Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 711 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
TT Tomáš TondrBez politické příslušnosti |
47 | správce majetku a člen výjezdové jednotky hasičů | Zdiby okr. Praha-východ |
2. SNK | 363 8,0 % listiny |
mandát 2. |
ŠT Šárka TondrováBez politické příslušnosti |
49 | učitelka | Sedlec okr. Praha-východ |
4. SNK | 80 15,2 % listiny |
mandát 4. |
MT Martin Tonhauser, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | profesionální hasič | Javorník okr. Jeseník |
1. SNK | 165 9,1 % listiny |
mandát 1. |
JT Jitka ToniniováBez politické příslušnosti |
53 | zahradnice | Býčkovice okr. Litoměřice |
5. SNK | 98 13,6 % listiny |
mandát 3. |
LT Lukáš TopiarzBez politické příslušnosti |
45 | OSVČ | Stonava okr. Karviná |
1. SNK | 283 26,3 % listiny |
mandát 1. |
JT Jan TopičBez politické příslušnosti |
18 | student | Holice okr. Pardubice |
6. SNK | 1 042 4,6 % listiny |
mandát 6. |
LT Libor TopičBez politické příslušnosti |
53 | zámečník | Čerčany okr. Benešov |
5. SNK | 411 7,6 % listiny |
mandát 3. |
JT Mgr. Jakub TopinkaBez politické příslušnosti |
40 | ředitel ZŠ | Švihov okr. Klatovy |
1. SNK | 238 11,3 % listiny |
mandát 3. |
LT Leoš TopinkaBez politické příslušnosti |
48 | dělník | Mladějov na Moravě okr. Svitavy |
5. SNK | 155 11,3 % listiny |
mandát 5. |
PT Pavel TopinkaBez politické příslušnosti |
46 | IT administrátor | Sázava okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 144 9,1 % listiny |
mandát 2. |
PT Petr TopinkaBez politické příslušnosti |
60 | manager | Vysoká okr. Svitavy |
4. SNK | 18 13,1 % listiny |
mandát 3. |
TT Tomáš TopinkaBez politické příslušnosti |
22 | OSVČ | Počítky okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 57 10,8 % listiny |
mandát 6. |
TT Tomáš TopinkaBez politické příslušnosti |
58 | invalidní důchodce, podnikatel | Bušovice okr. Rokycany |
2. SNK | 126 9,5 % listiny |
mandát 2. |
VT Ing. Vojtěch TopinkaMotoristé sobě |
28 | stavební inženýr a projektant vodohospodářských staveb | Smečno okr. Kladno |
7. SNK | 338 6,9 % listiny |
mandát 8. |
AT Alena TopinkováBez politické příslušnosti |
66 | THP - asistentka | Raková okr. Rokycany |
7. SNK | 44 12,9 % listiny |
mandát 7. |
HT Hana TopinkováBez politické příslušnosti |
57 | koordinátorka expozice | Dolní Pohleď okr. Kutná Hora |
5. SNK | 29 13,6 % listiny |
mandát 5. |
HT Hana TopinkováBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Pouzdřany okr. Břeclav |
3. SNK | 155 12,3 % listiny |
mandát 4. |
MT Ing. Michaela TopinkováBez politické příslušnosti |
33 | účetní | Deštná okr. Blansko |
7. SNK | 66 11,5 % listiny |
mandát 7. |
ŠT Štěpánka TopinkováBez politické příslušnosti |
24 | zdravotní sestra | Prášily okr. Klatovy |
5. SNK | 43 16,6 % listiny |
mandát 1. |
JT Bc. Jana TopitzerováBez politické příslušnosti |
52 | učitelka MŠ | Malečov okr. Ústí nad Labem |
10. SNK | 142 7,8 % listiny |
mandát 1. |
JT Josef TopkaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce, OSVČ | Rovná okr. Strakonice |
1. SNK | 48 20,1 % listiny |
mandát 2. |
JT Josef TopkaBez politické příslušnosti |
32 | soukromý zemědělec | Rovná okr. Strakonice |
2. SNK | 64 26,8 % listiny |
mandát 1. |
PŤ Ing. Petr ŤopkaBez politické příslušnosti |
56 | potravinářský technolog | Jirny okr. Praha-východ |
2. SNK | 360 9,8 % listiny |
mandát 3. |
VŤ Veronika ŤopkováBez politické příslušnosti |
25 | operátor výroby | Dědová okr. Chrudim |
8. SNK | 51 12,3 % listiny |
mandát 3. |
MT Monika TopolanskáBez politické příslušnosti |
48 | podnikatelka | Pavlov okr. Břeclav |
2. SNK | 102 16,0 % listiny |
mandát 2. |
