Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 727 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LU Lukáš UrbanovskýBez politické příslušnosti |
52 | pracovník v sociálních službách | Veřovice okr. Nový Jičín |
4. SNK | 372 10,0 % listiny |
mandát 3. |
RU Roman UrbanskýBez politické příslušnosti |
39 | vedoucí IT oddělení | Drnholec okr. Břeclav |
6. SNK | 343 6,5 % listiny |
mandát 7. |
RU Roman UrbášekBez politické příslušnosti |
58 | osoba samostatně výdělečně činná | Klopina okr. Šumperk |
3. SNK | 157 10,9 % listiny |
mandát 3. |
MU Mgr. Marek UrbišBez politické příslušnosti |
52 | advokát v Opavě | Kobeřice okr. Opava |
1. SNK | 736 14,2 % listiny |
mandát 1. |
RU Radek UrcBez politické příslušnosti |
46 | OSVČ | Hanušovice okr. Šumperk |
2. SNK | 314 10,0 % listiny |
mandát 2. |
PU Petra UrcováBez politické příslušnosti |
41 | státní zaměstnanec | Hanušovice okr. Šumperk |
1. SNK | 335 10,7 % listiny |
mandát 1. |
JU Jakub UrešBez politické příslušnosti |
41 | specialista oprav automobilů po nehodách | Karlštejn okr. Beroun |
2. SNK | 142 13,5 % listiny |
mandát 3. |
OU Otto UrmaBez politické příslušnosti |
56 | jednatel společnosti | Pnětluky okr. Louny |
1. SNK | 50 22,3 % listiny |
mandát 1. |
LU Lucie UršitzováBez politické příslušnosti |
51 | podnikatelka | Krásná Lípa okr. Děčín |
11. SNK | 324 5,4 % listiny |
mandát 3. |
ZU Zbyněk UrubčíkBez politické příslušnosti |
54 | stolář | Šumice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 149 11,2 % listiny |
mandát 2. |
PU Petr UrxBez politické příslušnosti |
45 | dřevomodelář | Cheznovice okr. Rokycany |
1. SNK | 107 16,2 % listiny |
mandát 1. |
MU Martin Uřičář, DiS.Bez politické příslušnosti |
40 | profesionální hasič | Osvětimany okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 214 10,1 % listiny |
mandát 2. |
PU Petr UřídilBez politické příslušnosti |
67 | důchodce | Útěchovice okr. Pelhřimov |
7. SNK | 24 13,6 % listiny |
mandát 7. |
BU Břetislav UsnulBez politické příslušnosti |
41 | starosta obce | Vážany okr. Vyškov |
1. SNK | 171 17,4 % listiny |
mandát 1. |
TU Ing. Tomáš UstohalBez politické příslušnosti |
48 | správa IT | Říčky okr. Brno-venkov |
3. SNK | 93 14,8 % listiny |
mandát 3. |
MU Martin Ušala, DiS.Bez politické příslušnosti |
45 | starosta | Hlinná okr. Litoměřice |
1. SNK | 132 15,1 % listiny |
mandát 2. |
MU Ing. Miroslav UšatýBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce | Albrechtice nad Vltavou okr. Písek |
1. SNK | 214 16,6 % listiny |
mandát 1. |
PU Petr UšatýBez politické příslušnosti |
35 | dělník | Rozsíčka okr. Blansko |
4. SNK | 45 13,7 % listiny |
mandát 4. |
LU Mgr. Lukáš UtíkalBez politické příslušnosti |
50 | soudní překladatel, spolumajitel jazykové agentury | Náklo okr. Olomouc |
4. SNK | 245 6,7 % listiny |
mandát 4. |
VU Václav UtinekBez politické příslušnosti |
46 | jednatel společnosti | Mysločovice okr. Zlín |
4. SNK | 161 19,4 % listiny |
mandát 1. |
MU Marie UttendorfskáBez politické příslušnosti |
41 | vychovatelka | Nové Dvory okr. Žďár nad Sázavou |
6. SNK | 94 13,8 % listiny |
mandát 3. |
MU Martina UttendorfskáBez politické příslušnosti |
58 | pedagogická asistentka | Heřmanice okr. Havlíčkův Brod |
5. SNK | 20 13,1 % listiny |
mandát 5. |
JU Jan UttendorfskýBez politické příslušnosti |
46 | vedoucí výroby | Sázava okr. Žďár nad Sázavou |
13. SNK | 124 7,9 % listiny |
mandát 5. |
PU Pavel UttendorfskýBez politické příslušnosti |
62 | osoba bez zdanitelných příjmů | Heřmanice okr. Havlíčkův Brod |
6. SNK | 20 13,1 % listiny |
mandát 6. |
PU Ing. Petr UvíraBez politické příslušnosti |
61 | starosta obce | Budišovice okr. Opava |
1. SNK | 320 15,2 % listiny |
mandát 1. |
