Zvolení zastupitelé
Prohledávejte všech 189 908 kandidátů a 61 677 zvolených zastupitelů podle jména, místa, věku, povolání, strany nebo počtu hlasů.
Výsledky (40 474)
Strana 748 z 810
| Jméno | Věk | Povolání | Obec | Listina | Hlasy | Výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|
LV Libor VejpustekBez politické příslušnosti |
58 | vedoucí elektromontér | Štěpánovice okr. Brno-venkov |
2. SNK | 177 12,6 % listiny |
mandát 2. |
IV Ing. Ivana VejpustkováBez politické příslušnosti |
45 | projekt manažer | Věžná okr. Žďár nad Sázavou |
3. SNK | 85 12,8 % listiny |
mandát 2. |
RV Radek VejrBez politické příslušnosti |
39 | automechanik | Chudeřice okr. Hradec Králové |
4. SNK | 59 10,6 % listiny |
mandát 6. |
RV Ing. Radim VejrBez politické příslušnosti |
35 | finanční makléř | Měník okr. Hradec Králové |
9. SNK | 129 12,3 % listiny |
mandát 3. |
JV Jiří VejražkaBez politické příslušnosti |
50 | IT analytik | Vysoká nad Labem okr. Hradec Králové |
8. SNK | 466 11,0 % listiny |
mandát 8. |
MV Miloš VejražkaBez politické příslušnosti |
49 | hasič | Panenský Týnec okr. Louny |
6. SNK | 165 13,0 % listiny |
mandát 2. |
AV Anděla VejražkováBez politické příslušnosti |
48 | majitelka „Zmrzka u Ádi“ | Kamýk nad Vltavou okr. Příbram |
7. SNK | 179 8,2 % listiny |
mandát 5. |
PV Pavel VejrostaBez politické příslušnosti |
47 | soukromý zemědělec | Všechovice okr. Brno-venkov |
6. SNK | 105 16,9 % listiny |
mandát 1. |
PV Petr VejrostaBez politické příslušnosti |
47 | vedoucí provozu | Nedvědice okr. Brno-venkov |
3. SNK | 109 10,9 % listiny |
mandát 1. |
TV Bc. Tomáš VejrostaBez politické příslušnosti |
53 | strážník městské policie | Veverská Bítýška okr. Brno-venkov |
2. SNK | 477 10,9 % listiny |
mandát 3. |
ZV Zdeňka VejrostováBez politické příslušnosti |
34 | podnikatelka, účetní | Holubice okr. Vyškov |
4. SNK | 384 9,7 % listiny |
mandát 4. |
TV Tomáš VejrychBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ - automechanik, člen SDH Trstěnice | Trstěnice okr. Svitavy |
1. SNK | 102 23,1 % listiny |
mandát 1. |
HV Ing. Helena VejstrkováBez politické příslušnosti |
47 | ekonomka, zástupkyně ředitelky | Dobršín okr. Klatovy |
5. SNK | 45 15,5 % listiny |
mandát 5. |
LV Libor VejtasaBez politické příslušnosti |
52 | starosta | Bohumilice okr. Prachatice |
1. SNK | 93 15,3 % listiny |
mandát 2. |
VV Vít VejvalkaBez politické příslušnosti |
69 | důchodce | Bohutice okr. Znojmo |
4. SNK | 120 7,3 % listiny |
mandát 4. |
AV Antonín VejvančickýBez politické příslušnosti |
48 | starosta | Boleradice okr. Břeclav |
1. SNK | 269 8,8 % listiny |
mandát 1. |
PV Pavel VejvančickýBez politické příslušnosti |
47 | státní zaměstnanec | Němčice okr. Domažlice |
1. SNK | 51 15,2 % listiny |
mandát 2. |
PV Petr VejvančickýBez politické příslušnosti |
43 | profesionální hasič | Poběžovice okr. Domažlice |
3. SNK | 237 6,6 % listiny |
mandát 3. |
TV Bc. Tomáš VejvarBez politické příslušnosti |
41 | vedoucí výroby | Tučapy okr. Tábor |
3. SNK | 150 6,4 % listiny |
mandát 4. |
JV Jiří VejvodaBez politické příslušnosti |
39 | hasič | Jakubov u Moravských Budějovic okr. Třebíč |
3. SNK | 159 8,9 % listiny |
mandát 4. |
MV Michal VejvodaBez politické příslušnosti |
43 | elektrotechnik | Hvězdonice okr. Benešov |
4. SNK | 69 13,3 % listiny |
mandát 4. |
MV Michal VelanBez politické příslušnosti |
50 | živnostník | Šlapanice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 385 8,8 % listiny |
mandát 1. |
LV Ing. Lukáš VelartBez politické příslušnosti |
46 | obchodní manažer | Hostašovice okr. Nový Jičín |
2. SNK | 222 12,4 % listiny |
mandát 2. |
RV Radek VelartBez politické příslušnosti |
46 | policista PČR | Trnávka okr. Nový Jičín |
