozní pracovnice v MŠ | Třebnouševes okr. Jičín |
4. SNK | 58 16,4 % listiny |
mandát 2. |
MC Miluše CíslováBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Tachlovice okr. Praha-západ |
6. SNK | 139 14,3 % listiny |
mandát 2. |
MC Monika Citoríková, DiS.Bez politické příslušnosti |
54 | vedoucí týmu zúčtovací vztahy | Vinařice okr. Kladno |
2. SNK | 193 11,3 % listiny |
mandát 2. |
PC Pavel CittaBez politické příslušnosti |
55 | specialista akvizic | Dřevčice okr. Praha-východ |
4. SNK | 245 9,2 % listiny |
mandát 4. |
JC Mgr. Josef CivínBez politické příslušnosti |
46 | soukromý zemědělec, učitel | Turovec okr. Tábor |
2. SNK | 98 22,0 % listiny |
mandát 1. |
DC Dana CízlerováBez politické příslušnosti |
44 | zahradnice | Nepoměřice okr. Kutná Hora |
8. SNK | 43 10,2 % listiny |
mandát 8. |
KC Klára CjukováBez politické příslušnosti |
49 | pracovník v sociálních službách | Krychnov okr. Kolín |
4. SNK | 41 16,4 % listiny |
mandát 5. |
DĆ Bc. David ĆmielBez politické příslušnosti |
52 | starosta obce | Písečná okr. Frýdek-Místek |
1. SNK | 371 15,8 % listiny |
mandát 1. |
TC Ing. Tomáš CmíralBez politické příslušnosti |
46 | manažer | Zahořany okr. Praha-západ |
4. SNK | 85 11,1 % listiny |
mandát 4. |
PC Petr CmuntBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ, dřevosochař | Provodín okr. Česká Lípa |
6. SNK | 95 13,4 % listiny |
mandát 3. |
EC Eva CmuntováBez politické příslušnosti |
34 | uklízečka | Nová Ves nad Lužnicí okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 71 10,4 % listiny |
mandát 6. |
Zobrazeno 3 451–3 500 z 40 474