Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 735 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
MV Monika ValchováBez politické příslušnosti |
49 | laborantka | Nový Dům okr. Rakovník |
4. SNK | 72 21,2 % listiny |
mandát 1. |
JV Jakub ValíčekBez politické příslušnosti |
37 | servisní poradce | Diváky okr. Břeclav |
2. SNK | 194 15,0 % listiny |
mandát 2. |
LV Ludvík ValíčekBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Odunec okr. Třebíč |
7. SNK | 26 14,4 % listiny |
mandát 7. |
PV Pavel ValičekBez politické příslušnosti |
37 | strojmistr | Brod nad Dyjí okr. Břeclav |
5. SNK | 117 13,1 % listiny |
mandát 5. |
RV Robert ValíčekBez politické příslušnosti |
52 | stolař | Nový Hrozenkov okr. Vsetín |
2. SNK | 279 9,8 % listiny |
mandát 2. |
TV Tomáš ValíčekBez politické příslušnosti |
40 | konstruktér | Nebanice okr. Cheb |
6. SNK | 77 13,3 % listiny |
mandát 3. |
IV Iveta ValíčkováBez politické příslušnosti |
56 | účetní | Dětenice okr. Jičín |
3. SNK | 109 9,6 % listiny |
mandát 3. |
JV Mgr. Jitka ValíčkováBez politické příslušnosti |
63 | starostka | Staré Sedliště okr. Tachov |
1. SNK | 263 16,0 % listiny |
mandát 1. |
LV Mgr. Lucie ValíčkováBez politické příslušnosti |
42 | starostka | Hošťka okr. Tachov |
1. SNK | 100 19,9 % listiny |
mandát 1. |
MV Marcela ValíčkováBez politické příslušnosti |
57 | OSVČ | Radvanice a Bartovice okr. Ostrava-město |
6. SNK | 1 573 4,7 % listiny |
mandát 6. |
JV Jitka ValigurskáBez politické příslušnosti |
52 | zaměstnanec banky | Mladějov na Moravě okr. Svitavy |
3. SNK | 114 11,7 % listiny |
mandát 3. |
FV Filip ValihrachBez politické příslušnosti |
30 | OSVČ | Heřmanovice okr. Bruntál |
3. SNK | 52 15,9 % listiny |
mandát 2. |
RV Rostislav ValíkBez politické příslušnosti |
53 | státní zaměstnanec | Kvítkovice okr. České Budějovice |
3. SNK | 32 16,2 % listiny |
mandát 3. |
RV Romana ValíkováBez politické příslušnosti |
56 | učitelka MŠ | Rohy okr. Třebíč |
6. SNK | 35 11,6 % listiny |
mandát 7. |
TV Ing. Tomáš ValinaBez politické příslušnosti |
49 | státní úředník | Libá okr. Cheb |
2. SNK | 115 10,3 % listiny |
mandát 2. |
ZV Ing. Zuzana ValinováBez politické příslušnosti |
38 | agronom | Žabovřesky nad Ohří okr. Litoměřice |
3. SNK | 131 14,4 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VališBez politické příslušnosti |
41 | OSVČ | Hlušovice okr. Olomouc |
5. SNK | 244 10,3 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VališBez politické příslušnosti |
57 | dělník | Bácovice okr. Pelhřimov |
9. SNK | 26 9,4 % listiny |
mandát 9. |
JV Jan VališkaBez politické příslušnosti |
41 | IT technik | Kšely okr. Kolín |
2. SNK | 55 14,3 % listiny |
mandát 2. |
JV Jiří VališkaBez politické příslušnosti |
51 | mechanik opravář ZOD Lánov | Lánov okr. Trutnov |
6. SNK | 462 7,5 % listiny |
mandát 2. |
AV Ing. Alena VališováBez politické příslušnosti |
59 | účetní | Brno-Bosonohy okr. Brno-město |
4. SNK | 350 9,4 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jozef ValkoBez politické příslušnosti |
65 | důchodce | Neslovice okr. Brno-venkov |
4. SNK | 200 6,3 % listiny |
mandát 5. |
RV Radek VálkoBez politické příslušnosti |
47 | odborník na informační technologie | Chotilsko okr. Příbram |
3. SNK | 85 12,1 % listiny |
mandát 3. |
DV David ValkounBez politické příslušnosti |
47 | projektmanager Škoda Auto | Niměřice okr. Mladá Boleslav |
1. SNK | 98 21,1 % listiny |
mandát 1. |
AV Ing. Alena VálkováBez politické příslušnosti |
38 | místostarostka obce Malá Bystřice | Malá Bystřice okr. Vsetín |
2. SNK | 113 15,0 % listiny |
mandát 2. |
LV Mgr. Lenka Válková, DiS.Bez politické příslušnosti |
59 | vedoucí prodejny, zastupitelka obce | Třebeň okr. Cheb |