3. SNK | 180 7,7 % listiny |
mandát 1. |
PV Mgr. Petra VelasováBez politické příslušnosti |
52 | ředitelka MŠ | Solenice okr. Příbram |
7. SNK | 93 12,6 % listiny |
mandát 7. |
TV Tomáš VelátBez politické příslušnosti |
47 | mistr | Šindelová okr. Sokolov |
1. SNK | 37 20,4 % listiny |
mandát 1. |
ŠV Šárka Velátová, DiS.Bez politické příslušnosti |
47 | farmaceutický asistent | Prosíčka okr. Havlíčkův Brod |
1. SNK | 24 20,0 % listiny |
mandát 3. |
ČV Ing. Čestmír VelčovskýBez politické příslušnosti |
55 | vedoucí financování | Nižní Lhoty okr. Frýdek-Místek |
2. SNK | 53 18,0 % listiny |
mandát 2. |
JV Ing. Jan VelebaStrana zelených |
36 | konzultant energetických úspor, dotační specialista | Praha 15 okr. Hlavní město Praha |
7. SNK | 4 671 3,3 % listiny |
mandát 7. |
MV Martin VelebaBez politické příslušnosti |
40 | směnový mistr | Hubenov okr. Jihlava |
7. SNK | 56 14,2 % listiny |
mandát 7. |
MV Ing. Michal VelebaBez politické příslušnosti |
52 | ředitel seniorcentra | Lesonice okr. Znojmo |
3. SNK | 86 22,4 % listiny |
mandát 3. |
PV Petr VelebaBez politické příslušnosti |
48 | místostarosta | Jeneč okr. Praha-západ |
2. SNK | 334 14,2 % listiny |
mandát 3. |
LV Luboš VelebilBez politické příslušnosti |
52 | instalatér | Choratice okr. Benešov |
2. SNK | 10 6,8 % listiny |
mandát 4. |
BV Barbora VelebilováBez politické příslušnosti |
30 | nezaměstnaná | Třebešice okr. Benešov |
1. SNK | 42 14,1 % listiny |
mandát 1. |
VV Věra VelebilováBez politické příslušnosti |
39 | mateřská dovolená | Žďár okr. Rakovník |
3. SNK | 24 14,9 % listiny |
mandát 3. |
SV Silvie VelebováBez politické příslušnosti |
48 | OSVČ | Hrubčice okr. Prostějov |
4. SNK | 173 13,7 % listiny |
mandát 4. |
JV Mgr. Jakub VeleckýBez politické příslušnosti |
53 | ředitel základní a mateřské školy | Javorník okr. Svitavy |
2. SNK | 91 15,4 % listiny |
mandát 2. |
MV Ing. arch. Martin VeleckýBez politické příslušnosti |
41 | architekt | Šumice okr. Uherské Hradiště |
1. SNK | 121 11,9 % listiny |
mandát 1. |
TV Ing. Tomáš VeleckýBez politické příslušnosti |
45 | stavební referent samosprávy | Drásov okr. Brno-venkov |
2. SNK | 581 6,9 % listiny |
mandát 2. |
LV Leoš VelechovskýBez politické příslušnosti |
58 | jednatel | Bašť okr. Praha-východ |
2. SNK | 173 8,2 % listiny |
mandát 2. |
JV Jan VelekBez politické příslušnosti |
67 | jednatel | Chlumy okr. Plzeň-jih |
4. SNK | 29 15,3 % listiny |
mandát 4. |
VV Václav VelekBez politické příslušnosti |
66 | důchodce | Tlumačov okr. Domažlice |
3. SNK | 90 20,0 % listiny |
mandát 2. |
JV Jaroslav VelemanBez politické příslušnosti |
64 | zootechnik | Losiná okr. Plzeň-město |
9. SNK | 193 13,2 % listiny |
mandát 3. |
JV Josef VeletaBez politické příslušnosti |
35 | vedoucí logistického centra | Hořice okr. Pelhřimov |
6. SNK | 87 14,6 % listiny |
mandát 2. |
MV Bc. Michal VeletaBez politické příslušnosti |
33 | učitel | Osek okr. Rokycany |
3. SNK | 396 10,6 % listiny |
mandát 2. |
DV Dalibor VelflBez politické příslušnosti |
40 | vedoucí technického oddělení | Malhostovice okr. Brno-venkov |
1. SNK | 137 16,8 % listiny |
mandát 1. |
VV Ing. Vladimír VelickýBez politické příslušnosti |
61 | starosta obce | Lukavice okr. Šumperk |
1. SNK | 270 10,3 % listiny |
mandát 1. |
LV Lukáš VeličBez politické příslušnosti |
33 | strojvedoucí | Záchlumí okr. Ústí nad Orlicí |
3. SNK | 139 9,5 % listiny |
mandát 4. |
JV Jan VeličkaBez politické příslušnosti |
29 | lektor prevence | Bílovec okr. Nový Jičín |
5. SNK | 680 6,3 % listiny |
mandát 5. |
JV Jiří VeličkaBez politické příslušnosti |
49 | OSVČ | Horní Újezd okr. Přerov |
1. SNK | 116 21,8 % listiny |
mandát 1. |
Zobrazeno 37 351–37 400 z 40 474