ZU Zdeněk UvíraBez politické příslušnosti |
41 | dispečer | Holasovice okr. Opava |
1. SNK | 137 8,8 % listiny |
mandát 3. |
VU Vlasta UvírováBez politické příslušnosti |
61 | OSVČ - účetní | Holasovice okr. Opava |
8. SNK | 147 9,4 % listiny |
mandát 2. |
MU Michal UxaBez politické příslušnosti |
48 | živnostník | Vojtěchov okr. Chrudim |
5. SNK | 83 7,8 % listiny |
mandát 5. |
MU Ing. Miroslav UzelBez politické příslušnosti |
61 | obchodní referent | Polnička okr. Žďár nad Sázavou |
1. SNK | 107 10,0 % listiny |
mandát 2. |
MU Miroslav UzelBez politické příslušnosti |
54 | vedoucí kontrolor | Vranov okr. Tachov |
1. SNK | 57 18,8 % listiny |
mandát 1. |
EU Eduard UzlíkBez politické příslušnosti |
63 | technik | Únějovice okr. Domažlice |
2. SNK | 39 11,5 % listiny |
mandát 6. |
PU Ing. Petr UždilBez politické příslušnosti |
37 | konstruktér | Přibyslav okr. Náchod |
4. SNK | 43 14,4 % listiny |
mandát 4. |
RU Radek UždilBez politické příslušnosti |
39 | konstruktér | Přibyslav okr. Náchod |
3. SNK | 40 13,4 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VacaBez politické příslušnosti |
39 | IT technik | Příkazy okr. Olomouc |
2. SNK | 441 8,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Josef VacaBez politické příslušnosti |
29 | seřizovač CNC strojů | Smržice okr. Prostějov |
5. SNK | 426 11,2 % listiny |
mandát 5. |
JV Josef VácaBez politické příslušnosti |
67 | starosta | Temelín okr. České Budějovice |
1. SNK | 290 10,6 % listiny |
mandát 2. |
MV Ing. Mojmír VacaBez politické příslušnosti |
58 | lesník | Český Rudolec okr. Jindřichův Hradec |
4. SNK | 270 11,3 % listiny |
mandát 4. |
OV Bc. Ondřej VácaBez politické příslušnosti |
29 | produktový manager, radní obce | Sázava okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 143 8,5 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman VácaBez politické příslušnosti |
49 | pedagog | Ludvíkovice okr. Děčín |
10. SNK | 243 6,2 % listiny |
mandát 10. |
VV Vojtěch VacátkoBez politické příslušnosti |
42 | inspektor silnic | Bozkov okr. Semily |
6. SNK | 142 7,5 % listiny |
mandát 3. |
CV Ing. Cyril VacekBez politické příslušnosti |
27 | živnostník, správce KC Kino, učitel SŠ | Železný Brod okr. Jablonec nad Nisou |
2. SNK | 703 8,2 % listiny |
mandát 2. |
DV Bc. Dalibor VacekKDU-ČSL |
44 | učitel MŠ | Pavlovice u Přerova okr. Přerov |
2. SNK | 129 6,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan VacekBez politické příslušnosti |
49 | údržbář | Němčice okr. Kolín |
5. SNK | 120 13,0 % listiny |
mandát 3. |
JV Jan VacekBez politické příslušnosti |
45 | vedoucí zkoušek - airbagové testy | Byšice okr. Mělník |
6. SNK | 204 10,5 % listiny |
mandát 6. |
JV Ing. Jan VacekBez politické příslušnosti |
38 | starosta obce | Rynoltice okr. Liberec |
1. SNK | 185 14,1 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jaroslav VacekBez politické příslušnosti |
55 | vrchní ministerský rada | Srbice okr. Teplice |
1. SNK | 104 15,5 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jiří VacekBez politické příslušnosti |
51 | mechanizátor | Vrchotovy Janovice okr. Benešov |
15. SNK | 155 7,7 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VacekBez politické příslušnosti |
51 | příslušník bezpečnostních sborů | Staré Sedliště okr. Tachov |
3. SNK | 256 15,5 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jiří VacekBez politické příslušnosti |
32 | konstruktér nábytku | Jamné nad Orlicí okr. Ústí nad Orlicí |
2. SNK | 144 13,4 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VacekBez politické příslušnosti |
52 | koordinátor | Nová Telib okr. Mladá Boleslav |
3. SNK | 109 13,9 % listiny |
mandát 2. |
Zobrazeno 36 301–36 350 z 40 474