Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 726 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
ZU Zdeněk UrbanBez politické příslušnosti |
55 | technik diagnostiky | Lužec nad Cidlinou okr. Hradec Králové |
5. SNK | 123 8,7 % listiny |
mandát 5. |
ZU Zdeněk UrbanBez politické příslušnosti |
41 | lesník | Stáj okr. Jihlava |
4. SNK | 80 13,4 % listiny |
mandát 5. |
ZU Zdeněk UrbanBez politické příslušnosti |
49 | výrobní manažer | Doksy okr. Kladno |
6. SNK | 301 8,5 % listiny |
mandát 6. |
LU Ing. Lucie UrbancováBez politické příslušnosti |
33 | na mateřské | Rožmberk nad Vltavou okr. Český Krumlov |
3. SNK | 98 15,1 % listiny |
mandát 3. |
PU Ing. Petr UrbančíkMotoristé sobě |
47 | strategický nákup, SQM pro jadernou energetiku | Pustá Polom okr. Opava |
1. SNK | 110 11,0 % listiny |
mandát 1. |
AU Ing. Antonín UrbanecBez politické příslušnosti |
53 | konstruktér | Horní Slatina okr. Jindřichův Hradec |
2. SNK | 35 8,5 % listiny |
mandát 5. |
BU Ing. Bronislav UrbanecBez politické příslušnosti |
59 | obchodní manažer | Březová okr. Uherské Hradiště |
4. SNK | 164 12,6 % listiny |
mandát 3. |
JU Josef UrbanecBez politické příslušnosti |
49 | zaměstnanec obce | Bezděz okr. Česká Lípa |
5. SNK | 136 14,9 % listiny |
mandát 2. |
AU Antonín UrbánekBez politické příslušnosti |
76 | důchodce | Dunajovice okr. Jindřichův Hradec |
6. SNK | 53 10,0 % listiny |
mandát 6. |
DU Ing. arch. David UrbánekBez politické příslušnosti |
40 | živnostník, projektant – teamleader | Velešín okr. Český Krumlov |
4. SNK | 469 6,7 % listiny |
mandát 4. |
DU David UrbánekBez politické příslušnosti |
39 | OSVČ | Diváky okr. Břeclav |
2. SNK | 106 16,7 % listiny |
mandát 1. |
FU František UrbánekBez politické příslušnosti |
45 | výrobní ředitel | Bartošovice okr. Nový Jičín |
11. SNK | 391 6,4 % listiny |
mandát 11. |
IU Ivo UrbanekBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí výroby Spur recycling | Náklo okr. Olomouc |
6. SNK | 280 6,9 % listiny |
mandát 7. |
IU Ivo UrbánekBez politické příslušnosti |
51 | jednatel firmy | Vrbno pod Pradědem okr. Bruntál |
5. SNK | 1 056 6,6 % listiny |
mandát 3. |
JU Jakub UrbánekBez politické příslušnosti |
41 | elektrotechnik | Blučina okr. Brno-venkov |
2. SNK | 481 7,1 % listiny |
mandát 4. |
JU Mgr. Jiří UrbánekBez politické příslušnosti |
46 | zubní technik, předseda Vlastivědného spolku Zbýšov | Zbýšov okr. Brno-venkov |
3. SNK | 571 7,8 % listiny |
mandát 3. |
KU MUDr. Kamil UrbánekBez politické příslušnosti |
47 | lékař | Březová okr. Opava |
3. SNK | 325 12,0 % listiny |
mandát 2. |
LU Luboš UrbánekBez politické příslušnosti |
33 | stavbyvedoucí | Herálec okr. Žďár nad Sázavou |
9. SNK | 318 6,3 % listiny |
mandát 9. |
MU Marek UrbánekBez politické příslušnosti |
38 | IT manažer | Klobouky u Brna okr. Břeclav |
3. SNK | 321 8,4 % listiny |
mandát 2. |
MU Martin UrbánekBez politické příslušnosti |
47 | podnikatel v gastronomii | Řitka okr. Praha-západ |
1. SNK | 196 9,6 % listiny |
mandát 1. |
MU Ing. Miroslav UrbánekBez politické příslušnosti |
62 | vedoucí výroby | Zahrádky okr. Jindřichův Hradec |
1. SNK | 93 16,2 % listiny |
mandát 1. |
MU Ing. Miroslav Urbánek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
44 | vedoucí oddělení počítačového modelování | Mokrouše okr. Plzeň-město |
2. SNK | 118 15,5 % listiny |
mandát 1. |
OU Ondřej UrbánekBez politické příslušnosti |
35 | voják z povolání | Křoví okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 124 6,6 % listiny |
mandát 5. |
PU Pavel UrbánekBez politické příslušnosti |
52 | zámečník | Buková u Příbramě okr. Příbram |
4. SNK | 118 9,8 % listiny |
mandát 5. |
VU Ing. Vít Urbánek, Ph.D.Bez politické příslušnosti |
52 | živnostník | Brněnec okr. Svitavy |