2. SNK | 103 11,4 % listiny |
mandát 3. |
LV Lucie VálkováBez politické příslušnosti |
47 | chief administrative officer | Libušín okr. Kladno |
2. SNK | 462 6,8 % listiny |
mandát 3. |
LV Ing. Ludmila VálkováBez politické příslušnosti |
58 | účetní | Praha-Březiněves okr. Hlavní město Praha |
9. SNK | 506 11,2 % listiny |
mandát 9. |
PV Ing. Petra VálkováBez politické příslušnosti |
44 | účetní | Babice okr. Uherské Hradiště |
2. SNK | 356 7,9 % listiny |
mandát 2. |
TV Tereza VálkováBez politické příslušnosti |
42 | sociální pracovnice, podpora pěstounských rodin | Měšice okr. Praha-východ |
13. SNK | 313 6,8 % listiny |
mandát 13. |
RV Ing. Roman VallaBez politické příslušnosti |
60 | spolumajitel technologické firmy | Nebovidy okr. Brno-venkov |
5. SNK | 303 11,0 % listiny |
mandát 5. |
VV Vendula VallováBez politické příslušnosti |
46 | starostka obce | Dědová okr. Chrudim |
1. SNK | 56 13,5 % listiny |
mandát 1. |
PV Petra ValnohováBez politické příslušnosti |
58 | zdravotní sestra | Černá v Pošumaví okr. Český Krumlov |
5. SNK | 213 11,2 % listiny |
mandát 5. |
ČV RNDr. Česlav ValošekBez politické příslušnosti |
65 | podnikatel | Albrechtice okr. Karviná |
3. SNK | 443 7,4 % listiny |
mandát 5. |
OV Oldřich ValouchBez politické příslušnosti |
60 | starosta obce Chroboly | Chroboly okr. Prachatice |
1. SNK | 148 11,7 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr ValouchBez politické příslušnosti |
44 | dispečer dopravy | Olomučany okr. Blansko |
14. SNK | 185 5,9 % listiny |
mandát 14. |
PV Petr ValouchBez politické příslušnosti |
43 | farmaceutický reprezentant; místopředseda FK Střelice, z.s. | Střelice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 376 6,8 % listiny |
mandát 3. |
RV Roman ValouchBez politické příslušnosti |
38 | metrolog | Bohutín okr. Šumperk |
4. SNK | 125 8,9 % listiny |
mandát 5. |
TV Tomáš ValouchBez politické příslušnosti |
35 | voják z povolání | Semtěš okr. Kutná Hora |
2. SNK | 61 13,6 % listiny |
mandát 1. |
EV Eva ValouchováBez politické příslušnosti |
40 | prodavačka | Cholina okr. Olomouc |
7. SNK | 214 8,7 % listiny |
mandát 7. |
LV Mgr. Lucie Valouchová, DiS., MBABez politické příslušnosti |
40 | zástupkyně vedoucího odboru stavební prevence HZS ČR | Kaliště okr. Praha-východ |
1. SNK | 65 14,2 % listiny |
mandát 2. |
DV Dalibor Valoušek, DiS.Bez politické příslušnosti |
43 | zdravotní sestra | Břest okr. Kroměříž |
12. SNK | 331 6,2 % listiny |
mandát 12. |
BV Blanka ValováBez politické příslušnosti |
50 | pracovník sociálních služeb | Svatoňovice okr. Opava |
1. SNK | 69 18,1 % listiny |
mandát 1. |
EV Eva Valová, DiS.Bez politické příslušnosti |
35 | všeobecná sestra | Mašovice okr. Znojmo |
2. SNK | 148 16,3 % listiny |
mandát 2. |
HV Mgr. Hana ValováBez politické příslušnosti |
39 | finanční ředitel společnosti | Bílý Potok okr. Liberec |
3. SNK | 59 14,3 % listiny |
mandát 1. |
JV Ing. Jana ValováBez politické příslušnosti |
52 | starostka, ekonomka | Zbraslav okr. Brno-venkov |
1. SNK | 291 7,4 % listiny |
mandát 4. |
JV Jaroslava ValováBez politické příslušnosti |
56 | OSVČ | Patokryje okr. Most |
4. SNK | 98 13,6 % listiny |
mandát 6. |
LV Ing. Ludmila ValováBez politické příslušnosti |
40 | investiční referent | Bohdalov okr. Žďár nad Sázavou |
2. SNK | 283 10,1 % listiny |
mandát 3. |
PV Petra ValováBez politické příslušnosti |
50 | obsluha čerpací stanice | Jakubčovice nad Odrou okr. Nový Jičín |
6. SNK | 125 12,7 % listiny |
mandát 4. |
RV Romana ValováBez politické příslušnosti |
43 | vedoucí stravování | Mikulovice okr. Znojmo |
5. SNK | 112 11,4 % listiny |
mandát 3. |
Zobrazeno 36 701–36 750 z 40 474