Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 723 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
HU Hynek UherBez politické příslušnosti |
54 | technik telekomunikací | Dolní Domaslavice okr. Frýdek-Místek |
11. SNK | 488 6,7 % listiny |
mandát 11. |
JU Bc. Jakub UherBez politické příslušnosti |
38 | obchodní referent | Mošnov okr. Nový Jičín |
4. SNK | 151 10,9 % listiny |
mandát 4. |
JU Jaroslav UherBez politické příslušnosti |
50 | hasič | Borač okr. Brno-venkov |
1. SNK | 119 24,0 % listiny |
mandát 1. |
JU Josef UherBez politické příslušnosti |
50 | strojník | Březová okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 127 18,9 % listiny |
mandát 1. |
LU Ladislav UherBez politické příslušnosti |
48 | dělník ŘSD | Zvíkovec okr. Rokycany |
3. SNK | 48 13,5 % listiny |
mandát 3. |
PU Petr UherBez politické příslušnosti |
54 | asistent pedagoga | Zvíkovec okr. Rokycany |
1. SNK | 80 22,5 % listiny |
mandát 1. |
TU Tomáš UherBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí výroby | Ledčice okr. Mělník |
12. SNK | 149 6,7 % listiny |
mandát 12. |
LU Lukáš UherekBez politické příslušnosti |
41 | technik | Kněžpole okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 142 11,2 % listiny |
mandát 2. |
LU Ing. Lukáš UherekBez politické příslušnosti |
44 | manažer služeb | Bílovice okr. Uherské Hradiště |
3. SNK | 441 6,9 % listiny |
mandát 5. |
MU Michaela UhlárováBez politické příslušnosti |
54 | zdravotní sestra | Slavětín okr. Olomouc |
3. SNK | 36 14,2 % listiny |
mandát 3. |
MU Martina UhlichováBez politické příslušnosti |
58 | pracovnice přepážky - specialiska | Český Šternberk okr. Benešov |
5. SNK | 70 15,5 % listiny |
mandát 5. |
MU Ing. Michal Uhlík, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
46 | dopravní inženýr, odborný asistent na ČVUT v Praze, Fakultě stavební | Řevnice okr. Praha-západ |
2. SNK | 491 8,8 % listiny |
mandát 2. |
PU Ing. Petr Uhlík, MBABez politické příslušnosti |
44 | podnikatel (OSVČ) | Tupadly okr. Mělník |
1. SNK | 49 18,6 % listiny |
mandát 1. |
VU Viktor UhlíkBez politické příslušnosti |
52 | OSVČ | Holedeč okr. Louny |
4. SNK | 130 11,0 % listiny |
mandát 4. |
VU Vladimír UhlíkBez politické příslušnosti |
44 | mistr lesní výroby | Malonty okr. Český Krumlov |
2. SNK | 268 16,3 % listiny |
mandát 2. |
HU Hana UhlíkováBez politické příslušnosti |
70 | auditorka | Nezdice na Šumavě okr. Klatovy |
4. SNK | 141 15,1 % listiny |
mandát 1. |
JU Jana UhlíkováBez politické příslušnosti |
38 | starostka | Medový Újezd okr. Rokycany |
1. SNK | 70 14,7 % listiny |
mandát 1. |
LU Lucie UhlíkováBez politické příslušnosti |
35 | administrativní pracovnice | Nový Kostel okr. Cheb |
6. SNK | 149 14,3 % listiny |
mandát 6. |
JU Jan UhlířBez politické příslušnosti |
43 | podnikatel | Drahenice okr. Příbram |
3. SNK | 57 12,3 % listiny |
mandát 4. |
JU Jan UhlířBez politické příslušnosti |
43 | jednatel | Zápy okr. Praha-východ |
3. SNK | 230 12,4 % listiny |
mandát 4. |
JU Jiří UhlířBez politické příslušnosti |
48 | podnikatel | Zvíkov okr. České Budějovice |
3. SNK | 94 15,2 % listiny |
mandát 3. |
JU Josef UhlířBez politické příslušnosti |
37 | hasič | Vacov okr. Prachatice |
6. SNK | 200 8,3 % listiny |
mandát 4. |
KU Bc. Karel UhlířBez politické příslušnosti |
35 | úředník | Červená Voda okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 245 8,6 % listiny |
mandát 3. |
PU Ing. Pavel UhlířBez politické příslušnosti |
50 | podnikatel, realitní makléř a investor | Živanice okr. Pardubice |
3. SNK | 212 9,4 % listiny |
mandát 5. |
PU Petr UhlířBez politické příslušnosti |
61 | řemeslník, podnikatel | Libníč okr. České Budějovice |
1. SNK | 133 16,1 % listiny |
mandát 1. |