1. SNK | 122 11,4 % listiny |
mandát 2. |
VU Vladimír UrbánekBez politické příslušnosti |
55 | technik chlazení | Tuchoraz okr. Kolín |
7. SNK | 127 10,9 % listiny |
mandát 7. |
VU Vlastimil UrbánekBez politické příslušnosti |
61 | opravář zemědělských strojů | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
3. SNK | 126 11,5 % listiny |
mandát 3. |
ZU Zdeněk UrbánekBez politické příslušnosti |
44 | OSVČ | Žiželice okr. Louny |
4. SNK | 28 15,6 % listiny |
mandát 1. |
JU Jitka UrbánekováBez politické příslušnosti |
38 | OSVČ v administrativě | Všeruby okr. Domažlice |
4. SNK | 180 6,6 % listiny |
mandát 7. |
JU Ing. Jaroslav UrbaníkBez politické příslušnosti |
38 | vývojový technik | Bohuslavice nad Vláří okr. Zlín |
3. SNK | 116 11,9 % listiny |
mandát 3. |
JU Bc. Jindřich UrbaníkBez politické příslušnosti |
35 | OSVČ – obráběč kovů | Rokytnice okr. Zlín |
3. SNK | 147 12,5 % listiny |
mandát 2. |
PU Petr UrbaníkBez politické příslušnosti |
56 | zedník | Široká Niva okr. Bruntál |
7. SNK | 217 10,9 % listiny |
mandát 7. |
HU Ing. Hana UrbánkováBez politické příslušnosti |
51 | ekonomka, koordinátorka klinických studií | Zeleneč okr. Praha-východ |
4. SNK | 973 6,8 % listiny |
mandát 4. |
JU Mgr. Jana UrbánkováBez politické příslušnosti |
42 | ergoterapeutka TEP CENTRA Veselí nad Lužnicí | Drahotěšice okr. České Budějovice |
5. SNK | 90 12,5 % listiny |
mandát 5. |
JU Ing. Jana UrbánkováBez politické příslušnosti |
39 | administrativní pracovnice ZŠ a MŠ | Tehov okr. Benešov |
8. SNK | 53 10,4 % listiny |
mandát 8. |
JU Ing. Jana UrbánkováBez politické příslušnosti |
48 | ředitelka NNO | Merklín okr. Karlovy Vary |
1. SNK | 87 13,4 % listiny |
mandát 1. |
JU Jarmila UrbánkováBez politické příslušnosti |
68 | důchodkyně | Martinice u Onšova okr. Pelhřimov |
7. SNK | 14 16,1 % listiny |
mandát 2. |
IU Inka UrbanováBez politické příslušnosti |
61 | manažerka | Smržovka okr. Jablonec nad Nisou |
7. SNK | 333 8,4 % listiny |
mandát 1. |
JU Ing. Jana UrbanováBez politické příslušnosti |
62 | technička školního statku | Ruda okr. Rakovník |
1. SNK | 165 17,1 % listiny |
mandát 1. |
JU Jana UrbanováBez politické příslušnosti |
70 | důchodce | Hrádek okr. Ústí nad Orlicí |
5. SNK | 38 17,8 % listiny |
mandát 5. |
KU Kateřina UrbanováBez politické příslušnosti |
28 | účetní VHČ | Brankovice okr. Vyškov |
13. SNK | 205 7,8 % listiny |
mandát 3. |
MU Mgr. Martina UrbanováBez politické příslušnosti |
39 | advokátka | Mokrovraty okr. Příbram |
2. SNK | 101 12,9 % listiny |
mandát 2. |
MU Martina Urbanová, MABez politické příslušnosti |
35 | architekt | Stříbrná Skalice okr. Praha-východ |
4. SNK | 395 7,9 % listiny |
mandát 4. |
MU Ing. Michaela UrbanováBez politické příslušnosti |
38 | produkční | Trnovany okr. Litoměřice |
6. SNK | 93 12,0 % listiny |
mandát 7. |
OU Olga Urbanová, DiS.Bez politické příslušnosti |
62 | specialista účetní | Choltice okr. Pardubice |
3. SNK | 170 11,6 % listiny |
mandát 2. |
PU Petra UrbanováBez politické příslušnosti |
46 | IT technik | Bobrůvka okr. Žďár nad Sázavou |
4. SNK | 76 13,4 % listiny |
mandát 3. |
PU Mgr. Bc. Petra UrbanováBez politické příslušnosti |
46 | ředitelka ZŠ a MŠ Rynoltice | Rynoltice okr. Liberec |
4. SNK | 153 11,6 % listiny |
mandát 4. |
VU Bc. Věra Urbanová, DiS.Bez politické příslušnosti |
38 | sociální pracovnice | Krchleby okr. Šumperk |
2. SNK | 54 14,0 % listiny |
mandát 2. |
ZU Zina UrbanováBez politické příslušnosti |
60 | referent správních agend | Hlízov okr. Kutná Hora |
2. SNK | 135 14,0 % listiny |
mandát 1. |
KU Ing. Klára Urbanová DušičkováBez politické příslušnosti |
37 | projektový manager | Malíkovice okr. Kladno |
7. SNK | 99 11,1 % listiny |
mandát 7. |
Zobrazeno 36 251–36 300 z 40 474