ET Ing. Eliška TopolářováBez politické příslušnosti |
33 | podnikatelka | Žarošice okr. Hodonín |
4. SNK | 211 8,3 % listiny |
mandát 3. |
MT Michal TopolovskýBez politické příslušnosti |
49 | projektant | Lípa okr. Havlíčkův Brod |
2. SNK | 160 5,1 % listiny |
mandát 4. |
MT Mikuláš ToráčBez politické příslušnosti |
29 | zdravotnický záchranář | Lipová okr. Prostějov |
5. SNK | 231 10,7 % listiny |
mandát 5. |
OT Ondřej ToráčBez politické příslušnosti |
44 | řidič | Kalenice okr. Strakonice |
3. SNK | 40 14,4 % listiny |
mandát 3. |
JT Jan ToráňBez politické příslušnosti |
37 | obchodně - technický zástupce | Mařenice okr. Česká Lípa |
6. SNK | 105 8,5 % listiny |
mandát 1. |
MT Milan TošerBez politické příslušnosti |
42 | servisní technik | Velký Rybník okr. Pelhřimov |
7. SNK | 70 13,9 % listiny |
mandát 7. |
FT Filip TošnerBez politické příslušnosti |
33 | OSVČ | Kyškovice okr. Litoměřice |
5. SNK | 69 10,3 % listiny |
mandát 5. |
ST Stanislav TošnerBez politické příslušnosti |
32 | státní zaměstnanec | Dolánky nad Ohří okr. Litoměřice |
2. SNK | 55 14,9 % listiny |
mandát 2. |
MT Ing. Monika Tošnerová, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | příslušnice Policie ČR | Žár okr. České Budějovice |
3. SNK | 105 13,7 % listiny |
mandát 4. |
JT Jitka TošovskáBez politické příslušnosti |
61 | starostka města | Bělá pod Bezdězem okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 395 9,8 % listiny |
mandát 2. |
AT Ing. Andrej TóthBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí stavebních investic | Žabčice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 495 7,4 % listiny |
mandát 2. |
PT Petr TóthBez politické příslušnosti |
51 | lektor odborného výcviku | Habartov okr. Sokolov |
5. SNK | 478 7,0 % listiny |
mandát 3. |
PT Petr TóthBez politické příslušnosti |
57 | starosta | Blažejov okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 132 11,5 % listiny |
mandát 2. |
RT Radek TóthBez politické příslušnosti |
49 | vedoucí čerpací stanice | Teplá okr. Cheb |
5. SNK | 229 8,3 % listiny |
mandát 4. |
VT Vladimíra TóthováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Oselce okr. Plzeň-jih |
6. SNK | 71 11,8 % listiny |
mandát 6. |
JT Jana TottováBez politické příslušnosti |
44 | pedagog | Dolní Zimoř okr. Mělník |
4. SNK | 37 15,0 % listiny |
mandát 2. |
LT Lenka TottováBez politické příslušnosti |
19 | student | Dolní Zimoř okr. Mělník |
7. SNK | 28 11,4 % listiny |
mandát 7. |
MT Mgr. Martin Prokop TotušekBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce | Lubník okr. Ústí nad Orlicí |
1. SNK | 117 16,5 % listiny |
mandát 3. |
MT Miroslav ToufarBez politické příslušnosti |
72 | důchodce | Radimovice u Želče okr. Tábor |
9. SNK | 98 11,1 % listiny |
mandát 9. |
RT Richard ToufarBez politické příslušnosti |
51 | vedoucí provozu | Petrovice okr. Třebíč |
3. SNK | 69 15,4 % listiny |
mandát 3. |
ST Stanislav ToufarBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Skalice okr. Tábor |
3. SNK | 100 15,0 % listiny |
mandát 2. |
TT Tomáš ToufarBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí výroby | Vrančice okr. Příbram |
6. SNK | 63 11,5 % listiny |
mandát 7. |
ET Eva ToufarováBez politické příslušnosti |
39 | floristka | Velehrad okr. Uherské Hradiště |
5. SNK | 220 9,1 % listiny |
mandát 5. |
VT Václav TouchaBez politické příslušnosti |
51 | zámečník | Kalenice okr. Strakonice |
4. SNK | 37 13,3 % listiny |
mandát 4. |
FT František ToulaBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Chotýšany okr. Benešov |
4. SNK | 226 13,2 % listiny |
mandát 4. |
Zobrazeno 35 501–35 550 z 40 474