VU Václav UhlířBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Erpužice okr. Tachov |
1. SNK | 86 24,2 % listiny |
mandát 1. |
VU MgA. Mgr. Václav Uhlíř, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
38 | OSVČ | Rokytno okr. Pardubice |
2. SNK | 82 11,0 % listiny |
mandát 2. |
HU Hana UhlířováBez politické příslušnosti |
38 | asistentka pedagoga | Křídlůvky okr. Znojmo |
3. SNK | 47 14,6 % listiny |
mandát 3. |
HU Ing. Hana UhlířováBez politické příslušnosti |
63 | OSVČ | Vítkovice okr. Semily |
2. SNK | 58 18,6 % listiny |
mandát 1. |
IU Irena UhlířováBez politické příslušnosti |
51 | učitelka MŠ | Kraselov okr. Strakonice |
1. SNK | 61 16,1 % listiny |
mandát 1. |
IU MUDr. Ivana UhlířováBez politické příslušnosti |
58 | lékařka | Vacov okr. Prachatice |
3. SNK | 384 9,9 % listiny |
mandát 3. |
IU Iveta UhlířováBez politické příslušnosti |
55 | OSVČ | Lešany okr. Benešov |
9. SNK | 83 7,3 % listiny |
mandát 4. |
MU Michaela Uhlířová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | zdravotní sestra | Ledenice okr. České Budějovice |
6. SNK | 579 6,5 % listiny |
mandát 6. |
MU Martin UhnákBez politické příslušnosti |
48 | montér | Sruby okr. Ústí nad Orlicí |
8. SNK | 128 10,4 % listiny |
mandát 8. |
VU Ing. Vladimír UhnavýBez politické příslušnosti |
28 | ekonom, místostarosta | Velká Jesenice okr. Náchod |
3. SNK | 133 16,9 % listiny |
mandát 2. |
ZU Mgr. Zuzana UhrinováBez politické příslušnosti |
53 | speciální pedagog, učitelka, muzikoterapeutka | Oldřichov v Hájích okr. Liberec |
5. SNK | 274 10,7 % listiny |
mandát 5. |
AU Andrea UhrováBez politické příslušnosti |
52 | kontrolorka kvality | Milíčovice okr. Znojmo |
4. SNK | 59 12,7 % listiny |
mandát 4. |
IU Ivana UhrováBez politické příslušnosti |
65 | starostka obce | Přibyslavice okr. Třebíč |
1. SNK | 115 16,9 % listiny |
mandát 2. |
KU Mgr. Kateřina UhrováBez politické příslušnosti |
48 | učitelka | Petrovice u Karviné okr. Karviná |
4. SNK | 420 6,1 % listiny |
mandát 3. |
EU Eva UhrovičováBez politické příslušnosti |
58 | asistentka ředitele Policie ČR | Slatina nad Zdobnicí okr. Rychnov nad Kněžnou |
2. SNK | 183 16,2 % listiny |
mandát 1. |
ŽU Žaneta UhříčkováBez politické příslušnosti |
45 | obchodní zástupce | Horní Němčí okr. Uherské Hradiště |
9. SNK | 88 9,9 % listiny |
mandát 2. |
AU Antonín UhříkBez politické příslušnosti |
69 | starosta | Rajnochovice okr. Kroměříž |
2. SNK | 158 11,3 % listiny |
mandát 3. |
DU Denisa UhříkováBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Bystřany okr. Teplice |
4. SNK | 536 9,1 % listiny |
mandát 4. |
IU Ilona UhříkováBez politické příslušnosti |
52 | účetní, referent odpadového hospodářství obce | Jablůnka okr. Vsetín |
4. SNK | 520 9,2 % listiny |
mandát 4. |
ZU Zdenka UhříkováBez politické příslušnosti |
42 | zaměstnanec obce | Olšany u Prostějova okr. Prostějov |
15. SNK | 311 6,5 % listiny |
mandát 15. |
JU Ing. Jiří UchytilSociální demokracie |
72 | tajemník Zemědělského svazu, územní organizace Havlíčkův Brod | Ždírec nad Doubravou okr. Havlíčkův Brod |
7. SNK | 546 5,6 % listiny |
mandát 7. |
JU Josef UchytilBez politické příslušnosti |
61 | invalidní důchodce | Pustá Kamenice okr. Svitavy |
7. SNK | 98 11,0 % listiny |
mandát 7. |
PU Patrik UchytilBez politické příslušnosti |
30 | voják z povolání | Otradov okr. Chrudim |
7. SNK | 91 14,3 % listiny |
mandát 7. |
PU Ing. Pavel UchytilKDU-ČSL |
36 | soukromý zemědělec | Uhřínov okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 90 16,6 % listiny |
mandát 1. |
MÚ Ing. Martina ÚjezdskáBez politické příslušnosti |
44 | ekonomka | Pohledy okr. Svitavy |
1. SNK | 54 13,5 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 36 101–36 150 z 40 474